• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belí krásná zprávička-dvojčátka :slight_smile:
a ted si Máji vem,že bys měla dvojčátka a takhle ti brečelo jedno přes druhý :grinning: špunty do uší,namasírovat paže a chovat a chovat :slight_smile:
Moni ahojkýýýý jak je?Dneska je fakt hnusně vid?
Ta klokanka je boží :wink:
14. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
No to si právě představuju, dojedla a už zas ječí...
14. črc 2009 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz
Moni ahoj:slight_smile: Jak Ti je? Dneska je to venku šílené, co? No jo, taky z umělka, no jsem z toho tak hotová, že jsem ještě stále zarostlá:slight_smile:
14. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Belííí to je dobrý-sem z toho stále zarostlá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Tak tam pojedeš v kožuchu :grinning:
14. črc 2009 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz
tak už hlásí nebezpečí záplav :angry: trapný počasí,já zítra jedu do Jihlavy a nemíním se brodit v potoku deště na chodníku :angry: se mi rozlepí žabičky :confused:
14. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
Jdu shodit ten knír, bo by se smáli ještě, když půjdu na OPU:grinning:
14. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahoj kobylky :slight_smile:
posílám vám snažilkám jeden odkaz na zázračný preparát, náhodně jsem se o něm dočetla a četla jsem i dost dopisů na netu, jak vážně zabírá, tak proč to nezkusit? Neslyšely jste o něm některá?

http://www.apatykacb.cz/pages-productinfo/product-98/hemann-femigard-1-koncentrt-300ml.html

Bellí, tak to je krásná zpráva, už se taky těš :o)!
Čtu tady o té klokance. Mám taky doma jednu. Byla drahájako mrcha a použila jsem ji jen jednou, protože podle mého - absolutně nepraktická a nepohodlná věc jak pro maminu, tak pro dítě. Pak jsem ji popůjčovala kamarádkám a shoda názoru :o) Zbytečně vyhozené prachy! Ale nechci zase odrazovat - je to jen naše zkušenost. Třeba ji budete umět využít lépe :o)
14. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Andrej, ahojky:o)
Ještě k těm tvým bolestem při MS.Piješ ten Šaronky čajík? Ségra má od té doby úplně pokoj a to trpěla taky. Teď neví, že MS má :o)
14. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
holky loučím se s váma,ale zítra sem tady jak na koníkovi :wink: ale až odpoledne.Chci na kožní,bo se mi udělala nějaká vyrážka je to fakt hnus jak to svědí,brrrrrrrr a pak musím něco povyřizovat :slight_smile:
Belíšku at zítra hlásíš hodně folíků,ale jak víme nezáleží na kvantitě,ale na kvalitě :wink: :wink: tak sem zvědavá kdy bude OPU
Andrejka pořád klábosí,tak si užij krásný podvečer i vy ostatní.
Máji at Anýsek hezky chrupčí a ty se vyspíš a ne že tady budeš do rána pisáť :grinning: hezky umýt,napapkat a s mimískem chrupčit :grinning:
tak brooooooooooooooooooooooou beruškýýýýý
14. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
Máji taky jsem myslela že je klokanka dobrá na tvá záda a máš volné ruce, ale jak čtu Marti názor tak upouštím od té hezké představy nosit tak mimi na šráčkách.
Janinko dnes byl fakt hnus byla jsem ráno ve městě a už 8.30 jsem byla spocená jak myš. Ještě že v práci máme chládek. no a před hoďkou stále 32stupňů.
Belli tak už je chlachula vymóděná? Hlavně ať jsou folíky hezké nemusí jich být moc, hlavně kvalitní. Kolik máš za sebou KETů?
14. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
Janni.ko, dobrou noc a pěkně se vyspinkej. Moni KET mám za sebou 1 a 4x ET, protože u jednoho IVF k ET nedošlo, bo jsem zkolabovala.
14. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Marti ahoj:slight_smile: Tak jak si užíváš toho klidu?
14. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
Já tu klokanku počebuju jenom na venčení psa, bo mimísku takhle nechávám doma samotnou a trnu hrůzou, co se tu děje. Že je asi nepohodlná, to očekávám, stejně tak jako autosedačka, děs.
14. črc 2009 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak na to venčení je to nejjednodušší, než tahat kočárek.
