• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Těch sviní fakt jo. A taky, že najdu mrtvolu :grinning: . Fáákt. Les je jako život. A bůhví, co ta mrtvola pro mě znamená.. Vidíš, to poletucha je v lese i v životě, jak ryba ve vodě. Les mě strašně láká přitom, jak ten život. A nejradši mám, když jdem s Honzou, ale on je daleko, takže si můžu vychutnat tu samotu a přitom se nebojím :wink:
16. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
No, Alfííí, kde se flákáš?? Co nohy?? Nebo jsi šla k vračovi? :confused:
16. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
Berušky moje probuzené:slight_smile: Tak jedeme zpátky, večer Pregnyl, zítra krev a moč před narkózou a představte si, že odpoledne zase Olomouc a zůstanu tam do sobotní punkce, aby folíky nepopraskaly. Mají 18-20mm.
16. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Háj obylinec, huž muším napsat, bo jinak ze mě udělaj matku ochrapici.

Nohy v pééérdeli jako včirááá, nateklý aji prsty u ruk, volala jsem MUDře, prý to nebude nic významnýho, buďto spojitost s hormonama, bo jsem to ještě nedostala a také to je z veder, to prý hlavně Ale pro jistotu mám donýst moč, kvůli ledvinám, ale to by byly oteklý aj očiska a to ještě nemám.

Vrač je MUDr.? :confused:

Věruška si opravuje dobré slovo na špatné, no trošku to s z fláká, já si teho všimla, ale já s mým objedem muším držet hudu, ale příspěvek je se s, že jo? :grinning:

Karkulka huž běhá po lese..vyprávěla jsem vám už jak jsem byla na karnevalu a vybrali si mě uvaděči do pohádky, měla jsem hrát maminku Karkulky? :confused:
16. črc 2009 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz
obylinec :grinning: , to říkám, že mám držet hubici, chybí tam Káčko no :sweat_smile:
16. črc 2009 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz
Katy, všichni roděj obry, ale já jsem ráda, že jsem si to mimuško mohla užít i od 2400g, bo to je rozkošný, tenhle obr, co mi tu vřeští na stole, to už bnejni to pravy mimuško. :wink:
16. črc 2009 v 10:17  •  1 dítě  • Odpověz
Tu nikavooo, tož jdem do vany Džovany, bo mimisko smrdí :grinning: Má za krkem mlíčko :grinning:
16. črc 2009 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
Vložen dvouměsíční Anýs a další model, vyrážíme ven, papa tety :zipper_mouth: :dizzy_face:
16. črc 2009 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky přeju krásný den :wink:
Majdí ty máš teda vymoženosti,to je dobře,že se o tebe takhle starají a ti čápi,to je výboné znemení :wink:
Anička je krásná a tolik modelů :wink: 3,75 měla Terka když se narodila :wink:
Všichníjste na čerstvém vzduchu,tak já jdu něco dělat.Asi žehlit ať to ubývá :frowning2:
16. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Nezabloudila, nikdo mne nezavraždil, mrtvolu jsem nepotkala, plný košík nasbírala :grinning: OMG kdo to bude čistit? No, kdo, přecivá já:slight_smile:
Bellí, ty jako pojedeš zítra do Olmíku a huš tam zůstaneš do soboty? To se o vás teda pěkně starjí, to my v pronatalu bycme neměly anio kde ležet. To je dobře, že si tě pohlídají:slight_smile:
Máji, to je v háji, já myslela,ž e ti ty otoky poleví,ale jak psala včera i karolka, asi to bude z těch hormounů. No pro jistotku tu močůvku dones. Kdy tam jdeš?
ta já su pako, opravuju si správné s na špatné z... no od této chvíle nic neoúravuju:slight_smile: ale Katy se nachytala:slight_smile:
Ahoj Petíí, nechceš mi taky vyžehlit?
16. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Anýs je nádherná k poňuchlání. Prostě kočka:slight_smile: Já chcu taky holčičku v šatičkách:slight_smile:
16. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
autor
Šmarjá, Belíšku, Ty se nacestuješ pro ty folíky :slight_smile: . A ještě takhle pod kontrolou. Tak ať jsou tam na Tebe zítra hodní!!!
Májenka se hezky rozpísala :grinning: No, vrač je snad rusky doktor.. Jinak Anýsek nádhernej, já chcu holčičkúúú, páč to je jak panenka na převlíkání!! :grinning: :grinning: :grinning: Tě i žehlit donutí , ty šatééčky baletní!
Petjunko, ahoj těhulindo! Tož jak je? ale s tou romanŤikou nepřehánějte :grinning: :grinning:
Věruška posílá krásný fotešky, hub má jak máku a Mikís zasejc pomáhá :wink:
16. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Telepatiééééééééé, Věruška nezabloudila a huž je tu!
16. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
Ach so, ta raša mi moc nejde. Jsem u mamky, dítě samozřejmě usíná, to jen doma řva jak Viktooooorie. Jdu se spršit bo zdechnu. Věruško, pěkná snůška, Mikís je šikovnej :grinning:
16. črc 2009 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj devcata, tak hlasim..... byla sem se na krvi a sem tehotna. Doktor rikal, ze podle te hodnoty v krvi, to vypada na 4-5tyden. Pristi tyden jdu na ultrazvuk a rikal, ze uz tam asi pujde neco videt.
16. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
No sláva slávinka, to jim to trvalo blbečkům :slight_smile: , gratulace veliká, šetři se.
16. črc 2009 ve 12:07  •  1 dítě  • Odpověz
Kde jste omg? Huž jsem snědla objedisko :grinning: , filátko s kašou a jsem úplně vyřízená vedrem. Jedu pro báchu do Náměště nad Oslavou, jede odpoledne na tu vodu. Hnedka bych se převrátila s lodí a svžila se :grinning:
16. črc 2009 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško ráda bych Ti pomohla ale než by se na tebe dostala řada tak bys asi neměla co na sebe :grinning: páč játady mam přííííšernou hromadu!
Andrejko je dobře a neboj romantika hnedtak nebude,Jiřík je posera :sweat_smile:
Bellí budu mocinky držet palečky.Já o víkend nebudu a vrátím se asi až v pondělí.Bude se mi stýskat :frowning2: jedeme ......jééé já ani nevim kam :grinning: někam na jih :wink: známej prodává karavany a právě na tom jihu to kupuje pán,má to postavený v kempu a pronajímá.Už jsme tam byli loni.Terka odjíždí na tábor ale bereme sebou Bajunku :wink: Tak ne moc nových zpráv ať se v tom pak nemotám.
16. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Hanýsku gratulka :wink:
16. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Věruško,nenachytala,psala si kdo najde chybu a napsala jsem vZtavejte to jako ta chyba že je to Z :grinning:

Hanýsku,gratulace k těhulení :slight_smile:

Anýsek je pěkná princezna,a se nediv,doma to zná tak chce jinam,proto tam pláče :wink:

Andrejko i chlapečci se dají pěkně oblíkat,já třebas moc šatičková nejsem,já jsem od mala trochu kluk :wink: Jak jsme byly s máti na obědě tak jsem to zas potvrdila,máti říká jak to v té sukni vstáváš,no a pak jsme šli po chodníku kde bylo trochu písku a já ho měla furt v ťapkách-prostě jak za mala :grinning: raději botky a kratásky a hurá dělat blbiny :grinning:
16. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Holky pa pa já jdu do vedra za dědem a pak na kosmetiku :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Máji já Ti tak závidím ty procházky s tím kočárem :wink: Terku mám v únoru a toto když dobře dopadne tak březen.To je ještě kosa a vycházky máš za trest :frowning2:
16. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Máji, mňam, file, bych si taky dala. Už mi ty borůvkový knedlíky jdou i ušima, tak jsem si musela uvařib aspoň bramborajdu s těma houbama,ale zítra udělám pořádnou flákotu konečně:slight_smile: Dobře dojeď! Co ty nohy? to asi nejni moc dobrý ještě řídit. jak to máte daleko?
Hanýsku, tak konečně jsi se dočkala, paráda, gratuluju:slight_smile:
Ach jo, tak Pe´tka mi s žehlením nepomůže, tož budu muset asi večer na to vlítnout, bo už fakt nemáme co nosit:slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Katy, tak to vidíš, nenachytala. ale vysvětlete mi někdo od čeho si to mám odvodit, vstávat, vztávat? Asi si budu muset pořídit pravidla, bo to s z mi dělá potíže:slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
čus bus, jsem naládovala pračku, sice tu peru nerada, bo je tvrdá voda tady, ale huž bylo nezbytné. Je tady krásně , tak jen načumuju, ale na sluníšku je nejlíp..Měla jsem hrozný sny, a furt mi ten pocit dojíždí, tak to rozhýbávám :wink:
Hanýsku, tak gratulka, jen tak dál.
A co Belíšek, odpočívá?? :pensive:
Tak Mája tasejc razí za brudrem, tož jistě bude foto se strýcem!
Věruško, vstávat je zkrátka od stát, takže to ani nejni předpona. Ale je to někdy složitý s tou gramatiš, to jo. Huž čistíš?
16. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
Jo, Katy máš recht s tím oblíkáním. Fakt je, že Mája, kdyby měla malýho Luboška, tak má už dávno kšandy a luk a byl by taky k sežrání!! :grinning:
16. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
z,s? nou koment.Dodnes obr problémy,takže se netrap :wink:
Dneska je Ouboooooooooooš, tak všechno nej, nej nej :slight_smile: On vlastně všechno má, krásnouženu, nádherné dítě, tak co víc si přát :grinning: Katy myslela jsem magor, za chvíli mě odvezou za plot na psychinu :grinning:
autor
Péťo, tak furt žádný blijáky se nekonaj? Jak jsi to měla s Terkou? A razíte tedy na jih?? Tož užíívejte!!
Karolajnko, ahoj beruško naše!
16. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
No jo Luboš,tak vše nej taťkovi :wink:
16. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.