• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jsem násilím sundala snubák bo zjišťuju, že i prsty mi natejkaj, no to je v kééélu, zrovna sama doma a takhle zubožená. Dítko usnulo, dneska je zatím hodňoučká a domluvíme se na výchově :grinning:
15. črc 2009 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz
Máji tak snad ti to pomůže hlavně studenej si na to dej a nožky hore.
Marky tak to je škoda,ale to víš tyhle informace se šíří rychle a kor po známých kteří mají někoho třeba v bytovém družstvu bo tak.
15. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Kéž to bylo znamení:slight_smile: Spadlo mi, no. Teď tady sedí, kouká, mrkvičku vůbec nezkusilo, no uvidíme, kdy se pohne:slight_smile:
15. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Janinko to máš pravdu já že jsem se vyděla ve větším a ve vlastním,takhle jsme pořád na někom závislí a nemůžes si nic udělat.
15. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: prej kdy se pohne :grinning: :grinning: Belí,ten je chudák v takovým šoku že tam takhle bude sedět ještě v sobotu až se vrátíš z OPU.Chudák,padl na zem z takový výšky,ještě že přežil :confused:
15. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Marky a co inzeráty nebo realitka??Ted je dobrá doba na koupi bytu jak je ta krize bytíky jsou levný :wink:
Katy ještě k tomu cvičení těhu-je to všechno v Jihlavě,ale to mi nevadí,chci se na to poptat až půjdu na kontrolu v srpnu a hned se domluvit,sestřička od doktora to předcvičuje.Včera jsem si našla na hejbej.tv cvičení pro těhotny sem lehla a cvičila na záda a nohy,zadek,boky a bylo mi hned líp :wink:
15. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Janinko ještě vás dočítám jestli ti můžu taky poradit jak píšou holky ta nemocenská ti ted jenom poroste já jí mam jak normální vejplatu a věř že ti začne bejt ted teprve špatně a budeš ráda,že jsi doma.
15. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
No jo, Janni.ko, možná je v šoku, furt nic. No hlavně když neuteče a nekouše:grinning: Je tak pěkné, bude to Anežka:wink:
15. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Jé Anežka co jí má na ježka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
Janinko zkusím mrknout.Je tady jeden byt je to 2+1 a je za 900tisíc,ale je na něm moc a moc práce tak nevíme jestli do něj jít nebo ještě počkat.
15. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
markýýýý máš poštůůůůůůůů
15. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
A Ty jsi Marky přímo z Chebu?
15. črc 2009 v 15:20  •  1 dítě  • Odpověz
Ovečky jsem na skok doma, chystám se s malým na koupák, u nás je příšerně :angry: Vždycky si vzpomenu, že jako dětsko jsem to nevnímala a mělapocit, že ti dospělí se baví jen o počasí, ale nekomentujte to, když nemužete dýchat :grinning: A to jsem přestala hulit a je tam stejně na padnutí :slight_smile: Máji mě taky v horku natékají nohy a prsty, kor když něco děláš :slight_smile: A k tomu, pořád nemáš vyplavené těhu hormony, tělo se prý dává do kupy 9 měsíců :slight_smile: Jinak Anýsek je kouzelný a šatičky nádherný, tak ti nevím proč ta holka bulí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taková modelka :grinning: Marky zdravím tě, krásně ti u pasu poskočili týdny, obrácený lavorku :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
autor
Ahoj koťátka, čekám, až mi uschnou nehťáky, a vlasy a razím do města. Tak máme Anežku padlou na hlavu :grinning: . Nic si z teho Bellí nedělej, mě jednou spadlo i dítě :fearful: . Jsem to pak líčila kamarádům (on je psycholog, ona psychiatra), páč jsem pak se dlouho bála vzít dítě do ruky, a on mi říkal, ať jsem ouplně v klidu, že z praxe od kientů zná spousta převrácenejch kočárků a spadlejch dětí, ale že to ty mamky nikomu neříkaj, bo je to pro mě trapné :confounded:
15. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
Karolko,hezky si to užij na koupáku :wink: :wink:
To máš pravdu Anýsek je hotová modelka,sluší jí to moc moc :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahoj Karolko, no už mi volala známá, sestřička Anýska, že má taky nateklo a netrpí na to, že je to tím vedrem a dusnem a tlakem, mám hodit nohy hore, prostřídat si horkou a studenou sprchu na hnáte a bude to ok, uvidíme, vyzkůšáme :grinning:

Kde je Andrejka, doufám, že nešplhá po tých topolech, bo o to tam má a neodhání buřinu :sweat_smile:
15. črc 2009 v 15:27  •  1 dítě  • Odpověz
Huž slezla, to jsme rádi :grinning:

