• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
Hele, už fakt musím, ale Péťo, Věruška má recht, seber sílu, a HNED si zavolej k Apolináři, prostě, hned. POkud vím, máš UTZ až 4.8. ne? Tak to se do té doby tak stačíšč vynervit.. Zavolej tam prosím hned. Proisímmmmm Řekni,m že máš doma Ascorutin, a jestli nemůžeš přijít na kontrolu už v pondělí...!!!!
18. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ovečky myslím, že Belka trpěla po tom OPU, mě odsávali 13 folikulů a byla to bolest jak prase. :angry: A to jsem po laparce a porodu, takže jsem huž na bolest zvyklá :slight_smile: Peti, ascorutin mužeš brát i preventivně, pusobí na křehkost stěn žil a berou to i malé děti, tak honem si ho lupni :wink: Jinak bych asi taky zavolala do Caru :wink: A jinak jsme tu pořád s tebou, tak když tak něco, tak písni :slight_smile: Jinak odsávají folikuli, až pak zjištťují, jestli tam je vajíčko :slight_smile: To jenom tak na okraj :slight_smile: jedem odpoledne popřát taťkovi k narozeninám, tak tu asi nebudu, ale až si budu dávat do frňáku, tak si trinknu na vaše štěstí a zdraví :slight_smile:
18. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj prdky, žádná migrénka, by jste mi teda přály, omg! :grinning: Ta odkráčela huž včirá ráno, bo jsem ju zabila Brufenem :wink:
Včera jsme byly v tej Jihlavě, mamka koupila Anásce novej svetřík, takovej ten kraťounkej na ručky, huž ho vkládám do albíka aji s mimískou a matka se tam taky přišolichala :grinning:

Dneska jsme frčely hnedka ráno do Stopshopu, mamka jí koupila riflíky, až bude o něco většejší a ještě letní gaťky. Takže zase pokoupeno a právě jsme sesluply kuřecí prsiska s tyma rajčatama.

Táta se nám vrátí až večír, nějak pozdě a od 19-ti hodin jdeme na tu grilpárty, jeden strééééda má 29. narozky, je mlád :slight_smile:

OMG Brejlatej kluk strašil až do půlnoci, no OMG, to bych už u úvodních titulků chrněla. :grinning:
18. črc 2009 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz
Jinak Andrejko, díky za sms, přišla mi ta stejná, snad bude ok, to jsou věci s tou žížátkovou.

Petjunko, ještě jsem přesně všechno nečetla, ale neboj, bude to ok, hlavně nikde moc nepoletuj.
18. črc 2009 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kobylenky.Tak jsem chtěla za váma večer přijít a nešlo to protože tady byla buřina od osmy od večera a nešel proud.Jinak tatka se nám nahlásil až dneska posilněn a vysmátej.Já jsem byla z Adélkou a našima na houbách,samo mokrá jak vodník,ale našli tak bude bramboračka a pstruh.
18. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Májenko, ještě jsem nakoukla a fotka je nádherná. Ty jsi ta mamina, která mateřstvím ještě víc zkrásněla a Anýsek je bez komentáře :slight_smile: Mám prozbu, až budete psát Belce, tak ji ode mě pozdravte, já do budky nemám číslo :slight_smile: Marky zdravím, tak s Adélkou na houbách, jen holku vyvětrj, ať se ji dobře spinká :grinning:
18. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Prdky moje ani tam volat nebudu,stejně ten ascorutin nemám u sebe. Utrouš beru pořád. Veruško jsem 6tt. Andrejko i s Terkou jsem špinila takže vím,že nemusí být zle ale taky jsem o mimi přišla takže nervíky. Belinka má obr úrodu,tak teď ať se snaží spermijky.
18. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahoj moje koťátkaaa. Už jsem sebou praštila do pelechu. Mocinky, strašně moc děkuju, že jste na mě tak moc myslely. Andrejce děkuju moc za tlumočení. Že máme 15 vajušek, už víte. Bylo mi dneska strašně špatně, nemohla jsem vstát z postele, točila se mi hlava, viděla jsem rozmazaně a břicho mě bolelo až hrůza. Ale v CARu byli fantastičtí a postarali se o mě, jenom jsme tam ztvrdli 3 hodiny:slight_smile:
18. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Jéééééééé Bellíšek je už doma a praštil sebou do pelechu aji s budkou. Tak nabírej enerdžajzr, počasí je spací, tedy aspoň u nás, tak spinušej.
18. črc 2009 v 15:47  •  1 dítě  • Odpověz
Jj, Májinko, zkusím si zdřímnout. Jo a při cestě domů, jsme viděli čápa, jak baštil u rybníka, asi ty skákavé. Koťátka moje, jsem moc ráda, že vás mám. MVRMMM:slight_smile:
18. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Andrejko, čočku taky občas dělám, ale mnohem lepší je koupit v sáčku předvařenou, je v sáčcích jako rýže a je to na to šup. Já do ní prdnu i trošku kečupu, nakrájím a podusím drobný kolčke amrkvičky, mňam, takovej byl recepis na krabici jednou :slight_smile: Taky bych si dala.

