• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Vidíš Věruško, s tím chci taky začít, je to levnější než ovutesty :wink: . Tak blonde háre fakt bláázníí!! Ona vaří v noci, a vůbec nehází vtipné glosy, tož fakt se něco děje! Já jdu rychle na Nasťu..
17. črc 2009 ve 23:48  • Odpověz
Je to Janni.ka s mimískou, potkaly jsme se v Jihlavě. Vyjížděly jsme až o půl 7, sociálko, hrrr na nás :grinning: a Janni.ka šla do kina s manželem na novýho brejlatýho kluka :slight_smile: , tož jsme si daly kávu a my šly nakupovat a ona se zubožovat na dloooohej film, beztak tam ještě jsou :grinning:

Nečetla jsem ani dnešek ani včerejšek, až zítra. už jsem zubožená. Vařila jsem proto, bo jsem ve středu večír začala rozmražovat maso a už by bylo špatný, tak mám kuřecí prsa Lyon, to s tyma rajčatama. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale žráti to budu až zééétra.

Jo a koupila jsem si v New Yorkeru tílko k te novej suknici a pak ještě v Nextu maj slevy, tož mám rifle, konečně nebudu nosit ty těhulkovské.

Jannika to v práci porychhtovala :grinning: , předvedla jsem jí, jak velké dítě se rodí, že se nemůže vejít do břucha a zas jela :slight_smile:
17. črc 2009 ve 23:50  •  1 dítě  • Odpověz
Nasťo já měla totálka ucpanej mobil fotkama a videama, tož jsem pak v Jihlavě mušela umazat, bo mi přišly 3mms zrovinka. Bellí, to je fakt Fertimed, ten luxusní podkrovní pokojík? :confused:
17. črc 2009 ve 23:52  •  1 dítě  • Odpověz
Brou nocku všem dupám, je u vás taky takový vedro celej den a dusno? Jely jsme a sledovaly blesky, ale sem nic nedorazí, hrůza děs, zase se budem v noci zubožovat vedrem.

Papa, jdeme chrnět, dovařeno, uklizeno, páááááááááááá :zipper_mouth: :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 23:53  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tož Májenko, taky Tobě přeju hezké sníky!! Dobrou všem, andílci!
KObylenky, promázla jsem tabulku, holčiny, které nechodí.
Tak pápá zítra!!
18. črc 2009 v 00:06  • Odpověz
OMG promázla a nehodila na vyvěšení, no to je morálka! :grinning:

