• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
no tak to kdyby viděli v práci tak je trefí :grinning: :grinning: :grinning: rudý nehty a ještě pomalovaný-fakt nenápadný :grinning: :grinning:
kam zmizela ta marky? :confused:
15. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
http://www.sreality.cz/byty/prodej/2+1-cheb-1977084971

Tento by se mi líbil, miluju starý domy, pěkná ulice, taky zrekonstruovanej a ty okna, jéééééééééééééé :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:42  •  1 dítě  • Odpověz
bytík hezkej,až na to umakartový jádro :unamused: ale to se dá dodělat sice to zbudí penízky ale pro zatím by to stačilo :wink: cena bych řekla dobrá :wink:
15. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
to ten první byl lepší :sunglasses: :sunglasses:
15. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Katy, však vy jste buřinu měli včera, taknehamouni, teďka čekám já :grinning: , bo tady nebyla už několik dnů a t jsem nadávala, jak byly denno denně a myslely jsme si , že už to bude na věky věkůůůůůůůůůůů, si tady pěju, při každém příspěvku :grinning:
15. črc 2009 v 15:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jéé Máji,to je pěkný byteček a ty parkety,pěkné :slight_smile: to jsou nádherné ceny to u nás v Brně nemáš ani garsonku v paneláku,a o cihlovým bytě to je tak od 2mega nahoru za 2+1 to je jak za baráček
Taky se mi líbí starší zástavba
15. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Karolko, pěkně si to na koupáku užijte:wink: Andrej, tak do města, hm. Berunky, jsem zubožená a nevím, jakou polohu zaujmout, OMG. Á, už se pohlooo:grinning:
15. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
No Janni, nerážej jako jádřinec, je to pěkná koupelna, smrdí , plesnivý, ale je naše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :rolling_eyes: :unamused: :frowning2: :confounded: :astonished: :cry:
Mně se líbí ten druhej, bo jsou to ty velký místnosti a velký okna, to já ráda, už vidím, jak bych si to tam zařídila, úplně jinak, než panelákovou kostku :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:46  •  1 dítě  • Odpověz
Polohu spadenýho křečka, čili ležmo :grinning:
Už se pohnul, poprvý a naposledy :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 15:48  •  1 dítě  • Odpověz
Mimísko spí v postýlce, sataniště po dpostýlkou, to je krása a klídeček, jdu něco dělat, jsem jak lenóóŕa, ale zase prej s tyma hnástiskama nemám moc chodit, já chtěěla ještě žehlit něco, to asi teda nejde, kurňa, když je chuť, neni zas na čem stát :grinning:
15. črc 2009 v 15:49  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,neblbni,chlop není doma,oteklý nohe máš,si sedni hoď je na stoleček a hodně pij něco osvěžujícího

Majdalenko,je hnusně co že ani ležet se nedá,leda nahá :wink:
15. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
Nahá ne, jště by ji chtěl Pavlíček zubožit a dneska to néééééééjde...Bo vlastně jde, ještě aj jde, tož se svlíkni, můžeš :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz
Tak manžel nejede příští téééden ještě do Práglu, ale do Holešova u Kroměříža :slight_smile: , tam to neznám, vy jo?
15. črc 2009 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,já to nějak propásla asi,ale Luboš už jezdí tím kamionkem nebo jak? Né taky to neznám,ale Kroměříž ano
15. črc 2009 v 16:10  • Odpověz
Z chebu né ale z Mariánských Lázní.Jsem se zakoukala na realitkách tak se holky omlouvám
15. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Katy nenene, ještě nezačal ani ten kurz, to nechápu, proč to tak dlouho trvá, má brigádku.

Jéééžiši ona je z Mariánek, no toto, taková krása, je to tam hezký ty lázně viď? Já se tam pořád chystám, už tři roky, do Varů, František a Mariiánek...
15. črc 2009 v 16:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem ten Cheb vyčetla v ikonce, víš...A našlas něco v tých realitkách?
15. črc 2009 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem zhadrovala zem a jsem celá utahaná.

Bellíšku a kde má seno? Snad mu kousek těch zuboženejch lánů dáte, ne? :sweat_smile:
15. črc 2009 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz
Mariánky jsou pěkný,ale je tu draho.Našla jsem i do podnájmu tak až dorazí mužík tak ukážu a uvidí se.V ikonce mám okres Cheb pač jsem nenašla jak tam můžu dát Mariánky.
15. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Jo tak,no oni to hrozně papírujou a tak,no lesy ČR musí plakat,kolik papírů je houno vyhozeno kvůli úředníkům a těm předpisům

Marky z Mariánek,jéé to tam musí být pěkný
15. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Jsem sežrala skoro celej pytel karamelek z Lidlu, tam jsou mňamózní, jsou polský a jak maj teda Poláci hnusný čokoládky, tak karamelky maj supr trupr, ale že je mi nějako blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. črc 2009 v 16:20  •  1 dítě  • Odpověz
Do podnájmu néééééééé, my byli v podnájmu asi sedm let, kalamita, nemůžeš si tam taky nic udělat, pořídit, předělat a sypeš prachy do cizí kapsy, lepší si už pořídit svoje bydlení, když budete mít mimuško, ať máte nějaku jistotu. Splátky si můžete nastavit dle možností...., my taky přežíváme a splácíme byt a auto :wink:
15. črc 2009 v 16:21  •  1 dítě  • Odpověz
No jeden byt tady je je za 900tisíc a je to 2+1
15. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Nojo, už na to kukám, to je jiná cenová relace, tak co se přestěhovat o kousek dál? Tam bych si teda byt nekoupila, hrůza prachy, jak Praha bo Brno no...
15. črc 2009 v 16:24  •  1 dítě  • Odpověz
A je ten byt na netu? Proč je tak levnej? To je nějaký podezřelý...
15. črc 2009 v 16:24  •  1 dítě  • Odpověz
Snad tady zahřmělo :confused: , že by????????? Jupííííííííí :grinning:
15. črc 2009 v 16:28  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.nemovitosti.cz/prodej-bytu-21-ulice-u-pily-marianske-lazne-okres-cheb-352025.html
Máji to je ono.Jen tam nejsou fotky a musela bych ho omrknout a zeptat na splátky.
15. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
15. črc 2009 v 16:31  •  1 dítě  • Odpověz
Píšou tam alejinou cenu a navíc že je byt rezervován, tak to chce asi poptat se rychle.
15. črc 2009 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu se sataname, než začne buřina a hlavně, než se vzbudí mimisko. Hlídejte mi ji tady, než dondu. :wink:
15. črc 2009 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.