• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Alfí,dík za info. Vím taky jsem si toho hodně četla na netu. A ten Tripple test je pak povinný i když už jsem byla tady na tom, nebo se už nemusí dělat? Já jsem se tam radší objednala, abych nezaváhala a říkala jsem si, že zrušit to jde vždycky.No kámoška už má těhotenství za sebou a takový věci neřešila, prý už se mám považovat za těhulu a nedělat z toho zase takovou vědu. Ale asi tam půjdu, budou to trošku nervy, ale snad to bude Ok.
27. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Nojo, se jí to mluví, když to má za sebou. Ony normální těhule tohle neřeší a mnohé o tom ani neví, ale já bych to doporučila každé. Však kdyby jí dopadl blbě tripple, myslím, že by mluvila jinak. Na ten tripple se myslím jít musí, nevím, já tohle neřešila, prostě jsem měla prohlídku na gyndě, k tomu Ti vezmou krev a pak Ti sdělej výsledek, ale když gyndař viděl můj výsledek NT+, tak říkal, že je všechno v pohodě, že je to super výsledek. Takže fakt NT+ doporučuju a nedej na porozený maminy, tak ypak budem třebas mávat nad vším rukou, člověk rychle zapomíná na to špatný, myslím nervíky.
27. dub 2009 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz
Dady ahoj, těhulko:slight_smile: Žehlím, načuhuju za vámi, do toho mi chodí sms, tak to musím vypínat, přepínat, shazovat a všechno dohromady:grinning:
27. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ty fakt žehlíš? Chceš přihodit mimísky hadříky, už to jsou poslední várky a dvě klasický zavinovačky s kanýrama :rolling_eyes: ? Prej jsou dobrý, že to maj děti rádi, když jsou takový svázaný, prý jim to připomíná pobyt v bříšku, nemaj rády, když jsou nahatý a rozbalený, jsem vyčetla. Tak mi kámoška darovala dvě tyto zavinky...Pak mám rychlozavinovačku, ta je teda praktičtější na údržbu, snad ji vypráním nezničím...
27. dub 2009 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz
máji já u petuli taky měla zavinovačky a moje mamka říkala to už se nenosí a já jí říkala mě to neva hlavně že bude malá v pohodě :slight_smile:
Beluška žehlí to je věc kterou nesnáším to fakt nemusím :frowning2:
27. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
Pošli, klidně Ti to vyžehlím:grinning: No jo, musím. V čem bysme pak chodili, kdybych se na to vyprdla, velebnosti:grinning:
27. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
Luci, Ty to máš nejblíž, pošli taky:grinning:
27. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
Pravda Lucko, nenosí se to moc, já to taky nikam tahat nehodlám. Myslím si, že dneska je všechno dělaný tak, aby ty maminy nemusely stát u pračky bo u žehličky. Např. oblečení je mnohem jednodušší, nějaký košilky s límečkama, z toho bych asi zešedivěla, to než bych nakroutila a požehlila, tak by byla mimíska uplakaná a hladová. Ale zase na druhou stranu u těch rychlozavinek nemaj dořešený to zapínání, ten suchej zip jenom to miminko neudrží, kopne nožkama a je rozbalený, tak snad když jí uvážu do tý kazajky, se ven nevysouká. :grinning:
Mě zas berou záda, to mám z toho celodenního sezení, ale takmi poraďte, co mám dělat, když chodit nemůžu. Navíc celý noce už musím spát fakt na tom levym boku...Chtělo by to asi pozvat zase maséra, objednám si ho :grinning:
27. dub 2009 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz
beluš už ti balím to prádlo a manža už staruje auto kde že to bydlíš za třetím pařezem doprava :grinning:
Máji uvidíš segra používala jenom rychlo zavinovačku klasickou už ode mě nechtěla :wink:
27. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
Fajn, Alfí, no asi na to fakt půjdu, jsem objednaná na 19.5. hned v 7hod. tak snad to bude v poho. No kámoška otěhotněla ani neví jak a celý těhu bez problémů, tak to tak asi nebere no. Přijde jí to zbytečný takový věci. :unamused:
27. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
Berušky malá dopíše úkoly a vyrážíme do města potřebuje ještě nějaké drobnosti do školy v přírodě to zas bude pálka asi si jí nechám doma a ušetřím :grinning:
27. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
