• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jé, my jsme se s Belluškou shodly? :slight_smile: No, kdyby jí nesežrala ta moje bývalá kočička, tak by jí aspoň ukousla ocas. Ale jednou ještěrka vyzrála nad Lízinou. Zakousla se jí do jazyku a Líza letěla s řevem přes zahradu. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mít tak v té chvíli kameru...Někdy se mi po ní stýská,ale je u ex. zvaklá, chodí ven, tak jsem jí tam nechala. Bertík už je taky asi zvyklý. Chodí za mamkou po zahradě a tuhle si to namířil i k ségře do baráku. Tuhle mne poznal a mazlil se semnou,ale před Míšou utekl...
Pochvala za futra se nekonala, jen hádka a pak tichá domácnost, bo mne to od něj mrzelo. Radši jsem odešla s Mikim na dlouhou procházku abych se nemusela dohadovat. pak zas odešel on a když se vrátil, tak se teda pmluvil, ale mne to trvá dýl než zapomenu a tentokrát nějak tuplem se mi nechce usmiřovat. jsem furt naštvaná. vím, že to neni dobrý,ale zamrzelo mne to, že měl kecy.
14. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Věruško, rozumím Ti, protože mě to taky trvá a ještě, snad nejsem magor, ale mě to dlouho zní v hlavě. A taky se seknu a nemluvím.
14. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
aháááá tak to byla ještěrka,mě se to nepřijalo Andrejko :frowning2: neměla jsem místo v telefonku :angry: huž sem to umazala :grinning: ale i tak děkuju.Se ještěrka vyhřívá na plotě jo :grinning: :grinning: se asi bála o ocásek,jak tě viděla s tou sekajdou a to víš na plotě je bezpečněji :wink:
14. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Věruško,to je mi líto,že se doma nápad nelíbil,ale počkej ještě bude rád,možná že tím žes to vzala do vlastních rukou si ranila jeho ego,jako že si myslí že se obejdeš i bez něho.Tak co by se člověk pořád prosil,znáš to -poruč a udělej si sám :grinning: :grinning:
a jinak sem se nasmála Věry,jak se ještěrka zahryzla do jazyku :grinning: :grinning: :grinning: to úplně vidím :grinning: :grinning: :grinning:
Právě proto Belinko,že vím,že ste se moc neviděli,tak si to volníčko spolu moc zasloužíte a strašně vám přeju aby to volníčko bylo na dalších 9měsíců+dál :wink: :wink:
14. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Jani, to byla zahrádka a pak ještěrka :slight_smile: . Věruško, mě to za Tebe mrzí, ale nerada přilévám olej do ohně, bo si navíc myslím, že na ty naše mužský máme právo nadávat zase jen my samy. Ale Míša mi zlobí, to jo. Tak kočičky, já si jdu udělat něco malého k baště, bo mám hlad. A taky se muším osprchnout, bo jsem z té trávy, jak prasátko!
14. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Já brouzdala po mimáču na receptech a otevřela sem moučníky nevím co mě to napadlo,boože ty vypadaly tak nádherně-mnam sem úplně slintala sem si musela dát kofilu,ale ta mě teda vůbec neuspokojila,nebot chci ty zákusky z mimáče :grinning: :grinning: :grinning:
A už jsi tady Andrejko napsala ty datumy kdy že máme dorazit k tobě na chaloupku?? :grinning:
14. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Mě se ztratil příspěvek, OMG! Tak znovu. Janni.ko, no jo, doma pohoda, uklizeno, uvařeno, žádný stres:wink: Věruško, náš Kokeš je blázen, ten loví všechno, co se hýbe. Loví i Bellinku, když ho chytne blbá, myslím tu čtyřnohou:grinning:
14. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
holky se nudííííííím,pomoooooc
jdu koupit novej odpaďák :wink: bo tenhle co máme je po smrti už asi rok a půl :grinning: :grinning: :grinning: nějak sme se nezmohly jít koupit novej,víko zlomený no hrůza a taky by se nám hodila spíš ta malá popelnička co je u rodinných domečků :grinning:
tak zatím páááááá valím aspon se projdu a spálím aspon kousek tý kofily :wink:
14. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
:wink: Ták, holky, když huž jsem byla vyspršená, tož mi to nedalo, zavřela jsem hubu mrše, a skočila do bazénku, teď je mi výborně!!! Promrzlá, ale já tam dělám kotouly a spadla lžička do kaFÍČKA, jak trotl, ale maximálně se vyřádím!! Teď schnu na verandě a pak jdu nějakou tu sváču do sebe hodit a pak už skoro budu chystat to kafe. Jéje, houby s voctem, kámoškja je tu!! Tak jó, jdu :wink:
14. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
hezky si to užij Andrejko :wink: taky bych hupsla do bazénku,ale nemůžu :slight_smile:
jsem zpět bez koše a úplně vyřízená sem lapala po dechu jak ryba na souši,fuj tam je hnusný dusno :confounded:
koše měli jen nějaký před potopní nebo ty komunistický,jaký v tý domě měly úplně všichni i my doma :unamused: zítra mrknu ve Sparu v Jihlavě :wink:
14. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Jé Andrej, tak to sis hezky zařádila v bazénku:wink: Užij si kamarádky. Janni.ko, to máte obchoďák tak blízko, že jsi, i s cestou tam a zpět, hotová za 20 minut?
14. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Ahojky, jsem tu, kdepák celý odpoledne s mamkou, to ne...vždyť má zase od 15-ti hodin až do večíra plno lidí...

