• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Brouci, jedeme na převážení mimísky po třech týdnecha zůstaneme chvilku u mamky, bo mně neni furt ok. Janniko, dneska mi ta Jihlava nevyjde :unamused: , snad zítra...
Loučíme se, odpoledne tu, papa.
17. črc 2009 v 07:24  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko z práce. :slight_smile:
To zas bude nádherně a hicno.
Berušky jestli chcete nakoukněte na rostaci.cz diskuze o uměl. opl. a dovíte se o Áji a Šárce více. i Elenka je po KETu.
No včera jsem tak vytuhla, že už jsem se neukázala.
Andrejko to jsem si myslela že tyto bazény jsou takové vachrlaté, tak jsou dobré jo? tak pak do toho pujdem, jaký máte průměr a výšku?
Karolko ahojky zas do práce nebo máš volno a razíš s kobzolkem k vodě?
Máji ať vám váha hezky stoupá :slight_smile: honem si něco vem na kebuli, teď už konečně můžeš když nekojíš, tak aspoň jedno malé +. S těma nožkama je to teda záhada jsem zvědavá co na to dr.
Beli příjemnou cestu.
17. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa. Už jsem po krvičce, teď ještě čekám na výsledky, všem přeju krásný páťulínek:slight_smile: Moni, Karolko, ať vám to v práci utíká.
17. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
No to snad nejni možné, tak Ájinka má dvě čárky, holka zlatá. Konečně se dočkala, beruška. Držím pěstičky, ať je všechno v pořádkuuu:slight_smile:
17. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Ahojte holky,přeji krásné páteční ránko :slight_smile:

Majdí přeji aby vše bylo ok,OPU proběhlo suprově,nic Tě potom nebolelo a co nejvíc vajuch se oplodnilo :slight_smile:

Máji,ať ju nebolí hlavička,holkám pracujícím ať to pěkně utíká a neodvezou je na psychinu-viď Karolko,těhulím krásné těhulení a prostě všem aby bylo fajn.

Já se tu vyskytnu ještě dnes dopo,a pak asi až v úterý odpo,protože jedem na tu svatbu a dneska ještě máme mega frmolllll.
Včera ta kosmetika byla suprová,no prostě lahoda,kamoška si se mnou vyhrála asi hodku a třičtvrtě,no a super,fajt má něco do sebe kosmetika s opravdu kvalitníma věcima a ještě dělají přístojovou-tož něco jak masírování lymfy,super,a stálo mě to 400kč,normálně bych na to nedala-normálně to stojí tak na mě cca 2500kč,no a pedikůru mají za 600kč,takže to není pro obyč.lidi,ale plet a dekolt mám nádherný :grinning:
Jsem se musela pochlubit :grinning:
17. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý.
Tak pohřešovaná včelka Mája měla migréénku, fuj, mrcha jedna, teda ta migréna myslím, ať už je fuč.
Bellíšku, na tebe budu myslet celý den a zítra též. Cítím to v kostech hooodně pozitivně :wink:
Ahoj Karolko, zas ta pracovní honička... Co takhle nějaké volno, dovolená?
Mončo, ty se taky v tom vedru šetři. Na Rošťáky kouknu, už jsem tam dluho nebyla a mám moc radost z Áji a Šárka je taky?
Katy, hezky si to vše užij a v úterý hurá zas na kobylu.
Andrejka ještě spinká.... počebuju poradit, holky psí chovatelky. Od Lipna mne Miki zlobí tak, že venku mi kouše nohavice, bo kluci ho tohle naučili. Už jsem na něj hodně ostrá, tak už to dělá míň, ale dnes šel okolo chlap, tak Miki k němu, jak je jeho zvykem, lidí se nebojí a hned na nohavice. No, chlap si ho nevšímal,ale myslím, že mu to příjemný nebylo. Já se snažila Mikiho odvolat, žádný účinek, tak si pro něj jdu a on se mi vysmíval a lítal okolo tak, že jsem ho nechytila. No, paráda, výchova žádná... Když ho pokárám pozdejc, tak to nemá smysl. Jak na něj?
17. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
Věruško,to teda Miki je pěkná potvůrka,ale jestli máš Spectrum kanál,tak doporučuju pořady Já nebo pes,tam paní řeší jak na pejsky co jsou neposlušní a ono stačí málo a pes pochopí co a jak,hlavně Miki si myslí že on je pán a né ty. A o cvičáku si neuvažovala?Ty pejsky to aji baví a dobře taky poradí-když kápneš na dobrý cvičitel.
17. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
http://www.psycholog-psu.com/index.html

