• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karlíku, jinak klobouk dolů, jak to zvládáš jako CHLAP. Regínka má vážně štěstí!
13. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj prdky a Kájo :slight_smile: , copak dělá Redžííííí?
13. črc 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj teoretičko,děkuji za přáníčko.Jak se máš?A co sestra?Kdy pujde do dalšího boje.
13. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Zatím je to ve hvězdách, ale snad v září, říjnu. Dává si relax a je to jen dobře :wink:
13. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
To jo aspon přijde na jiné myšlenky a kdo ví třeba se to povede přirozeně.
13. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jsem zas uhnaná, mimíska řvala, tak jsme vyjeli o půl 7 ven, na sociálku jsem, co? :slight_smile: O půl devátý návrat, projitá celá Třebíč, nohy bolej...Dítko nakrmený a zas řveme. Aspoň jsem pověsila prádlo, nevařím, tak nádobí nemám, vysála jsem a je konec všem pracem, do noci bude jistě řev.

Věruška ještě nedolakovala?

Ahojky Teo...

Bellí, huž Ti to fakčí, jo a napsala jsem Ti...a čekám...
13. črc 2009 ve 21:43  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Karlíku tak ty si píšeš snáma místo Regí jo?Jak se máš?Jinak mi ty svoje drahé polovičky samozřejmě jen hýčkáme. :grinning:
13. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tak už ani ten Kááááája tady néééjni, tož brou nocku, Andrejce už menší bolení břuška, Redžínce úsměv na tváři a Věrušce čerstvý vzduch, přeji...

Brou nocku všem, jdu chcípnout k Anýsce, huž nemůůůžu.... :confounded:
13. črc 2009 ve 21:58  •  1 dítě  • Odpověz
Kobylky, všem brou noc,jsem utahaná. MVR
13. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Tady už se chrundííí, taky už zalezu do pelíšku. Pěkně se vyspinkejte, koťátka a krásné sníky vám přeju. Andrejce a Regi pohlazení po dušičce. Brou, brou, sluníčkaaa, MVR:slight_smile:
13. črc 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak už jsem z práce doma.Koukám že zavítal ten můj chlap co?To je radosti na STARÉM BĚLIDLE co??? :grinning: .
Ty holky z městečka je super film a nejste první kdo si myslí že já vypadám jako ta holčina.No a co se týče toho že je tak praštěná jako já tak to je pravda.Jsem pro každou pr....a špatnost :grinning: :grinning: :grinning: .Taková jsem já :wink: :wink: :wink: .
Tak všem přeji hezkou dobrou noc a krásné sny.
13. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
Dobré ráno KOBYLKY :slight_smile: .
Už je 8.00 a tady nikdo.To je divné.Dneska se asi každé krásně spí.Dneska prší a je krásný vzdoušek.
Jinak všem přeji hezký den i když neni OSKÁRKOVÝ ale je hezký :wink: .
14. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
Dobré ranko, berušky. Přeju všem krásný a slunečný den:slight_smile: Koukám, že Andrejka tu včera vůbec večer nebyla, doufám, že jsi v pořádku, kočičko.
14. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ránko kobylenky,hlásím oskárek šajnuje jak diví,
teda tady bylo včera nějako mrtvo,ani nástěnka nebyla :confused: snad je Andrejce dneska lépe :slight_smile:

Marky,taky jsem se dívala na kurzy co mě doporučila dr. a ještě na ně mohu od VZP dostat slevu asi 1000na kurz a 400 na cvičení :wink:
14. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Bréé ráno, kobylky. Všem přeji hezký den a potěšení a pohlazení pro Andrejku a Regíínku.
14. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Jj, u nás taky svítí sluníček jak divý a má být 34 stupňů, OMG! Tak chci vyprat peřiny a převlíct postele a to už je všechno, co jsem chtěla stihnout:wink:
14. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Brééé ráno, tady je taky tak nějak sluníčkově, ikdyž já s výhledem na sever vidím furt tmu :slight_smile:

Mně už visí povléééčo na balkoši a za chviličku budu povlíkat, ještě peru polštáře, spí na nich Maikl, tak zas budou sněhově bílý jeden den.

Mimísko zas od rána ječí, už z toho mám hlavu jak pátrací baloon, nevím, co s ní, prej sijí nemám všímat, ale ona se až vzteky dusí, bo nevím, jestli je to furt ta bolest břicha...

Amdrejko, haloooo. No ještě že tam má tu Tairunku....ale vlastně měl přijet Džon, že jo? Tak si asi užívali večera.

