• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
To je májo jinej.Je to stejnej barák,ale je to první v chod z leví strany a je to 3+1 a ve třetím patře.Ten náš je vpravým vchodu a je to 2+1 a je to v prvním patře bez fota.
15. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
Holký pomoc já pořád jenom něco žeru.A to jsou takový kombinace že normálně bych to nesnědla.Se za chvíli nevejdu do dveří,už ted mi nic není z oblečení. :grinning:
15. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Máji, ona přijde do králíkárny a tam má všechnooo. Mě ta budka tak zlobí, že to nejni možné.
15. črc 2009 v 16:42  • Odpověz
Do králíkárny? Anežka? :confused:

Aha Majky, ta to potom jo, to pak ty ceny ale sedí, já myslela, že je abnormálně levnej, no hele bude to tam vypadat asi obdobně... Ale to je fuk, vždycky si to uděláš dle sebe, výmalba, podlahy a dveře udělaj úplně jinej byt.
15. črc 2009 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem vylezla ven, dusno, ani se nehnul vzduch, jdu domů a vichr, tak se asi něco žene... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejce za 14 minut zavíraj krámy :grinning: , tož doufám, že má aspoň tu Nugetu! :sweat_smile:
15. črc 2009 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz
No Májo uvidím zavolám si tam a skouknu to.
15. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
No jo, když je v králíkárně morče, tak se jim vyhýbají nemoci a nám minulý rok umřel Hynek, tak jsme teď koupili dalšího hlídače.
15. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
Hynek :grinning: To je můj děda, ale příjmením :grinning:
15. črc 2009 v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz
A co se Hynkovi stalo? Pád na zem? :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 16:52  •  1 dítě  • Odpověz
Belíšku a to ti není těch morčátek líto?Někde jsem četla že morčátka mají tendenci vztahovat nemoci na sebe ale že pak umřou.
Jinak Máji tak jsem si domluvila schůzku na zítra na 14hodinu na ten byt.Tak jsem zvědavá.Budu se na všechno ptát a uvidíme.
15. črc 2009 v 16:56  • Odpověz
Majky, proto tam to morče je, aby nechcípali králíci. Ono, když Ti denně umřou třeba 3 králíci, tak to není pěkný pohled a kor, když kolem toho lítáš. Ale Hynek umřel už stářím.
15. črc 2009 v 17:00  • Odpověz
Ježiši a to maj ten mor bo co to ti králíčci mají?

Jsem se sekla na balkoši, gráčci zas nestíhaj,a le je to jak zrychlenej film, jednou zahřmělo a to ty lopaty lítaj aa makaj jak fretky, hezkej pohled na pracující lid :slight_smile:

Mimísko stále spí, jdu si připravit mlíčko, bo je to už nějak podezřele dlouho...
15. črc 2009 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz
Igráčci omg
15. črc 2009 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem pokoupila pár domků v Rychvaldě, půlku finského domku, tož to sem nikdy neviděla a pak takovýho žluťáska...
15. črc 2009 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, to je králíčí mor či co, bo je máme očkované, ale proti tomu očkování není, no.
15. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
Belíšku mamka měla taky králíčky a z ničeho nic jí začínali chcípat.Pozvala si i doktora jestli to není ten králičí mor a on že není,že jsou nejspíš nastydlí a vychcípali všechny.A to jí dával nějaké léky co se ředily do vody a do žrádla a stejně to nepomohlo.
15. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
http://www.digireality.cz/-2-1/mesto-4270--marianske-lazne/prodej-byty.aspx Marký tady jsou taky bytíky a některý jsou i s novýma podlahama a tak,pokoukej......a ten co sem psala nemůžu najít :angry: ale pořád heldám :wink:
15. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Ahojky
Belli tak to je moc hezký počet, sobota za dveřma :slight_smile: Morčátko to přežije. můj brácha je chová aby jima živil hada, tak to chudáci mají blbý úděl u vás zas na nemoci. malý má 2 morčata půjčené tak je mám ena balkoně a mají rádi jetel, taky se nehnou celou dobu až zajdu tak začnou řádit.
Máji Anýsek má krásné šatečky, to je modelínka :slight_smile:
Marky, bytečky jsou fajn, jen je nevýhoda že je 2+1 v 1.podlaží a tam je to v úrovni země, tak bych asi měla strach nechat otevřené okno. Zkus mrknout na oba i na ten 3+1.
Andrejko a na co dlaždičky, snad nebudež dláždit?
15. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Marky tak ta nabídka toho bytíku je už stažená,asi to dneska prodali.Píše mi to že to stáhli.
15. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
marky když půjdeš na ty stránky co sem ti sem vložila a klikneš na tu velkou fotku bo tam jiná ani nejni tak se dostaneš na fotky toho bytíku :wink:
15. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
Na www.sreality.cz jsou byty téměř všech realitek v hromadě...
15. črc 2009 v 17:39  •  1 dítě  • Odpověz
Třešt hlásí po dešti a krásnej vzdoušek :wink: :wink:
15. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Třebíč dusno, zataženo, sem tam kapička, ouřka v nedoslecchnu :angry:
15. črc 2009 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz
holky co budete zítra vařit?Katka se na nás s receptem na rybu vyprdla :grinning: tak musím vymyslet něco jinšího no.....Dala bych si asi masiko na nudličky dušený s ráškem a houbičkama+rýže jojojojo :grinning: a je to :wink: jéé anebo takovou tu bílou omáčku s hráškem na kyselo,mnam
Marky tak máš co dělat,sme tě s Májou zabavily vid? :grinning: třeba něco najdeš :wink:
bože taky vám ten net tak blbne?Je to jak slimák :angry: :angry: :angry:
15. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Neboj Máji,ono to k vám dojde tak během půl-1hodinky-posílám na pročištění vzduchu :wink:
co ty tvoje nožky?Je to lepší??Splaskly ti?
15. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
Brno hlásí,ppořád vedro a dusno,ale je jaksi zatáhlo,ale to dusno je horší jak odpo-umírámmm :angry: a Toník dodělává balkon,ach jo celej zaprášenej je v tom vedru,ted dole míchá ještě lepidlo,páč ho udělal málo,k tomu jsem tu z notasu vyhrávala Valušce Mozarta,Verdiho,Bacha,Beetovena pro děti a Tonda flexou na balkoně přitruboval :grinning:
15. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
Katy tu ten recept má, hledej :grinning:

V Bérně aj zataženo prej
15. črc 2009 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jani,teda se cítím dotčená :angry: já tu rybu psala jak jsem dělala :wink: paní špatně čte :slight_smile:
15. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Já jdu teďkonc sežrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: knédle s meruňkou a pak rozmrazím prsiska a udělám je s rajčatama a šlehou a sýrem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
15. črc 2009 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.