• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Máji, klíííd. Otok i bolí,ale kdyby to byla trombóza,tak ty potíže máš dýl a bolelo by tě to hodně. to jsem se teď taky dočetla. A co neléčitel,neměl vždy pravdu? Pro klid si zítra dojdi,ale určo to nic nebude,neboj
15. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
Snad máte pravdu, nikdy jsem to neměla, tak mě to děsí.
15. črc 2009 ve 23:19  •  1 dítě  • Odpověz
Tak a vypínáme všechny PC a jdem se natáhnout :grinning:
15. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
autor
Já ležíííím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz
omg, máme ji všechny, tož to je čeká ráno špatná zpráva, až vylezou z betle, sejdeme se v trombozárně :grinning:
15. črc 2009 ve 23:23  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak jo, asi bych měla jít juknout na Nasťu...
15. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
15. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz
Týýýjo, budu mít při tem vytírání takovejhle hezkej kočičí hřbet? :grinning:

Jdu, mimisko naslupnuto, posrato, tož jdem zas přebaliti a spáti.

Brou nocku všem. :zipper_mouth: :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 23:30  •  1 dítě  • Odpověz
Zakoukala jsem se na čt1. dávaj dokument o Mňáze a Žďorp, vzpomínáte?
Tož ale už jdu taky asi chrupčit.
Brou nočku a zítra krásný den bez bouřek a se samýma pozitivníma zprávama.
15. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz
autor
Šmarjá, ještě dočítám detailně a zas chcípu smíchy, co to zase bylo Májo, ten Tvůj příspěvek ve 21.43. k Belíškovic Anežce ? :grinning: :grinning: . Jo, a k těm vycházkám na neschopenkách, v Pronatalu je to neomezeně. Tak si myslím, že snad zákon by neporušovali, ne? A je to rozumný, bo po ET je hlavní psychika přecivá! A realitka tady taky byla :grinning: , to snad nejni možný, na co ta Třebíčská bú nepřijde!! :grinning: , no jo, to jí dělaj ty karamelky s mozgovnou :grinning: . Majký je z Marjánek??Jó?? Taky bych tam chtěla mérknouti. A taky jsem jukala, že MončaET má zítra kontroličku, tak snad zajde aspoň říct, že je vše ok s Markétkou. A DAnuss hnedle v pátek. A ještě holky, Ivčo, Inko, co vy? Manetko, jak dopadly výsledky? A Terko, už máš v pořádku počítač? No, nic, jdu vložit Nasťu, Váš Ivánek :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 00:24  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči" :wink:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík, huž je líp! v srpnu bude IUI. Cácháme se s kobzolkem na koupáku.
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Jedeme dál, zdravíme i Káju! Vy dva to zvládnete. Haló, holčičko z městečka, kde jsi?
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka,v září KET!Tss, možná ani nebude potřeba,říkal neléčitel:slight_smile: Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,Myom huž se klepe,bo ví, že je to jeho konec!Operace 30.7.Nebój
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, Huráá frčíme na dovču!!!
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,Táák máme 9 folikuláros,cca16mm,18.7.OPU,16.7.UTZ:wink::wink::wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička, noje riflíkános!
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF, ET 8.4. Vypadá to na růžovou:slight_smile:3.8.velký UTZ,17.8. poradna,25.8.3D UTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!20.7zubař,21.7triple,zatím pracujeme
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!30.7poradna,16.7.triple:wink: Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,od srpna máme volno! UTZ screening 27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,17.7krev,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,4.8.kontrola,Rudá záře nad nehtem:grinning:
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET, Hurráá, máme jednoho bobíska!!, 22.7. srdíčkovej UTZ, aj romantika byla!:confused:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Aktuální váženíčko 3830g. Matky těéélo je nateklý,
bo nestíhá pouštět všechny myšlenky, teda ty chytrý, a že jich je, tak jí plavou v systému, teda v tom lymfatickým!:grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 00:33  • Odpověz
autor
Belíšku, tož si dnes zopáknete Holomóc, držíme dál kopýtka, zlatíčko ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2009 v 00:46  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýýý:slight_smile:
Tady ještě nikdo není? OMG, to už se mi dlouho nestalo, že bych tu byla první. A víte proč jsem tu tak brzo? Bo jdu s Mikim na houby a chvátáme aby nám to nevyzbírali:slight_smile:
Bllí, tak krásné utz, zase si to užij a přivez si zas nějaké žížátko :grinning:
Holky, těhulky, nahlašte výsledky z vyšetřní!!
Májo, už jsou lepší ty tvoje báně? Snad ti to přes noc trochu polevilo.
Tak vztávat a cvičit:slight_smile:
16. črc 2009 v 07:47  • Odpověz
Jo a včera mi pan neléčitel taky říkal, že prý si mám dělat každý den nějakou radost. Tož dnes jsem si řekla, že si po obědě schrupnu :grinning:
Prý my ženy si tu radost neumíme udělat tak často jako muži, těm to jde líp. Takže holky, dnes si každá uděláme něco hezkýho pro sebe! Ať těm mužským dáme na frak, jo?
Vyhlašuji den malých radostí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem zvědavá, co si každá dnes vymyslíte a ne,že se budete šidit!!!!!!! :slight_smile:
16. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa. Tak už fičíme, a fakt fičíme, bo Pavlík se rozhodl dohnat nějakého bavoráka, OMG! Věruško, tu radost beru, bo začínám být unavená. MVR, koťátka moje, ani nevíte jak:slight_smile:
16. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Bréé ránko kobylky,

