• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jak mluvíš o tom Tramalu, teď už vím, co je to zač. Ještě nikdy jsem ho neměla a paní doktorka mi ho píchla, bo z tbl bych se poblila, no.
18. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
No, když já bych si dala něco českého, třeba Gotta :grinning: :grinning: zasejc. No.. Teď jsem taková ňáká, no projít bych se potřebovala, ale furt chčije :angry: .
No, tak jo, jdete dát s Honzou vrhcáby :wink: . Berunky určo ještě příjdu. Bych to tak viděla, že hoďku budeme hrát a pak půjdeme do pelechu. Bych si měla přehodit režim :grinning: , bo usínám skoro k ránu a pak chrápu až do alelujáá. A zítra chceme jít ráno do lesa.
18. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Andrejko taky přemýšlím na co se dívat, ale nic moc dneska. No a s tou váhou je to fajn. 1 kg dole je pěkné :slight_smile: já jsem při dietě jedla jen ty sajrajty nízkokaloricé, suchary a tak, ale nestojí to za to. teď si vybírám věci bez konzervantů bez uměl.sladidel a barviv, piju vodu s plátkem citrónu. Tak zdravá stava je pro tělo to nej.
Karolko taky se ti ms řítí. Tak ať břůško moc nebolí.
Jani ahojky tak tos měla včera štěstí na Máju a Anýska.
Andrejko já to vidím bledě s tím srazem, máme to moc daleko, tak mě to mrzí, ale asi nedorazím- no tak na 90% ne.
18. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Karolko, to já nevím jak se tam ty části jmenujou, ale když mi řekneš její jméno, tak to budu vědět:slight_smile: Andrejko, jsem jako uvažovala, co to budeme s tím Honzíkem hrát:grinning: No jo, dneska tam ale nic takového nejni. A spinkat bys fakt měla jít, bo jsi celá přetočená:slight_smile: Asi dneska taky usnu dřív než obvykle.
18. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jé, já jsem trdlo, jsem myslela, Moni, že už jsi šla spinkat, jsem nějaká popletená:wink: Andrejko neboj, ono to hubnutí jde sice pomalu, ale jistě:wink:
18. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
beli, jei jste na Raduň, pak Komárov a pak na Hrabyň? My jsme Raduň :wink:
18. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Raduň, to jsem si nevšimla, bo jsem sem tam měla zavřené oči, ale přes Hrabyň jsme jeli, tak asi tam jiná trasa není, co?
18. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Belli čteš mi myšlenky už jdu do pelechu, no já dýl nevydržím sedět u pc a notas do postýlky nemám. Ještě jsem honem povlekla peřiny a vyblindila se a už se těším do peřin. tak hezkou noc všem i embrijkům :wink: .
18. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Moni, tak Tobě bylo špatně, těhulinko, ať se Ti co nejdřív uleví. Dobrou nocičku a pěkně se vyspinkej:slight_smile:
18. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Beli, tak to jste jeli přes nás, jinak se z Opavy na Hrabyň nedostaneš :slight_smile: Mony dobrou noc a ať tě blešky štípou celou noc :grinning:
18. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Koťátkaaa, už půjdu taky do pelíšku, bo jsem taková nijaká, ale zítra už bude dobře. Jo a musím vám říct, že ten můj miláček, jak mu řekli, že mi není dobře, tak nešel čekat ani na pokoj, sednul si na schůdek před sál a tam další 2 hodiny čekal, božátko moje:slight_smile: Dobrou nocku a krásné sníky, sluníčka moje, MVRSM:slight_smile:
18. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Belíšku dobrou noc a krásně se vyspinkej :slight_smile: MTR
18. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Hlásí se vám smraďoška :grinning: ocet nepomohl,to bxch musela vyprat záclony, atd.. Zíta jedem k našim na oběd, pak na zábavua v pondělí ráno odjíždím na Kokořínsko, Míša tam přijede v úterý za mnou. Jdu se mazlíkovat s Mikim, bo zítra ho už budu nechávat u našuich a nacelý týden. OMG já to nevydržím :frowning2:
Bellíšku, ji do pelíškua hezké sny o miminkách. Budu stebou ve spojení přes budku,bo budu napnutá jak embryjka pokračují:slight_smile:
Karolko, ty jsi taky odpočiň, dovolená se blíží, tak tam si určitě taky oddechneš.
Moni.brou noc těhulko.
Andrejka si užívá s Honzíkem, tož já si jdu užívat s Mikísem,ale možná ještě nakouknu.
Co ta naše blonde hare, Ta asi taky s OUbošem probírá jeho pracovní nasazení.
18. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Věruško, beruško, neboj Mikýsek to zvládne a ty mu pak povykládáš všechny zážitky od Kokořína :slight_smile: Užij si to, hlásí pěkně :slight_smile: Blond hare asi nutí dělat Ouboše stojku, bo těch penízků bude a nové rifliky třeba si koupit :grinning:
18. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahojka holčinky všechny mooooc zdravím.
Belí velikáááááááááááááááááááááánská gratulace k vajíčkům mocinky ti to přeji a po trensferu buď prosím v klidu poprvé jsem nebyla a nic a poruhé jsem týden polehávala a nic nedělala ani úklid,vaření atd,byla jsem doma v klidu asi 4 týdny a zadařilo se hurá a to přeji i Tobě.
¨Držím palce i Petjunce.
Krásný mokrý večer. :slight_smile:
18. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Brý večer. Tak už je po grolovačce. Kdo to tu psal, že byl na koupališti? :confused: Monča :confused: Prej já byla pod stromem, to jako se v tem lijáku kouplišťujete? Nebo nad na jednom jedinym fleku v republice bylo slunečno a zrovna u Monči na koupáku?
Jsem si dala masisko, tyčinky a lambáááádůůůůů, jupííííííííííííí, ta byla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dozvěděla jsem se tam, že všechny holky jsou těhule, čakj to po třech měsících od sebe, na náš je tedy prý řada v červnu příštího roku, omg :sunglasses:

