• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak už jsem hodinu z Adélkou sirota.Mužík mi odjel na tu Jesenici a já jsem zase sama.Máji možná kdyby jsi měla od manžela napsanou plnou moc tak ti ten vípis z karty řidičů udělají,aspon u nás to tak je.
17. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
čusík lásky!
Je hicung, já se přiznám, že Ti teď Majký závidím. Mám tu na chajdě takovej klid, a tak si to užívám, že bych manžu ještě i dva dny ochotně postrádala. Navíc, zrovna teď jsem zas nadávala, jsem myla koupelnu a cákala jsem ju savem, a cákla jsem si do oka, zase manža dělal díry inteligentně do teho stříkače. A když jsem dělala onehdá tu štiku, neměla jsem citrón a nahrazovala to lemoníkem, a opět inteligentní díra, citrón všude, jen ne v pekáči. Tak Belíšek je asi už v Holomóci. Psala, že vyjedou v 1 a mají to tak dvě hoďky... Belí, myslíme na Tebe moc moc moc!!
Co ta matka dělá?? Huž vyrazila , nebo je radšejc u mamky, co glava???
Věruško, zeptej se kartářek aj na mě! ŘEkni, co tu Práglici čeká!!
17. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Jo Andrejo ono kdybych byla taky někde na chatě a měla tam bazénk tak by mi to taky nevadilo.Ale bejt ve městě v jedna+jedna sama když všychni odjeli na výkend pryč je docela pakec.Království za nějakou kamarádku na zabavení.
17. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
Huž jsem doma. Splavená až na dupě, to je počasí. Já Ti zas Andrejko závidím teho bazéna.
Bellušce jsem psala, byli na cestě a pak jsem jí poslala fotešku a odepsala mi k mamce :grinning: Bellí, to je mamky foun, já huž nemá místo na fotos, tak jsem Ti to poslala od ní.

Čekám kámošku, mimíska řve. Potřebuju vysát, ale nejde ji položit do postýluše, tož jak Jíťa přijde, poprosím o podržení :slight_smile: a přelítnu to tady. Taky nám došly ty čepičky, ale v tom hicu to mimísko nemůžu táhnout na poštu, přecivá, možná tam skáknu óóótem a mimísku někam vrazím, asi počká Jitka, omg, poprosím :sunglasses:
17. črc 2009 v 15:12  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jsem kamarádka, tož jsem Ti kus teho bazéénu poslala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
autor
Šmarjá Majký, a nemáš ve svém okolí kámošku?? To nejde bejt jen s mužským, nebo jo? Já teda muším obojí..
17. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Tak děkuju.Holky já si jdu upíct nějakou dobrou buchtu.Udělám nějakou z tvarohem a jahodama.Kdo přijede na kávičku? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Mam ale ty jely z chlapama na výkend zase pod stan a jedna je zase v práci. :frowning2:
17. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Marky pečeš buchétku?Mnamka,škoda že sme tak roztroušené po celé ČR,by se klábosilo a trajdalo venku :wink: hold ještě že máme kobylu :slight_smile:
Máji,já to nepochopila,až ted jak si psala o Anýskovi,mužík mě samotnou nepustí ale s tebou by to šlo :slight_smile: bych se ti vcucla do auta :dizzy_face: ty máš určo najeto kiláků mnoooohem víc než já.Tak se pak domluvíme,do září máme ještě časík :slight_smile:
17. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
holky teda dneska je úplně ukázkové letní počasí,jen ten bazém mi chybí no :frowning2: a co stejně do něj nemůžu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Jéé Anýskovi dorazily čepičky-tak to se už těším na fotečku
17. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj Janinko jo jo jdu píct buchetku pač co Zdenda odjel tak jsem samou nudou vygruntovala celej byt a nemam roupama co dělat.Tak si jdu upíct buchtu.
17. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
autor
Ó jééé, JANNINKA by přijuchala, no hurráááá!!!! :grinning:
17. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
jO, hlásím, že Belíšek je už ubytovanej, a dle fotečky si myslím, že to je příjemnej pokojíček akorát k relaxu před výkonem. Škoda, že ten servis není zadarmiko a na nekolik dní. Páč já to mám asi 15 minut autem, ale vy dojíždělky to teda máte náročnější.. Beluška jde hodit spééršku a pak prej osedlá kobylu. Teda jestli se nezakouká do telky, bo ju tam taky má :slight_smile: . Jdu skočit do bazééna a užít si svobodu, bo každou chvíli čekám chotě.
17. črc 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
Jo,lásky, a poslední dobou je miláček kapánek nevrlej, jak su večer na kobyle, tak nevím, kdybych se neukazovala.. tož víte.
17. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
Andrejko,moc ráda bych přijela a snad to s Májou vynde :wink: počkám co ona na to :grinning:
Marký a to tu buchtu zdlábneš celou taky sama? :grinning: :grinning: Jé ne že bych si nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: já měla meloun a nějak to mé chutě neuspokojilo
17. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
Andrejko,že by to bylo tím že chce aby ses věnovala jemu a ne nám? :confused: ale dobře my tě omluvíme,kdyby něco ju :grinning:
17. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahojky, holčiny :o)
Jdu pozdravit a rozloučit se. Za chvíli odjíždím na ves :o) a tam budu bez netu. Včera mě jak na potvoru vypadnul internet, takže vás nestíhám dočíst.
Zdravím všechny, držím teď palce hlavně Bellce - tak hurá do těhotnění :slight_smile: :wink:
Jinak těhulkám krásný zbytek léta, bezproblémové těhulení :slight_smile:
Snažilkám přirozeným i nepřirozeným, ať je tohle léto zázračné :wink:
Máje pohodičku s Anýskem :slight_smile:
Budu na vás myslet na všechny a držet palce pro jistotu dnes a denně
:grinning:
A poslední týden v srpnu se ohlásím!
Jinak info o Kludské. Minulost vyčetla dokonale, současnost a mé pocity taky a budoucnost posoudím, až po letech :slight_smile: Říkala i nepříjemné věci, nejen pozitiva a musím za sebe říct, že ač na tyhle věci jsem nikdy nevěřila, teď mám trochu strach, že jsem se rouhala. Věděla i jaký je můj muž a jaký ten vztah máme, poznala, že mám dvě dcery a přesně vystihla jejich povahy a dokonce mě upozornila na to, co mě s nima čeká. A to všechno mi řekla ještě před tím, než jsem se začala ptát. Schválně jsem mlčela, abych jí jakoby nenahrála. Takže mě prostě vyrazila dech :sunglasses: Ségra má z toho sezení pocity stejné. Nejvíc mě ve finále dostalo, že se ta kolegyně, která mi často karty jen tak pro zábavu vykládá, ve většině věcí shodovala s ní. Jen tomu člověk tolik nevěřil, když je ovlivněná tím, že mě zná. Taky i léčitel poznal lecos z toho, co Kludská, nejen u mě, ale i u ségry. Ale ona je fakt třída!
Takže krásné léto, kobylky :slight_smile: a ahóóój
17. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
Janinko asi jo.Ještě chvilku a je pečíno. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 16:22  • Odpověz
Andrejko,ted sem mrkla pro upřesnění do mapky kde že máš tu chajdu,já přijéééchám ,nebot je to kousek od Zelenče za Prahou kde bydlí moje švagrová,mužíka bych když tak nechala u ní :wink: :wink: a huž se na to moooooooooooooc těším :slight_smile:
17. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
Teo tak krásné léto plné sluníčka at máte krásně :slight_smile: :slight_smile:
já bych se ke kartářce bála jít,je lepší nevědět nic,než pak čekat kdy se něco může stát,třeba rozchod,nebo že potkáš někoho jiného a tak.....Ale to je na každém z nás :wink: :slight_smile:
17. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
ještě sem hledala ty tvoje termíny :slight_smile: a my máme na 12.9.09lístky na Kabatý :confused: já pořád nevím zda tam mám jít,hrozně sem se na to těšila,říkali sme si že by sme tam lístky vymněnily s někým kdo má na sezení,my je máme k podiu na stání :unamused: tak bych to spojila i s tou tvou chatičkou :wink:
17. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Koťátkaaa, hlásím se z Olmíkuuu:slight_smile: Moni, že jsem si to nepřečetla dřív, OMG! Buřiny a já jsem sama na pokoji. No, ale vedle asi někdo bydlí, asi manželé, bo jsem slyšela hlasy, tak si vlezu k nim, kdyby něco:grinning:
17. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Jen jestli budou mít tak velkou postel Belíšku :grinning:
17. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
Holky , já už tu mám manžu, ale Marti VŠE NEJ K SVÁTKU!!!
17. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
Tak buchetka je nakrájená ještě chvilinku počkat a jde se baštit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
Majky neboj, ještě budou rádi, že jim nebuším co 5 minut na dveřeee:grinning: Jé, Martina má dneska svátek:wink: Všechno nejlepšííí:slight_smile: Andruško, už jsi vylezla z teho bazéna??? Věruška šla na karetní dýchánek, jo? Hmmm.
17. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
Tož neumím číst, asi. Vždyť tam má manžuuu:wink:
17. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Hele a koukáte, jak rychle mi ta budka dneska fachá? Snad jsem to teď nezakřikla:wink:
17. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Belíšku, zdravím, beruško, tak dneska sama spinkáš v Caru a zítra Opu, to tě zítra pustí domů? :wink: Škoda, že ty Cary nejsou nějak blíž, hned bych za tebou přišla na návštěvu :sweat_smile:
17. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahoj Karolkooo:slight_smile: Zítra mě pustí normálně domů, Pavlík si mě odveze a doma to dospím:wink:
17. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.