• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věruško, naposledy jsem byla na OPU, teda jestli dobře počítám, v prosinci. No jo, já dupa totiž vyhodila kalendář, kde všechno poctivě píšu a pak ho vyhodím, no. Andrej, jsem objednaná na 8.45, takže tak v 6.45 vyjíždíme. Myslím, že víc už pro to udělat nemůžu.
14. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Věruško, určitě to bude super, tyhle neplánované akce jsou nakonec vždycky nejlepší, i než ty pečlivě naplánované:slight_smile: Andrej, já mám doma, pro jistotu, protože víš, že tbl neužívám Coxtral, ten se dává i po operaci páteře, no fakt tlumí bolest, zkusila jsem ho na zuby.
14. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Bellí, děkuju, zeptám se přímo na něj. Taky si pamatuju, že jsi byla před vánoci.. Letí to, co..
14. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Andrejko, jj letí to jak blázen. Vím, že 23.12.jsme se dověděli, že máme pozitivní krev, Pavlík šel na noční a poslal mi sms: Dobrou noc mamino. No a za chvilku jsou zase vánoce:wink:
14. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
Já vím. Pamatuju si vánoční přáníčka, bylas těhulka. Mám ten předvánoční čas spojený s takovou krásnou náladou na diskuzi. Za to po těch vánocích... Leňulka, Ty. Teď marně přemýšlím, jak na tom byla Katuška. Taky okolo vánoc, viď..
14. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Berušky,teda tady je vedro a já se chystám do města,s máti na obídek,ale stejně jí neřeknu že budem mít asi Valušku,to má za včerejšek a pak musím mrknout po podprdě a vyměnit eura na Slovensko.

Tak se tu mějte pěkně,já se asi ukážu až na večer :wink: pa pa a hodně pít to chce v tomhle vedru :wink:
14. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Katy pěkně si to užij. Andrejko, vydrž, jdu pustit pračku, přijdu hned.
14. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Andrejko,vím že holky co začly pít čaj z Kontryhele tak jim bolesti hodně polevily a taky šíleně pomáhá to cvičení MOjžíšové
A pro aktualizaci nástěnky 3.8.velký UTZ-srdíčko,17.8. poradna, 25.8. 3D UTZ, to bude super uvidím tolikrát malou :grinning:
14. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
autor
Vydržím :sweat_smile: . Zatím se přemístím s noťasem na verandu a udělám si kafíčko.
Katy, dej si ňákou mňamku :wink:
14. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Ahojte prťky :slight_smile: Zdravím vás z práce, jak se máte, co děláte? :wink: Zase spíte nebo klábosíte? :grinning: nachvíli jsem najukla ať toho nemusím doma tolik dočítat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím papa a dobrou chuť k obedování :grinning:
14. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Karolkooo, ahoj ty naše sestřičkooo:slight_smile: Andrej, jj všechno to bylo kolem těch vánoc. Ale víš co, kočičko? Už je to pryč, tlustá čára a teď je tu nová šance a hodlám ji pevně chytit za pačesy a nepustit, tak uvidíme. Jsem teda o hodně klidnější, bo jsem pro to udělala maximum, si myslím:slight_smile:
14. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Jsem psala a psala a odeslala a je to v řiti :grinning: . ASi vypadl signál, jsk jsem s tím hejbala..
14. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Tak to shrnu :grinning: , Belíšku, Ty jsi si tak vyhnízdila hnízdečko čajíkama a cvičením, že se embryjka budou rvát o fleka!!Karolajnku moc zdravím do arbeit, já kontryhel taky zkoušela a nepomohl, teď se chystám v Práglu na nákup těch bylinek, už jsem si to mapovala v netu, tak uvidíme. Katy, tabulku dodělám až večer. Všechno zaeviduju :wink: . Holčičky, jelikož na mě svítí světýlko s levnou sazbou, jdu na tu sekačku. Ale budu nakukovat, se ví.
14. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Andrejkooo, no jasně, že se budou rvát, hlavně ať se u toho rvaní nezapomenou pěkně zabydlet, aspoň jeden brouček:wink: Taky jdu ještě něco málo podělat, ale taky budu načuhovat:slight_smile: Tož jenom pěkně sekej trávičku:slight_smile:
14. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Hezké poledne kobylenky :slight_smile:
Andrejko hezky posekej travičku :wink: holka ty bolesti u ms ti nezávidím,mě přešly až po antikoncepci a po vysazení se už ani nevrátily.