Luboš je zuboženej, dovezl si spacák na sebe, tož to je kus materiálu :slight_smile: a taky plno zážitků. Si na něj zas zvyknu a v pondělí opět odfrčí. Maikl je rád, snáší mu hračky. Akorát je zvyklej na piškoty, já je zapomněla koupit, tak tu na mě ječí, tož Luboš pro ně jel k mamce, omg!
18. črc 2009 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Hani, jak je Sophince?
Tak Máji, ty jsi se teda nadlábla. Já dnes suším hubu,ale dietku jako Andrejka nedržím. V pondělí ti zase Ouboš odjede? Aspoň budou zase papouchy, které potřebujete. My mušíme dát do oprasvny TV, vzpomněla jsem si na tebe. Doufám, že to nebude nic vážněho, bo nová by se mi kupovat nechtěla.
Kočky, jdu chrnět, ještě vyvenčím toho mého mazlíka a pak jdu. Míša zapojil pidi tv a čučí na nějaké kraviny co nemusím.
Všem krááásnou nočku a krásné sny.
18. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Tak v Raduni majou 966 obyvatel včetně Karolky, zámek, ouřad :slight_smile: a ještě aj ulice se jmény :confused: Huž jsem tam mapově zavítala :slight_smile:
Kde stééééééééééééééé?

Andrejko, ještě jsme ten dialog neprovedli, ale huž jsem ho zjebla po founu, bo ty piškoty vyzvedává ještě přes hospodu, bo ji vlastní jeho kámoš a všici se tam scházej, jeden z nich se ještě oženil právě. No a jeden přišel před lety o ruku a tak mu dovezl jednu z nějaké panny výstavní :grinning: , je to prostě dobrák :confused:

Jsem nějaká unavená.

