• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
14 hodin? :rolling_eyes: A cysta je horší? Neni možný... Áááááááááááách jo, kdybych já věděla, do čeho se řítim..., ale asi radši lepší nevědět.
Už mám pověšeno a je tu skoro nevětrno a slunce svítí, tak snad bude zas krásně...
Manža nikde, zdá se, že tam bude dýl, než předpokládal, určo papkaj nějakou mňamku, dám se do zapejkání těch prsisek.
A to ještě má jít skládat zase k ojí mamce skříň, kterou si včera koupila v Ikey. Na náš svinec zas nezbyde čas :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz
Že by to už fungovalo???
27. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jejda, já jsem šťastná jak blecha:slight_smile: Všechny vás mocinky zdravím. Admina mi psala, byl to technický problém a už se mě nezbavíte:grinning: Terko, Inko, držím všechno co mám:slight_smile: Andrejko, moc na Tebe myslím:wink: Holky moje zlaté, jsem tuuuu:grinning:
27. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
ahoooooj koťata, jsem zpátky u vás.
Belllko ,mám šok ,huš to funguje? Hurááááááááááááááááááááááá
Karolko, já mám taky vysoké FSH. Kolik ho máš? Ono opravdu kolísá, ale během cyklu, prpto se musí měřit 2.-3. den cyklu, aby to bylo přesné. Jinak je to k ničemu. Jakou jhodnotu ti naměří v tyto dny, tak takovou máš a ta je už neměnná,bohužel. Tak mi to taky Dr, vysvětlil, ale jak vidíš, i tak jsem otěhotněla:slight_smile:
Májo, ty věšíš prádlo?!!!! :confused: Chceš už porodit? To je nejhorší činnost a ještě věšet těžké polštáře...dojedu ti nabacat a ne jenom prstem po mapě, ale osobně tě navštívím a vyčiním! :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jé Belíšek, já věděla, že mám počkat, než zase pujdu spinkat :slight_smile: Peti, to mi zjistili v Caru, moje doktorka mi hormonální profil neudělala, ale já se ji na to zeptám :slight_smile: Májo,já rodila 28 hodin a strašné to nebylo a k tomu dneska, jsou metody, jak utlumit bolesti, takže se neboj :wink:
27. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
Věrko, to já chápu, ale jsou holky, co jim to každý měsíc vyšlo ten druhý den cyklu pokaždé jinak, tak to teď nechápu :frowning2: Já mám 17 FSH a taky mi doktor ekl, že už se to nezmění. :frowning2:
27. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Karolko, ono se to může trošku měnit, ale jen o nějaké setiny, které nejsou rozhodující. Já měla poprvé 12.2 a za měsíc 11.5 což není vůbec žádný rozdíl prý. 17 už je hodně vysoká hodnota. Ono to i s věkem stoupá a vlastně spěje k menopauze. Co ti Dr. řekl na takovouhle hodnotu? Máš šanci otěhotnět s IVF?
27. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
Teda myslím s IVF vlastníma vajíčkama.
27. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
Berušky, ani si nedovedete představit, jakou mám radost, že jsem tu zase s vámi. Věruško, 33 bys měla oslavit 33x, dobré ne? Karolko ahoj:slight_smile: Kde se toulá ta kulatá dupa? Neuletěla z toho balkónu:grinning: Tady se zvedá vítr.
27. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
Věruško s IVF šanci mám, protože mi nastimulují vajíčka, to už mám vyzkoušené, já jsem takový pídil, a na některých diskuzích jsou holky, co měli jednou 20 a podruhé 8 takže, si pořád myslím, že mi v Caru měli vzít alespoň 3krát krev, ať vidí, jestli je to trvalé, nebo jen nějaký výkyv, já bych byla klidnější a netrápila se, manža má k tomu špatný spermiogram. Takže v téhle kombinaci to asi normálně nepůjde, ale za zeptání nic nedám. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ježiš zas ten profil,Karolko.Vy mi s tím dáváte.Já jem dodnes bez profilu :angry:
A Mjinko tak ta cysta bolela určo víc jak porod!!!Naví z toho porodu aspoň něco máš tohle je jen ekl bolest a prd.
27. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Karolko a kolik jsi měla vajíček po stimulaci. A co jsi si píchala. Já poprvé Puregon a to jsem měla jen 2 schopná vajíčka ze 4 a podruhé docela vysoké dávky Menopuru a to mi z 9 oplodnili 6 a 5 bylo schopných, takže máme ještě 3 zamražené. Je to zvláštní, že to těm holká tolik klesá, mě bylo vysvětlené to samé, že už je to noměnné a dokonce ,že s hodnotou nad 15 nemám šanci otěhotnět s vlastníma vajíčkama. tak teď se v tom vyznej a věř doktorům. taky jsem o tom sháněla hodně informací a holek,které májí podobný problém. Budu ti držet palce, hlavní je stejně víra.
Belluško, věřím,že radostí skáčeš do vzduchu:slight_smile: 33.bych to už asi nezvládla,už tak toho mám dost. Jdu zas něco upéct, vaječná tláča naštěstí ztuhla a pak ještě pomazánku na chlebíčky. Ale teď si jdu lehnout :grinning:
27. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Já zjišťuju,že nic nezvládám.Vy jste šílené pracovnice :wink:
Majdí ajoj,to jsem ráda,že už si tady.Obdivovala jsem tě,já bych s tím švihla :angry:
27. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Se na chvilku odmlčím a už se to sem slítne jak vosy na bonbón. A vsadím se, že teďka se zas rozprchenete.