Našla jsem stránky Desenského. Andrejko a je tam i poradna, neboo telefon přímo na něj. Mohl by tio poradit s Tairunkou:slight_smile:
17. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Katy dík, Spektrum nemám a o cvičáku jsem ani neuvažovalo, bo Miki není žádný rafan, patří do plemena společenských psů a asi bych si připadala i divně s ním chodit na cvičák mezi vlčáky atd. :grinning:
17. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré ránko rodinko.Koukám všychni vyspinkaný do růžova jenom já mam kruhy pod očima jak kdyby mě někdo zmlátil.Andrejko tak u mě ten výlet za tebou na chajdalupu padá,pač drahá polovička nás nepustí.Jinak Belíškovy at to dopadne na výbornou a zahlásí //.Jinak zdravím Katy a Věrušku
17. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj markýý, to je škoda, ale myslím, že kdybych byla těhotná, tak Míša reaguje stejně. Třeba di uděláme nějaký sejšn až s miminkama:slight_smile: Jak mi jednou napsala Mája: "Ukážem si uměláče" :grinning:

Andrejko, už jsem se tam zaregistrovala a tuto sobotu má pro veřejnost. Nepojedem někdy? Moc by mne to zajímalo:slight_smile:
17. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Věruško já bych to ráda zkusila,ale nevím jak to bude a mam hlavně strach z Prahy aby se mi tam něco nestalo,protože to tam neznám.Ještě je čas tak se ještě domluvíme.
17. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
Katy, ať si svatbu užijete:slight_smile: Věruško, Mikíska chyť za kůži za krk a zatřes s ním a důrazně mu řekni fuj! Majky, moc Tě zdravím:slight_smile: koťátka, ještě čekám na ten melírek a Pavlík na stříhání a pak fičíme. Ale přijedu do Olmíku a padnu, připojím se na kobylku a už se ani nehnu:slight_smile:
17. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Belíšku pak nám vlož nové blonde háre at tě taky vydíme novou :grinning:
17. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Majky, kočičko, ale mě to přes budku nejde, vkládat foteškyyy, no.
17. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Marky, je čas...uvidíme ještě.
Bellíšku, já bych ho vytahala, ale když ho nechytím? :grinning: :grinning: :grinning: Ale asi bude muset být na vodítku, to jsem se dočetla,že prý když ještě nereaguje na přivolání, musí být na vodítku do té doby, než to umí za jakékoli situace.
Bellíšku, je tam vedro na padnutí, takže aspoň si lehneš do postýlky a už si budeš představovat ten nejkrásnější životní sen,viď:slight_smile:
17. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Tak vyfotit na foták a poslat :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
Holky je u vás taky takové příšerné vedro? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Ahoj berušky!
Tak Beluška už je připojená! Moc Tě zdravím Folíku :slight_smile: :wink: !
Věruško, já su tam taky zaregistrovaná, a s Desenským jsem mluvila aj po telefonu, jen jsme tam ještě nedorazili furt.. Ty víkendy registruju, ale já chtěla jet s Tairunou přímo se radit a to mi řekl ve všední den, zkrátka je to na mně, já vím.. Jo, a Věruško, opravdu bych taky radila cvičák. Buď úplně v klidu, jsou tam různá plemena, pravda spíš ta větší. Ono, to nejni o drilu, ale dlé mého především o "navázání" kontaktu a lepším fungování vztahu. Pejsek je jako dítě, ač se to nezdá, je spokojenější, když cítí autoritu. Trošku se uklidní, až povyroste, ale větší část je v rukách páníčka. Myslím si, že pořád to může být mazel :wink: , a přesto může být ovladatelný. To by mohla povídat Mája, pak jde venčit i s Anýskem, a má nervy v kýblu. Je to opravdu skvělej pocit, když jdeš s pesanem, a on jde u nohy, přiběhne, a navíc i on je šťastnej, páč Tairunku pak chválím, a ona je taky spokojená. Já vím, že Taira je jiné plemeno a to výrazně, ale Barunka byla jezevčík drsňáček, čili taky jen "gaučák" a přesto mě poslouchala. Byla tvrdohlavá až hrůza, ale já to nějak respektovala, stačilo mi, když jsem na prochajdě na ní zavolala, tož ona nepřiběhla, to néé, to by bylo pod její důstojnost :grinning: , dělala sice, že mě nevidí a neslyší, ale zastavila se a čekala, až si pro ni dojdu :grinning: :grinning: . A na silnici nesměly ani jedna, a taky jsem je to naučila, povel "chchchchchodníík" jsem zašuměla, když huž byly na obrubníku a bylo.
