• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jsem tu, přečetla jsem jen dnešek a tabulku a včerejšek ještě mušíím nahnat.

Nejprve hlásím váhu 3960g a míru 54,5cm.

Ještě k tem u neléčiteli, volala jsem mu, jak jsem zjistila, že mám ty flekatý hnátiska, bo jsem se bála, aby to nebyla nějaká spála bo tak něco, aby to nechytla malá, říkal, že to mám z vedra, jestli jsem nebyla delší dobu v dusnu, njasně, že byla, byla jsem v tej Náměšti, asi hodinu a půl v autě a pak na pařáku ve městě. Měla jsem se zase 20 min. soustředit a fleky byly fuč, hnáty už jsou mnohem lepší, kotníky huž vidííííím :sunglasses:

Pak mě čapla ta palice, to byl fofr a to už jsem neyla schopná ani telefonovati, ani vám holky, napsti, že žiju, bo jsem o tom nebyla stoprocentně přesvědčená :grinning: , zvracela jsem zas jak Amina, neviděla na oko, nemohla usnout, no hrůza. Kájova bejvalka je zdr. sestra, tak jí bratr povolal, došla vrazla jsem jí děckotě, za bratrem bouchly dvéééře a odjel na tu vodu. Tož Klárka hlídala do pl 9 a pak došla mamka, měla plno lidí, jak na potvoru a spala u nás.

Janni.ko to je teda škoda převeliká, bo jsem myslela, že Anýs je teda v káře zajištěnej..., já pojedu secsakramentsky pomalu a opatrně bo vezu poklad největší a navíc v nohách mám už najetých tisíc mil :grinning:, žádná blonďatá baba za volantem :grinning:
17. črc 2009 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz
Holkýýý, nevíte, kde se vydává karta řidiče, jakože výpis z ní? Asi u výdeje ŘP, ale nevím, jak to dlouho trvá...

Jo a na výchovu jsem se taky chtěla optati, bo satan v noci veje ječí, když pod oknama řvou ožralci, rozlíhá se to na celý sídliště už od hospody a třebas půl hodiny ten opilec jde a huláká a on ječí. Co s tím? Mám ho mlátit za to, že hlídá? Jsme toti v přízemí, metr nad zemí balkon..., tož všechno je slyšet. :confounded:
17. črc 2009 v 11:49  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Katuš, Janninko, Májo.
Máji, teda to musela být migréna. vůbec ti to nezávidím, bo čas od času jí taky mámtakže vím o čem píšeš.Ještě , že ti měl kdo hlídat Anýska. Psi zásadně nebít!!! Jen vytahat za kůži,ale v tomhle případě bych ho až začne zas ječet,tak bych mu zmáčkla čumák, to prý dělaj i feny svým štěnatům, když nechtějí aby štěkali. A ještě bych mu důrazně řekla: Nesmíš! Ale to víš, jsem vachovatel začátečník.
Janinko, jaké botky? tomu nerozumím...
17. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
S kartou řidiče nevím,asi bych se zeptala na dopravním.
17. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Ahój matko!! No, myslíš karta řidiče kvůli bodům? a nedělají to už Czech pointy? Taky bych to měla prověřit, o 2 bodech vím, to jsem byla aj pokutu platit. Blbció, na 40, jsem jela 53. Jasně, že jsem překročila, ale jezdím opravdu srdcem, tak snad by mělin chytat jiné idioty, ne? Ale taky vím, asi už 3x za poslední tak 2-3 roky mi blikla červená , OMG. No, bych byla bez papírů v řiti.
SE k temu neléčitelovi fakt těším..
17. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Botky jedou do Neméééc? OMG, tož zkusím se vykurýrovat a sjet tam navečír... :unamused:
17. črc 2009 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz
AHojky Věruško jak se máš?
Májo jj tak kde se vydávají řidičáky tak tam ti ji vytisknou
17. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jooooooooooooo, ještě zdravím Bellíška, huž jsi teda v pelešince? Tož znáš to, OČARUKY, OČARUKY!!!
17. črc 2009 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz
Katko dík, teď jde ještě o to, jestli mi vytisknou manželovu, no asi ne, zavolám tam :wink:
17. črc 2009 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz
myslím si že ne
17. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Myslíš dobře, já to věděla, ale zase jsem se chtěla vyadrenalinit, bo já ty ouřady tak miluju :grinning: Ahoj Andrejko! :zipper_mouth: :grinning:
17. črc 2009 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko " řídím srdcem" tak to je super :grinning: to budu taky používat :slight_smile:
Katy ahojky, doufám že ti ms dorazí včas a za 14 dní už budeš v klídky bez nervů a bez myomu. chodíš pořád do práce viď, v těchto hicech je to děs.
Máji chuďátko taková migréna, já brala před těhu každodenně preventivně na migrénu Betaloc a když mě to chytlo tak Rosemig nebo Cinii, všechno je na předpis a dobře mi to zabíralo a byla jsem moc moc šťastná že jsem na ty léky s dr. přišla, před x roky se na ně šíleně doplacelo, ale teď jsou zadarmo, tak pozkoušej jestli by ti něco nepomohlo.
Věruško a nezabírají ani pamlsky, na procházku jen s něma. Jinak nevím my psíka nemáme, ale bráchova Bella se to přes piškotky naučila a doběhne k noze i na zůstaň poslechne. Asi je to ale i povahou, jestli je to třeštidlo, tak to bude složitější, jak u lidí.
Belli myslím na tebe, protože mají přijít buřiny, tak doufám že tě nechytí v noci v Olmiku, ale asi tam sama na pokoji přes noc nebudeš.

