• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojte koťátka. Načumuji bo čekám co Belíšek a vidím nějaké datum :wink: Že by Opu? :wink: nedělej tajnosti, já si ty paluchy mužu umačkat :slight_smile: Moc na tebe myslím :slight_smile:
15. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
No nic, jdu zas makčit :wink: Papa sluníčka
15. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
Andí, to jsi ty Andrejka:slight_smile: U nás dusno trochu polevilo,tak snad to přejde i u vás.
neléčitel objednaný na 17.00, tak v 16.00 frčíme do Jihlavy a beru s sebou i mamku.
Ahoj Karolko, Belluška má 9 folíků a v sobotu bude OPU
15. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Ahoj Karolajnko :slight_smile: . Kočko upracovaná. Jak je v arbeit? A jak doma? Věruško, tak neléčitel je takhle flexibilní? Ty zavoláš a jedeš?? Tak jsem zvědavá, s čím se vrátíš.
15. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
To bylo předem domluvené na dnešek,ale měla jsem mu ještě volat v kolik si mám dojet, víš.
15. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
autor
Šamrjá, tady furt buřina, to snad není možný. Ale což, jsem pod střechou a v suchu. Myslím na ty zatopené, proč už se to počasí neumoudří.. Půjdu se umýt a vrhnu se alespoň na skříně, mám tu krámůů, všechno, co je škoda vyhodit v Praze, navozím na chajdu.. :unamused: Tož půjdu likvidovati.. Lásenky, MVR!
Joo, ještě jsem chtěla, Katuškó, jak je? Huž je ms za dveřma? Jak se cítíš??? Fotečka mi nepřišla :frowning2: ..
15. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tak jsem se přežraratiráčila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale byly úúúžasný . jdu si lehnout, bo hlava se mi nějak rozjíždí.
15. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahojk kobylky
sem doma z Jihlavy-kožní sem už nestihla :rolling_eyes: bych se vrátila někdy ve 4 bývá tam hafo lidí a samej důchodce s každým doktorka pokecá a pak tam normální lidi musí čumákovat 3hodiny :angry: nic nechám to na jindy :slight_smile:
Belinko gratuluju k folikům a parádička tak v sobotu OPU to je hned tady sobotěnka :wink:
Andrejko pořád vám tam leje?Sem to slyšela na rádiu úplný přívalový deště :confounded:
Věruška valí do Jihlavy sme se minuly o pár hodinek :wink:
No jooo,Mája tady strašila do půlnoci :grinning: to je celá ona :grinning:
máš poštu-teda jen co ji napíšu :grinning:
15. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
taky sem dnes dovezla domů výplatnici a vááááážně uvažuju nad tím že ukončím neschopenku a půjdu do práce,taky proto že mi je už asi 5dní dobře :slight_smile: říkám si počkám do té kontroly 4.8 a uvidím,když bude vše v pořádku a bude mi dobře ukončím to a půjdu do práce.
15. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj Janinko, jo valim. Vzpomněla jsem si na tebe, ty Jihlavanko :wink:
15. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Hledala sem cos vařila-knedlíky kynutý a s čím??Od kud vlasně si Věry?
15. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Janinko, PN se časem zvedá, ty jsi zatím krátce,nechceš si to ještě rozmyslet? Pak už si tohle volno nikdy neužiješ.
15. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
S borůvkama. Jsem z Vlašimi a lesů tady máme dost.
15. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Vlašim,to neznám,ale mužík určo jo,já jsem tady přistěhovalec :grinning: my je měly minulý týden-byly mnáááááááááááááááááám :wink:
15. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Věruško, díky za info, já už tu byla napnutá, jak guma u trenek :slight_smile: Andrejko, jak v rabotě, ale je to lepší než na těch střídačkách :wink: jinak doma radši držím hubu a krok, bo mě ty věčné rozmýšky nebaví :grinning:
15. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj Karolko,Jani a Věruško :wink:
Andrej romantika nejdřív za světla s dětma a pak potmě s manžou :grinning:
15. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Uf,uf kobylky,jsem tu.Zubožená,nakoupeno,trochu jsem to přehnala,ale manžovi raději zatajila že to bylo těžký,jsem pipka :angry:
Cukeťák hotov,cuketa na mozeček papám k obídku s brambůrkama a ještě odpo budou cuketový bramboráky.Peti kdyby šlo tak Ti jednu cuketku pošlu,ona váží asi 3kila :wink:

Holky,teda tady je dusno a hnusně vedro,ale na netu píší že ty bouřky dokonce zastavily vlaky :confused:
15. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
Věry tak to bydláš docela daleko od Jihlavy :confused: a poblíž vás žádný neléčitel néjni?Nebo je tenhle něčím vyjímečný?
Katy ahojík beruško,tak na cuketku se těším taky jen co pojedeme zase k mojí mamce,tak nafasuju :wink: loni jsem ji dělala i na lečo a bylo to mnam
Věry,já ti nevím ta PN,právě uvidím jak to bude.říkala sem to mužíkovi a říkal že záleží na mě,hlavně at sem v pohodě a v pořádku.Já vím,jenže já se tady nudíííííííííííííííííííííííííííííím :sweat_smile: :sweat_smile: bych něco dělala,ale můžu tak akorát uvařit umýt nádobí a jít ven :grinning: bych třeba myla okna bo tak něco....ale to by mě mužík přerazil :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jani,cuketu na lečo?Sem s receptem,to neznám.Dole dělají i cuketový zelí,ale to nám nechutná,fůůj stejně tak dýňový to nám neleze