Májo, já měla taky obojí, krásnou peřinku o kočárku a rychlozavin, na dma, kobzol nic nevykopl a bylo mu v nich fajn. :slight_smile: Já si myslím, že ta normální peřinka k těm mimískům patří, alespoň na fotky, je to nádherný a opravdu se jim ten první měsíc cítí bezpečněji v peřince. :slight_smile: Chtěla jsem spát, ale nejde mi to, tak jdu čubrnět na zoufalé manželky a pak s malým k holiči. Večer taky musím žehlit :wink: Dady ahoj, už jsi 10 týden, toto letí :wink:
27. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Luci, přesně tam bydlím, tak čekám:wink: Máji, zkus se kouknout někam na net, jestli děláš správně, že spíš na levém boku. Co já vím, jak se na levém spát nedoporučuje, protože si stlačuješ srdce, ale, prosím Tě, nechci Tě děsit:wink:
27. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
Karolko, to znám. Po těch nočních taky spávám tak 3 hodinky a víc ani prd:wink:
27. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
Bellko, má se spát hlavně na boku, tady už nejde o srdce, ale o to, na kterym to sneseš víš. Najdu to a písnu. Na zádech už je to nebezpečný, kvůli té cevé, že nejde kyslík mimču a mně je hnedka špatně, nedá se dejchat a pálí žáha a na pravej bok nemůžu, ani když chci, jelikož ta kanimůra se nehodlá přehodit taky na pravou stranu, drží se zuby nehty na levym a to strašně bolí, když si lehneš na jinej, než leží ten mimísek. Takže s bolestí se zas vrátím na levej a je to. Al jdu to najít.
27. dub 2009 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj berušky.
V rychlosti jsem to tu přelítla.
Terezko, veliká gratulace :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: . Jsem ráda, že to vyšlo aspoň Tobě.
Holky, já tu krásnou těhu vlnu opět kazím :frowning2: . Hcg 0 :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. dub 2009 v 15:22  • Odpověz
Inko, to snad není možné, moc mě to mrzí, ale to Ti teď jistě připadá, jako kecy a žvásty. Jen se vyplač, beruško, a buď s námi. Posílám Ti, aspoň, pohlazení:slight_smile:
27. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
Těhotná děloha leží u většiny těhotných vpravo a vpravo v těle běží i hlavní céva, odvádějící krev z dolní poloviny těla, včetně placenty = mimča.Při poloze na zádech ( občas i na pravém boku, jak u koho a také spíše v pozdním těh.) děloha prostě a jednoduše tuto cévu stlačí a průtok krve placentou se sníží.

Tož jsem to našla. Ale já už nemůžu ležet, ani sedět, tak je to fuk :slight_smile:
27. dub 2009 v 15:27  •  1 dítě  • Odpověz
Inuško, na to není co říct, ale nic nekazíš, to je zkur...ý život. :frowning2:
27. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
Inko, tak to je horší zpráva, ale neboj se ničeho a dej se hnedka do dalšího boje. Držím nadále pěsti! :zipper_mouth:
27. dub 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, tak to jsem ráda, že jsi tak dobře informovaná. To víš, to jsem celá já, dupa, no.
27. dub 2009 v 15:30  • Odpověz
Alfi co je to NTplus?
27. dub 2009 v 15:30  • Odpověz
Majky, ahoj kočičko. Jak se máš?
27. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
Marky zdravím, jak je obrácenému bříšku? :slight_smile:
27. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
Dneska jak v pátek 13.Nic se mi nedaří a ještě se mi udělalo špatně v krámu.Jen tak tak jsem dolezla do auta a tam seděla než se mi zase vrátil tlak trochu do normálu.Jinak Terezce velikááááánskááááá gratulace.
27. dub 2009 v 15:38  • Odpověz
Jejda, tak hlavně, že už jsi domečka, ten tlak je prevít.
27. dub 2009 v 15:40  • Odpověz
To je ale já jsem tak nějak zviklá.Je teplo no a to je umě kámen úrazu.A to jsem byla dneska autem daleko a sama.Tak jsem pak přemýšlela že je štěstí že se mi neudělalo zle za jízdy do banky.
27. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
Jé, tak už mám vyžehleno a jdu přetřít autí, protože nějaký pták neudržel stolici, když letěl a vypadalo, že bude pršet a nic, tak ať nejezdím posraná:grinning:
27. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
Karolko a jak se máš ty?
27. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
Majky, tak hlavně opatrně a hlídej si příjem tekutin, jinak Ti ten tlak nestoupne. Já vím, pořád poučuju a přitom jste už dospělé ženské, co:wink: Jenže já se o vás tak bojím, že to ani není možné, no.
27. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.