• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Už půjdu taky chrapošit. Andrejko, dnes jsem vyslala Míšu venčit, bo za tu dobu co Mikiho máme bych mohla to jeho venčení spočítat na prstech jedné ruky. Jo, ty chlapi... no coment.
Brou nočku a krásné sny aspoň:slight_smile:
Belíí, zítra krásné folíčky.
Jo , Májo foteška krásná.
MVR
14. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz
OMG a já myslela, že hupsáte, ale pak jsem si vzpomněla na rudošku, tož si říkám t ne, tak líbačka a on ještě má kecy... :angry:
14. črc 2009 ve 23:22  •  1 dítě  • Odpověz
Kočičky mé zlaté, zítra to bude rok, co jsme s Lubošem prvně navštívili CAR Repromeda, ve čvrtek budou Anýsce dva měsíce a Luboš má svátek. Tooolik slávy.
Tak tfuj tfuj, ať už máte taky ty mimísky :zipper_mouth:
14. črc 2009 ve 23:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máte IP
14. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz
autor
Á, zase pozdě :frowning2: . Tak já jdu na tu Nasťu...
14. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz
Nebylo pozdě :grinning: , ale Nasťu tvoř, bo máš včerejší mínus :grinning:
14. črc 2009 ve 23:51  •  1 dítě  • Odpověz
Maiky spí sám v ložnici, to neznám, vždycky je nám u prdky..., asi je mu smutno po pánečkovi, bo leží na jeho půlce..., asi na něj padla únava, za tři minuty je středa...Se mi nechce tu mimísku pořád budit, bo to zas bude, než usne...
14. črc 2009 ve 23:58  •  1 dítě  • Odpověz
Půlnoc odbila, lampa ještě svítila, to mi připomnělo Karolku :slight_smile:

Mám plnou kuchyň nějakejch sviní lítavejch, to tam zubožuju, ale přibejvaj.

Mlíko nachystáno, jdem se přebalit, najest a prát se s prdíkama, snad d jedný budeme chrnět. Tak ještě jednou brou nocku.

Bellí, Tobě bré ráno a pravou... :slight_smile: Napiš hnedka, jak budeš mít info.

Andrejko, brou nocku :zipper_mouth: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 00:05  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jsem Ti ani neříkala, jak jsem se rozplývala nad Anýskem, v tech čokoládovejch šatečkách. HUž je to velká holka :slight_smile: A tak náádhernááá!
15. črc 2009 v 00:06  • Odpověz
No nádhernější by byly ty holčičky, kdyby měly vlásky, tady ti plešounci ještě nejdou rozeznat v pohlaví :slight_smile:
Např. včera večer, jak jsem byla na tej noční procházce, aby usnula, jsme byli za Honzíka, bo měla modrej obleček a ještě jsme měli modrou deku, tak jsme jí říkaly s mamkou po cestě Honzíku :grinning:
15. črc 2009 v 00:13  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jsem ouplně přehlídla MončuET, OMG, jak to??? Monči, no že se hukážeš :wink: . Tak vše ok, to je dobře! Se ti blíží kontrolička, viď? Tož držíme palce.
15. črc 2009 v 01:19  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

KÁJA BŮH MĚL NAROZENINY!!! HAPPY BIRTHDAY, LIEBER KÁRL!!! :sunglasses:

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči" :wink:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík, huž je líp! v srpnu bude IUI.
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Jedeme dál, zdravíme i Káju! Vy dva to zvládnete.
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka, v září bude KET! Poletuchujeme po borůvkách!
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,Myom huž se klepe,bo ví, že je to jeho konec!Operace 30.7.Nebój
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, Huráá frčíme na dovču!!!
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,UTZ15.7.(8.45), Beluško naše, palce jak z betónu!!!:wink::wink::wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička,
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF, ET 8.4. Vypadá to na růžovou:slight_smile:3.8.velký UTZ,17.8. poradna,25.8.3D UTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!20.7zubař,21.7triple,zatím pracujeme
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!16.7.triple,30.7poradna
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,od srpna máme volno! UTZ screening 27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,17.7krev,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,4.8.kontrola,Blivno-neblivno, furt vyváříme!
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET, Hurráá, máme jednoho bobíska!!, 22.7. srdíčkovej UTZ

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Jsme slaměná vdova, ale Satan smečku vohlídá:confused:
15. črc 2009 v 01:21  • Odpověz
autor
Tož jdu chrnět konečně.