tak po včerejšku mě nikdo nepřesvědčí že nejsme napojený nějako psychicky,vy jste tu probíraly křtiny,biřmování,kostel - jen dodám že Věrka má pravdu byste se divily kolik farářů nejsou vyloženě proti ivf,no my se bavili s manžou jako že v čem malá půjde na křest,no takovýty šatky šílený volánkový jsme zavrhli,ale našla jsem jedny né tak hrozný,ale Tonda řekl že je příšernost a že bude nějako normálně-tož vůbec mě nanapadá co jí oblečem-to ještě bude zima.

Kontrolky Majda a Monča,ať je vše ok a dejte vědět :wink:
16. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Brééééééééééééééé ráno, takhle se pracuje, sestřenice vysedávají na PC :grinning: Fičí mi tu studenná klima na kebuli, za chvíli budu magoooooooooooor :grinning: Zdravím všechny, Beli a Mony dobré pořízení na kontoličkách, zdravím katy, dneska nějak brzo :slight_smile: Jé pacoši se řítí,jdu makčit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Majdí,až teď mi došlo že ty jdeš na OPU v sobotu a to já tu až do pondělka nebudu,jedeme na svatbu na Slovensko,ale budem vyjíždět tak nějak v 8,tak na Tebe určo budu moc myslet :slight_smile:

Věruško,já poslouchám a moje radost je dnešní kosmetika-už se těším a zítra mám holiče a večer slezinu,se holky leknou až mě uvidí s pupíkem :grinning:
16. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Karolko,nemělo to být že budeš marod?Jako z té klimy.Nebo to nějak nechápu-což je asi pravděpobodbnější.
Brzo,no já tak normálně vstávám něco po 7,ale většinou i něco doma udělám a pak jdu na net.

Holky já asi chcípnu,už ted je hic a to mám zatáhlý žaluzky v ložnici,no to bude zase teplo :unamused:
16. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Jsem si až teď všimla že Anička přibrala na 3830g,no to měla 3800g holčička kamošky co porodila v pátek,to je co a Aničce jsou dva měsíce a ta malá se tak narodila :wink: lepší jak kamoš ten se narodil normální cestou a měl 5,20kg,tož nechápu a teď mu je 39 a je hubenej jen má trošinku pupík,ale nechápu jak to mohla jeho mamka porodit :confused:
16. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Tak vás ještě dočítám ze včerejška a zase se chlámu. Morče alias králíci... :grinning:
Bellí, hlavně opatrně!
Ahoj Katy, to tě chválím, že si uděláš dnes radost u holiče,ale co Karolka? Ta nahlásila , že bude magoooor,tak ta dostane za úkol udělat si tuplovanou radost. Slyšíš????? :slight_smile:
Jo , Katy, já byla za kmotru svým neteřím a byly oblečené normálně. Stejně bude v zavinovačce, ne?
16. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Tak jsem dojedla, jdu si sbalit košíček, natáhnu si červené šusťáky a pádím do lesa jak Karkulka:slight_smile: Hlavně nepotkat vlka,ale snad mne Miki ubrání :grinning: Báááj a vstávejte vy lenoši! :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Tak jsem dojedla, jdu si sbalit košíček, natáhnu si červené šusťáky a pádím do lesa jak Karkulka:slight_smile: Hlavně nepotkat vlka,ale snad mne Miki ubrání :grinning: Báááj a vztávejte vy lenoši! :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
To tam mám dvakrát, bo jsem si opravovala chybu, kdo jí najde?
16. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Mám chybu-vZtávejte :wink:

Věruš a jak byly staré neteřinky?Ono kolikrát křtí až tak v 2-3měsíci,no a to si myslím že v zavinovačce nebude,ale rozhodně to je dobrý nápad :wink:

Karolka přeci jeden den byla místo pivka doma a snad uklízela,tak by dneska mohla zajít,bych si dala,ale ty nealko mi nedělaj dobře.
16. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Ahoj berunky :slight_smile:
jsem vzhůru, bo mě vzbudil telefon, ale stejně jsem ho nebrala. Jsem zase čumákovala, ale tentokráte jen do dvou :slight_smile: . Tak Belíšek huž ujííždíí. Pavlíku, ópatrně s ňou! Mája jako ještě chrupčí? Kdepák, to ona jistě masíruje zrovínka bříško.. Ahojda Věruško a Katy. Den radostí beru! Něco vymyslím, a dám vědět! Ale chyby jsme si řekly, že nebudeme opravovat, ne? A vidíš, nemělas to dělat, bo vstávat je se s :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Věruško, tak dobré pořízení s mykózama :grinning: . Taky bych šla, ale přiznám se, že bych se v lese sama bála, a to je Tairunka fakt hlídač oproti Mikísovi.
16. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Jó, všechno nejlepší Oubošovi k sváátku!! :zipper_mouth: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Andrejko,by si se bála těch sviní a vlků,co? :grinning:
Já bych se spíš bála že zabloudím :sweat_smile:

Přidávám se k blahopřání Lubošovi :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.