• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mě se taky vypařil muž :confused: odjel že veze nějakýho kluka do Telče a prý za chvilinku sem zpátky,vzal si moje autí a je v trapu skoro 2hodiny :confused:
Marký neboj se,určo se mu vytloukl mobil a bude v pořádku :wink:
15. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Tak se tatka našel,místo aby jel domů tak se byly podívat na houbách a zabloudily. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
tak jak je to možnýýýýýýýýýýýýýýýýýý :angry: :angry: :angry: já chci taky takový vycházky,jak si to udělala???
To je fakt bordel ale ve všem,každej doktor ti nablábolí něco jinýho,to mi hlava nebere :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
táááák vidíš a donesl nějaký houbičky?
Bych si dala houbovou omáčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: sledujete ty chutě jo :angry: hrůůůůza,se to mění jak aprílový počasí :grinning: ale základ je většinou stejný-kyselýýýýýýý :grinning:
15. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
Ze zákona je těch pár hodin,ale je zajímavé že to někdo má jak Marky,já teda mám od 14-18,ale prdím na to,když by došla kontrola tak se nějak domluvím třeba s obvodní nebo tak něco.
Katy-moje řeč :wink: co taky jinýho že :grinning:
Moni, jejda, tak Šárce obr gratulka a Áji držím pěstičkyyy, teda ani nedá vědět, že už je v akci, opice jedna:slight_smile:
15. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Tak já měla vycházky od 8,00-20,00hodin. Nikdy na mě kontrola nepřišla a posílá ji i zaměstnavatel.

To blivno mě ddrželo celý druhý trimestr, třetí byl nejlepší, to mě ani hlava nebolela, ale zase ta nemocnice no :grinning:

Tak huž jsem to prověřila na mimáči, tam to baby kupujou, jedna paní z Ostravy to nakupuje a proodává na mimáči, má tam i komentáře, takže prověřřím z více stran a objednám, bo je to stejný, stejná firma a tady je to o stovku pomale dražší. :wink:
15. črc 2009 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz
On nenašel,protože jak zjistil,že zabloudil tak nehledal houby,ale auto.Tak je hladovej,utahanej a špinavej.
15. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
Andrejka asi taky zabloudila, ne? Čo tam tak dlouho nakupuje a na nás prdká? :confused:
15. črc 2009 v 19:00  •  1 dítě  • Odpověz
To je teda taťka, při tom hledání mohl aspoň pár hub potkat :slight_smile:
15. črc 2009 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz
Tak tady je odkázek na pani, která mlíčko prodává a má i za levno ty probiotický kapky, který zabíraj a u nás stojí 600Kč.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=350131

Jdu do toho :wink:
15. črc 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz
Máji on prej našel hlavně masáky a ty dal klukům,protože mochomůrky nejíme a neznáme to tak se přece neotrávím ne.Tak ted sedí vedle mě a baští kuřátko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
No ten se má :slight_smile:

Já vyvenčila satana, trošku tu krape, ale fakt jen sem tam , je to příjemný, ale ještě to neni úplně vončo Tončo :slight_smile:

Nohy mě teda bolej fest, kolena, lýtka, chodidla, hrůza, jsem zvědavá, coo bude ráno.

Jinak Katy, k té stravě jo, jsem si tak ymyslela, že má bolesti z toho jídla, kámošky malej to měl taky, přešli pak na Bebu v 6-ti měs. a oks. Jenomže Nutrilon je prý nejlepší strava umělá na trhu, tak na ní zůstaneme. ty miminka na ty bolesti břuška trpěj skoro všechny, tak vydržíme, prý to ustupuje po 3. měsíci. Dneska třebas spinká celej den, mám puštěný Óčko, sice trpím, ale ona u toho spí jak dudek :slight_smile:
15. črc 2009 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz
brou nockůůůů všem kobylkám :pensive: :pensive:
15. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Huž? :confused: Tož brou Kobylko, tady uhodil hrom a já málem spadla ze žžidle, satan vyskočil, jen s mimískou to nehlo... :grinning:
15. črc 2009 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz
A je to tady Janinka jde spát,protože je unavená těhu příznak začíná. :grinning: Tak se pěkně vyspinkej a nech si zdát něco pěkného.To my Máji tady máme šluníčko a péřiny mam z okna. :slight_smile:
15. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Máji a to budu dělat Zdendovy na cestu řízečky,aby mi tam nepohubnul za ten výkend.
15. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Holký kde jste?To jste šli všicí spinkat? :confused: :confused:
15. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Ach jo, já si s vámi chci povídat a ta budka plesnívá mi to nedovolí, OMG!
15. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
No tak nakonec, že by? Tak to zvíře nové mi nakonec spí v bedně vedle postele, no. Janni.ko, pěkně se vyspinkej.
15. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Věruška je ještě u neléčitele, Andrejka se sekla kde? Že oni jí zamkli v nějakém tom obchodě:wink:
15. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Už jsem tady, to jsou šlupky, to už jsem dlouho neslyšela, takový ty jak si myslíte, že to prásklo do stromu u baráku, no fuj!

Ve telce řeší Donutil defloraci :grinning: Jo a první hrom a telka zdechla, tož to bude parádní poskytovatel, to tu ty důchodce budu mít na zvonku pořád. :slight_smile:
15. črc 2009 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška už frčí domů, snad je ta buřina nezastihla na cestě, už by měli být doma, si myslím...Tož vyčkejme si...

Marky a kam jede drahý na víkend? Ajooooooooo vlastně s tyma chlapama..., už vím.

BBrácha jede zítra na vodu, omg, povodně buřiny, no to zas budou 4 dny nervů :confounded:
15. črc 2009 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, taky koukám na Donutila:wink: No a k nám mají ty blesky přijít v noci, OMG!
15. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Tak to si dej špuntiska do uší, bo to sooo šlehy.

Donutil dobrej co? :grinning: Šák je taky z Třebíča :grinning:
15. črc 2009 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz
Mimíska napapaná a už zase spinká, asi dohání ten včerejšek, bo ví, že máma má ty bolavý veliký sloní nožiska...
15. črc 2009 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz
Jen si ty šlupky holky nechte u sebe já je mam za poslední tři dni dost tak si je užíte.U nás je krásně blankytně modré nebe a sluníčko krásně svítí. :grinning:
15. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jo jo, dobrý. Donutila mám ráda. Majky, já žádné blesky nechciii. Tož kde se smýká ta Andrejkaaa???
15. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Andrejka je beztak někde u sousedů...
To bylo dobrý s tou paní ředitelkou :grinning:
15. črc 2009 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.