• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Já to nechtěla komentovat, ale musím. Karolko, děláš správně. Něco o tom vím, kromě peďárny mám psychoterapeutickou fakultu, a tam nám jeden úžasnej psycholog toto bezpečně doporučoval. A opravdu mám ráda , když se lidi respektujou a nelíbí se mi, když to někdo neumí. Podržet a říct svůj názor není totéž jako kritika a řízení druhých.
14. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Mně nešel néééét, omg. Jsem tu valila diskošku, do teho sousedka zvonila, že jí nejde telka, a´t na to juknu, už tam seděl soused :grinning: , nevymyslila jsem nic a ona že teda muší zítra do servisu a bude jí to stát určitě 50Kč :grinning: , no to asi bude mušet přitlačit. Stará telka, tož nevím nevím, jak se to ladí.

Gották byl super, Špinarky hlas takky miluju, až teda na to, že od ní písničky hráli tátovi na pohřbu, ale jinak je super a jednu písničku tam spletly a zahráli takovou fakt hezky od podlahy rychlovku :grinning: , jsem si podupávala a tátovi se určo taky líbila, než ty couráky :wink:

Baby, nezubožujte se tu, někomu dítko spí v pelechu, někomu ne, kámoška si taky zavedla spaní v pokojíčku a vychází jí to, kluci jsou zvyklý, druhá zas má mrňouse taky u sebe... Kdo ví, jak to dopadne u nás, ale zatím se držím, bo tam máme už psa a to by dohromady nešlo, tož mě zubožte :grinning: , bo plno lidí řekne fůůůůůůůůůůůůůůůj, psa v pelechu,ale že ten kožuch hřeje a když se zádíčkama natoskne, tož se mazlíme :slight_smile:
14. črc 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a u Farný jhsem taky valila voooči, jakou má páru, holka jedna mladá. Angelína, wow, tu neznám, ale dobrá byla :grinning:
14. črc 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tož to muselo už ven. Je mi to líto.

Karollko, to všechno jsem už dělala, dokonce jsem si řekla, že budu trpělivá a klepala jsem tou hlavou 200x a nic :frowning2: . Ale tak snad o nic nejde, ne? vyschne to..
14. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Andrejko, kdybys hupsala jako já, tak máš všechny tekutiny vytřepaná na to taata :grinning: Jsem tu valila, omg, kolena jsou totál v řiti.

Volala jsem starýmu, ať něco dělá, že mi nejde net, ale nic, tož jsem poslala sms přípojci, také nic, tak vytočím bratra, dozvěděla jsem se, že je v Brně mega buřina, prej dost hustý, co Katy? a net naskočil, omg. A Luboš volal z Prostějova, že teda průtrž jako prase, prej honem zavírej okna. No tady houbelec, jen dusno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jojo, Špinarka má páru! A navíc Když milenky pláčou, to byl MUJ hit, když jsem byla paf před lety do ženáče, OMG! A Farná to je kousek, zpívá každým kouskem těla.
14. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jééééééé, já myslila, že pokračování je za tejden, to je už dneska? :confused: :confused: :confused:
14. črc 2009 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tož tady je furt letně, tak myslíte, že nemám zalévat zahradu???
Jééé Supporti budou!!
14. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Mně se od Špinarky zalíbila ta písnička Honda 250 bo jak :slight_smile: a od tý doby ten hlas miluju...