Toš du zas dělat.
17. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Mončo, ahojky, moc děkuji, určo ty dva přípravky vyzkouším, Cinii mi taky gyndař napsl a ta bestie mi normálně vůbec nezabírá :confused: , byly to dvě tabletky a doplácela jsem tuším kilčo, děs, ale dám cokoliv za úlevu od bolesti, bo fakt už to mám asi 19 let, každej měsíc cca 2x... :frowning2:
17. črc 2009 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Koťátka , už skoro hodinu se chystám zvednout a jít ven, a furt tu trůním, tož se zvedám, beztak si vás vezmu sebou :wink: .
Jj, Máji, jak píše Věruška, nebít, nemá to smysl. Zatřást s ním, vycukat to jo, když je potřeba a úměrně postavě psa, to jak někdy Tairunu poplácávám pro radost, tak to by asi Mikís upadl na bok :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Ale to Ty bys stejně nedokázala, už Tě vidím, jak biješ psa :grinning: :grinning: :grinning: . Majký promiň, já si jen lehce otřu ručku o Tvůj hřbet, ale hned Ti to vynahradím, pojď do postýlky, tady máš mňamku :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Tak jsem si vyhledala příbalový leták Betalocu :grinning: , tož Luboš říká, ať to nikdy nečtu. Nesměj to astmatici, potom je to na štítnici se zvýšenou funkcí, jako doplňkový lék, já mám sníženou a ještě to neni pro lidi s nízkým tlakem a to mám ustavičně, tož poradím se s odborníky, no... A jdu si najít Rosemig :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, no toto? Mamka přikyvuje, prej oni Tě znaj dobře, to je zajímavý :rolling_eyes: :grinning:
17. črc 2009 ve 12:31  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jé, aj mamka je na kobyle? Já chcu kinezko na dálkúúúú
17. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Poudá se kinezku, omg! :grinning:

Leť na garden, ale v tomto hicu? Já mám jet kočármo domů, ale nendu, bo to by byla migroška tůto hnedle.
17. črc 2009 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz
Já chcu zas výklad karet na dálku:slight_smile: Ale dnes vlastně mamka nefachčí:slight_smile: Za to já jdu dnes na karty, zas máme dýchánek
17. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj katko, mám se docela fajn, užívám léta. Snad už t mrcha dorazí a ty se za smůžeš odrazit dál :grinning:
Mončo, já mu občas dávám pamlsky,ale zas se to prý nesmí přehánět. Už jsi se mne dvakrát patala, kde bydlím, že máme les tak blízko a nevím jestli kjsem ti odpověděla. Bydlím ve Vlašimi a les je cca 10 minut chůze za sídlištěm. Ale v oklí tu máme spoustu lesů a určitě ti něco říká bájná hora Blaník:slight_smile: to je chko
http://www.mapy.cz/#mm=FP@sa=s@st=s@ssq=Vla%C5%A1im@sss=1@ssp=120656805_123586433_150442917_149882753@x=134155025@y=134579265@z=11
17. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
rodinko, načumuji, bo jsem tu zůstala sama :angry: Kolegyňka huž šla dom, doktor si válí kule a já mám plnou čekárnu :slight_smile: věruško ještě příští týden a jedu na Slovensko do termálu :slight_smile: Belíšek huž bude mít po transferu, tak mužu odjet a na testík se vrátím :slight_smile:
17. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Kam přímo jedete do termálů, my byli na Slovensku vlon v Západních Tatráchi a vyšlápli jsme na Lomnické sedlo.
17. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
věruš jedeme do Sladkovičova, je to kousek od Bratislavy.Moc se mi nechce, ale malý je nadšenec do vody a na moře nemáme, drahé IVF v Ostavě zamávalo rozpočtem, tak jedeme do vlastního karavanu :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Karolko, taky dobrý.. Když se nechce,tak to nakonec bude dobrý, uvidíš. :slight_smile:
17. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Věrko jo jo vypadá to u vás moc hezky ani úplná nížina ani moc kopce, takové určitě hezké městečko. 10min chůze do lesa,tak to jo toho škoda nevyužít.
Andrejko jestli ven tak jedině do bazénu :slight_smile: venku se nic jiného dělat nedá, je tam děsně.
Karolko já mám dnes děsnou pracovní morálku, jsem ostuda. Chuďátko máš zas plnou čekárnu a já plný šuplík papírů. fuj fuj.
Máji já mám taky nízký tlak, ale beru Betaloc jen 1/2 za den, tlak dobrý nedělá to s ním nic, jen mi tak nebuší srdce, když se třeba leknu. Cinie je podobné jak Rosemig a když si ho nevemu v počátku, tak už nezabere. tak jedině hned jak se rozjíždí bolest. jsou zadara tak to ještě zkus. Nebo se objednej u neurologa.
17. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Omg, polož ten bič, nech ty žoužaly chvilku oddychnout, Ti píšu, volám, do schránky padám!!!OMG, co je to za nápad, mít schránku v telifounu??? :confused: Zase špatnej režim ve founu bo co? Bo děláš salta? :confused:
17. črc 2009 ve 14:00  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, až pojedeme okupovat tu Andrejčinu chalupu, jo, jakože teda jedu, kdyby nevím co bylo :grinning: , mohla by jsi se dopraviti do Hory, myšlíš? Máš tam dobrá spoj? Bo já bych teda jela s mamkou, ona by zůstala u dědy a z Hory počebuju miminkovskej dozor a někoho nakazit :grinning:
17. črc 2009 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz
autor
OMG, já huž zareagovala, jsem trotl, na noc vypínám zvuk a zapomněla jsem zapnouti!! Jen mi to bzuká a já byla holit kejty!!
17. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Májuš, to by nebylo špatný, klidně se přfařím,ale času dost ještě to domluvíme. Holky, jdu na karetní dýchánek,ale vůbec se mi nechce ani vylézat z bytu, Tož večer budu sama, tak zapnu kobylu a budem kecat. snad tu někdo bude, no určítě Bellíšek, bo co by v tom caru dělala, že ? Snad jí půjde budka... Tak zatí báááj:slight_smile:
17. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.