Petjunko, šups do lékárny, Ascorutin snad nejni na předpis bo je? Já ho musela brát do ukončeného 12.tt.

Holkýýý, já mám takovou radost z těch novejch riflí, co jsem si včirá kooopila v Jihlavici, v Nextu velký slevy a měli je tam na mě poslední, jupíííííííííí.

Tak jsem měla jet s kámoškou a jejím sedmidenním mimískem na vychajdu, ještě jsem ho neviděla a ono takhle chcandí, to je jak na potvoru a od 18-ti máme jít na tu grilovajdu, vidím to bledě.

Mamku jsem odvezla, šla domů uklízet a mimisko spí, to je balada pro duši. Jsem umyla jarem zdi v kuchyni bo byly špinavý :grinning: , máme asi tak rok vymalováno, tož jsem to přetáhla houbičkou :grinning: Ještě to asi bude chtít jednou.
18. črc 2009 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz
Zase čápa, Bellucho jedna chlupatá, že je to dobrý znamení :grinning: ?: To je neco, já vidím čápa maximálně na komíně a to ještě jen když náhodou hodím kebulí do vzduchu hooore a ona je potkává na každym rožisku.

Jéééjá viděla vlastně čápa loni ještě v práci, holky to byla nádhera :grinning: , jela jsem pracovně na jedné vesnici do DD a najednou u přechodu na chodníku stál čáp, já nejdřív myslela, že je to umělý, ale najednou se to na mě natočilo zobákem :confused: , jsem zastavila, mávla rukou, jakože má jít a on udělal dva skoky přes přechod apak mávnul těma obřiskama křídlovejma a letěl, týýýýýýýýýýýýý voléééééééééééééééé, dyk to bylo vlastně taky znamení :grinning: :grinning: :grinning: Olalááááááááááááááááá :wink:
18. črc 2009 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz
Věruško, to jako do samého rána zvučil bo si ještě dal do sosáčku? Jak ten můj pacholek, no. Všade stejná písnička, omg.

