• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
To je jasná věc, že víra nejni jen kostel, ale já komentuju kostelní, bo to biřmování a křtění....
15. črc 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz
Jediný prostředí, kde mi bylo dobře, je Sacre Coeur, zvláštní pocity tam mám, určo se tam musím zas vrátit...
15. črc 2009 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz
Já mám ráda katedrálu v Budějkách, tam krásně hráli na varhany a to mne vždy pohltilo. nemyslím takové ty kostelní skladby,ale pořádný burácení na všechny rejstříky:slight_smile: a pak se mi třeba líbilo v malém kostelíku na Kvildě kde jsme byli s dětma na táboře. Přijel tam kněz jen kvůli nám a ty děti to mysleli tak upřímně,že to mělo taky uplně jinou atmosféru:slight_smile:
15. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Rýýýchlo jukněte do alba na fotku z mládí, kterooo sem nalša u bráchy na facebooku, omg!
15. črc 2009 ve 22:27  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Věruško, u Salvátora jsem byla několikrát na Halíkovi, toho mám moc ráda. Navíc je to i psycholog, a to , co povídá je mi srozumitelný, Jung apod...
A Májo, já měla nejradši kostely v Hamburku. Byla mi tam hrozně smutno, byla jsem tam rok a v zimě tam ty kostely byly vyhřejvaný, a veselý, tam jsem se chodila ohřívat a přemýšlet.
15. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Já chci do Prahýýýýýýýýýý na památkýýýýýýýýýý a díky za zprávu, že most je stále kloooooos, bo já na něj chci až bude oupééééééééén
15. črc 2009 ve 22:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jste v čoudu? Tož já teda půjdu taky spát bo co, ale mimísko papká až v celou... :confounded:
15. črc 2009 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz
Jé, Andrejko, já si spletla Malýho s Halíkem, bo kterej je kterej? Jednoho mám ráda a ten druhej jemi nesympoš. Máji zrovna čučim na tvoje fotky a co to nevidiM ,tak jsem hledala nějakej komentář cioc to je? To jsi ty uprostřed? OMG jsem se uplně lekla:slight_smile: ale Anýsek je nádherná:slight_smile:
15. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jo, tak Halíka nemusím, to Malý byll lepší.
Máji, ještě nechoď:slight_smile:
15. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ta fotka potřebuje komentář!
15. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
autor
Věruš, já zase nemusím Malého. Ale u Salvátora je Halík, tak nevím, jestli tam Malý jen hostoval, bo se přece jen pleteš :confused: ? No,neva.
Tedy Máji, Ty jsi byla v 18 holka jako lusk :grinning: :grinning: Zelenej a seschlej :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 22:42  • Odpověz
Jdu do kitchen, trochu poklidit a připravit Míšovi jídlo na zítra,ale ještě nakouknu. Andrejko, tak jak to uděláme toho 12.8.? Chceš jet?
15. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jsi poznala, že to jsou osmnáctiny? :grinning: Nojo, dlouhá a tenká, vedle bratr a kámoška Věruška, která mi připomíná naši Věrušku, ovšem s nynější podobou až :grinning:
15. črc 2009 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz
Vložena lepčí fotos-z CARu, dva dny před OPU, s dcerou nedcerou a všimněte si v pozadí teho samca :grinning:
15. črc 2009 ve 22:54  •  1 dítě  • Odpověz
autor
CHCU! TOŽ sbalím svejch 5 švestek a děj se vůle boží! Vyslyším ortel! OMG, bojím se , bojím!!
Tož si děláš pérču, ne? Máš 18ku na trígu :slight_smile:
15. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz
Na trígu? Na sééérdci snad ne? A to jsem vyřezávala v ZŠ sama :grinning: heč :grinning:
15. črc 2009 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz
Helemese nemůžu mít trombózu? :unamused:
15. črc 2009 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz
Jéé, tož tam jsi pěkně zamyšlená:slight_smile: To je pěkný jak to máš vše zdokumentovaný. A Věrušku jsi mi smázla, jasem si jí chtěla prohlédnout, bo neznám svou dvojnici:slight_smile:
Andrejko, nebojej.!!!! Já věřím, že tam mimi mít taky budeš a když by fakt ne,jakože ne:slight_smile:, tak adopce to jistí, ne? :wink:
Jdu s Mikim, tož mi neutečte zatím
15. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz
Máji, co to plašíš? jak tě to napadlo?
15. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
No protože ty hnáty mám prostě sloniskový a jukla jsem na foto trombíka a pěkné, kulaté nožiska.