Majký, asi bys to měla složitější, ale s těma miminkama to taky plánuju, jak říkala Mája Věrušce.
MOnči, moc Tě zdravím, no bazének máme asi na 7 m3, odhaduju ten průměr 3,5m a výška , no to jen odhad, voda je mi do pasu. Zvenku máš pocit, že je malej, ale když jsi tam, vyblbneš se do syta.
Katy, tak pleť jak prdelka batolecí.. Sis to heźky vychutnala, super.
17. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Holký tak koukněte ke mě do albíčka mám tam toho našeho zrzavýho vzteklouna náladovýho
17. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Markýý, ten je nádherný:slight_smile: A 6 kg? To neměl ani bertík a taky ho byl kus. Někdy se mi po něm stýská,ale asi se tam má líp.
Andrejko, my máme dokonce cvičák i u nás ve Vla, ,tak by to nebyl problém,ale mne se to zdá srandovní chodit tam s boloňáčkem:slight_smile: No, ale za zeptání nic nedám. Nechtěla bych s tou výchovou něco pokazit, alespoň ty základní povely aby uměl. Je pravda, že už teď mne bere jako svého pána a poslouchá mne,ale vidím jak stejně člověk dělá chyby a hlavně te´d bude ve věku, kdy se s výchovou má začít. A co se v mládí naučíš...že:slight_smile:
Andrejko a to se kvám na chatu vejdem? Jak máte velký pozemek?
17. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
A se spaním to plánuješ jak?
17. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Věruško, deset lůžek se najde, a nemyslím si, že se nás sejde víc. Když jo, vytáhnu stan :grinning:
17. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Teda, to neni chata, to je barák :grinning:
17. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Tak nevím, chtěla jsem jít pogratulovat Áje, a dala jsem rostaci.cz a nejde mi to, tak je to noťasem, nebo je to jináč??
17. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Věruško, postelí je pro 3+1,5 (takže 5), pak jedna umělá pec s matrací, pak rozkládací gauč pro dva, pak jedno podivné rozkládací lůžko z ikey a ještě matrace z venkovního lehátka. :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahojky kobylkýýýý
Máji,tak to budeš mít zítra asi smůli no,protože pokud se toto zb.bude vracet,tak holky budou dělat vratku do Německa,no uvidíš,sle myslím že botky už půjdou do Německa.
Andrejko,tak to se mnou taky nepočítej :frowning2: bo já sama tak daleko nepojedu,mám hrůzu frčet aftomobilem i do Brna.Samotnou mě mužík nepustí to je jasná věc,se bojí.No ale vy si to užijete i tak :wink:
Belinko tak si v olmíku hezky odpočin a budu na tebe moooc myslet a držet palečky :slight_smile:
Marky krásná micinka,taková veliká :grinning:
Karolko at ti to utíká :wink:
17. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
ahojky jak se máme, já pořád v jednom kole tak ani nestíhám sem moc chodit :frowning2: .
17. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Ahoj berunky, já zazdila Karolku, OMG!!!! Kočkó, promííŇ!!
Janni, to mě mrzí, opravdu mrzí :frowning2: . Ale naprosto chápu, holt budeš muset počkat až na ten babinec s miminkama :grinning:
Katuško, tulačko!! Jak je? Fotečka nedorazila :fearful: . A co mrcha? Jak jsi na tom??
17. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky :sweat_smile:
no víš jak pořád v práci nebo něco dělám.
Jinak mrcha ještě nedorazila ale mám termín až 22.7. ale už se hlásí tak snad brzy dorazí. Dneska nedorazila tak fotečka?
A co ty jak se máš? Kdy jdete znovu do akce?
17. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.