Belinka zítra ultrazvuk-paráda tak už se těším až nahlásíš kdy bude OPU :slight_smile:
Karolko at ti to utíká
Katy užij si obídek s mamkou a dej si něco dobrýho.Pak musíš říct jaký bylo to cvíčo až na něj budeš chodit :wink:
Marky to tam trávíš tolik hodin na tom cvíču?To tam si snad celé opoledne ne?A 2krát v týdnu? :confused: no já bych byla schopná vnímat tak hodinu nějaký povídání a pak už ne,vím jak to bylo na školení :grinning: :grinning: i když tohle bude určitě zajímavější :wink:
14. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Janni.ko, přeju pěkný den:slight_smile: Á, Pavlík už je tu, byl si koupit kosu, bo ji zlomil, tak si jdeme vypít čajík:wink:
14. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
Tak berunky, mám půlku zahrady hotovo, jsem splavená až na péérdeli, ale to asi všeci, že? Belíšek pije čajík s Pavlíkem.. Jó, něco máme společnýho :wink: Janninko, přesně tak, brala jsem vždycky antikoncepci, pak to bylo v poho. Občas jsem vysadila, abych se pročistila, tak půl roku jsem byla ok, pak se to začalo stupňovat a do roka jsem zase nasadila. Ale holt teď to nejde. Jak říkám, vydržet to jde, ale kdyby to vždycky vyšlo aspoň na víkend. Jsem asi pakoš, ale kdy jedete na ten výlet? A co dělá Regí s Karlíkem? :slight_smile: Májenka zase přijde zubožená na těle i na duši. Věruško v tomhle hicu, aby Ti nebylo blbě s té barvy. Kolik máš těch futer?? Ale jde to rychle, když se začne, na chatě jsem je taky natírala já, a bylo to za víkend, a mám patery a dávala jsem dva nátěry. Zrovínka jsem čučela, jak jste mě nahlodaly, že by to chtělo znova. Ale to až po nájezdu kobyl, bo mi to tu omatláte, a co já potomn, že jo! :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ty jo, taková futra ale nikdo mít nebude, motiv s našima dlaněma:slight_smile: A kdyby Ti někdy bylo smutno, tak se koukneš na futra a začneš přemýšlet, komu patří který otisk:wink:
14. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Andrejko máte velkou zahradu?Na ten výlet jedeme v sobotu :wink: se těšíme.
Belinko užij si hezké odpoledne s Pavlíkem :slight_smile: je krásně,ale řekla bych že dusno,hlavně že neleje :grinning:
No jo,kdo ví co Mája,snad Anýsek nezlobí :slight_smile:
Holky nevíte někdo něco o Danuss?Sem jí tady dlouho neviděla a Leňulku taky.
14. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Janni, ona moc velká není, ale dlouho jsem nesekala, tak jsem furt lítala s košem od sekačky.. Teď mi volala kámoška, ta co má ty dvě děti, no tak Dita sedá do auta, a jede na kafíčko, tak budu mít pokec :wink: . Monči, tak se Ti ještě poptám na ty Práglovský atrakce pro Kristiánka. O Danuš nic nevím, aj MončaET, ale asi jsou třebas na stránkách pro těhulky, nebo nemaj net. No snad jsou v pořádku. Jsem si říkala, když tak čučím na tu naši Nasťu, že některé holky maj pěknou prodlevu :grinning: . Teda u Leňulky je to něco jiného.. ta se ozve, až to půjde, určitě. Neumím si vůbec představit, co se jí honí v hlavince. No, Jani, takže v sobotu! Snad vám nebude lejt, ale Ty si to aj tak užiješ :wink: . Belíšku, tak tedy futra namaluju den před kobylincem, haby ty otisky byly pořádně do čerstvýho :grinning: . Já mám za chajdou takovou zídku, a tam vlezla jednou do čerstvýho Barunka, takže mám taky její otisky na památku :slight_smile: .
14. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak mám futra hotový. Celkem je jich 5 a taky to natírám dvakrát. Když už jsem byla u toho lakování a smradu, tak jsem si přelákla ještě i nehty :grinning: Samo, že lakem na nehty a ne barvou na futra.
Holky, jsem od včera večer nějaká zaprděná tj. naštvaná na Míšu a teď už i na sebe. Znáte to..prostě mne nic nebaví..,ale snad to poleví.
Ani jsem nereagovala na Katy Valušku, gratulka. Užij si další utz.
Janinko, tak výlet vybranej?
Andrejko, ach jo, ta ms tě ale morduje. Je to zvláštní,ale já jí od toho porodu mám sice silnější,ale skoro bezbolestnou. kéž by to tak vydrželo, aspoň nějaké pozitivum.
Bellíšku, užíváš Pavlíka?
A co Mája, ta tráví čas u mamky?
Jdu si uvařit káfu, pustim si nějaké cd a snad mi to zvedne náladu.
14. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
aspon budeš mít krásnou zahrádku Andrejko :wink: a užij si pokecík s kamarádkou :slight_smile:
všem krásné sluníčkové odpoledne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Věruško, já po revizi ,měla asi tak půl roku klid, ale ouplnej, jakej jsem před tím nezažila, buď se tam něco uvolnilo, nebo i hormonální změny. Tak ať to vydrží. Májenka šla s mamkou na obídek a pak za tátou. Tak budou asi celé odpoledne spolu :slight_smile: .
14. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Věruškooo, tak máš konečně hotovo? Taky si chci popravit nehtíky, ale až pověsím poslední pračku. Co Ti Míša vyvedl? Andrejko, Pavlík taky posekal zahradu a vjezd k baráku. Užij si kamarádku:slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Věruško, Pavlík má teď 14 dní tu dovolenou, tak si ho užiju ažaž:wink: Jsem ráda, že to tak vyšlo, aspoň si nebude muset brát propustku z práce, když půjdu na OPU, tak taky bude klidnější:slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
O nehtíkách mi nemluvte :frowning2: . ALe což, tady mi to neva. Jo, Pavlík má volno, to je super!
14. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
tak si jeden druhého užijete Beli,to je paráda :slight_smile:
Věruško tak byla včera pochvala nebo ne?za ty futra,podle toho jak píšeš tak asi ne :confused:
14. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
SE musím smát, jsem poslala obrázek ještěrky na plotě MMS a Věruška i Beluška mi shodně odepsaly, že ten jejich kocúr by ji sežral :grinning: :grinning: Tak to jsem nevěděla :grinning:
14. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Hi, hi, hi:grinning::grinning::grinning:
14. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Janni.ko, teď si to vynahrazujeme za ty měsíce, co jsme se jenom míjeli:slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.