Jo Věruško jsem se fakt zasmála při Tvém popisu požáru :grinning: , prej jdu zavřít okno, nějakej magir něco pálí :grinning: :grinning: :grinning: Boha jeho, ještě že nehořelo doopravdy, teda víc jak ty houby. Ale tak usušila jsi je, ne? :grinning: V zimě, jako když je najdeš :grinning:
18. črc 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
Suší houby a teďka ještě hubu :grinning: Pidi televizi :grinning: , to je fakt jak u nás, my už zas čučíme na velkou, ale stálo to dva a půl litru no...
Tak boru nocku všem, ještě postahuju fotos, jednu vložím, jsme se fotografovali před odchodem na narozky :slight_smile: a hurá do hajan.
Jo a bratra mám prej už doma z vody, to tam dlouho nevydrželi, ale zmokli, prej má všechny hadry mokrý, tak mušeli domů :confounded:
18. črc 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Lááásky, jdu popřát dobré sníkování!!!
Ještě jste tu??
18. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
autor
Ještě dělám Nasťu, Péťo, já to spletla s Janninkou, Ty máš UTZ už ve středu. Tak vydrž prťka, vydrž. Uvidíš, že to bude v pořádku!!
18. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
Májo, teda Anýsek je fakt modelína!!! To je nádhera, to se fakt šijou takový šmrncovní gatě na prďolky, jo??
Holčenky, tak tady už nikavó, jak říká Angelína modelína, tak já jdu taky. Třebas usnu dřív, než ve 2 :grinning: .
Beluško, to byl Tvůj velký den, tak zítra ať už nic nebolí a tělíčko se hezky začne chystat na embryjka. Věruš, dobrou, ač smradlavou nočku :grinning: . Péťo, ať Tě nestraší špinění. Ještě zdravím Hanku a Sophinku :slight_smile: .Karolko, ať si mrcha moc nevyskakuje a bolesti jsou snesitelný (na těle i na duši..). Zdravím aj Regínku.... A vůbec všechny! pápá, dobrou :slight_smile:
18. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ljuba Skořepová (nemohla mít děti):
"Jak to tak sleduju, tak vidím, že nikdo nemůže mít všechno. Snažit se to jó, ale nebejt z toho v křeči" :wink:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík, huž je líp! v srpnu bude IUI.
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Jedeme dál, zdravíme i Káju! Vy dva to zvládnete.
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci,neschopenka, v září KET, ale aj haushupsanda!Hóóříí, hóóřříí!!:grinning:
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,Myom huž se klepe,bo ví, že je to jeho konec!Operace 30.7.Nebój
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,těhu není tak důležité,jak zdravíčko!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, Huráá frčíme na dovču!!!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,OPU18.7.,Huž jsme dom, bříško nám dalo zabrat, hale huž je líp. Máme vyluxováno :grinning: 15 folikuláros:slight_smile:)). Na ET pofrčíme v pondělí 20.7.:slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička.
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3. Jsou tam dvě srdíčkáá, jedno klučičí a jedno holčičí!!!!
Katy81,Reprom.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!3.8velkýUTZ,17.8poradna,25.8.3DUTZ,frčíme na svatbu
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!20.7zubař,21.7triple,zatím pracujeme
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!Máme průkajdu!30.7poradna
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,od srpna máme volno! UTZ screening 27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,4.8.kontrola,Rudá záře nad nehtem
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Huráá,máme jednoho bobíska!,22.7. srdíčkovejUTZ.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, Aktuální váženíčko 3960g a měřeníčko 54,5cm!! Mrknětě do albíka, jsme modelína!! :slight_smile:
18. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz
Dobré ranko, kuřátkaaa:slight_smile: přeju krásnou, i když u nás pršavou neděličku:slight_smile: tak už je mi o poznání líp, tož jsem ráda. Anýsek je fakt malá modelínka, nádheraaa:slight_smile:
19. črc 2009 v 05:59  • Odpověz
Bré ránko, Andrejce dobrou noc, bo ta k ránu usíná :grinning:

Snad se nám Věruška probudí z teho smradu, omg

Andrejko, šijou na ty mimísky krásný hadříky, kalhoty jsou super, mají i plno potřebných :grinning: kapsiček a ještě máme riflíky s páskem, ale většejší :slight_smile:

Muž chrní s Maiklem a Anýsem v ložnici, já mám alergii jako prase, už jsem se naládovala Zyrtecem a čekám, zda to přejde, bo mám nos jak baterku.

Jdu vymysleti nějaké jídlíčko, co vaříte vy?
19. črc 2009 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz
Bellí ahojda, japato že vstáváš tak brzy? A u vás ještě pořád prší? Tady to dneska vypadá na sluníčko, tož vyrazím doufám s tou kámoškou na prochajdu. Ale muším prve vyprat a rozvěsit, bo Luboš přijel nějakej špinavej a mokrej, teda ne on, ale ty jeho hadřiska, tak už se pračka dotáčí.
19. črc 2009 v 08:20  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno
Balli tak to je dobře že už je líp :slight_smile:
Máji u nás včera bylo krásně až do 14.00 a na koupák jsme vyjeli v 10 abych chytla fleka pod strome na oběd ve 12 jsme už byli doma, malý se aspoň trochu vyřádil. jaká lambáda to je jídlo nebo jste si zatančili s Lubošem?
Věrko to bude loučení s Mikim.
Andrejko kdy jsi usla doufám že ne až ve 2?
Za chvilku jedem do obchodu
A na oběd jedem k našim bude zelí ale co k němu nevím.
19. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Jé, tak už se probouzíte:slight_smile: bré ranko Moni a Máji:slight_smile: Máji já spím 8 hodin a včera jsem usnula cca ve 22, ale ještě jsem ležela. Teď si půjdu umýt vlasy a pojedu si nechat píchnout Agolutin. Moni, to je fajn, aspoň nemusíš vařit, viď? Máji, já dneska udělám rychlovku, maso zapečené s tím sýrem.
19. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
No jo, u nás pořád prší, ale už neleje, jenom tak prší a nevypadá to, že by se mělo vyjasnit. Obloha šedá, no nevadí, stejně budu polehávat.
19. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj Mončo, se musím vždycky smát, jak se liší výrazy v reublice :grinning: . Lambáda je červený víno s Colou, kámoška ve Varech mi psala, že u nich je to Houba, tak nevím, jak temu říkáte u vás :slight_smile:
Maso se sýrem, hmmm, tak já nevím, co vymyslím, možná ale smažák, už dlouho jsem nebyla v nemocnici :grinning: a navíc se nám už začíná kazit v lednici. K temu brambory, aspoň je přeberu, taky už asi nebudou všechny jedlí, bo já celou dobu, co tu Ouboš nebyl, nevařila. Tož všechno nám tu nějako zestárlo, krom mě :grinning:
19. črc 2009 v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.