• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Moni, no jo, vajuška vždycky ukázková, ale proč embryjka nejsou i na zamražení, to je mezi nebem a zemí. Pěkně se vyspinkej:slight_smile: Věruško, Andruško, tak už jste tady:wink: Máji, já vím, že je to bič, ale já bych Andulku taky chovala.
14. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
No právě mi to matky zkušené radí, že si prostě to dítko pak navykne a usne třebas samo v postýluši, ale já na to nemám srdce a uši :grinning: , tak k ní furt lítám, hladim, chovám, cvičíme...Ale je to otročina no, co si budem vykládat, nemáš ani čas se najíst, leda s dítkem na hrbu :slight_smile: Potřebuju dojít aspoň před barák do auta pro kočár, ale copak to jde? :sunglasses:
Jsem jí pustila telku, vidí na ní z postýluše a bude Kája pět, tož budem poslouchat a pět s ním, baba stále mlátí, tož já jí zapěju. Jééé už mám husinu, to je ten koncert, jak jsem na něj chtěla jít, no auž roním :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz
Tam bylo hostů, jéééžiš já mám husara všadéééééééééééé, to je hezký a je tam Ivanka...
14. črc 2009 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz
Bože a všichni pějooo, no to je doják a Bellucha si drbe kožich, místo aby pěla s něma :grinning:
14. črc 2009 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj Belíšku :slight_smile: . Tak zítra brzy vstáváš, dvě hoďky se drkocat. Budu na Tebe moc myslet, ať jsou folíky krásné!
Holky, teď přilítli na slunečnici dvě ptáčata a zobaj, to je nádherný!!! Jsou tak malý, že ani nevím, co jsou zač, a že se v ptáčkách vyznám!
14. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
A ta Sharlotka, je tak hezká....bo jak se to píše, čučíte taky? :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz
jo tak on to má přímo dneska jo? Ach soooooooooooooo.
No vida, mimíska přestala a zas bulí máma :grinning: , to ej rodina, omg.

Věruško, dovez nějaký ty knéééédle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jééé, Gott, letííííííííííííííííííím!! Jo a Scharlottka je celá Valinka, ton je ta holčička té Dity..
14. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Já mám taky husinu, OMG!
14. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Paráda, trsám před postýlkou a taky to zabírá, asi zděšením mlčí a ještě zhubnu :grinning: , bo to je tak hezky od podlahy, no škoda že tu nejte, škooooda lásky :grinning:
14. črc 2009 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz
Huž mám volume z 33 na 41, hlavně lichý :grinning: a přeřvat tu bouchací babu, jako ve 20 hodin mlátit jak o život, když ví, že je tu mimisko, no omg!
14. črc 2009 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko děkuju, no jo, vstáváme v 5.30, bo ještě žížátka, no však víte. Máji, já taky koukám na Gotta, jenomže než to napíšu, už je další písnička:slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
To neva Bellí, hlavně že trsáš :grinning: Super volume 41 ji uspalo :grinning:

