• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Moni ahoj:slight_smile: Taky jsem spokojená, doufám, že v těch dobrých zprávách budeme pokračovat:slight_smile: Majky, u nás je to králíčí mor, minulý rok nám jich chcíplo 33 na podzim. Už se hýbe a kouše travičkuuu a mrkvičkuuu:slight_smile:
15. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
Teda Janinko děkuju koukala jsem a dost pěkný.Ted zase nevím kterej vybrat.Jinak Mariánky hlásí po bouřce,pěkně chladnej a čerstvej vzdoušek až se mi Adélka samou radostí točí a poskakuje v bříšku.Jé Beluško ono se ti už pohlo a papá traičku z mrkvičkou?Tak to se moc nebouchlo a spíš se aklimatizovalo.
15. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: omlooooooooooooooouvám seeeeeeeeeeeeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a kde to asi tak je?Bože sem slepon obecný :pensive:
15. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Bože Belí já četla koušou si hlavičku,si říkám se králíci při moru jako začnou žrát jo :confused: fakt,nějaká mimo,ale to bude tím počasím a těma hormonama :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
Marky tak ted jen ukázat Zdendovi,vybrat a jet okouknout :wink:
Katýýý?Ehm,kterej den si tu rybku asi tak dělala? :sweat_smile:
15. črc 2009 v 18:07  • Odpověz
Jéé Marky, to já bych aj uměla vybrat, ale zaplatit to , to by byla fuška :grinning:
15. črc 2009 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz
Taky jsem četla koušou si hlavičku :grinning:

Jani,žádná práce,nasolit,já dávám provensálské koření-né od Kotanyi,trochu vody,oliv.olej podlít hezky bílým vínkem,naházet rozkrájený rajčátka a dát péct,podle druhu ryby,dobrá je treska,ještě lepší mořská štika,ale pangas se moc nehodí,tak na 160°C asi 20´
15. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
Majky, ale máš dneska toliko práce s bytem, viď? Ale není nad to, být ve vlastním. Janni, Katy, já taky čtu kolikrát takové nesmysly. Jejda, mě to dneska zlobí.
15. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Katy děkuju :slight_smile: opsáno i Máji recept na ty prsiska,ty si pamatuju že byly na str 488 :wink: a ted sem si to opsala a zkusím určitě.
Dobře že nečtu blbě jen já :grinning:
15. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
Kde je Andrejka obcody už zavřené ?
Holky jestli si pamatujete Šárku z minulých stránek, tak má // a Ája je asi 7.den po ET tak čeká.
Mě začínát být víc blivno poslední dobou, nepříjemné.
Belli jinak folíky jsou krásně velké do soboty už budou mít nad 20mm :slight_smile:
15. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Holký kde my máme teho našeho tatku? :confused: :confused: :frowning2: Jindy je už doma a dneska není :frowning2:
15. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
Moni ahojík těhulko,ještě k tomu pravěku-my tam žádnou akci kdy lidi mlátili do hlavy kyjem neměli :grinning: bylo to v klídku,obsluha super a jídlo taky veliký porce a hlavně ty názvy-rozšlápnutá brambora-to byla brambora ve slupce taková ale obří a byla rozbitá :slight_smile: my baštili příborama :grinning: na focení mám půjčili takovou mega kost a byla sranda :grinning: :grinning:
A kdy půjdeš Moni na PN?v srpnu?Ke konci?už aby to bylo vid?je to nepříjemný být v tomhle stavu v práci a být akční :confounded:
Beli mě to taky nějak blbne....
15. črc 2009 v 18:21  • Odpověz
Jé Moni ahoj.Tak už je ti zle od žaludku jo?Tak to tě pěkně lituji já jsem ráda že už můžu zase normálně baštit až Zdenda je na nervy a nevěřícně kouká co spořádám. :grinning:
Marky máme stejný problém, ale ten můj se stavil na pivko, v takovém hicu mu ale bude odpuštěno.
15. črc 2009 v 18:22  •  1 dítě  • Odpověz
Marky myslíš Zdendu? :confused: asi jo koho jinýho že :grinning: Napadla mě Andrejka ale to je spíš mamka :grinning:
To tak bývá,když chceš něco ukázat honem a poptat se na názor tak chlap je v trapu a jako by to tušil přijde pozdě :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
Máji a ty kupuješ Nutrilon Anýskovi?Kolik to stojí?
Bych tohle asi omrkla na netu popřípadě se poptala v lékárně zda o tom něco taky neví
15. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Na pivku byl včera a to mi napsal byla jsem sním na terásce,pač se domlouvali z klukama na Jesenickou přehradu.Jedou ted o výkendu jenom pánská jízda.Mají to místo vody co jezdí,protože polovina dělá u jednoho zaměstnavatele a všem dovču nedá.Mam o něj strach protože si včera zase vyhodil kolena a řídí víš tak mam stach aby se mu nic nestalo.Jinak at jde na pivo v tomhle horku jezdit v nákladáku je taky docela nářez.
15. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Ahoj Mončo, tak gratulace Šárce, ať je vše v pohodě.

