• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji, díky za návod, super:grinning: Holky, dneska jsem si koupila Rytmus života a Vendula Svobodová je těhotná a taky má už 37 let:wink:
27. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj děvčata, už jsem zpátky testík je pozitivní, zatím se neví zda jsou dvě nebo jen jedno, na další krev a ultrazvuk jdu 06.05.,ví to zatím jen muž, vy a moje nejlepší kamarádka v práci a rodině to budu hlásit,když vše bude tak jak má být až v červenci. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
No nepovídej, Vendulka je těhu? Tak to jí přeju a už jí je 37? No to neva přeci, tak hurá do toho, zdá se, že jaro je velmi plodné a co teprv léto? Jééééžiš to bude kulících se pupíků... :wink: :grinning:
27. dub 2009 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz
Huráááááááááááááááááááááááááá, to byla jasná věc. Terka je pozitivní :grinning: :grinning: :grinning: Gratulace veliká, šetři se a hlaš novinky. To říkám, samá koule to tu bude :wink: :sunglasses:
27. dub 2009 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz
Terezko gratuluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuji, k tomu není co dodat, to jsou fakt, plodné stránky :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jejda, Terezko, obrovská gratulace, těhulinko:slight_smile: Super, krása, nádhera, už zas brečím, no báječný den, opravdu, jdu to napsat Andrýskovi:slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
Alfice děkuji, zatím se držím při zemi, je to ještě velmi dlouhá cesta, budu tomu věřit až budu držet mimčo v náruči. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
Hned to piš nástěnkářce, ať to nezapomene večer zapsat :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz
Mně to povídej Terezko, sama nevěřím, ale doufám... :wink:
27. dub 2009 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz
Všechno bude v pořádku, uvidíš:slight_smile: Doufám, že má Andrejka vypnuté zvonění, protože už jsem jí psala, že mi jde net a teď že je Terka těhulka, tak snad jí to tam nezvoní a nepípá či nehraje:grinning:
27. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Všem děkuji,ale jak jsem psala Alfici, je to ještě velmi dlouhá cesta.Alfice, ty už můžeš být relativně v klidu, už jen ten porod a ten zvládneš neboj se, i když mě se to mluví viď. :wink:
27. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
Terko a nevíš, kolik bylo HCG? My, baby zvědavé, bysme si typly, jestli je tam jeden nebo dva bobíšci:wink:
27. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
V nejhorším schytáš černej puntík :wink:
Jaký jsis koupila bylinky? A komu jsi kupovala dáreček a jakej? Jsem zvědavá, co? :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz
Bellko jsem ráááááááááááda že už jsi zas tady.Cyběla jsi náááááááááááááááám.
Terezko velkááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá gratulace.Jááááááááááááááááááá to řikala a ty ses bála.Moje staré kosti nelžou.To je parááááááááááááááááááááááda.Mááááááááááááááááááá radost.
27. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
Terezko, právě ke konci je zase ten obrovskej strach, jestli se nehejbe mimísek málo nebo když hodně, jestli mu něco není, zda se porodí dobře, zda mu nco v tom pupíku nechybí, je to prostě hrůza od začátku až do konce, snad jen ten druhej trimestr byl takovej fajnovej, ale to zas byly migrény a zvracení a pachy... Si nevybereš. V klidu budu fakt až s uzlíkem v náručí a to je taky dlouhá cesta ještě... :wink: Ale nebojme se vlka nic, jsme holky šikovný, takže těhu zdar!!! Skočit na manželata, přítelata a už se valíme s pupíkama... :grinning:
27. dub 2009 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz
Bellko HCG: 1039.