Jsem zvědavá, kdy na sebe poprvé štěknem, vidím to hnedka, jak dorazí domů a už to slyším...jsem tam měl zůstat, že sem vůbec lezu a já no tos teda mohl, takovej klid tu byl :grinning: Jojo, to huž známe předem :grinning:
18. črc 2009 v 16:04  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, teď je zrovna období, kdy se čápi vyskytujou hodně a nejvíce je láká, když se sekají pole, tak oni přiletí a cpou si ty pupíky o 106:slight_smile: Pavlík, když nedávno sekal na sena, tak mu jeden chodil za traktorem a vůbec se nebál:slight_smile:
18. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
To on vás sleduje s tím mimiskem a říká NA, tož berte :slight_smile:
18. črc 2009 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz
Májo, krááásná foteška. Jak Anýsek, tak maminka. Fakt vám to sluší:slight_smile:
Bellíšku, zdravím, hezky odpočívej. Ti čápáci vás pěkně provázejí:slight_smile: My je máme každým rokem ve Vlašimi na komíně a vyždycky jsme se s holkama v práci sázeli, kdy přiletíáa kolik vyvedou mláďat. Vloni byli 4.
Já jdu uklidit tu hordu vyžehlaného prádla. Počasí fakt na nic.
18. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
Ahoj lásky!!
Jsme nakoupili, lehce zmokli, uvařili (TEDY jáá), čočka byla s vařenejma vajuchama a Honzík mě tedy umluvil na kuřecí minipárečky, jinak chudák, aj sušenky jsem mu v pennysu vrátila. Ale asi udělám štrúdl zítra a totál bez cukru, rozinky ty prosladěj až až, bo máme moře jablek ještě od našich a huž se kazej. Ale netrpíme , to tedy vůbec, máme i Calippo, kaloricky pohoda. Zkrátka jíme normálně, jen upraveně kapku, a nepřežíráme se.
Tak Beluška si to takhlenc protrpěla, hele, nejsou různý "nářadí" na to odsávání? Bo, já měla 19 folíků a nic, a to na mé bolesti při mrše jsem čekala, jak to bude hrozný a fáákt nic! Karolko, mě tenkrát během půl hoďky po odběru hned řekli, že z těch 19 folíků je 12 vajuch... Májenice , Ty nás tady děsíš svou nepřítomností :angry: , a my Tě hned litujeme, no to teda nééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale budiž Ti odpuštěno, bo Ti to strááášmě sluší s Anýskem, opravdu MOC. Tak , že přejeme strýýýcůů Karlůůů vše nej!! A taťkovi od Karolajnky takýýý!!
Jinak i nadále myslím na Péťu!! :slight_smile: A Věruška byla u Sváti Karáska? A hráál na kytáárku a zpíval??
KOčenky, já se zasejc odpojím, jdeme si pustit Baladu pro banditu na DVD. Čápům zdar!!!! :wink: :wink: :wink:
18. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
Holky, zapomněla jsem vám sděliti, že dneska dorazila aj mrcha :angry:
18. črc 2009 v 17:10  •  1 dítě  • Odpověz
Belli veliká gratulace tolik vajuch :wink: , tak ať se jim hezky daří, kdy si budeš volat kolik je embrijek? tebe to teda skolilo. jen si odpočiň, za takovou snůšku si to zasloužíš. já měla poprvé 20vajuch a za hodinku po narkóze jsme se stavovali na čínu na oběd a dobrý. No ale po druhé narkóze jsem blila.
Marky to je dobře že ses prošla na houby, čerstvý vzduch je super i pro mimi.
Věrko teda plný koš nažehlilas to se nějak odměň.
Karolka uř se nacpává na návštěvě.
Peti ať se ti líbí na výletě,ale opatrně, šetři se.
Máji tiše závidím no rifle, no já budu mít nárok až na těhotenské. jéje mrcha přišla, toš zas nic nebude. A jak to vypadá s grilovačkou?
Andrejko tak pěkné pokoukání, máte vůbec na chatě váhu nebo to necháš až do Prahy? Jsi šikulka že ses do toho tak vrhla.
My byli dnes dopoledne s malým na koupališti (já samo pod stromem) a pak úklid vaření mužík chtěl španělské ptáčky, tak se pak samozřejmě přejedl.
18. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
Sluníčkaaa, tak jsem se až teď vzbudila, jsem to teda pěkně prospala, to odpoledne, ale je mi o hodně líp. Andrejko, taky nevím, proč to teď bylo tak drsné, nikdy jsem žádný takový problém neměla, ale paní doktorka říkala, že tu slabost mohl způsobit ten Tramal, co mi píchla od bolesti a už to šlo. Teď mě dost bolí bříško, ale když ležím na zádech, tak je to super.
18. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
OMG OMG, teď jsme málem vyhořeli!!!
Já, střevo jsem nechala na sporáku zapnutou plotýnky a dosoušela jsem na ní na pekáči houby. Mezitím jsem v ložnici a už se balím na dovolenou a v tom si řikám,že musim zavřít okno, nějakej magor tu něco pálí, no a z kuchyně se valý dým a na plotně už hoří houby. OMG! Všecvhno tu smrdííííí. Jdu zkusit vařit ocet, ten to prý pohlcuje čmoud. Ach jo.
18. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
