• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jo jo Andrejko sluníčko mě tahá z postele a jak to má sílu.Já ti ho pošlu jen mi ho tady ještě chvilinku nech než mi uschne prádlo.Prosím prosím.
15. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Už se to sem od západu žene OMG Mrak jak prase, tma jak v pytli. Prádlo jsem zas slavnostně sundala a pověsila doma . Už padaj obr kapky
15. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky jaké sluníčko tady chči.. :frowning2:
15. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Holky chci se zeptat jak je to v panelákách když někoho vystěhujou a ten byt je zatím prázdnej tak koho se mám zeptat na ten byt jestli je volnej nebo ne a komu to patří?Vedle vystěhovali sousedku a ten byt je mnohem větší než náš tak mě napadlo jestli je to města že by jsme se mohli zeptat a vyměnit ho nebo dokonce o něj zažádat.Poradtě nemůžu k vůli tomu ani spát.
15. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
Ahóój vlasodělačko :grinning: Huž jsem si včera večer říkala, kde šiii????
15. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
A Ty nevíš, čí je váš byt? :confused: Buď družstva nebo města, ne?

Vložena názorná ukázka venčícího Anýse...
15. črc 2009 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz
Petjunko, přišlas z vesela :grinning: ...chčije :rolling_eyes: .......... :grinning:
15. črc 2009 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz
bréé ránko kobylky modré slunečné :slight_smile:

Majdí teda to jsou pěkné vajucha,to jo,to je super,myslela jsem na Tebe ráno :wink: Já prosím od 4 nemohla spát,tak v 5 jsem udělala snídani,nasnídala se s Toníkem a začla žehlit a žehlila do půl 7 a pak ještě usla :slight_smile:

Máji,je něco ve vzduchu,že my milovnice žehlení obě ve stejnej den žehlily :grinning:

Zdravím Marky,Věrušku,Andrejku a ostatní holky také
15. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
Majký, komu platíte nájem? S kým máte smlouvu??

Jdu na Anýse!!!!!
15. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj Katy, jojo, je hodně dusno, až mi to mozek zatmělo, ale brzy jsem dostala rozum a nechala této činnosti :grinning:
15. črc 2009 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz
No ten byt co máme mi je odkoupenej a platíme jenom poplatky Zdendovo tatkovy,protože to oni ho kupovali.Ale právě že by jsme chtěli svůj protože se vrací segra Zdendy a ten byt se kupoval pro ní.Tak že mi jsme jakoby v podnájmu.
15. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
No ale táta ten nájem někomu platí, tož komu? My máme taky odkoupenej byt, ale stará se o něj bytové družstvo, kterému platíme nájem, jinak je náš v osobním vlastnictví a tak by to mělo být u celého baráku, tedy aspoň u nás to tak je.
15. črc 2009 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz
Máji asi taky bytovýmu družstvu já nevím ale asi jo.Protože se tady pořádají schůze a tatka tam chodí.
15. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Máji,hele a ty jsi venčila satana a autosedajdu si měla v ruce,co? Nebo to jsem tak pochopila,no ty sedajdy maj i nad 5 kilo samotný,takže chápu že jsi se pronesla.A proč nenasadíš tu sedajdu na kočár?Se možná blbě ptám,tak promiň.

Marky,tak to musíš zjistit komu ten byt patří a jít se poptat na ten úřad,nemůžu radit,nevím jak je to u Vás v Chebu,ale tady v Brně by už dávno měl hejno zájemnců,nebo ho měl pod palcem ten exekutor.
15. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Vlasodělačko :grinning: No moc nestíhám.Terka odjíždí v sobotu na tábor tak scháníme ještě nějaké hadry,mam tady synovce,neteř,do toho práce a to tělo líný :unamused: od února jsem v útlumu,ty prášky mi dávají zabrat,nikdy jsem nic nebrala a teď jsem to tělo nacpala :wink:
Máji takhle byc chtěla taky venčit.A z vesela?No nesnáším když se probudím do chcance :frowning2:
15. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Katy, huž jsem to tu jednou psala, satan je éééro poletující a kočár dostat z baráku celej je nadlidskej výkon, malej výtah, úzký dveře, prudkej sjezd a s letícím satanem je to o hubu, navíc by se ani nevešel se mnou a kočárem do teho výtahu :grinning: , takže tááááááááák, prostě na houbeleček.