Nejdřív jsme jeli na hřbitov, to je taky dílo tam. Mamka je silnej alergik na vosy,včely, je tam plno líp a plný včel a vos, tož že mušíme jít jiným vchodem, bo u hlavního to bzučelo jak o život a že nebude nasazovat život :slight_smile: Tak letím v tom vedru k další bráně, bo mi to poradila kámoška, lomcuju, zubožuju se na plotě :slight_smile: a on t byl jen vjezd pro pohřebáky, branka byla u našeho zaparkovaného auta :grinning: Blondýnečky ju přehlídly. Tož valíme k hrobce, mamka ju přešla a říká dosti hlasitě:ježiši Karlééé, já Tě přešla a začala, tak Ty to tady teda máš veeeeeeeeelký, no to u nás bys neměl, no, jsem doma nechala asi zaplou polívku na plotně a nemám ani brejle, tak zas musíme jet. Se otočím a tam stál pán vedle v uličce a hleděl na ni jak za jara :slight_smile: Tak se zas valilo rychle na polívu,a le jak jsme vyjely, tak mamka říká, hele táta mi říká, že polívka je vypnutá a poč si to nezkontroluju, než vyjedu všechno :slight_smile: , ale i tak jsme jeli domů, bo si mohl dělat prču, ale nedělal, byla vyplá...Taak takhkle jsme praštěný :wink:

Pak následoval Interspar, koupila jsem zase prostěradala, maj je pořád za 129Kč, jsou pevný, žádný froťáky, 200x200cm. V Baťovi mi mamka koupila botky, takový balerínky pohodlný, úspěšný kup, byla tam sleva na 390Kč.

Přijela jsem taky splavená až na prdce, ještě teďka ze mě leje. No a mimíska pochopitelně nespí a řve.
14. črc 2009 v 15:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky
Bellinko to zas mam brouka v hlavě.23.12.pozitivní krev a v kolikátém týdnu si o miminko přišla a proč?Jestli se Ti o tom nechce psát tak zapomeň a přejdi to.Ale na jednu stranu jsou velké šance když se to chytlo minule,že už si miminka uvědomí,že jim u tebe bude dobře :wink:
Katy dodatečně gratuluji k té ženské co si nosíš pod srdíčkem :wink:
Všem krásný den :grinning:
14. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Jo ty majlíci na začátku patřily Andrejce, bo jsem si úplně představila ty sousedy, jak vždycky vidí rotující se Andrejku ve vzduchu, vyletí koule saltová, rotuje rotuje, žbluňk, vyletí voda a za ní následuje zase ten rotující kotoul :grinning: To já bych se utopila, já jak se mám potopit pod vodu, tak to je moje smrt :slight_smile:

Tak už tam teda dneska byl ten zahradník s tou levnou sazbou, jo? :grinning:

Bellí, Pavlík zlomil kosu, jo? :grinning: Co tak kosil? Pozdravuj žížátk, v tomhle vedru jim teda musí být vedro a smrduto :slight_smile:

Janniko, ani odpaďák neměli a to jsi se tak zubožovala vedrem....