Tož jdu na to mimísko a zkusím si udělat snídani, ale asi ji nebudu moc sežvéééékat, bo budu mít plná ruce teho křiklouna.
14. črc 2009 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz
Tady je nějako mrtvo, že? No jooo, je...

Tak já se jdu vypraviti do světa, jedu s mimískou pro mamku a frčíme navštíviti tatíčka mého...

Věruško, co futra? Povedlo se? I se smontováním? A co Míša? Bylas pochválena bo zubožena?

Andrejkooo, žiješ? Teďkonc nebudu vědět výsledek, bo tu nebudu :angry:
14. črc 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj zlata :slight_smile:
tak js
14. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak js jo? Tak to j dobře :grinning:
14. črc 2009 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz
Můžu se odporoučeti ven, je tu vedro jako prase, povlíkám už ty péééřiny a nedá se ani dejchat hicem.
14. črc 2009 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz
autor
šmarjá, ani psát už neumím :rolling_eyes:
Jsem tu, jdu vás pozdraviti a nakouknouti. Včera jsem to zalomila, ouplně nečekaně, nejdřív Džon říkal, že dávaj "hrad Housku", tož jsem se těšila, nějaký pěkný dokument, že bude, čučím na tv a začínaj..teď jsem to zapomněla, ta česká hororově laděná věcička, na kterou já nečučím, Strážce či co.. , bo se pak bojím. Jóo, strážce duší. Tak jsem se nasratě zvedla, ne jako ny Džonyho, ale nasratě,že se těším na dokument , ale vono to snad bylo natáčený na tý Housce, a to on měl na mysli. No, šla jsem nahoru, bo mi stějně zase bylo bélbě, a chvíli se kroutila a pak usla. Myslela jsem, že se za chvíli určo vzbudím, ale túdle, spala jsem až do rána.
14. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Májenko, můžeš se odporoučeti. A nezapomeň fotiti. Máte s mamčou hezký počásko. POzdravuj tam :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Věruško, Beluško, ahoj zlata moje. Věruš, Ty razíš na nějakej ten vejletek s tou ségrou, kdy že to razíte??
Bellíšku, jak se cítíš? Plná nadějí? Unavená? Nedočkavá? Zítra nám povíš to čísélko folíků, jé to bude paráda po tem čajíku a Dornovce. Já vím, velký počet nejni důležitý, zvlášť u Tebe. Moc moc držím palce :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj Andrejkooo:slight_smile: No jo, jsem nedočkavá, zvědavá a všechno dohromady. Nějaký folík tam bude, to cítím, ale stačil by mi i jeden, hlavně když to bude ten pravý:slight_smile:
14. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Teda, tak dlouho jsi spala, to je vidět, že to tělo už to opravdu potřebovalo, odpočinout si. A už je líp? Myslím fyzicky, jestli bříško nebolí, bo dušičce to trvá dlouho, než se vzpamatuje. Hladím Tě, beruško.
14. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Jsi hodná. Břicho bolí zasejc, ale už to není tak hrozný, jako včera. Napadlo mě, že se zeptám na nějaké injekce, když už si to umím píchat sama. Opravdu mě trošlu štve, že se tohle jakoby neřeší, televize je plná reklam čehosi na ms bolesti, ale to fakt nezabírá. Když jsem doma, tak je to v pohodě. Ale mě fakt nervuje, když vím, že mám jít do práce. Měsíc , co měsíc . Tak proč bych nemohla mít doma nějakou to volejovku :slight_smile: . Taková, co se píchá třeba po operaci proti bolesti. Zkusím to. V kolik tam zítra razíte?
14. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj kobylky moje. Andrejko, zasloužíš si posilující spánek:slight_smile: tělo i mysl soi o to řekli.
Májuš, futra dotírám až teď, bo ani vám nebudu vyprávět jak to včera s tou "pochvalou" dopadlo... zubožena...
Bellí, zítra jdeš na utz, jééé já se tak těším , jak nahlásíš krásný počet a pak termín opu. Kdy jsi byla valstně naposled na opu?
Tak já jdu zase natírat.
14. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Jo ,ještě jsem zapomněla odpovědět Andrejce. Razíme toto pondělí až do pátku, jedem všichni na Kokořínsko. A budem jezdit nas kolech. V tomhle kraji to moc neznám. Byla to taková neplánovaná dovolená,tak snad nám vyjde. Budem ubytovaní na intru, takže by to mělo být i levné, už jsme takhle byli 2krát. Jednou v Lednici a jednou ve Volyni a teď Liběchov,tak se těším.
14. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
autor
Věruško, Kokořínsko je nááádhernýý!! Tak myslím, že to bude balzám na duši, snad vám vyjde počásko.
No, s těma futrama.. ách jo..
14. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.