WOW, fakt pokračování, no to já se tu zubožím do morku kosti, Andrejko, hups na podlahu a jedééééééé, doufám, že daj nějakou trsandu :grinning: , ucho doooolu a vytřepáváme :sunglasses: , jééé Supporti, juchůůůůůůůůůů.
14. črc 2009 ve 21:47  •  1 dítě  • Odpověz
Tak volume je na 45, sice zítra jdou lidi do práce, ale jak jsem byla pro kočár, tak vedle ve vchodě řežou panel v bytě :grinning:
14. črc 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz
Tož musím reagovat,Karolko nevím jestli jsem divná nebo nechápavá,ale to moje komentování bylo jakože se divím že Vám to nevadí a že já pro to nejsem.Rozhodně jsem to nemyslela jako kritiku,to je každého věc.Ale to že jsem vyjádřila svůj názor je povoleno-myslela jsem to jako na sebe.
A občas jsme taky šli spát za rodičema :wink:

Máji,jo jo mega buřina pěkně fotí a hodně :wink:
14. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Karolko, když jste skorem rodina, nedohodila bys nějakou párty s Kájjou? :grinning: Holky, že by jste si taky trsly? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jawa 250!!! CHtěla bych být celááá bííláá,jak ta Jawa 250! Samý chrom a jinakn celááá bííláá....
14. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Katy, brácha má v pokroví střešní okna a nemá tam žaluzky, prostě nic a vypadal docela bledě a to jsem ho neviděla :grinning:
14. črc 2009 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz
Honda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , jojo Jawa :grinning:
14. črc 2009 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz
Týýýjo, Ilča má ale pupík, ta je kulaťoučká, co?
14. črc 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, nevím čeho je ti líto, každý má právo na svuj názor a taky to tak beru, jen se mě ta reakce Katy abolela a já neumím se přetvařovat :slight_smile: Tak jedině vydržet a pokud to nepoleví, tak zítra k doktorovi, muže tam být špunt a on to drží :slight_smile:
14. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Kuňa, muším jít přikrýt bazéén, OMG, prosím o reportáž, o co přijdu. Teď maxa, toho nemuším, jdu..
14. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Máji taky jsem myslela, že mě pozve a já pozvu vás všechny a budeme trsáááááááááááááááááááááááááááát :grinning:
14. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Uběgáááj, já jdu sebrat zbylé dva kusy prádla.
14. črc 2009 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz
No a co, co říkal? :grinning: To by bylo, týýýýjo, hůplně to vidím, jak tam hážem prckama a prsskama :grinning:
14. črc 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz
Kááája bude pět ještě hodinu, no tak to je bomba. To mě fakt mrzí, že jsem tam nemohla bejt, ale zase to bylo pro dobrou věc :slight_smile: Ovšem musel to bejt mejdan.
Andrejko Heidy Janků v sexy šatech a píseň???
Kantiléna a teplej no ten??? :grinning: se toho dozvíš, co? :grinning:
A sbor zpěváků, co se nyní vystřídali a píseň??? slyším prveně :grinning:
14. črc 2009 ve 22:00  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky dobrou noc a sladké sny, jdu dojuknout toho skoro příbuzného a pak pinki linki :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Brooo noc Gottovko :zipper_mouth: :dizzy_face: :wink:
14. črc 2009 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Super reportááž :grinning: :grinning: :grinning: Ještě, že jsem zjistila, že bazén Honza přikryl.. :grinning: :grinning: Forééver yááng..
14. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Andrejko Peter Nagy a raději bych byl jen kytarou

No name a ffčelka

Kde je Věruška, že neni s náma na diskošce?
14. črc 2009 ve 22:04  •  1 dítě  • Odpověz
Kája fčelu oplakal, no bodejť, jdu trsat :grinning: ráno jedu dáááááááááááááááál
14. črc 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jéé, Máááájaaa!! Přilétá nám z Třebíče včelka Mááájaaaa!! :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Jejda holky bouřka je vážně sada,docela dost síla :confused:

Jináč vy všechny koukáte na Goťáka tak si to užijte,já ho moc nemusím,tak se koukáme na něco jinýho a asi půjdu hajat.Přeji dobrou noc a pěkné sny :slight_smile:

Karolko jsem ráda že to bereš jako názor,taky to tak bylo myšleno,prostě je to můj názor,ale z Tvé reakce vidím že asi nejsem první kdo takhle reagoval.
14. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Karolko, dobrou :wink:
Věruška, jestli ona netruchlí nad těma futrama..
14. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.