• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ahojky kobylkýýý :slight_smile:
Hanýsku gratulace obrovská k těhuleníčku :slight_smile: :wink:
Věruška našla plno houbiček a knedlíky už nešmakují? :grinning: Nelečitel dopadl dobře to je dobře a to že tě pozitivně naladil taky dělá hodně :wink:
Katy užij si kosmetiku :wink:
Máji,jak si dopadla s tou močí?By mě zajímalo co ti vlastně je,to je hrozný takhle být oteklá,tě úplně lituju,tak at se ti brzo uleví a vše splaskne
Anýsek je kooooooooouzelná,jen u té druhé fotky,sem se zarazila-repromeda a je tam kontrola před opu září/09 :confused: asi tam má být 08 :slight_smile: bo by tady Anýsek ještě nebyla :grinning:
Belinko,tak at tě hezky zítra ohlídají a to budeš nocovat přímo v caru? :confused: některý holky si nemají ani kde lehnout po ET nebo KETU a Beluška tam bude rovnou nocovat :grinning:
Andrejko takjdi do lesa jen na kousek,ne nijak hluboko,ted roste hub všude plno,že není potřeba zacházet ani moc do lesa a kor když půjdeš brzo ráno :wink:
Zdravím i Petku,karolku a všechny ostatní holčiny.
Jo Věry odvození vstavat-řekni si vstaň jde tam krásně slyšet s :wink:
16. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Andrej s Terkou jsem to prolítla ani nevím jak :wink: jediný co mi vailo vidět olej ve friťáku :frowning2: Jediném plus které mají ty hormony tak mi začaly růst nehty :wink:
16. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
autor
Ahoj Jaňulinko, tak ještě Tebe pozdravím, a huž jdu zasejc do rukavic, protahovat páteř nad kytičkama. Tohle vedro má jednu výhodu, žáby jsou zalezlé :grinning: . Zato ještěrky vylézaj, ale ty neskáčou :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jo a nebo rostou proto,že jsem přestala být nervní a nekoušu je :grinning:
16. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jani ahoj :wink:
Se loučím jdu do rachoty papa :wink:
16. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Andrejko, zahradnice ahojky :slight_smile:
16. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Petulko,tak at ti to utíká :wink:
Andrejko si mě rozesmála s těma žábama :grinning: :grinning: :grinning: tak hodně bumbat,na tom sluníčku :wink: beruško
16. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Taky vše nejlepší Anýskově tatínkovi:slight_smile: ať žije Ouboš:slight_smile:
Andrejko, houby jsem vysypala na pekáč a čistit budu až navečer, Teď jdu co...? no si lehnout :grinning: Měla jsem dnes taky nějakou divnou noc,pořád jsem se budila.
Janinko, tak jak jsi se rozhodla stou PN? Jo a dík za vysvětlení teď si to budu už pamatovat:slight_smile:
Karoko, co lidi, stále otravují,
16. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky koťátka, před chvilkou jsme dorazili domů, ale teď už se od vás ani nehnu:slight_smile: Všem ještě jednou děkuju za podporu, mocinky si toho vážím a strašně moc to pro mě znamená. Oubošovi všechno nejlepšííí ze Žížátkovaaa:slight_smile: Jj, u nás v CARu to tak dělají, že je pro vajuška lepší být v klidu, než se trmácet, že by mohly popraskat.
16. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Zdravím pni Slepičkovou ze Žížátkova :slight_smile: Tak kolik ti dnes napočítali vajíček? A kdy tam zítra pojedete už zas ráno?
16. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Né, ráno letím na ty odběry a ve 13.00 stačí, když vyjedeme. Věruškooo, krásná mms, děkuju:slight_smile: Mikísek je teda hřibař:wink:
16. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Dneska je nepočítal, dneska měřil ty největší a změřil jich 7 mezi 18-20mm.
16. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Tak to je krásný, pěkně velký ještě dorostou. Držím vše co mám:slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Už budu ráda, až budu mít za sebou OPU a pak čekat na ty broučky, až mi je vrátí:slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Belinko to je krásný čísilko :wink:
Věruško já nevím s tou PN,počkám do kontroly tu mám 4.8. odběry na testy a pak 15.8 ultrazvuk,nevím no uvidíme,jak mi bude a tak :wink: ale začíná se mi to doma líbit :slight_smile: ten klid,ale pokaždé když se vzbudím bleskne mi hlavou zda nemám vstávat do práce :confused: :grinning:
16. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tak ahoj rodinko.Nejdříve všechno nejlepčí Loubošovy k svátečku at ho holky moc nezlobí :grinning:
Jinak jsem se byla podívat na ten byt a takovejch třista by jsme tam ještě museli minimálně vrazit.Je to teda z děný ale tý práce aby to nějak vypadalo.No dojem nic moc za ty prachy tak nic.Jinak za chvilku pádím na cvíčo :grinning:
16. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
No jo je pěkně tak se všichni sluníčkujou :grinning: :grinning: At se moc holky nespálíte,natáhnout budíky a otáčet se :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Tak jsem tu, bo mi psala Belinka, že se jí nejde přihlásit. Tož je to bohužel jen na straně budky. To je mi líto..
Manetko!! Ahoj tulačko :slight_smile: ! Tak jak se Ti daří? Odkaz sice krásnej, ale já ho neotevřu v noťasovi, OMG! Co nového u Tebe??
16. črc 2009 v 16:53  • Odpověz
autor
Berunky mám v ruce diář. Navrhuju termín víkendu 11.-13.9. kobylinec u nás na chatě! Očekávám Vaše reakce :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 17:10  • Odpověz
A jak se tam dostaneme? :confused:
16. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Andrejkoooo, tož jestli nebudem zrovna těhotnět, tak já to tedy beru, šéfe! :grinning:

