• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Majký Ty určitě přes Prahu. Páč jsi ze západu, jukni do mapy. Lysá je cca 40 km na východ, resp. malinko severovýchod..
Dám odkaz, bo ho to našla Mája a mám to v oblíbenejch. Věruško, pro Tebe by to ještě šlo přes Říčany , přes Český Brod..
16. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Majký, Lysá nad Labem. Okrs. Nymburk
16. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Holky, mně ta mapa nejde za boha otevřít na noťasovi, Ale zkuste si dátdo mapy.cz řehačka 023, byšičky
16. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
Tak jsem na to koukala a mohla bych jet stebou už z Prahy
16. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Jinak jsem to řekla Zdendovy a on že mě v mém stavu nepustí tak musím zapracovat aby mě pustil
16. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
autor
Majký, já nikoho nepovezu z Prahy, bo muším vše přichystat, víš? Musím tu být dřív :wink:
16. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
Aha.Tak to já zabloudím v Praze na vlakáči než najdu další spoj.
16. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
autor
Holky, ta Mája se nám někde zasekla! OMG, snad ju ty nožky sloužijó :confused: .
Belíšek má nějak nefunkční budku, tedy jen pro kobylu.
16. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
autor
Jdu si skočit do bazéna, bo bůh ví, jak bude dlouho ještě sluníčko, tak si jdu udělat pár kotoulůů, to zasejc bude voda v ušiskách..
16. črc 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
No, baby, kde jsteééé?? Májo, jsi ready???
16. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Ale, houby ready, all right jsem myslela. Čéče, až mám o Tebe strach huž!
Jinak Belíšek zdraví, nedostala se na kobylu ani teď. Momemtálně frčí do práce, haby jí kolegyně píchla pregnyl, no toto, jde do teho po šesté a injekce si nepíchá, to jsou věci, co?. No a ráno bérzy vstává, a jede na krev, ale jen u ních někde. Pak má ještě nasmlouvaný malírování od kámošky, že prej obarví i Pavlíka :grinning: , néé, jen ostříhá samozřejmě :wink: . No a pak už frčijó nach Holomóc!! No, huvidíme , snad jí kobyla pofachá, bo jinak jí budu muset stačit já, jako managerka :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky
Andrejko tiše závidím bazén.
my jsme se byli okoupat navečer u takového rybníka a všude rostilny tak jsme tam ani nevlezli, jen malý si koupil člun tak ho trošku projel.
Věrko to je dobře jak jsi dopadla u neléčitele, hlavně že tě nabil novou energií. Andrejko taky už se k němu chystáš, to je dobře, když je tak kouzelný, se musí využít. A to máte les za barákem, že jsi tam furt?
Katy na křtiny půjde mimi v peřince, a taky bývá v kostele zima, tak jen šatičky nepostačí.
Hanýsku gratulace veliká, konečně tam byl rozumný dr.
Belli ty máš zítra nabitý den, a bude nový účes, se budeš v caru líbit. Tak hodně štěstí.
16. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jéje tu nikdo,
Ája má //
Tak tedy zas do pelechu
Dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Ahoj Monči, no, on je to takový ten bazének, který si jistě pro své dvě!! ratolesti pořídíte potom na pozemku také, takovej ten s tím nafukovacím prstencem, ale když se v něm vyřádím já, tož se vyřádí i děti!!
Ještě jsem tam teď vlezla, je to úžasný takhle večer, a neodolala jsem cvok, a zase se potápěla, tak jsem kapánek promrzlá, ale aspoň se mi bude dobře spát. Honza je dnes v Praze, tak si vychutnávám ještě ten klid...
Je tu tak nádherně, kobylky moje, všude ticho, jen ptáčci občas, ale taky huž půjdou chrněti. Tož se přemístím už z verandičky rovnou do pelechu..
Májóóó´, halóó´, no, snad jsi v pořádku...
16. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Šmarjááááá, Ááája????? Fakt aj Ája???
16. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
OMG, tak tady řekne novinu a zmizíí...
Tak teda Ája nečárková je konečně čárková!!! A moje vrstevnice, tak to může vyjít!! Moc držím palce!!!
16. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Jsme včera řešily .. tak Halík je zrovínka na čt2
16. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tady nikdo není, jen Andrejka? OMG A ta blonde háre je kde? Bellíškovi budka nefachá, chudinka..
Ája? To je supr zpráva. Vždyť já jsem s ní naposled bojovala a jí to nevyšlo, jestli si to teda nepletu.Byly jsme tři, Já, Šáša a Ája. No a je z nás těhu jen Šáša a teď se to povedlo Áje, no paráda:slight_smile: Jak je to vše nevyzpytatelný, co? :slight_smile:
Asi půjdu taky už spát. Dnes jsem měla pestrý den, teď jsem ještě dočistila houby a bolí mne za krkem, tak se jdu natáhnout.
Kdybych se tu už neobjevila, tak brou nočku všem!
16. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Míša čučí na Novu, tak to nemůžu přepnout.
16. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Ahoj Věruško, no, asi jsme se minuly, já se stěhovala dom, ještě jsem si krájela kedlubnu a papriku, a jdu mlsat k telce. Všechno je nevyzpytatelný, to máš recht. Před dvěma lety touhle dobou jsem byla těhu, měla jsem na chatě babinec s kolegyněmi z bývalé práce - ani jedna neměla baby, jedna byla po rozchodu po 8 letech! Zkrátka já těhu, šťastná, vdaná. Dnes jsou vdané všechny , jedna už porodila , dvě porodí coby dup. Jsem té jedné právě psala přáníčko, fakt jak se během dvou let všechno otočí. No, jo, co asi bude za rok???
16. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
KObylky, co se děje? Kde jste?? Mája mi ani neodpovídá na sms. Tady nikde nikdo, no snad je vše v pořádku.
16. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči" :wink:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík, huž je líp! v srpnu bude IUI.
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Jedeme dál, zdravíme i Káju! Vy dva to zvládnete. Haló, holčičko z městečka, kde jsi?
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka, v září KET, ale aj haushupsanda! Houbaříme s Mikísem.
Iva.ivf,Gyncentrum Ostrava, minulost1IVF+ICSI,1ET,1KET
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,Myom huž se klepe,bo ví, že je to jeho konec!Operace 30.7.Nebój
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, Huráá frčíme na dovču!!!
Inka78,Sanus,6xIUI,2IVF,2ET, 1KET,ještě 3 sněhuláci spinkaj!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,Táák mááme minimálně 7 folikuláros mezi 18-20cm, ráno krev, pak melírky a 13.00 jdeme s folikuláros raději odpočívat už do Caru, vyspinkáme se tam a 18.7.OPU.:wink::wink::wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička.
Pajipa(Pavla)CMR Zlín,2xIVF+ICSI,1xúspěšnýKET,termínek26.9,čekáme Lukáška!!
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF, ET 8.4. Vypadá to na růžovou:slight_smile:3.8.velký UTZ,17.8. poradna,25.8.3D UTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!20.7zubař,21.7triple,zatím pracujeme
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!30.7poradna,16.7.triple
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,od srpna máme volno! UTZ screening 27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ , 17.7krev:wink:
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,4.8.kontrola,Rudá záře nad nehtem
Petjuna,Apol.,1IVF,17.6KET,Máme jednoho bobíska!,22.7. srdíčkovejUTZ,aj romantika byla,ale platonická!:grinning:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Aktuální váženíčko 3830g. Tak takhle by to nešlo,
jednou jsme rodina, a jako matka pluku mám strach!! Jste v pořádku, holky naše?:fearful: :fearful: :fearful:
16. črc 2009 ve 23:33  • Odpověz
autor
Tak Májenka písla, zkolila ju migréna jak prase. Tak tam teď má mamku. Kočka naše, no hlavně, že nic horšího, jsem měla strach velkej už, tím nezlehčuju tu hnusnou ,migrénu... Jen písla, že na nohách má fleky, no snad se to vysvětlí, aj s těma otokama. :frowning2:
Tak koukám, celá kobyla zubožená ňáká, tak berušky, ať je zítra všem líp.
Beluško, na Tebe moc myslím, vypadá to, že je opravdu plodné období, tak to zítra všechno hezky zvládni a pozítří taky a pak taky a taky a.... :slight_smile:
A ještě jsem koukala, že Danuss má krev a MončiET, vše v pořádku na UTZ?
16. črc 2009 ve 23:44  • Odpověz
Tož si zazpíváme :grinning:

Učení páni zkušení
já rád bych k vám teď podotknul
nikdo z vás nemá tušení
že v dálce stojí malý úl

Z něj každé ráno
vylétá včelka Mája
naše kamarádka včelka Mája
máme jí co závidět
výšku z které vidí svět.

A o tom vypráví nám potom
včelka Mája
malá uličnice včelka Mája
mávne křídly včelka Mája
Mája, Mája
Mája zas míří mezi nás.

Bré rááááno, huž je lépe, ale hlávka stále migréní :unamused:

Zde se hledá Lysá nad Labem, omg, to já mám huž dávno najitý, šááák já jedu přes Kutnou Horu :slight_smile:

A Janni.ko, jak starej Tě tam doveze, Ty hlídáš snad na zadním sedadle mimísku, omg :rolling_eyes:
17. črc 2009 v 05:47  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Telepatie opět či co. Jsem od půl 6 vzhůru a přemýšlím, ale říkám si, na kobyle stejně nikdo nebude, tož si přečtu něco. Nedalo mi to, a tady huž to bzučí :sweat_smile: . Tož zasejc sis to zamířila k nám! Počimu neléčitel neodpomůže od tohoto trápeního?? A příčinka by byla??
Belíšku, asi taky už vstáváš, tak ještě jednou ... ale Ty víš.. Držíííme kopita :grinning: :grinning: , nééé, kopyta přeciváá!!
17. črc 2009 v 06:04  • Odpověz
autor
OMG, huž vím, proč jsem zasejc vzhůru, bo mi tady pípaj pípata, asi huž se narodili, ani nevím, co je to, tuším drozdíci, pod okapem, muším to přes den omrknouti..
Máji, já si včera otevřela mapu a muším se stydět, bo jsem měla ouplně zkreslenou představu, že jako Brno je mnohem výš, pokud bys jela horizontálně po mapě. A ona i Ostrava je níž, OMG, ostuda, tož můj orientační smysl zklamal. Tož, až vyrazíte baby na ten kobylinec, tož se poraďte s Májou a ne se mnou, jak nejlíp prokličkovat za mnó!
17. črc 2009 v 06:13  • Odpověz
autor
Níž než Prágl, píšu jak kokot..
17. črc 2009 v 06:15  • Odpověz
autor
Ták snad ještě usnu.. až se vzbudím, ať je tu rušno, bo huvidíte :sweat_smile: :wink:
17. črc 2009 v 06:22  • Odpověz
Miláškové dobré ráno :slight_smile: Vstáááááááááávát a cvičit :slight_smile: Kdo má kontroličku, držím palečky a mega palce Belíškovi, dneska nebude spinkat doma :wink: Myslím na tebe :slight_smile: Jdu makčit Papáááááááááááá :slight_smile: Andrejko, krásné dobré ráno
17. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.