• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Beli ještěže tak, doma ti bude líp :slight_smile: Moc moc na tebe myslím, vím, že to je teprve začátek boje, ale já huž te´d mám paluchy umačkané :slight_smile: Jinak já mám dneska žravou, bolí mě žíly, tak je teta z Ruska za dveřmí, vubec jsem ji nezvala a ona si klidně přijede :angry: Nezvaný hosty nemám ráda, ale vy holky mužete přijet kdykoliv :grinning: Zdravím Máju, já tě čtu, řechtám se u tvých reakcí, a pořád si tě představuji, jak říkáš OMG :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak zdravím zbytek Andrejku, Marky, Věrku, Martinku, Monču , Peťu, Katy, Janinku a zbytek :wink:
17. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Už jsem zase tady, jsem si šla zapnout klimu, aspoň na chvilku, bo tu bylo už nedýchatelno. Karolko, jsem četla, že se moc netěšíš na dovolenou, právě když se netěšíš, tak bude skvělá, jak říkala, myslím, Věruška:slight_smile:
17. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
No jo, je to teprve začátek. Nejlepší by bylo usnout a vzbudit se až s bříškem, bo ty nervy, OMG:wink:
17. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
ty jo, ono to má i klímu, no to je teda honorá :grinning: Zatím papa
17. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Pa, pa, Karolko:slight_smile: Jdu si na chvilku lehnout, bo jsem z té cesty uondaná.
17. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
kobylky já se s váma loučím,jdu se umýt a povalíme do kina na Harryho Potra :slight_smile: prý je to nic moc tak se necháme překvapit :slight_smile: Taky skáknem do sparu koupit konečně ten novej odpaďák.
Přeju všem hezký večer a brou nocku :pensive:
Májinka at má nožičky už v pohodě a bez otoků
Belinka at se hezky vyhajá na zítřejší den a at je vše O.K. a at máš kvalitní vajíčka :dizzy_face:
Na Andrejku at je mužík hodný a ne nevrlý :grinning: :grinning:
Karolko ty ještě pracuješ?Jestli ano tak at ti to utíká a neboj dovča bude určitě dobrá :wink:
Marky at tě nebolí bříško z té buchétky :grinning: pořád na ní myslím-na tu buchtu bych si dala,asi budu muset zítra taky nějakou spáchat :grinning:
tak už vážně musím letět do spršky tak pááááááá
17. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahoooj kobylkyyy, tak jsem tu,ale tu nikdo?
Bellíšku, fachá ti budka? Máš tam nádherný pokojíček, promiň, že jsem ti neodpověděla, byla jsem, na těch kartách. Jestli svolíš, dala bych tu fotku alba spolu s Májinou, kterou mi poslala.
Andrejko, tvůj dotaz jsem si nestačila přečíst, tak jsem se na tebe neptala, až příště,ale upozorňuju, že na mimi jsem se ještě nikdy neptala a ani to nechcu moc dělat.
Jsem doma sama. míša zvučí a nejde nám TV. Byla tu buřina,tak doufám, že se něco nepodělalo.
Tak já jdu vložit ty fotky.
17. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky
Věrko ty jsi sama, hlavně že máš hlídače.
Belli dobrá zpráva buřina je teprve u Věrušky tak na Moravu dorazí až k ránu, tak neboj a hezky se vyspinkej.
Teo Marti vše nej k svátku a hezkou dovču.
Andrejko pěkně se věnuj muži po takové absenci si to zaslouží i ty.
Tak všem hezké sny a dobrou noc. už se jdu natáhnout, hurá.
17. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Věruško, no jasně, že můžeš, beruško:slight_smile: No jo, budka fachá jak vzteklá:slight_smile: Moni, pěkně se vyspinkej a děkuji za uklidňující info o buřině:slight_smile: Janni.ko, pěkně se bavte:wink:
17. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Tak fotešky jsou vloženy do mého albíka.
Bellí, copak děláš, díváš se na tv? A pavlík tam s tebou nemohl být? To byste si asi museli připlatit. co? V kolik zítra jdeš? Tady to stále bouří a to jsem chtěla u tv žehlit :frowning2:
Mončo, brou nočku:slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Věruško, Pavlík musel jet domů kvůli žížátkům, jinak by tu se mnou byl. Jo, jo, koukám na Uvolněte se, už jsem to viděla a příjde Mašlíková a to mi zas potečou slzy od smíchu:grinning:
17. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jo a v 8.30 spím jak miminkooo:slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
A joo, vlastně žížátka by hladověla.Zkusim si tv najít na netu, je tu nějaké ticho. Jak se cítíš?:slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Uvolněně, v klidu, prostě pohoda. To ráno to bude o něčem trošku jiném:wink:
17. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka!
Byli jsme u sousedů na panáčku. HUž jsem tu, jsem řekla Honzovi, že muším na kobylu, bo Bellinka je sama v caru, tak mám i požehnání od chotě :sweat_smile: . Co novéého??
17. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
No ahoj, Ty panáčku, copak sis dala, prozraď:slight_smile: Nekoukáš na Uvolněte se?
17. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Tak Bellí, jsem s Tebou u Mašlíkové :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Holky, Miki je nějaký nervní, bo to asi cítí i ze mne.
Andruška dorazila ,bude babinec:slight_smile:
17. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
Věruško, jakto, že jsi nervní??? Copak Tě vynervovalo?
17. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Andrejko, jsem si říkala, že by sis nechala ujít Uvolněte se?
17. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Cítím se nějak divně. Asi to bude tím, že jsem doma sama, nejde mi ta tv a venku bouří, já se teda obvykle doma sama nebojím,ale dnes mám nějaký divný pocit. musím si něco pustit, je tu divné ticho a dusno.
17. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
No, měla jsem zbytek takový nějaký sladký oranžový pití, vevnitř byly dvě mandarinky. Kucí měli pívo. Ale jsem dobrá, na stole byl borůvkovej koláč a odolala jsem :wink: Kde je Májucha? A Belíšku, v kolik jdeš na OPU, možná jsi to psala.. Věruško, já si dělala srandu, taky bych se bála zeptat. To přece ani nejde na dálku, ne?
17. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
Věruško, tak si aspoň pusť rádio jako kulisu, ať tam nemáš takové ticho, beruško. Andrejko, v 8.30 nevím o světě:slight_smile:
17. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
Věruško, a to ticho a dusno je s Míšou, nebo bez Míši?? :grinning: :grinning: :grinning: . Né, dělám si srandu, já vím, že jel zvučit..
17. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Kocúrci, jdu osekat chachulu, za chvilku jsem zpátky:wink:
17. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Andrejko, proč by to nešlo? karet se můžu zeptat i na dálku,ale fakt to na mimi nedělám.Ticho tu je i bez Míši :grinning: ale jinak s Míšou je to te´d ok, nezlobí :grinning:
17. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ty jsi si ji neosekal než jsi tam jela??? OMGOna si to nechala až na car:slight_smile: Stejně je to hezký čekání:slight_smile:
17. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Už pééérší. A to jsem chtěla jít venčit, no budu muset i v dešti
17. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jsem zpět. Věruško, já to nestihla, kamarádka mi udělala melírek a jela jsem ještě s vlhkou hlavou směr Olomouc, no dneska to byl fofr:wink:
17. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
A kde je Mája??? Doufám, že ji nebolí hlavice, OMG!
17. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.