Zdravím Marky a jsem zvědavá jaké budeš říkat, ž bylo cvíčo, snad lepší než byt.

Ahoj manetko, jak se máš? Pošle odlkazy a nic víc :frowning2:

Jdu uklízet, tak pááááááááá
16. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahoj Věruško cvíčo bylo dneska fakt super.Byly jsme jenom dvě tak jsme si to užily.A co budeš dělat z houbyček?
16. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Andrejko,včera sem říkala mužíkovi že navrhuješ slezinu kobylek u vas na chajdě a on že a jak se tam dostaneš?A já,no ty mě tam odvezeš :grinning: :grinning: Kde že máš tu chajdu????
16. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
autor
Hele, Věruško, drž se mé menstruace i nadále, a pokud tedy opravdu půjdeš až v září na Ket, a neotěhotníš-li přirozeně, tak UTZ bude až týden po akci :grinning: :grinning: :grinning: . Mám to propočítené :grinning: :grinning: :grinning:
No, holky, je to jednoduchý. Plánek nakreslím pro automobilisty a ostatní vyzvednu na vlaku v Lysý :grinning: . Žádný štráchy :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
Taky sem se Janinko ptala a žádná odpověd mi nedorazila. :frowning2:
16. črc 2009 v 18:32  • Odpověz
Takže Andrejko já budu muset z Mariánek do Prahy a pak do lysý? :confused:
16. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Tak tedy je to Lysá nad Labem , 4km od ní, Byšičky, chatová osada Řehačka. Dá se sjet z Hradecké dálnice čili D11, nebo z Mladoboleslavské. Pro ty, co jedou jakoby od Brna, no skoro lepší to vzít přes Prahu. Jde to sice projet i okreskama, ale nevím nevím. Ale jak znám Máju, hned to vyzkoumá líp než já na netu.
16. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Andrejko, o je švanda s tou naší ms:slight_smile: dej sem prosím ještě jednou ten odkaz kde ta chata je, bo ti to nejde vložit? možná bych ho někde ještě našla.
16. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Ty Andrekjo hledám kde je ta Lysá a našlo mi to jenom Lysá u ústí nad labem
16. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.