• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahoj Terko držím palečky.
Karolko tys tomu spaní moc nedala. :wink:
Danuš a už pícháš?
27. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj Danuš a jaký máš výsledky?
Terko, kam že to chodíš do CARu?
Karol, zdravím, vychrníno je po noční rychle, jak manža, ten nenaspal taky téměř nic.
27. dub 2009 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz
Co to je FSH?
27. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj Alfice na Natalartu v Plzni.
27. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Terezko dopadnou určitě výborně.Já tomu věřím a cítím to v kostech.Musí to vyjít.
27. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Regí, kdy jdeš do práce? Alespoň budeš mezi lidmi a vajíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si jdu lehnout ještě odpoledne, ale horší je,když musím něco vyřídit, nebo někam jet, to jsem pak jak pytlem praštěná :grinning: Peti, dneska máš odpolední zákaznice? :slight_smile: Májo, jak je?
27. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Terko je to tady dobře rozjeté neboj to opravdu musí vyjít :wink:
27. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Regí,jsi hodná, četla jsem, že první IVF většinou nevyjde. :frowning2:
27. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
Karolko jo jo odpolední,takový lehce prodloužený víkend. :wink:
Karolko, jak už jsem psala, je zatím dobře, Aňula se vzbudila až teďka, ale je nějaká líná, jen se vyboulila a zase asi pospává. A já se snažím s přestávkama sem tam něco udělat, ale jen takový šolichy :slight_smile:
Kde je ta Bellka? Že by ty bylinka sama trhala? :confused:
27. dub 2009 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz
holky to mám to předoperační vyšetření vuči té nerkoze :dizzy_face: :dizzy_face: výsledky budou zítra ale to bude v poho já jen ted furt nevím jena z vás mi psala že dostala tu injekci dhipereline nebo jak se to píše a chtěla jsem se zeptat mám dnes dostat ms ale stále nic a to to mívám vždy na den přesně nemuže to být tou injekcí .
Danusss, ráda bych Ti poradila,ale nejsem vůbec v obraze, protože internet mám jen v práci a nestíhám vše číst tak ani nevím na jakou operaci jdeš.
27. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Ajo, předoperační, tak to jsou poctiví, mě nikam na vyšetření neposlali, pacholci, ale já si na něj, hysterka :grinning: , zašla sama, abych nechcípla :grinning:
Jestliže jsis něco píchala nebo vůbec prostě cosi užíváš, tak to může být z toho a navíc asi taky nervíky hrají roli. Já mívala MS tak ypřesnou jak hodiny, celej život a když jsem čekala, kdy ta mrcha přijde před stimulkou, tak došla až asi se 4 denním zpožděním a to jsem si jen stříkala sprej do nosu a brala Anopyrin. Pak už jsem volala do CARu, že mrcha stále nikde a jen co jsem položila telefon, tak dorazila. Ch ce to jí pořádně vyděsit :confused: :grinning:
27. dub 2009 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem jukla do tabulky a doufám, že v obraze tedy jsem a jsi před 2.IVF, při čemž z prvního máš již dítko doma...Bo ne?
27. dub 2009 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz
tereze no jdu pod narkozu kvuli vajíčkum přeci :grinning: alfice no práve já na ní čekám jak nidky před tím mám jít příští týden na ultrazvuk tak jsem z toho nervozní co se děje
27. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Peti Fsh je hormon hypofýzi, který řídí dozrávaní vajíček a pokud je vysoký tak to svědčí, pro nefunkci vaječníků :frowning2: Já myslela, že to je trvalý stav, a tak mi to doktor řekl, ale tu jsem na diskuzi četla, že holky, co ho měli vysoký, tak jim kolísal, tak jsem z toho jelen :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Karolko už mažu zítra do práce.Moc se těším.Budu mezi holkama a aspoň mi to uteče a kila pudou dolů.
Terezko to je sice pravda ale tobě to vyjde.Ty jsi jiná a NAŠE :wink: a hlavně teď tady na KOBYLE řádí nemoc tak jí chyť a nepouštěj :wink: .
27. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
alfice ano přesně tak z prvního denisku za měsíc 5 let a hned na první pokus a jen jedno vajíčko :dizzy_face:
27. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
No tak to byl úspěch jako blázen :wink: A jen jedno vajucho, t jste teda riskovali :confused:
Kolik si jich necháš dát teďka? My šli tedy do dvou a určo bych jedno neriskovala, ale každýho věc, to je jasný. :wink:
A na jakej máš jít UTZ, že už ho máš naplánovanej? Snad se chodí na UTZ dle injekcí ne?
27. dub 2009 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz
A Danuš, porod jsi přežila? :rolling_eyes: :grinning: T je momentálně jediný, co mou hlavu tíží. Je to smrtelně nesnesitelná bolest? Úplně nejhorší na celym světě? :confused:
27. dub 2009 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz
Danuš dipherellin jsem měla já ale neporadim ti,jak jsem už psalajá ho měla 4měs a nedostávala jsem to vůbec takže buď se ti to tím opozdí a nebo to nedostaneš.Ale po té první ijekci jsem to určitě dostala.Tak nestresuj to bue tím.Ale jak píše Mája také když na to čekám tak to je opožděné.
27. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
Normálka na Seznamu píšou, že někde u Přerova spadl na 78-mi letou pani pomník na hřbitově, tím větrem a zabil jí. :confused: Holky, to jsou osudy, to je něco, zemřít na hřbitově. A ještě to byl cizí pomník...Nějaký znamení bo co...
27. dub 2009 v 11:29  •  1 dítě  • Odpověz
Andělíčku co blázníš.Kolik ás tady je že máme jedno a chceme druhé? Kdyby to bylo tak šílené tak do toho nejdem nééééééééééééééééééééééé :grinning: Nic to není.Prd prd a je Anča venku. :grinning:
27. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
no tak holky děkuji :dizzy_face: porod má každý jiný a nemáš se čeho bát přežilo to miliony maminek před tebou a ty to tvládneš taky :sunglasses: jo a vajíčko si dám jen jedno :dizzy_face:
27. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
Nojo Petjuno, jdete do toho podruhý, bo jste houplně zapomněly, jaký to je strašný... :confused: Říkali nám to na kurzu...
27. dub 2009 v 11:41  •  1 dítě  • Odpověz
Májenko, není to tak strašné a je pravda, že ve chvíli kdy ti ukážou kobzolka, tak uplně zapomeněš, že tě něco bolelo? :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
A kolik hodin jste holky rodily? Bo dnů?
27. dub 2009 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz
nojo Karolko, ale dopracovat se až k tomu, jak říkáš, kobzolovi, to bude boj... Ale já tam nehodlám dlouho zdržovat :sweat_smile: , tož přijedu a stejně rychle zas odjedu... :sunglasses:
27. dub 2009 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz
Ten net teda zlobí, takhle pomalu ještě nešel, než se mi něco načte...
Andrejko, kde jsi? Už je Ti lépe? Už si rozcvičuješ packu?
Bellko, holka, kde se s těma bylinkama loudáš?
Jdu věšet polštáře a omrknout, zda neodletělo povlečo. Naláduju další prajdu peřinou a jsem tu :wink:
27. dub 2009 v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz
Májinko já 14 hodin ale musím říct,že bych raději rodila než aby mi měla prasknout cysta(to je maso)
Nic to není :slight_smile:
Karolko to ti zjistil gynek.nebo až v CARu
27. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.