Píše mamka, že od Brna táhnou černý mraky, bouřka tu bude za momentík. Od Bééérna, tož co ta Katy? :confused:
14. črc 2009 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz
Jj, to já můžu, ale z Terezky udělali o 15 let starší ženskou, OMG.
14. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Terezka se mi moc líbí, to je baba! Ale jak má tyhle vlasy načechraný, tak je jak Tina Turner :grinning: a stařena no.. líbí se mi teďka v tej písničce s tyma letadlama bo co to tam je...
14. črc 2009 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jééé cikánka, no tak to je další z písní, co mě učila babička a učila mě ji hrát na piáno, když jsem ještě hrávala. A od Bendise :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, to je boba, taky se díváte? Nejlepší byla snad Farná
14. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Berušky jdu do pelíšku, ať nejsem ráno zubožená. Dobrou nocku, koťátka, a krásné sníky. MVR:slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Belíšku dobrou noc a bystré oko pana doktora :slight_smile: Tak příští týden by mohlo být OPU a pak ET a jsi těhule :wink: No jo to budu na dovolené a nebidi tě moci vyrtualně držet za ruku :unamused: Tak to teda nikam nejedu, budu stebou :slight_smile: Bobrou noc a Máji ta taky kobzolka nenechala kvílet a spí s námi dodneška v posteli a ničeho nelituji :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Holčenky kobylky ahoj, jsem hrozná, já vím, už jsem tu dlouho nebyla, ale mám tolika práce, zahrada plná, takže zavařování :rolling_eyes: plení :rolling_eyes: pořád dokola...... nemluvím o děsným šrumcu, co máme v práci, máme teď u e-onu nějakou akci na elektřinu a lidi úúúplně šílí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už chci na mateřskou nebo za chvilku polezu po čtyřech. Je mi hrozně líto, že vás tak zanedbávám. Půjdu si vás teď dočíst a pak hajat. MVMR moc moc moc papa
14. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Tak, to je dobrý Andrej :o) Jsem objevila Ameriku, viď :o)))))))))))))?
Přeju dobrou nočku a Bellce zítra hodně štěstí .o)
14. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Tož všichni sedí u Gottáka, jak by řekla moje mamka :slight_smile: Jinak Ivanka je Opavy a chvíli jsme spolu dělalia bratrancova dcera chodí s jejím bratre, tak nechápu, proč nejsem bv tý telce taky :angry: OMG :grinning: U nás už je buřina, tak to z Brna přešlo oklikou k nám :wink: Ale já se nebojím, jsem holka statečná :grinning:
14. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Marti ahojky, taky klidnou nočku, paní ulejvací, nepracující, odpočívající :grinning:
14. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj Karolko :slight_smile:
Já se ještě neulejvám, ještě děěěláááám :slight_smile: Jen od manželských :grinning: a rodičovských povinností se ulejvám, ale v pátek mi to končí :frowning2:
Pak jedu na měsíc ven a nebudu taky ne netu, snad to beze mě přežijete :grinning: a koukejte všichni těhotnět :sunglasses: :angry:
14. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Marti rozkaz :slight_smile: To víš, že nám bude po tobě smutno, ale myslíme na tebe pořád a hlavně palce segře :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Holky, teď zpívala Špinarka a mě se zastavilo srdce :slight_smile: Je škoda, že tenhle fenomen osobně nemá moc štěstí, ale je to kus ženský s nádherným hlasem :slight_smile:
14. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahojky kobylky,asi před hodinou jsme dorazili domů,od 12,s máti byl oběd fuj,no tak jsme přešly zpravit si chut do cukrárny,pak s manžílkem ve městě pokoupili co potřebovali na svatbu,a stavili se za známýma se rozloučit než odjedou na dovču.

Jinak tady na Brnem je černo a zvdá se vítr a vypadá to že to bude velké :confused:

Máji,teda a není malá unavená?to je divný že nespí celý den,většinou mimiča spí třeba přes den chvíli a taky je vedro a tak jí možná taky není fajn.Teda ohledně těch klokánek a tak,tak to já pro to moc nejsem,jedna mám strach že do tebe někdo drbne a letíš,ale v tom vedru to musí být na prd,ty vyzařuješ teplo a to na to malý a ještě je to vystavený slunku a přehřívají se - to je teda můj názor.
Nemá třeba hlad?Nebo nepotřebuje kontakt s Tebou?Já vím že se říká nechat vyřvat,ale myslím že zas to je na situaci,ale mimi potřebuje cítít rodiče a mě to taky nebaví samu,tak je chápu.

Karolko,ale teda aby malej spal v posteli s Váma to je teda něco :confused: To teda nechci,hezky ve svým pokojíčku
14. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Katy nevím co ti vadí na tom, že malý spí s námi. Všechny děti lezou rodičum do postele a mě to vubec nevadí. 9 měsíců jsem ho nosila, tak proč bych ho měla vystrnadit někam do pokojíčku. Já jsem tu pro něj a né on pro mě. Trochu mě tvoje reakce rozhodila. každý ať si to dělá podle sebe a nikdy bych nikoho nekritizovala, za to, že to dělá jinak. Až sama budeš mít dítě, tak uvidíš, že mužeš mít spoustu zásad a ty padnou jak domeček z karet.
14. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Super Goťák, což?
Holky, tak mi při tom dovádění natekla voda do uší, co s tím? Huž jsem skákala , trhala hlavou a furt mi tam žbluňká :wink:
Beluško, asi už spinkáš, zítra na Tebe budu moc myslet! Držím pěsti moc moc moc!!!
14. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Andrejko, zkus to jemně vysušit vatovou štětičko, ale jemně a nebo si z papírového kapesníku z rohu udělej takový smoteček a polož ho do zvukovodu a ono to možná tu vodu nasaje :wink: Když ne, tak si lehni na jednu stranu, počkej až voda vyteče a pak na druhou, to je jediné, co ti mužu poradit :wink:
14. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.