Moničko, přesně jak říkáš, jednou jsem taky blila, jindy jsme upalovali ještě na oběd. Asi se to fakt nedá odhadnout. Jedeme tam v pondělí, u nás se nevolá, ale když mi je nebudou dávat zpátky, tak tam budu bydlet, protože každý den jezdit tam a zpět taky není žádná sranda. A copak plánuješ na víkend? Věruškooo, OMG!
18. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Věrko tak to je síla, škoda hub a vyčistit ten plech to máš zas práci navíc :unamused:
Belli to je škoda že si nevoláte na embrijka, ušetřila bys cestu, ale na druhou stranu jsou ty pokoje jak v hotelu i s telkou, tak se to dá.
Zítra jdeme k našim na oběd taťka měl narozky. ráno teda ještě koupit nějaký dárek. odpol se uvidí.
tak pouštím k pc dítě. tak zatím ještě kouknu.
18. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Belíšku obr gratulace k tolika vajíčkům tak at se hezky oplodní :wink:
Beli jak to že se u vás nevolá? :confused: nemají telefooon?
Věry tos měla štěstí teda,ale ten smrad nezávidím :confounded:
Andrejko a cítíš že by ti už byly volnější gatata?Vážně ses do toho obula a držím palečky at to vydržíš :wink: má vůle je v tomhle vééélmi slabá :grinning:
Máji huž dorazila návštěva,tak at zase brzo odjede :wink: a nejspíš už má doma i Luboše tak spolu hezky oslavte jeho svátek :wink:
Belí ještě ten Tramal,to je nejhorší svinstvo který sem kdy dostala :confounded: :confounded: já z něho zvracela pokaždé a to sem měla tabletky a ta slabost to sem u něj měla taky je fakt silný.Tak at je ti dobře beruško :slight_smile:
Spáchám hygienu a půjdem koukat na telku :slight_smile:
Hezký večer všem,dobrou noc a krásné sníky :wink:
18. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka!
Tak jsme si vychutnali muzikálek, a pak u něj usnuli, je mi strašně dobře. Teď nám tady běžej zprávy, venku sice furt prší, ale aspoň jsme si to hezky užili doma, jinak totiž furt něco děláme na zahradě.
Věruško, tedy to bylo víc štěstí než mozgovny! Já jsem si kdysi dala ohřát peřinu na akumulačky u našich, což se tam dělá běžně, ale neodchází se od nich! OMG, já odešla, přišla jsem a huž doutnaly!! Jsem málem vypálila chaloupku našim!! Beluško, tak hezky odpočívej, jak teď dál? Budeš si volat každé ráno? A chystáte PK?
Májíí, tož vítej mezi námi menstruujícími ženami :grinning: :grinning: :grinning: . Tak asi huž máš doma Ouboše, tak to bych chtěla vidět ten dialog, co jsi popsala :grinning: :grinning: .
Monči, ahojky, no jo, mám tu váhu, ukazuje mi o 1 kilo míň, což je docela málo, na to, že jsem se vážila ještě co by menstruující, ale fakt je, že jsem k té očistné kůře připojila i pitný režim, takže to asi váhu taky ovlivní. Víš, já samozřejmě chci i zhubnout, tedy určitě chci zhubnout, ale podstatnější pro mě teď je hlavně zdravá! strava. Ona třeba čočka není zrovínka málo kalorická, ale je zkrátka zdravější než knedlíky, nebo buchty. Tak asi tak. A co ty ,Moni? Přijela bys taky v září?? Já vím, že je to složitější, když jsi těhu a ještě máš malýho doma, ale taky bych Tě ráda poznala.
Tak, co Péťo? Jak je aktuáně?? :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Tak, než to dopíšu, huž tady Belí odpověděla :wink: . Belíšku, no, těžko říct, co je lepší, já se každej den před tím telefonem nervila... Takže v pondělí vyrazíš a uvidí se. Kotě, už aby byly semínka zasety a začaly klíčit... :slight_smile: :slight_smile:
Janni, zdravím Tě. Prosím Tě a na co jdete čumákovat, já zrovna říkala Honzovi, že nevím, na co budeme čučet :frowning2:
18. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Zdravím všechny, huž jsme doma, bo se mi rozjíždí mrcha venku prší a mě bylo zima a od toho bolení břucha :wink: beli, já jsem po tramalu jak zfetovaná, tak bych se ani nedivila, kdyby to bylo z něho :wink: Já si ho vzala jednou a byla jsem jak letadlo :grinning: Májenko vítám tě mezi tetami z Ruska :slight_smile: Jinak ascorutin je na předpis :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Andrejko, my koukáme na Pravdivé lži, je to sranda:wink: Jinak PK budeme mít, jestli to koblížci dovolí:slight_smile: A to ubytování nás vyjde nastejno jak projetý benzín a ušetříme čas. Zavolám kamarádce, co má z IUI Barunku a zajdem na pokec:wink:
18. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Karolko, když jsme jeli z Olmíku, mají to tam rozbité a samé objížďky, tak jsme jeli jinak, než jsme zvyklí a vzali jsme to přes Opavu, tak jsem si na Tebe vzpomněla:slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Beli a já zrovna byla v Opavě, tak jsme alespoň ve stejnou dobu byli ve stejném městě :grinning: Z opavy jste do Karviné jeli jak? N Ostravu vede objížďka přes naši vesnici, tak jste nás možná projížděli :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.