S tou neschopenkou je to vážně Jani fajn od druhého měsíce a třetí je super,mě to vychází mínus asi 200kč,Mája říkala asi taky tak,prostě pak jak výplata. A v Jihlavě nejsou nějaké cvičeníčka pro těhulky? Nebo třeba když se nudíš tak si čti,já třeba vůbec nestíhám co bych chtěla,ale to je tím že jsem taky dost na netu
15. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Koťátka, tak jsme konečně domečkaaa a v Polance nad Odrou jsme na velikém poli napočítali 25 čápů, to byla krása, jsem jich tolik nikdy najednou neviděla. Jsem je chtěla vyfotit a samo že budka prý baterie je vybitá, OMG!
15. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Huž jsem tu prdky. Mám v píííííčce nohy :grinning: , minulej tejden zaačaly ty kolena, bolí stále a dneska krmím mimísku, kouknu k zemi a co nevidím? Kotníky nevidím, mám nohy jak báně, no hnus, velebnosti, prostě celý nateklýjak balooony. Volala jsem neléčiteli, mimochodem taky jsem se nemohla z prvu dovolat, a řekl i, že mi blbě funguje lymfatickej systém a že je to i počasím, že je hroznej tlak. Mám hodně pít, nohy hore...
Jak Andrejka je ANDÍ :grinning: , to jsem od jakživa jáááááááááááááááááááá :grinning: , aspoň teda doma mi to tak říkajou :grinning:

Janni.ko neblbni, buď ráda, že už tu zuboženou nemocenskou máš uza sebou a už to poroste, první je děs, bo asi tejden je zadara nebo jak to je a potom je to rovno výplatě, fakt jo, takhle jsi překlenula to nejhorší období a zas vlezt do práce, tam zjistit, že to nedáš a opět brát tu žebračenku..., myslím, že se to zvedá po šedesíti dnech nemoci na maximum. Jsi teprve devátej tejden, pokud Ti to dobře premává velde ikonky, od 12.tt Ti bude blbě :grinning: , to já začala blejt velebnosti a budeš unavená, tak to neriskuj a vyčkej. Vo co dééééé, ne?

Andrejko, proud jde?

Bellíšku, co jsi nacpala do zobáčku? A toliko čápů viděti? Jééééžiši to bude předzvěst vícečetného těhu, ale 25 :confused: , tak to se teda pronese :grinning:
15. črc 2009 ve 14:36  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí, já když vbydlel av jedné pééérdeli, tak přelítavalo hejno čápů, no nevím kolik jich mohhlo být, al posetá celá vesnice, všechny střech ynarvaný čápama, já na to koukala jak u vytržení. Stojím u linky a najednou vidím mega stíny, otočím se a ono se to hrnulo právě na tu střechu, letěl ajsem ven, to byl ještě Alfíček štěndo, lítal kolem baráku, chtěl je chytit :slight_smile: , fakt plná vesnice, no mohlo jich být klidně ke dvoum stům. V telce o tom občas mluvěj, že se takhle hromadně přesouvaj, kráááááááááááááása.
15. črc 2009 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz
Evi, Očko, Radul, omg, já vejrám, kde to séééém, co je to zanový lidi, teda Bellucho, ty něvěrnice.........jedu podle přezdívek do diskuze a pak zabloudim...
15. črc 2009 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz
Miláčku, já nejsem nevěrniceee:slight_smile: To jsou holky z mého CARu, víš? Jo a koupili jsme morčátko, moc pěkné a spadlo mi na zem, ještě nebylo zaplacené, OMG!
15. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
To teda seš nevěrnice :grinning:
Proč hážet mojčátkem? Nestalo se mu nic?Jéééžiši, to je dupka teda.

Vložen dnešní vycházkový model :grinning:
15. črc 2009 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, pošlete sem trošku čerstvýho vypršenýho vzduchu, tady jsou vedra jako kráva, nedá se ani dejchat...
15. črc 2009 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz
Holky ste mě navrtaly :confused: fakt to teda nebude tak zlý jo,tak dobře a kor cos napsala Máji ty,by mě piclo jít do práce a zase začít zvracet :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Nožky tě zlobí?Co třeba studený obklady na ně,nožky nahoru a splaskne to :wink:
Belinkooooo-ty čápi to je znamení :wink: já ti to tolik přeju moc moc :slight_smile:
Katy je to jednoduchý :slight_smile:
Nakrájela sem cibuli na půl kolečka,oloupanou cuketku na větší nudličky.
Cibulku zesklovatíš na oleji,přihodíš cuketku,zamícháš,podleješ,osolíš,opepříš a dusíš,dokud to není hotové.
Pak jen na to naleješ vajíčka a hotovo :wink: :wink: :wink:
Bylo to fakt výborný,mužíkovi sem do toho dala ještě párek jako do leča a druhý den sem to dělala znova jak to šmakovalo všem :wink:
15. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Janni, jdu na ty obklady, už jsem to sprchovala vlažnější vodou, ale fakt mě ty nohy dosti bolej, v životě jsem to neměla, nai v těhu...Sotva lezu a nevejdu se do bot. Už mi mamka u jedný známý zajistila kontrolu moči, aby prý vyloučily bílkoviny, aby to nebylo něco s ledvinama. Už taky začínám pořádně pít, bo já to flákám a v těhle hicech...
15. črc 2009 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz
Tak je to holky v pytli.Ten byt je prodanej.Jsem zvědavá co za kvítka se sem nastěhuje. :frowning2: Tak jsem aspon uklidila ten balkon a na chvíli se tam můžu roztahovat z prádlem.Jinak jsem nakoupila a vydrhla koupelnu ještě ta kuchyn ale tu nejspíš nechám na výkend pač budu doma sama.Jinak počasí u nás zase mizerný je zataženo a v noci bude roztaženo :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Tak hlavně že máš plány na večer, Marky :grinning:
15. črc 2009 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.