Brou noc všem.
18. črc 2009 v 00:10  •  1 dítě  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči" :wink:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík, huž je líp! v srpnu bude IUI.
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Jedeme dál, zdravíme i Káju! Vy dva to zvládnete.
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka, v září KET, ale aj haushupsanda!
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,Myom huž se klepe,bo ví, že je to jeho konec!Operace 30.7.Nebój
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, Huráá frčíme na dovču!!!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,Táák spinkáme s novým melírkem v Caru a ráno jdeme
vyndat folikuláros, huž v 8.30. bude OPU, juchúú! OMG, tolik kopyt bude umačkanejch!!:wink::wink::wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička.
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!3.8velkýUTZ,17.8poradna,25.8.3DUTZ,frčíme na svatbu
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!20.7zubař,21.7triple,zatím pracujeme
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!30.7poradna
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,od srpna máme volno! UTZ screening 27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,4.8.kontrola,Rudá záře nad nehtem
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Huráá,máme jednoho bobíska!,22.7. srdíčkovejUTZ.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Aktuální váženíčko 3960g a huž jsme dlouhý 54,5cm!!
18. črc 2009 v 00:11  • Odpověz
autor
To nejde tak rychle :grinning: . Huž spinkáš?
18. črc 2009 v 00:16  • Odpověz
Dobré rankooo, koťátkaaa:slight_smile: přeju všem krásnou sobotěnkuuu. Pavlíka jsem vzbudila, už upaluje, tož jdu ještě na chvilku zavřít očka, než přijede:wink: tak ještě jednou, sluníčkaaa, krásný sluníčkový den. MVR:slight_smile:
18. črc 2009 v 05:08  • Odpověz
Prý zavřu ještě očka. Prdlajs. Už tady šmejdím, teď jsem zase zalezla do pelechu, ale půjdu se za chvilku osprchovat, no:slight_smile:
18. črc 2009 v 05:43  • Odpověz
Brééé ráno kobylkýýý.
Bellíšku,takhle my ti držíme kopyta, když tu nikdo není?:slight_smile: Ale my ti je držíme i ve spánku:slight_smile: Už jsi určitě po OPU a Pavlík je u tebe. Tož krásné oplodňování těm vajíškům přeju:slight_smile:
A všem ostatním krásný den.
Hlásím, že u nás se přes noc vypršelo a teď je čistší vzduch. Míša se vrátil z hraní v 5.30 a hned mne naštval. Prý se nemám tolik rozčilovat, říkal neléčitel, tož se budu snažit nic neřešit... :wink: Takže asi bude tichá domácnost. :grinning:
18. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Dobré poledne ovečky a berušky. :slight_smile: Belíšek huž je po Opu, tak sladké odpočívaní, a ať to všechno dopadne na jedničku s hvězdičkou :slight_smile: Já jsem janinku poznala hned, jen mi to nějak nesedělo, to je fajn, že se takhle mužete potkat, já jsem tu pořád sama samotinká :frowning2: Kde je Regí, holka jedna nezbedná, vubec se neozývá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak zdravím zbytek , u nás ještě pořád slunečno :slight_smile:
18. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Přeji krásnou sobotěnku. Belí ikdyž jsem včera neměla čas popřát Ti hodně štěstí,tak jsem na tebe moc myslela a stále držím palečky. My jsme na cestě do těch Jižních Čech. Obec se jmenuje Majdaléna. Jinak nálada na prd,začala jsem špinit! Co se dá dělat ono to nějak dopadne. Papa mějte se krásně.
18. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky Karolko a Petííí.
Petíí, snad to nic neznamená, já jsem špinila od 6tt až do 12tt.,ale bu´d na sebe opatrná a radši nikde moc necourej, nebo si zajeď i na pohotovost, kdby to bylo nějak víc. Kolikátý jsi týden? Majdalena je u Chlumu u Třeboně, ne? Hezký výlet.
18. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Peti, snad to nebude nic zlého. :wink: Myslím na tebe, holka jedna statečná :slight_smile:
18. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
autor
Jsem usínala až ve 3, tak letím na kobylu až teď, ostuda.. Tak Belíšek, jak???
Peťulínku, já teda fakt nechci uklidňovat, ale přece kočko víš, že špinění je normální. Zhluboka dýchat a nepropadat panice! Opravdu :slight_smile:
Věruško, Karolko, ahoj sluníčka!!
Májenka mi psala, co s Bellinkou, že ji neodpovídá.. No, třeba šla Belli až v 10-11 na řadu a ještě spinká. Třeba ju klekla budka...
18. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
autor
Věruško, asi jsme se mušely prostřídat. Já se přiznám, že jsem se na Honzíka vůbec netěšila, a jak přijel, hned bylo teplo :slight_smile: , a romantika trvá. Tak vydrž, zas to prostřídáme!
Karolajnko, budeš moct přijet taky v tom září?? Moc bys tady chyběla.
