• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak poslední věc, kterou jsem pro její bříško udělala, vykupaly jsm ese v teplý vodičce, docela se jí to líbí. Ale moje záda teda řvou bolestí. Hlavně aby mě nechytla hlava. Jsem si tak říkala u tej Andrejky, že to má obdobné, akorát že ju bolí břuch a mě hlavice, nevidím a zvracím, taky pro práci na prd. Já kolikrát šla prostě domů nebo nešla vůbec, stávalo se mi často, že jsem prostě musela napsat šéfovi, že nepřijdu, že je mi zle, že si beru dovču. Škoda dovči, ale nedalo se jinak.

Ze mě leje, jak kdybych skládala metrák uhlí :grinning: Jinak Janni, taky jsem koukala na to počásko, to zas budou zprávy, snad to nic nezpůsobí to krubobití.

Andrejka si užívá na chatičce s kámoškou, škoda že nejsme blíž, já bych taky zajela bo vy k nám, ááách jo...
14. črc 2009 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz
Dostala jsem jeden box na předporodních kurzech, pak v porodce dva. Je to super, je tam plono vzorečků na miminko i pro tebe, pití pro těhotné, prášk yna praní, aviváže, dudlíky, mastičky, olejíčky, příkrmy...Já hodně věcí využila. V porodce byl dokonce celej TIX na praní, ta krabice, víš a potom celá butola teho do hlajzlíka na mytí, teďkonc si nemůžu vzpomenout, takový zelený to je. Dudlík se nám hodil, bo jsme neměli ještě koupenej, plno čtiva, časáky jako je Maminka a pak takovej průvodce od narození myslím do roka dítěte...
Jo a za tátu se neomlouvej, tos nemohla vědět :wink: , to je prostě život no...
14. črc 2009 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz
Kolotoč tu natahuju co chvíli, ale nezabírá, bo ho přes ten svůj jekot ani neslyší. Kašlu na to, chvilku ju nechám vyřvat, třebas se unaví a usne, bo už muší bejt snad i unavená, od rána nespala od osmi hodin.
14. črc 2009 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz
Holky asi to nevydrzim do ctvrtka na tu krev. Boli me bricho, cely spodek, je mi zle ( ale neblinkam). Boli me deloha, vajickovniky, proste vsechno. Asi sem nejaka mentalni. A nejhorsi je, ze mam strach, ze mi to tehotenstvi ta krev nepotvrdi. Od jakeho tydne by mi zjistili mimisko v brisku?
14. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
Hanysku ahojky, 14 dní po oplodnění je vidět bublinka, když se teda snažej a něco vidět chtěj, v CARu to tak je. Nechceš si zajet teda na pohotovost na gyndu, když ti je tak blbě? Aby se zbytečně něco nezanedbalo?
14. črc 2009 v 17:24  •  1 dítě  • Odpověz
Janni, utíkej na poštu, prosím :grinning:
14. črc 2009 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz
To jsou věci na tem světě :grinning:

Zmatená stařenka zastavovala autobusy a tvrdila, že lyžuje-viz. SEZNAM
14. črc 2009 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz
Týjo, nechci to zakřiknout, ale myslím, že Anýs chrní, hodil ajsem jí přes oči plínušu, to zabíralo na mě a na bráchu, prostě taková tma. Je klid, jen kolotoč tu brouká...Uf, kdyby vydržela chrnět aspoň hodinku...
14. črc 2009 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz
Hanysku a test sis znovu dělala? A co tak zajít k obvodní, ta Ti taky může nechat vzít Hcg. Zajdi tam a řekni jí, že to potřebuješ vědět, ať Ti pomůže. Nebo ještě jedna věc, já když jela na pohotovost, že jsem začala krvácet, tak mi tam brali taky Hcg, tak tam zajeď, že máš bolesti a oni Ti ho vezmou a kouknou. Jestli Tě to uklidní, tak tam zajeď hned.
14. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
Muž zkontrolován, maká, mimíska vážně spí...Letím se sataniskem ven, hlídejte mi ji tady :slight_smile:
14. črc 2009 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz
hanysku já ti teda taky radím tu pohotovost,vím že se bojíš,ale budeš klidnější,krev ti vemou a mrknou na tebe :wink: jak psala Mája a testík sis ráno dělala?Mě se teda nelíbí ta tvoje bolest v podbříšku a vůbec....
Máji tak třebas bude Anýsek chvilku spinkat :wink: holka ty máš teda migrény!!To tě lituju,opravdu.Pošta odeslána :slight_smile:
14. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Jo a vložen dnešní výletník uřvanej, vyvenčily jsme prvně šatičky, než z nich vyrosteme. :wink:
14. črc 2009 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz
jééééé Anýskovi to tolik sluší,to je princeznička,se mi ani nechce věřit že pořád brečí,vypadá jak andílek :slight_smile:
14. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
Pěkně rozčertěnej andílek. Zas mžourá, tož satanovi asi praskne ledvina :slight_smile:

Donesl mi ty nový boty, cejtí asi novej smrádek, tak si na ni lehnul. Tož to studuju, stály prve 1399Kč, tak za 390Kč jsou dobrý, ale mrkám jak péro, made in China, to je teda Baťa jako prase. A pani mi říkala, až když byly zaplacený, ať v nich nechodím celý den, že je to prý řazeno do vysoce módní obuvy, tož to jsem ještě neslyšela :rolling_eyes:
14. črc 2009 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, Andulka je kouzelná, božátko malé uplakané. Jdu do vany, osekat chachulu, ať tam ze Žížátkova nepřijedem též s nějakým žížátkem v kožuchu:grinning:
14. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
Škoda kožíšku :grinning:
14. črc 2009 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz
to by mě zajímalo která tam byla u toho Bati,jedna blondýna nafrněná tam prodává a tu bych sekla něčím po hlavě,a na ni mi tohle úplně sedí :rolling_eyes:
14. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Já je upovala tady v Třebíči....asi myslíš, nějakou blondýnu jihlavsku, ne? Tato byla ale taky blonde háááre...
Máš zase poštu, to je něco :grinning:
14. črc 2009 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz
Ale hlásím, že jsme byly s mamkou zase v Camieu a opět nakoupeno, slev plno, krásný koussky, koupila jsem si tam tu sukni dlouhou jak jse psala, je suprová, pořád ji taahám, ještě tam koupím asi i bílou...Opět tam byly ta krásnovlasý holky, kočky to jsou :slight_smile:
14. črc 2009 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jééé, už jsem byla na odchodu do vany a přišla mi sms od kamarádky, dneska se jí narodily Anička a Alenka:slight_smile:, jejda tu bulím jak želva. Taky je má, holčičky, po 2. IVF a to se jí chytly všechny 3 embryjka, ale jedno samo zaniklo.
14. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Jééé, už roním slzy s Tebou, to je krása a dvě holčičky :slight_smile:
14. črc 2009 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ty bolesti jsou chvilkovy. Da se to vydrz. muj gynekolog i muj obvodak maji tento tyden dovolenou. A na pohotovost nejdedu. Byla sem tam s necim minuly mesic a i kdybych mela umrit, tak tak radsi umru. Pohotovost nikdy, alespon ve Zline!!!!!
14. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
Jinak hlásím, že jsme vyvenčený, sice to jsou rychlovky, ale já jsem na nervy, že se tu něco mimísce stane. Je tam vedro jak na Sahaře. Hmmmmmmm, tak už zas natahuje, omg...
14. črc 2009 v 18:07  •  1 dítě  • Odpověz
Byla jsi jako na gyndě v nemocnic a blbý jo? Ale ti doktoři se přeci střídají...
14. črc 2009 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz
jojo na gynde a fakt nikdy vic, i na pohotovosti i na gynde. Testu mam uz asi sest nebo sedm a na vsech mam dve carky a je to jedno jestli si ho udelam rano nebo vecer.
14. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
Hanysku, tak když nikam nechceš, to je těžko, budeš muset vydržet do čtvrtka, ale důležité je, že máš pozitivní testíky, druhá čárka se jen tak neobjeví. Tak se zkus uklidnit, protože tohle Ti určitě neprospívá, ju??? Neboj, určitě bude všechno v pořádku:slight_smile: Máji, no jo, já jsem s ní bojovala poprvé, a podruhé jsme to taky prožívaly spolu a byla vlastně o měsíc dřív.
14. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
No tak to jsi těhule a to bříško fakt bolí, docela hodně jako na ms nebo bodá v podbřišku, mě to dělalo furt na jedné straně a ta bolest byla jeden den fakt veliká. Tak vydrž do té krve, moc se nenamáhej, já většinu času jen ležela.
14. črc 2009 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky
Máji tak snad už bude Anýskovi líp, možná to horko ji taky zmáhá. Nemáš na ni takovou tu klokanku?
Hanýsku a nemá tvoje gyndařka nějaký zástup-nějakou jinou gyn? No ještě že pozítří jedeš k dr., ale kdyby se to nedalo tak raděj zajeď na pohotovost. A napadlo mě na Prediku by ti nevzali krev a nezjistili Hcg? já myslím že jo, třeba za nějaký peníz, ale zkus tam brnknout.
Andrejka se vyřádila v bazénu, tiše závidím. A te´d tam pustila i děti :slight_smile:
Beli tak to je krásná zpráva dvě holčičky. A jsou taky z umělka?
14. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
Hanysku a čárka sílí???Snad ano :wink: tak holka vydž do čtvrtka.
No jo já myslela Máji City Batu no :grinning: v Camieu ste byly?To je vedle nás vid?tam sou holky příjemný :wink: dobře se snima povídá,slev ted všude je to je pravda.
14. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Mončo ahojík, klokanku nemám, bo se bojím, že když hodím déééržku, tak bych ji přizabila. Ale už nad ní více uvažuji, koukal ajsme se zase tady vedle naší Kobyly v tej reklamě, vypada pěkně ale přes tři litry :angry: a ještě jsem koukala v Jihlavě a taky kolem 1500Kč, tož furt šetřím, ale možná do ní půjdu.
Tak zase vřeštíme, teďka teda chvilku ne, bo se cpe mlíčkem. jdu se podívat, zda to má už vyžahnutý :slight_smile:
14. črc 2009 v 18:22  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.