• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Tak jsme to zvládli i v dešti. Byla to rychlovka. Škoda Bellí, že nemůžeš vkládat fotešku. Tak aspoň, že jsi teď už v klidu,doma by jsi určitě ještě něco dělala, ne? Takhle folíci můžou pěkně ještě dozrát.
17. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz
Mája nevím, poslala mi tu fotešku a pak na sms neodpovídala,snad jí zas nebolí ta hlavice.
17. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz
No jo, ještě bych asi něco pouklízela a tak ležím na posteli, hraje mi telka a píšu si s vámi:slight_smile:
17. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
Věruško, co je to za miminkooo:slight_smile:
17. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
To je Anýsek:slight_smile: Já myslela, že ty tam fotešky nevidíš,ale vlastně jo,ale nepoznáš to, viď.
17. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
Kočičky , jsem se zasekla zase s Jeníčkem :slight_smile:
Ještě jste tady??
17. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
No jo, já to mám malinké, normálně přes celý displej, ale když jí drží někdo jiný, tak jsem jí nepoznala. Andrej, jasně, že jsme tady:slight_smile:
17. črc 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
Šmarjá, to vypadá jak Anýs s Janninkou, je to mozny < Holkz, yase jsem si p5ehodila klavesnici na angickou, jak y toho zpet
17. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz
Tak to Ti určitě nepomůžu, OMG!
17. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz
autor
kurna, jak z tej klavesnice pryc, nevite
17. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz
A Ty nevíš, čím jsi to přepla?
17. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
to zna Maja, no nic, nebudu psat hacky a musim misto y psat z a obracene :grinning: :grinning: :grinning:
Verusko, ye je to Janninka s Anyskem, vid
Belisku, tak hned rano a pak budes jeste lezet v pokojicku, nebo pofrcis dom
17. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
autor
nevim Belli, pisu rychle a neco jsem zmackla, maja mi rekne, ale asi fakt yasejc migrenuje chudinka, bo ani neodepsla sms. Je to jednoduchy, jen si to musim blbka zapamatovat
17. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
Je to Janinka s Anýskem,ale psala jsem Máje, jestli to tak je a zatím neodpověděla. andrejko, nevím kde se to ppřepíná na klávesnici,ale já mám na liště malou ikonku CS,nebo EN,tak si na to najeď a přpni na CS
17. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
Asi to Máju ještě drží,na to má někdy víc dnů. Fuj, potvora migréna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
autor
Jéé, Věruško, to je chytrýý, díky!!
¨Tak jsem poznala tetu Janninku :wink:
Beluško, tak co prodlevko? haló :astonished:
17. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
Pofičím domů, bo tam se dospím nejlíp a taky nechci, aby Pavlík musel jet v takovém vedru.
17. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
Jdu se umýt,jsem celá ulepená a ještě musím povlíknout peřiny, bo jsem to nestihla,ale nevypínám vás,budu načuhovat, tak se mi holky hezky bavte, ať si vás můžu přečíst. Dnes neuvidím svůj oblíbený seriál Sex ve městě. :frowning2: Nevíte jak spusti tv na netu?
17. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
Věruško, se Ti to řekne, pěkně se bavte, ale když já už nemůžu udržet očičkaaa:slight_smile: A to ještě v 5.00 musím vzbudit Pavlíka.
17. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz
Teda ale je tu vedro, jak blázen. Jsem vypnula tu klimu, ať z toho nejsem nemocná a otevřela jsem 2 střešní okna a ten vzduch se ani nehne.
17. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz
AHojky, ještě jste tu? Já vařím, ale přečtu si vás.
17. črc 2009 ve 23:25  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda, tak ona v noci vaří, OMG! No, ale hlavně, že Tě netrápí hlaviceee:wink:
17. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz
Bellí, tak jsme na to podobně. Te´d jsem povlíkla a taky už se mi chce spát, sotva vlezu do té vany, Vzduch se tu taky nehne,mám otevřená všechna okna a normálně mne bolí rameno jak píšu na PC. Nemůžu si podepřít ruku. Tak asi půjdu spát. Ty se taky hezky vyspinkej,zítra bude tvůj den D:slight_smile:
17. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz
Vaříššš???? No to snad né? Teď? OMG
17. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz
autor
Beluško, tak běž do hajan. Mušíš být hezky fit, máš douležitej oukol před sebou :wink: . Hezky se vyspinkej.
Věruško, Ty se jdeš okupčit, sex ve městě jsem sledovala i za Tebe :slight_smile:
Holčenky moje zlatý, taky půjdu do pelecha, jsem ještě dole, abych nebudila Honzíka datlováním, ale už se mi chce taky chrníkovat. Májenko, ať hlavinka přebolí, mrška jedna! Věruško, hezky se vyspinkej! Beluško, a Ty, Ty beruško, zítra je Tvůj den, moc na Tebe myslíme, ať je to začátek něčeho nového, krásného,., Pápá berušky, a ráno jsem tu, jak na kobyle :wink:
17. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz
Tak jo, koťátka. Jdu do pelíšku. Přeju vám dobrou nocičku a krásné sníky, koťátka. Jsem ráda, že vás mám, že jste. MVRMMM:slight_smile:
17. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz
autor
OMG, tak ona si vaří!!! A my tady rozvíjíme migrenózní teórie!
17. črc 2009 ve 23:33  • Odpověz
autor
BELUŠKO, DOBŘE SE VYSPINKÉÉÉJ!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz
Dobrou Bellínko :grinning:
17. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz
Tak co ta bonďtá dupa? Asi dočítá,ale já su fakt hotová, tak jdu taky do pelechu. Musím si na ráno připravit teploměr, bo mi neléčitel řikal ať si začnu měřit bazálku a já na to furt zapomínám.
Tož brou kobylky a Bellí , zítra TFuuuujjjj. MVR fakt, taky moc :wink: :slight_smile:
17. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.