Boha jeho, jak se Ti to povedlo? A čích dítko to bylo? :sweat_smile:
15. črc 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj Karlí :slight_smile: ! Tak huž po rachotě a s malým na koupák.. Tady je už taky sluníčko :wink: . Táák holčičiky nehty suchý a vlasy necháme, aspoň mi nebude takovej hicung. Máji, bych se vůbec nedivila, kdyby ta malinká senzibilka nebyla po Tobě, a včera nebulila, páč cejtila ve vzduchu buřinu..A jinak já snubák taky nenosím, páč je mi malej :frowning2: . Tedy narvu ho, ale není mi to příjemný.
15. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Tak kde je ta Markytánka, omg? Dozvím já se z kama je? :grinning:
15. črc 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko tak jedeš koupit novej telefooooon?
Já byla dneska taky na nahtíkách a mám je červený s bílýma kytičkama +kamínek :grinning: poprvé v životě červený nehty,ale je to hezký i mužíkovi se moooc líbí,ale co je blbý tak mi ted rostou nehty nějak mega rychle :confounded: :confounded: to je asi z těch vitamínů co baštím,odrost za 14dní vypadá jako bych je měla už minimálně 4týdny :angry:
Mě teda spadl křeček to sem byla ještě děcko a bylo na místě po něm,sem pak měla z toho trauma,že sem ho zabila :confused: :confused: měl víc baštit,kdyby byl víc obalenej tukama a ne taková kostra přežil by to :grinning:
15. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
Co jdeš dělat do městááááááááá? A do jakýho vůbec jedeš? Chceš mi koupit Nugetu arašídovou? :grinning: Tož ale fofrem, bo mám chutě a chcu Tě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 15:30  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Máji, vše Ti barvitě vylíčím.. Letím do tej Lysej, bo tady se zavírá v 5 :angry: .. Tedy krom potravin samo..
15. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Andrejko buď v klidu, mě kobzolek spadl ze schodu, takže nejsi opravdu jedinnná :slight_smile: Klííííííííííííííííííííííííííííííd :sweat_smile: Papa Bobulky
15. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Další pád a smrt, omg, no to jsou zase zprávy na Kobyle.
Taky rudej dráp, jako Karolka? Vy jste teda čertice :wink:
15. črc 2009 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz
Jaminko, já teď měla červený nehtíky a teď mám kamínek. To zdobení je žužo :slight_smile: Papa
15. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Takže do Botanikusu, ach so :slight_smile:
Taddy taky zavíraj v pět, bo jsme prdka a je to tu jak ve Vietnamu navíc ještě, omg!
15. črc 2009 v 15:32  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, víš že máš na pultě dopis, že nesmíš mít drápy :grinning: a ještě k temu rudý, to by byl Tvůj knec, tož do ppráce nemóóóžeš. :grinning:
15. črc 2009 v 15:33  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, senzibilka bodebilka, to je fuk, z buřiny to nebude, bo tady néééjni po buřině ani památky, ani se neblíží, kóóókám na sever aji na jih a nic, nebe jak u mooooře a dusníčko, vedříčko, jak u vás včééééééééééééééra večer u sila, já to prvně zkusila :grinning: tramtadadáááááááááááááááá
15. črc 2009 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz
Markytáááááááááááááánkoooooooooooooooo, jsi z Chebuuuuuuuuuuuuu bo z nechebůůůůůůůů?
Mám tu jeden levnej byt :grinning:

http://www.sreality.cz/byty/prodej/3+1-cheb-1976611705

Fakt dobrá cena, na to jak je zrekonstruovanej, ale bez vejtahu 3. patro, no neva, zas nebudeš mít velkou prdku a starouš pivase :slight_smile: , ale je fakt hezkej...
15. črc 2009 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jani vážně ta nemocenská pak je fajn,a je pravda že vracet se do hokny a pak zpět dom,to by bylo asi blbý.

Máji teda to je gol,tak hlavně nohy hore.Kamošce po porodu hodně pomohly lymfatický zábaly a i celda co se jí hodně udělala v těhu ustoupila.Tak to bych pak taky zkusila.

Jé tady se jde na koupák,to je super,jo do vody se zchladit,to je fajn. A Karolko je pravda jak si psala že si nepamatuju že bych jako menší řešila počasí-teda pokud nepršelo,ale máti co má problémy s tlakem to porád řešila :wink:

A kde jsou jako ty bouřky co píšou na netu,jsme tu rozeseté po republice a všude je hic.
15. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.