Belíšku, tak za 4 hodinky Ty už budeš vstávat, tak Ti přeju dopředu hezké probuzeníčko, a klidnou cestu směr UTZ :wink:
15. črc 2009 v 01:24  • Odpověz
Koťátkaaa moje zlaté, přeju všem krásné slunečné rankooo:slight_smile: Tak už upalujeme směr Olomouc a moc děkuju za palušky, MVR:slight_smile: Jo a Karolkooo, jestli se nám to mimuško podaří, jako že s tím počítám, tak bude s námi spát i do 15:grinning: Vždyť na něho čekáme 10 let:slight_smile:
15. črc 2009 v 07:20  • Odpověz
Dobré ránko hezké slunečné u nás už je 20 stupňů
Belli tak držím pěsti i palce :slight_smile: No prostě hodně pěkné folíky :wink:
15. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Moni, moc děkuju, kočičkooo:slight_smile: Tobě pěkný den, těhulkooo:slight_smile:
15. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
Holky to tu zase večer pěkně rozbalily, se fakt bavím:grinning: A dostalo mě, jak zpívali "folikuly folikulá":grinning:
15. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Bré ráno, och to jsem po tem koncertě zubožená, mimíska vstávala po šesté a už zas chrí, tak je to dobře.

Bellí, jen to pustím, už roním slzu, bo na Tebe moc myslím. Držíme pěsti a pěstičky a ještě pacičky a hadice drápky :wink:

Mončo ahojky, jojo, tady to taka na tom teploměřidlu stoupá vzhůru a krupobití, ani bouřky nedorazily :confounded:

Dneska jsme venčili i s mimískou v sedajdě, no makačka to byla, ta sedačka je těžká už sama o sobě prázdná...,vždycky jsme to dítko někde položili a šli se venčit, ale zatrnulo mi při představě, že by někdo vyběhl a ukradl ji :frowning2: , zase ty moje černý myšlenky, tak jsem ju čapla a tahala se s ní a se satanem :slight_smile:
15. črc 2009 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí psala, že v 6,45 vyjížděj a ještě v 7,30 h. tady tsrašila, maj to teda až na 8,45h. to asi stihnou, ale tak co mě mate a děsí? :grinning:
15. črc 2009 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, zase mě tížej ty blonde háre, vždyť ta Bellucha má tu budku na zádech aj v káře :grinning:
15. črc 2009 v 08:05  •  1 dítě  • Odpověz
Všici spíte?
Tož jdu vysát, vytřít a chtěla bych něco hodit na ten Mimáč, ale nějak se to za mnou probouzí...
15. črc 2009 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz
Bellíšek už vystupuje z auta a cupitá do Cááááru, tož tfuj tfuj tfuj!!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz
Májuš, co bulíš, Ty dupko??? Tož jste zvědavky???:wink:
15. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
OMG, já si krátím čekání na výsledek žehlením, tož to je už hodně na pováženou, fofrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!! :grinning:
15. črc 2009 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejka je jako kde a Věruška? :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ty jo, mě to zase nejde vložit, OMG! Tož ještě chvilkuuu:wink:
15. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Halóó kráásky, láásky!!
Jsem tu. HUž se něco ví o těch folííkáách?? Huž jedou, huž jedouu?? HUž se popralii??
Jsem polomrtvá, bo jsem usnula až ve 4. Teď tu máme děsnou buřinu, tož se zpožděním půl dne od většiny z vás, tak sand dojde i to sluníčko po půl dni, tož odpoledne hurá do bazéénu..
15. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýý. Taky jsem zubožená po tom koncertě a vůbec se mi nechtělo ani otevřít oči,ale Miki mi skákal po hlavě, tahal za valsy a kousal do ucha :grinning: supr budíček. Kdyby někdo chtěl, tam mu ho půjčím :grinning:

Bellíšku ať máš hodně folííšků :slight_smile: držím vše co mám i :grinning: stolici
Májo, jak jsi to venčila? Sedačku na kočáru, bo jen Anýska v sedačce na trávě? :astonished:
Andrejka ještě asi taky dospává...
Tož ostatním krásný den, já jdu poklidit a vařit knedle s borůvkama.Pověsila jsem prádlo, no snad to stihne ještě uschnout,ale dusno je a začíná mne bolet hlava, takže asi přijde buřina. Jo a večer jedu k neléčiteli, to jsem zvědavá co mi řekne.
15. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
VLOŽ JEDNO ČÍSLO!! OMG :grinning: :grinning: :grinning: a datum!!!!
15. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Přeju dobré ránko. :slight_smile: Holky pošlete mi sem nějaký to sluníčko :frowning2: .Tady od rána od čtyř buří jak kráva a pořád perší a vy si tady píšete jak máte nádherně.
Jinak Belíšku hodně moc držíme paluchy :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.