Peťulo, asi bych ležela s nožkama nahoře, a uvažovala bych o doktoru, snad přidat ascorutin.. blbý, že je sobota. Ale hlavně klid, opravdu , ale opravdu je to běžné. Ale do dnes si pamatuju, když jsem si v 6.tt utřela krev, a myslela, že omdlím, panika,hrozná, ale mimi bylo ještě ouplně v pořádku! Možná jsi s Terkou nazašpinila, tak Tě to děsí, ale nejni to průser, jasný???
18. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahojky kobylkýýýýýý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
u nás pééršíííí tudíž Prachovské skály se nekonají,venku je 17stupnu a lít bude asi celej den :angry: nevadí,posuneme to na další víkend :wink:
Jinak včera Harry alias BREJLATEJ KLUK byl božííííí končilo to kolem půl noci a ho hajan sme šli kolem 2hodiny-můj rekord :grinning: jinak jdu spát pomale po večerníčku :grinning:
Jo jo,potkala sem se s Májou a pochovala si Anýska holky ta je tak malinkatá,se to ani na fotkách nezdá :slight_smile: a je hrozně hezoučká,prostě k pomazlení :slight_smile: :slight_smile:
Tak co Belinka?Jak je na tom???
Petulko,neboj to určitě nic nebude,odpočívej a žádný hrrrrr do práce,at se stará mužík :wink:
Andrejko tak to je super že je romantika :wink: hezky si to užívej
zdravím i zbytek kobylek :slight_smile:
18. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
du koukat na bednu a asi zalezu do pelechu,bo je to fakt na spaní :pensive:
18. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
Čau teto!
Tak na pohádce jsme byli, jo? Anýska jsem Ti docela záviděla :wink: . Holky, mušíte mít někdo taky chlapečka, bo já čím dál víc chci holčičku, když to vidím. Tak se potřebuju zamilovat zase do nějakého špuntíka s lulánkem :slight_smile:
18. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
Andrejko, špuntíka s lulánkem budeš mít ty a navrch copatou, pihovatou princeznu :slight_smile: A hned v jednom balení :grinning: Kolik ti zůstalo mrazáčků? :slight_smile: Janinko, sladké spaní, jdu si taky pinknout , má premenstruační lenoru :angry:
18. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
To by bylo Andrejko krásné, kdbysme si obě v září došly do pronatalu pro páreček :grinning:
Já žehlím, takže taky taková činnost pži tomhle počasí.
Pročpak se nepřihlásí Mája? Je pořád u mamky? A neměl jí dnes už přijet OUboš?
18. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jo, ahoj Andrejko a Janinko, jsem vás samo chtěla taky pozdravit.
Andrejko , tu romantiku ti přeju, unás je to tišší,ale ne uplně tichá domácnost :grinning:
Janinko, pochování Anýska ti závidím:slight_smile: taky chcu držet ten malý krásný uzlíček:slight_smile: Brejlatej kluk je už velkej,co?
18. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
Májenka nemá net, ale nechápu proč. Psala mi jen ráno, zeptat se na tu Belinku a od té doby mi nereaguje, asi zase migrénka, bo co..
18. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
autor
Tak zpráva od Belušky, konečně. Má 15 vajušek, ale asi holka dost trpěla, bo museli volat i doktorku zpátky , aby jí něco píchla. Ležela tam 3 hodiny. Teď už jedou s Pavlíkem domů.. (nevím, jestli je to 15 folíku, bo opravdu i 15 vajušek, ale každopádně krásný počet)
18. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jste hodné a musím říct,že je mi smutno ale jsem v klidu. Ascorutin mam doma ale nevěděla jsem jestli ho můžu. Jo jo Věruško u Chlumu,ty to znáš? Andrej na mě se v září můžeš spolehnout. Karolko,Jani ahojky.
18. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
Kočenky, muším letět, frčíme na nákup.. Džony už tu stepuje. Teď mi nakouknul přes rameno, a diví se, proč je Džony, tak mu povídám, že to se muší zeptat Máji, a on se smíchem, že ji vykráká za to za ty její dlouhý vlasy. To víte , fotky mu ukazuju. A říká, "pojď Tairo, sežereme kobylu" :grinning: . Tož lásky moje letím, muším, bo jsem ráda, že Džonby respektuje mou dietnější stravu, dneska bude čočka a vařený vejce :grinning: . Dělám ju poprvé v životě. Včera jsem ju namočila, a čumím, voda nikde, čočka ouplně suchá, a větší :grinning: :grinning: . Lásky jdu!!!
18. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
Péťo, neboj se, OPRAVDU všechny špiní. A na to zááříí se moc těším!! Bomba, že můžeš.. Smutno Ti bude, dokud Ti nepotvrdí UTZ. Skoč si na nějakou jinou diskuzi a prober ten Ascorutin, já myslím, že jo.. Nebo si cinkni do špitálu. A utrouš zavádíš pořád??
18. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Petíí, určitě si zavolej do Caru, tam ti mají v takovéhle situaci poradit. Ascorutin jsem taky brala.
Těšííím se na září:slight_smile: Už i z více důvodů:slight_smile: Andrejko, koukala jsem do svého menstr.kalendáře a já budu v půlce kolem toho 12.9. snad toi vše vyjde. A pročpak Belluška trpěla? Hyperstimulák to být nemohl? Myslíme na tě,kočko!
18. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jo ,Petíí, znám to tam,bo přes Majdalenu jsem několikrát jela a v Chlumu u Třeboně jsem byla jako vedoucí na táboře na statku u Sváti Karáska.
18. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.