Belli tak to jsem mylsela že máš Ketíků víc, když máš vždy vajucha ukázkové, no tak tedy ještě jednou na zítra hezký počet :slight_smile:
já jdu taky do postele jsem nějaká znavená asi tím hicem, tak pa a dobrou, MVR
14. črc 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Ahoj berunky, jsem tu, vykecaná, vychechtaná, jen s miláčkem tichá domácnost :angry: . ALe tentokráte jsem táák přesvědčená, že mám recht, že mi to ani neva. TAk jak se tu máme??
14. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
Májinko, tak už je Anýsek v klidu?
14. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Monči, jsem čůrala smíchy, když jsem se ptala kámošky na ten Pravěk. Ona tam šla jednou pokecat s kámoškou, a vůbec netušila do čeho leze. Hned u dveří dostaly kyjem do hlavy. Jídelní lístek jim hodil kdosi polonahý jak prasatům na stůl. Objednaly si salát a když jim ho přinesly, nedostaly ani příbory. V tom prý zhaslo světlo a kdosi se jal bubnovat popravěčsku :grinning: . Salát jedly rukama ve tmě a přes ty bubny neslyšely slova :grinning: . Tak to nějak dojedly a šly jinam. :grinning: :grinning: Prý tam jsou akce, asi je tedy dobrý vědet dopředu program. Ptala jsem se jí, jestli by se to mohlo líbit devítiletýmu klukavi. Tak snad jo, pokud se zrovna nebojí tmy a řevu. Ale asi jde o to, jaký chytneš program.
14. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
Jo, rezervačka určitě předem. JInak jsem si vzpomněla i na Máju, Karlův most stále v rekonstrukci, je sice průchozí, ale jako výletní cíl bych to teď nevolila. Jinak kvůli Kristiánkovi jsem z ní nic nevytáhla, kromě terária se žralokama v Holešovicích a ZOO. Zkrátka jsme pražandy na ho.. . Ona říkala , že spíš vychytává konkrétní akce, než stálá místa, kam s dětma chodí. Za sebe doporučuju ještě 3D kino na Floře. Alespoň pro mě to byl zážitek.
14. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
Ahoj kobylky, tak jsem na 2 hoďky skákla do lesa na borůvky. To byly žně:slight_smile: takže zítra budou knedlíky. jdu ještě vytřít chodbu a pak si vás dočtu.
14. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Šmarjá, že vy jste mi utekly ke zprávám??
Marti, femigard znám, a dodnes popíjím, už třetí. Myslím, že se mi po něm opravdu zmenšily uzlinky v prsou, jo, a nevím, co jsou mykózy apod.
14. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Věruška byla na borůvkách :wink: . Kanci Tě nehonili? POzor na ně, prej řáděj :sweat_smile: .
No nic, půjdu zalít zahrádku :slight_smile:
14. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Belluško, mimisko furt řve, mám ji už tady hozenou na stole, bo by mě jeblo. Bába nad náma se jala mlácení čímsi kovovým snad do podlah.. :confused: :angry:
V 3D kině byl i brácha, teda na 3D filmu a nadšenej.
14. črc 2009 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jo, a já si stejnak myslím, že když mimi pláče, má se chovat. Jsem laik, nejsem matka, tak se omlouvám za možná laický pohled na věc, ale zatím jsem o tom teoreticky přesvědčená. :slight_smile:
Belinko, nepořež si Jóžina :grinning: . Stejně to je vždycky před akcí, co? Několik ultrazvuků, OPU, ET, to se člověk furt holí ob den jak magor, vždycky ju mám pak huž skoro vodřenou :dizzy_face: :grinning: :grinning:.
14. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Já chci taky borůvky, ale nevím, kam na ně, omg!
14. črc 2009 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
autor
No přece do Vlašimi, néé!!?? :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
no Andrejka já ji chovám, ale chovej ji 16 hodin denně, to prostě nejde, já mám fakt už z ní záda v pr....a to má necelý 4kg :confused:
14. črc 2009 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz
Ajoooooooooooo, tak já letím do Vlašimi, ale prej to tam jedna strašně rychle pobíhající poletucha sesbírala :angry:
14. črc 2009 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Májenko, promiň , takhle jsem to nemyslela, to je jasný! Já jen, že nejsem zastáncem toho, nechat dítě schválně vyřvat, aby si nezvyklo apod... Ale to Ty určo taky ne..
14. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
No, strašně rychle poletuchovat může, ale nesmí je strašně rychle sežrat! :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.