Já bych kyjem po palici počebovala přetáhnout, jsem z teho počasí zubožená.
Janni, nohy stále jak báně, nepomohla sprška, ani nohy hore, ale stále neprší, pořád dusno, vzduch na padnutí, tak se modlím, aby se to uvoolnilo a bylo dýchatelno.

Marky, kam se poděl táta? Tak mu cinkni, né? Já už bych žhavila foun :grinning:
15. črc 2009 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz
Jani už se těším, je tam i něco pro děti že by se vyřádili? třeba nějaký koutek? Jinak na PN jdu asi už teď od 21.7. to jdu na kontrolu a teda doufám že mi pn gyn. napíše, ale fyzicky z práce až 1.8. a hned 3-6.8. jedem do Prahy. pak už budu hezky doma, u nás chodila kontrola i na těhule :astonished: tak budu čapět po 14dnech doma a řídit se jen vycházkama.
Marky je to divné teď by mě to měly nevolnosti ustupovat, a mě začínají, no třeba je to i těma hicama. Ty hezky bašti, jsi samá kost a kůže :slight_smile:
15. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Janni, kupuju, ono je to od stejné firmy a je to to samé, akorát v Polsku, akorát nevím, jak je to skladované a tak no...,ale hodně by jsme ušetřili, vzala bych si jich 10 to by bylo za nějakejch 2500Kč, jinak by mě to vyšlo na 3390Kč tady. Nevím, zkusím se poptat na mimáči na diskuzi, jestli to někdo neodebírá od pani. V Polsku je pro nás levněji, to je jasný, ale jde mi o tu přepravu...
15. črc 2009 v 18:28  •  1 dítě  • Odpověz
No Májo já bych to neriskovala.Nevíš co tam je a je to podezřele levný.Ještě aby jsi Anýskovy nepřitížila.No nevím.
15. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
Mončo, mně začaly nevolnosti právě prvním dnem 12.tt, blitíčko, spaníčko....
15. črc 2009 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz
Máji volám jak divá,ale jsem v hlasovce tak se bojím bojím
15. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
moni já nevím jestli tam je koutek,nedívala jsem se,ale líbil se tam dětem určitě bude :wink: na zdech jsou kůže,pravěký nástroje,kosti kly no prostě je to tam boží.....snad se bude líbit i vám tak jako nám.
Jako fakt kontrola i na těhulky jo?No to se budu bát vystrčit čumák z baráku :unamused: Máji u tebe kontrola nebyla vid?
stejně co si myslí,že ty těhule budou zavřený doma,se musíme řídit tím jak nám je a ne vycházkama ne :grinning: co když po dobu vycházky budu blindit a muším přecivá něco papkat nééé,tak kdy mám nakoupit :grinning: ?
Taky sem si myslela že kontroly posílá zaměstnavatel :confused:
15. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Ne ne Monči už nejsem kost a kůže :grinning: Už mám pěkný pupendo a kynu a kynu. :grinning: Sice ne rychle a moc ale už mám 57,6kilo což je úspěch. :grinning: :grinning: :grinning:
Máji,teda vypadá to stejně jak by mělo,ale zas je pravda že zbytečně riskovat na Aničce,to bych se asi bála. Jo ještě mě napadlo,jak pořád pláče,nemůže to být tím jídlem?Bych se poptala dr.,třebas zda nepotřebuje něco spešl,třeba hypoalergení papu-mě tak jen napadlo
Si vzpomínám Věrka psala že někdo má vycházky neomezeně,ale to nejde,prý je ze zákona maximálně 5hodin na den
15. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
Máji tak tos mě nepotěšila, do kdy tě to drželo ?
holky nebyla tu dnes Hanýsek ? Doufám že je jí líp.
tak na chvíli mizím zalévat beton, drahý už se z pivka vrátil
15. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
Janinko já mam vycházky od 8 do 18 hodin tak každá to má jinak a taky záleží na doktorovy.
15. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.