27. dub 2009 ve 13:46  • Odpověz
Když otěhotněla Věrka, tak jsem jí posílala hodnoty z netu, kdy se jedná dle výše HCG o dvojčata a kdy o jednoho mimíska, ale nepamatuji si , kde to bylo. Třebas Věrka bude vědět, až přijde. Ale asi je s kámoškou v cukrárně, teda s dorostenkou, jak psala :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz
Alfice a to mi přijdeš klidňoušek a co teprve já, já už se nervák narodila, moje babička mi tvrdila, že mi to na vysoké přejde, že začnu být klidnější a kde nic tu nic.Je to stres až do konce, hlavně pozitivně myslet. :wink:
27. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
Terko, tak můj typ jsou dvě bubliňátka, ale zaplať pánbůh za jedno, viď:slight_smile: Máji, kupovala jsem dáreček kolegyni, která odchází a zítra máme rozlučku, moc fajn ženská. Koupila jsem jí ježečka jak veze vozík a do toho vozíčku jsem koupila malý kaktusek, jinou kytičku neměli, ale je to moc hezké, pošlu Ti foto:wink: A bylinky piju už 4 měsíce a došly mi, tak jsem jela pro zásoby:wink:
27. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
Belko přesně tak i jedno postačí. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
Terko, já jsem strašnej klidňoušek, by Ti mohl vyprávět manža :grinning: nebo Katy, když reje a odporuje mi :grinning: Kde vůbec je můra dneska? :confused:
27. dub 2009 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz
Jojo bellko, pošli foto, čekám :slight_smile:
27. dub 2009 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz
Achój holky, moc všechny zdravím!!!!
Terezce mooooc gratuluji!!!!!
Alfice, chtěla jsem se Tě prosím optat - bylas ve 12 tt na tom prenatálním screeningu někde. Mě to v té Repromedě doporučili, tak nevím. Kámoška mě od toho zrazuje - poraď!!!!
27. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Alfice,Katy asi má dneska strach :grinning: .
Dady Ahoooooooooooooooooj.Jak je těhulko??????????????
27. dub 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj Regi, je fajn celkem - občas pobolívá bříško, ale už to není tak často, tak snad už bude líp. Dneska mám maxi lenoru - celý den sedím u PC, teď se přemlouvám, že půjdu s naším pejsánkem na procházku a nějak se mě do toho větru nechce. A co Ty - už pofrčíč do práce co??
27. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
Terezko veliká gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
Už se těším jak půjdu znova do boje a na stoupím do našeho těhubusu :wink:
27. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
Dady a proč Tě od too, prosím Tě zrazuje? Nevidím jedinej důvod, snad jen že by byla spořivá...
Také mi to doporučili, také jsem dumala a hledala informace po maminkách a na minulé diskuzi a jsem vděčná za to, že jsem tam byla. Dělaj to na veveří, stálo to tuším 1500Kč a je to chvilička. nejprve Ti vezmou krev, výsledky bývají ještě ten den, ale já tam byla myslím v pátek, takže se to protáhlo do pondělka. Výsledek ti volají a také si ho můžeš stáhnout na netu, dostaneš přístupové heslo svoje na jejich stránky. po odebrané krvi Ti udělají UTZ, kde je s Tebou i manža, pokud chceš a ten UTZ je super, všechno Ti ukážou, zkontrolují orgány, rdíčko polechnou a hlavně sledují tu tekutinu za krčkem, která by případně značila Downův syndrom. Hned Ti pani sdělí, kolik jí tam je a Ty víš, že jsi v poho, respektive mimísek.
To vyšetření NT+ je totiž mnohem přesnjší, než tripple test, který se dělá už leta a dělá se až někdy ve 20.tt. Často a to velmi často, dopadne špatně, je prostě zkreslenej nevím čím a maminky potom musí jít na odběr plodové vody. Mám kolem sebe spousty kamarádek, které na to musely jít a ty nervy, bych fakt zažít nechtěla. Nehledě na to, že se píše, že odběr plodovky může vést k potratu... Přečti si o tom, na netu je toho plno.
Takže když víš, že Ti ve 12.tt dopadlo dobře NT+, nemusíš se už obávat výsledku tripple testu, tak bych to asi brala já...
27. dub 2009 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz
Pravda Regííí, zalekla se :grinning:
Hlavně aby byla v pořádku, za celej den tu nebyla! To se nedělá, se ani neohlásit! Doufám, že brzy nakluše...
27. dub 2009 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz
Bellko, díky za pichlouna, je super, určo se bude líbit. Kaktus dobrej, píchací ježek a píchací kytka, prostě píchací dárek :grinning:
27. dub 2009 ve 14:21  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu se podívat do schránky, jestli mi někdo neposlal prachy :grinning: Ten finančák si teda dává na čas. Doufám, že se tam nepotkám s růžovejma složenkama, kdyžtak tu schránku radši ani neotevřu.
27. dub 2009 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.