Já zatím uvařila, mám prsička s broskvičkou a tím Hermošem, ještě jsem si tam přilila smetánku, abych nezhubla a k tomu jsem si udělala kašušu. Manža nejede, prej ve 12 jsem doma, chachá, koupili ještě jezírko, tak kope zas jezero. Ale satan je aspoň na zahradě, je to pro něj vzácnost, tak aspoń nějaký pozitivum.
DUPOOOO, no neke, Ty jis už funkční :grinning: , tož to je supéééér, ne?
Regíííí, 28 hodin bo kolik to píšeš? Cos tam pro Bůh dělala? Nejelas tam moc brzo? A strašný to nebylo? :confused: Spalas mezi tím bo to se nedá a jenom na sobě makáš? Já asi chcípnu už předem...
Věrko, prádlo věším, ale my máme šńůry dole, nikam do vejšek se nesápu, jen do dálky :sweat_smile: , ale jen maliličko.
27. dub 2009 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz
Peťko, jsem říkala, že mám trpělivosti dost a vidíš, vyplatilo se:slight_smile: Ale musím fakticky té Andrejce mocinky poděkovat, že mě sem včera vkládala:slight_smile: Májinka by mě vkládala dneska, zítra jsem v práci, ve středu Věruška a tak byste se krásně vystřídaly, no nemám já se báječně, že mám tak skvělou rodinku??? Si fandím, co:grinning:
27. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Věruško, já si píchalaMenopur a měla jsem jich 13 vajíček, 5 se jich podařilo opodnit, takže vidíš, že se dá a každý tvrdí něco jiného. :slight_smile: Májo to jsem rodila já 28 hodin, ne Regíí :slight_smile: Chodila jsem po chodbě, prováděla dechová cvičení a čekala, až kobzol vyleze, no a on vylez a teď mě vyhazuje od počítače. papaa Kuba :sunglasses:
27. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Májí co jsem kde napsala 28 hodin???????????Jsem nic nenašla???O co mělo jít???????????
27. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahááááááááááááááá už jsem to našla.Májí co je s tebou dneska????????????
Karolko 28 hodin jo??????????? :confused: .To bylo teda dlouhá doba ale jsi tady a to je dobře.
27. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Karolko, hlavně, že to jde :slight_smile:
Belluško, teď už budeš pořád s náma.
Májo, ani do dálky!!! Moje mamka takhle prala a věšela zimní bundy a pak jsem se druhý den narodila a drala jsem se na svět tak rychle, že mamaka myslela, že porodí už doma:slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ježiš pardon, já už melu nesmysly, to jsem ale idiot. Jak máte obě to RRRRRRRR ve jméně, tak se mi to popletlo, omluvte blbou blondýnu. Regi, pardoooon :confounded:
27. dub 2009 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz
Neke Věrko, tož to já se jdu vytahovat jak divá, jestli se Aňula podere, to bude super. Já už jsem jí to ale říkala, že se nebudeme trápit ani jedna. Máme to rozdělený, já budu skákat ve sprše na balooonu a ona bude tou hlavičkou ducat do ďurky a to by bylo, aby ji neprobouchala na těch slavnejch 10cm a nevyjela jak po másle :wink:
27. dub 2009 ve 12:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, já jsem tak netrpělivá, doufám že má Terka dobré zprávy, tfujtfujtfuj pro štěstí.
27. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Máji, máte to, s Anduličkou, krásně domluvené:wink:
27. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tak další peřina pověšená, dala jsem na Vaše rady a jen jsem ji přehodila přes balkonový zábradlíčko, abych neudělala ani jeden nátah :wink: Je tam úžasně, trošku pofukuje, ale sluníčko pálí, krása, to se manža se satanem pěkně provětraj.
Peru další pééééřu, pračka nějak nemůže, asi je to na ni těžký, doufám, že ji neodrovnám... :confused:
Andrejka už začala, ne? Psala od jedné, že?
A terka snad brzo dorazí s dobrejma zprávama.
27. dub 2009 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jo jo, Andrejka už je tam, už jim to začalo. Stejně vím, že dopadnou na 1*, že jo, holky:slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
No tak to je jasná věc, přece nejsou žádný béééčka. Andrejka už rozepisuje propisku a jdou na to.
27. dub 2009 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz
Májo to se stává a omlouvat se nemusíš.Jmse lidi a né PC :wink: :grinning: .
Belko AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ.
27. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
Tak teď mi jde net a zase u něho sedím, a z žehlení jsem zatím jenom vytáhla prkno a zapla žehličku, ale co dál:grinning:
27. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
No a dál ji zase hlavně nezapomeň vypnout, nech ji vychladnout a pak až bude studená, tak ji vrať na místo, slož prkno a příště ju nevyndavej, bo vidíš, co to dá práce :grinning: Já pověsim, sundám, ještě na balkoně protřepu, složím, odnáším do skříně, uklidim. :grinning:
27. dub 2009 ve 13:15  •  1 dítě  • Odpověz
Regi ahoj, to koukáš, že už tu mám zase tu svoji držtičku, co:slight_smile: Tak už jdeš zítra do práce, je dobře, že se těšíš:slight_smile: Karolka si asi dala ještě 20:wink:
27. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.