Mimisko se hlásí, asi je uvnitř zavinky, jdu pro něho
15. črc 2009 ve 23:02  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Helemese, máš snad nateklé obě , ne?
15. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
Mám no...
15. črc 2009 ve 23:06  •  1 dítě  • Odpověz
autor
A máme tu, co??? 23.O7.!!!! :slight_smile:
15. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
A dokumentaci mám Věruško pestrou, bo mamka je točič :grinning: , mám aj video, jak přindu z CARu do auta po první injekci a říkám Lubošovi, jak se to bodá, abych na něco pak nezapomněla, že mi jako kdyžtak poradí :slight_smile:
15. črc 2009 ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, héépy brrrrzdej tů jů :cry:
15. črc 2009 ve 23:08  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak vidíš! Ale stejně bych si o tem promluvila s doktorem. Jsem ještě prolítla net a většina trombózy je po dlouhotrvavajících bolestech a otokách..
15. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
Máji, co ti řekl neléčitel? Co?
15. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
autor
Jó, a nesmíš žrát nutelu! :grinning: :grinning: :grinning: a často sráti :grinning: :grinning: :grinning:

Riziko trombózy lze minimalizovat přijetím opatření:
Pít 1-2 šálky bylinného čaje TROMBOLIN, přípravku fy. Dr. POPOV, který podporuje rozpouštění tuko-vápenatých sklerotických úsad, snižuje srážlivost krve, zlepšuje krevní oběh a kapilární odolnost ; obsahuje navíc pektin snižující hladinu cholesterolu a omezující vznik trombů. Jako denní nápoj (až litr denně) pít čaj RŮŽOVÝ IBIŠEK.
Bezpodmínečně zajistit pravidelnou stolici, především předcházet zácpě. K dosažení zdravé stolice napomáhá nenávyková originální indická vláknina PSYLLIUM od fy. Dr. POPOV . Při zácpě je nutno Psyllium důkladně zapíjet.
Radikálně snížit konzumaci másla, sádla, ztužených tuků, tučných mas, vaječných bílků, tučných uzených ryb a salámů, smetany, tučných sýrů, smažených brambůrků, hranolků atd., sladkého domácího pečiva, hotových cukrářských výrobků, čokoládových nápojů, majonézy, nanuků apod. Omezit sůl.
Při váznoucím krevním oběhu dodávat organizmu především : draslík (v banánech, bílých fazolích, hrachu, mandlích, rozinkách, černém rybízu, sušených švestkách, vlašských ořeších) ; vitamin B6 (podporuje trávení tuků a bílkovin - v semenech slunečnice, pšeničných klíčcích, pohance, černém pečivu) ; vápník (např. v mléčných produktech) a hořčík. Pozn.: hořčík hraje zcela mimořádnou roli v procesu srážlivosti krve. Při jeho nedostatku se téměř okamžitě zvýší hladina cholesterolu. Chemické látky v umělých hnojivech dnes snižují schopnost půdy hořčík přijímat, proto je jeho doplňování běžnou stravou takřka nemožné. Při sklonech k trombóze je lépe doplňovat hořčík ještě formou potravních doplňků (v množství 200-250 mg denně).
15. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
Já ráno půjdu, bo to aj bolí.
Řekl, že lymfa... :wink:
15. črc 2009 ve 23:14  •  1 dítě  • Odpověz
Tož tam mohli rovnou napsat nežrat :grinning:

Máme 3830g :grinning:
15. črc 2009 ve 23:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.