V ruce sedajdu a už cvrkáme :grinning:
15. črc 2009 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz
Marky, určitě to platíte družstvu, nemáte třbas nástěnku v baráku, tam by měly viset kontakty na družstvo bo tak něco...
15. črc 2009 v 10:20  •  1 dítě  • Odpověz
Pokud to byla nějaká dlužnice, tak jde byt třebas i do dražby a to zas zjistíš na stránkách soudu...
Ale nejspíš budde na prodej, si myslím...
15. črc 2009 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
Muž volal, maj nával, prý se ani lidi už nevlezou dovnitř, tož zatarasil dvéééře :grinning: , čemuž věřím, bo on se svou štíhlou postaavou zatarasí aj vrata :grinning:

Bude půl jedenáctky, tak jdu vzbudit teho spícího mimíse, přebalíme se, vytáhneme další model, tentokráte šatky růžové a pofrčíme pro mamču, jedeme zase na nákupy, počebuje koupit něco kámošce k narozeninám... Doufám, že nezmokneme, raději si vezmeme ještě svetýrek na převléééčo...
15. črc 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí moc gratuluju,myslela jsem na tebe :wink: večer jsem se sem nedostala byla romantika :grinning:
15. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Šaty????Šudinka zima je tady a chčijééééééééé :frowning2:
15. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Peti ahojky

Máji,to je na pytel ty podělaný výtahy,ach jo :angry: no v tom případě,ale ta klokanka na to venčení by asi byla nejlepší,v nejhorším pustíš satanovo vodítko kdyby si měla padat :wink: a na mimáču nemaj třeba levnější použitou?ty ceny za ně jsou docela hustý

Holky na chvíli se loučím,musím nakoupit a pak budou cuketový hody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj Katy,hm cuketku bych si taky dala,u ná bude asi uzený s kaší :wink:
15. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Týý joo, ta buřina je děěěssnáá! Já su celkem v klidu, bo máme hromosvod, ale nad chatou ty óobr duby, a Tairunka kňučí už.. SLuncééééééééééé, de si??????????????

Jéé, Péťa měla romantiku!! Doufám, že s manžou! :grinning: Nebo s tou školkou, o kterou se tak hezky staráš?? :wink:

Zdravím Katy :slight_smile:

Joo, a ouplně jsem zapomněla pozdravit Monču, byla tu rááno, asi huž zase maká a počítá čísla dépéháček :grinning: :grinning:

Šmarjáá, zapomněla jsem říct, jak jsem se rozplývala nad Anýsem! Roste jako z vody, tak měsíc a začne se řehtat, teda jestli bude čemu, ale já myslím, že bude stačit pozorovat občas mámu :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Jdu si udělat kafe, dokud jde proud. Ještě, že noťas tak dvě hoďky vydrží, kdyby něco :wink:
15. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
My už čekáme před naší oblíbenou restaurací Na statku, bo za chvíli otvírají a jak jinak, než pan Belluch má velký hlad:grinning:
15. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
No a když to není důležité, ale kraviny, tak to samozřejmě budka fachá jak vzteklá:wink:
15. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
Bellí, tak už dlabete? :wink: Dobrou chuť! Nakrmte sebe i své folíky!! :sweat_smile:
15. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Tak knedle kynou, přívalový déšť se už odvalil. prádlo scnne v ložnici a neléčiteli se nemůžu dovolat.
Bellí, brou chuť,hezky si ty folíky ještě vykrm:slight_smile:
Andí, co dnes děláš?
ještě zdravím Katy a Petí
15. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Šmarjá, kdo je ANdí? :grinning: Já, nebo Anděváá??
Ale neva odpovím si. Nálada na ho, bo pokračuje naše dusínko. Ještě, že existujou sms. JInak jsem furt v pelechu, a čekám, až přejde buřina, huž to bouchá dál od nás, tak snad se vyčasí. Pak asi pojedu do města , potřebuju do drogérky a 5 dlaždic dokoupiti.. :slight_smile:
15. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.