Věrko, co Ti ten rošťák řekl na futra? Já abych věděla, co mě čeká, jestli se do teho vrhnu...
14. črc 2009 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Petjunko, nenervuj...

Jdu zas na to mimísko, stále kvoká, stále kvoká...
14. črc 2009 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a ještě děkuji Andrejce za idylku zahrádkovou, v tom rohu sedí sova? Tairu jsem poznala, tu nemyslím :grinning:

A díky za hadici plotovou :grinning:
14. črc 2009 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ježiš to je řev, co s tím dítětem mám dělat? Jak ji vezmu do ruky, mlčí, sem tam ji zabolí břuch, tak kvikne, ale nejsem otrok přecivá, potřebnuju taky něco udělat záda mě bolej a ona furt ječí... :confounded:
14. črc 2009 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, zítra mušíš už z ordinačky hlásit počet :slight_smile: , bo tu budeme napjatě sedět a vyhlížet folíky :slight_smile:

Kde jste? Jste pláchly jo?
14. črc 2009 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz
Vydržte, já vám píšu statečně, ale nemůžu zatím vložit:grinning:
14. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
Hmmm, tak to jsi hodně statečná a hlavně dlouho :grinning:
14. črc 2009 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz
Přestaň, jsem se sekla nahoře s Pavlíkem, bo dělá ten vrch, ale už jdu na to:grinning:
14. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
Peťko, to bylo hned na začátku, ono to Hcg bylo nízké, ale protože mi ho brali brzy, kvůli vánocům, tak říkali, že se zvedne, no nezvedlo a mimi se pustilo. Ale nebýt toho posledního pozitivního výsledku, tak bysme do 6. IVF nešli.
14. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Májucho, jsi při tom čekání usnula, bo co:grinning: Neboj, hned jak slezu z kozy, tož budu žhavit budku. Nebo radši až v autě, by doktor asi nechápal:grinning:
14. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
Máji já to moc nechápu,jako tatka je na tom hřbitově?Mě je to blbý se na to ptát,ale nějak to fakt nechápu a to sem bruneta :sweat_smile: jako že jí říkal že je polívka vypnutá :confused:
Belinko,mám tady domácí potřeby asi 10minut chůze od baráku víš :wink: tak proto stačilo 20minutek :wink:
Máji a ještě ty prostěradla,to je dobrá cena očuhnu to zítra v City :grinning:
14. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
holky viděli jste tu předpověd počasí?Zase mají být buřiny a přívalové deště,se picnu fakt :angry:
Já chci na výlet a hezký počasí a ne abych utíkala mezi skálama nebot se bude hrnout příval vody :confounded:
14. črc 2009 v 16:49  • Odpověz
Janni.ko, tak to máš super, že je to tak blízko, aspoň se nemusíš nikam trmácet:slight_smile:
14. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
Janni.ko, jen se ptej, no jo Ty nevíš, jak jsem založený.... :sweat_smile: , jojo, táta mi umřel na Štědrej den :unamused:
14. črc 2009 v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem na 3x pověsila prádlo, bo mimísko stále jačí, co s ním??? POraďte, co by jste dělaly? :frowning2: Já už nevím, jsem mrtvá a řev nepřestává, vůbec nespí ve dne!
14. črc 2009 v 16:53  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,promin,to sem nevěděla.
No já nevím co bych dělala se řvoucím mimískem :confused: a vidí na tebe když tak řve?Kamarádka dávala holky do postýlky,natáhla jim hrací blbůstku co měli na postýlce jak to hraje a šla pryč,chvíli řvaly ale pak byl klid,šahaly ručkama po hračkách a bylo :wink:
No jo ale co když neřve z bolesti bříška,ale jen abys jí chovala :confused: ?
14. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Máji taky si dostala prenatální box?Co to jako je?vidím to hodně tady ve fotogalerii to mají holky vyfocený.To jako dostaly od doktora? :confused:
14. črc 2009 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.