• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Bellíšku, ještě si tam ten deštík chvilinku drž, bo dopírá druhá pračka. Mončo, to snad neni ani možný, že fakt někde bylo sluníčko, tady lilo celej den, mraky obrovitánský, šedo, tma, celej den, mi to hlava nebere :sweat_smile: Holky, ještě někde bylo včera hezky?
19. črc 2009 v 09:24  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobylky.
Tak jsem se probudila ze smradu di smardu. Celou noc otevřená okna,ale cítím to pořád. Nemám ale čas tady gruntovat,to bych si jedině mudela pozvat Máju, :grinning: bo teď jedem k našim na oběd, budu tam už nechávat Mikiho a večer odtamtud na zábavu a zítra ráno směr Kokořínsko.
Mončo, to víš, že už teď jsem z toho na měkko,že se s Mikim budu loučit,proto ráno jsem si ho v posteli umazlila:slight_smile:
Bellíšku, tak jedeš zas na další fffčeličku a proti čemu se dává agolutin? Hlavně, ať tě bříško už nebolí.
Májo, tady už vykukuje taky sluníško,ale pršelo celou noc a ta zábava má být venku, snad se vydaří. Dynovec tam hraje jako předkapela a pak Míša s tou svojí. Jo a jak ses tuhle ptala jestli Míša zvučil až do rána, bo si něco přihnul, tak to on nepije a hlavně ne, když zvučí. No atakhle pozdě přijede proto, že to vše musej sbalit, vybalit...někdy docela vopruz.
Andrejka nám ještě hajá?:slight_smile:
Zdravím tvšecny kobylky
19. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Přeju krásnou neděli všem holčenkám na těchto kobylých stránkách. Konečně neděle a klídek. Máji, Andulka je prostě sluníčko, je to krásná holčička :sweat_smile:
Belunko, budu Ti moc držet pěstičky v pondělí, ať to vyjde holka zlatá. Jinak vše jsem dočetla, krásné novinky, ne všechny veselé, proto přeji, aby už ostatní takové byly.
Věruško, užij si fajn zábavu, taky bych hned vyrazila, ale jsem teď nějaká prudérní, takže bych to asi nebylo nic moc :frowning2:
Doufám, že u vás milé kobylky svítí sluníčko, u nás nééééééé, je tady hnusně, už aby zase svítilo. Ale ono zase bude svítit, jak budu chodit do hokny celej týden :frowning2: nemáme tam ani klimku, takže si fáákt užívám :angry:
Přeju fffffffffšem :slight_smile: krásný den
19. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj Věruško, já se ptala na to zvučení, bo jis psala, že došel až ránu a máte tichou domácnost bo tak něco, tak jsem si myslela, že je nagoganej :grinning: a on chudák uklízel kabelení.
Se máš na zábavu, to jsem nebyla až asi 10 let, choděj tam taky tak starý lidi, jako jsme my? :grinning: Já bych taky zašla, Luboš furt vzpomíná tady na jednu kousek od Třebu, ale bojím se, že tam budem jak rodiče :slight_smile: , jsem tam chodívala do dvaceti let...
Užij si to a pak i dovču, no stejně nás mušíš informírovat o průběhu šlapání...
Mončoet ahojky, jsi z Bééérna? A ta neni sluníčko? Takovej kousek od nás, omg, to néééé, já muším na tu procházku ještě :slight_smile:
Andrejka má půlnoc, udá se...
19. črc 2009 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Už jsem tady ostudááá :frowning2:
Jsem naprosto hrozná huž, co? Ono mě to za týden přejde, až budu v ouřadu :wink: Ale když já večer ne a ne zalézt do pelechu. Čučela jsem nakonec na český film, "Tak Ahoj", příjemný to bylo. Pak jsem čučela, jsetli bude nálet kobylek a logicky nebyl, bo každej normální člověk v noci chéérníí, že?
19. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Dobré poledne dupky :slight_smile: Oběd nachystán, tož jdu uklízeti, venku deštivo, tak se stejně nedá nic dělat :frowning2: Belíšku, odpočívej, a užívej si lenošení :slight_smile: Máji já bydlím ve Vršovicích, je to součást Raduně, tak se když tak koukni :grinning: Věruško, alespoň k vám nepujdou zloději, bo je ten smrad povalí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Andrejko, já bych tak dlouho chtěla spát, ale nálada je pod psa, tak se pořád budím a uvažuji co dál :unamused: Zdravím vás berušky :slight_smile: Mony jak je, ještě je blivno :slight_smile: A zdravím druhou Monču :slight_smile: MVMR
19. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
Kočenky, se asi ptám jak blbka, ale z veřené čočky už asi neudělám polívku, co? Já jen, že jsem to přehnala s množstvím, a že bych ju musela mít dvakrát po sobě, to ne.. Nebo ňákej fígl, co s ňou, aby to bylo jinší jídlo...
19. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Andrejko uděláš, přidej vodu, trochu masoxu a dochuť dle potřeby pepřem :slight_smile: Já to tak dělám :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Karolajnko, děkujuu, bezva! A počimu nálada pod hafana?? :frowning2: POřád stejná písnička? To je mi líítoo.. Ale někdy je lepčejší neuvažovat co dál, bo se to samo nějak vyvéérbíí.
Tak Belíšek huž má píchnuto.. Belíšku, Ty si nepíchneš sama? Já Tě to naučíímm, takovejch kiláků projedeš.
Májenko, tak jsem se zeptala Honzíka, a u nich v hospodě říkali červenýmu s kolou, Lesba. Má tam kámoše hospodskýho, takže tak :slight_smile: . Věruško, tak to budeš bez spojení, co? No, snad se vám dovča vydaří, a oddusníte s Míšou kapánek zasejc náladičku, jó to je věčněj boj, co? A Cp Péťa??? Jak je??? Jó, a zdravím obě těhulinky Monči :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Andrejko, Věruško, Karolko, ahoj kočky moje zlaté:slight_smile: Andrejko, olejovku si nepíchnu ani náhodou! A mám to do práce kousek, takže radši si to nechám píchnout od odborníka:slight_smile:
19. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Karolko, kočičko, pročpak pláčeš? Zlobí Tě zase manža? Tak snad bude brzy líp, beruško, posílám Ti pohlazení:slight_smile:
19. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Ještě jsem zaregistrovala Mončuet, zdravím Tě, těhulkooo:slight_smile: No, vzhledem k tomu, že jsem v práci s holkama zdrbla, tak jdu až teď vařit, ale budu načuhovat, koťátkaaa:wink:
19. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Beli, s tím Agolutinem tě chápu, já si ho píchla a ještě pořád tam mám modřinu :unamused: Byla to bolest jak prase :angry: Jinak pořád je to doma stejné a já uvažuji, jestli vubec má smysl, chtít druhé dítě, když to asi mezi námi nedopadne dobře :unamused: Nechci vytouženému miminku kazit dětství :angry: A nebudem se huž o tom bavit, bo je to hodně negativní a já tu nechci šířit smutnou náladu :slight_smile:
19. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
TAk čočkovka je dobrá, Karlí :wink: . Dík. Belí, tak to je olejovka? A na co je to dobrý? Progesteron?? Na sliznici??
Já muším vše vyzvědět, bo při tom Ketu v září si všechno ohlídám! Tak dobře, že sis pokecala s holkama :slight_smile:
Já zatím i vyžehlila, a chtěla jít ven, ale zase pérší. No, bych se na to vyprdla. Tak tu sedím zase s turbanem a přemýšlím, co budu dělat. Asi vymetu a vyčistím kamna. No, ale s turbanem?? :sweat_smile: Tož huvidíme, Honzík mi ráno vyčetl, že jsem se nekoukala na pohádku "O chytrém Honzovi" :grinning: :grinning: :grinning: . No, a teď spravuje omítku v chodbě.
Karolajnko, já Ti nevím, co na to říct. Jen že jsi hodně emotivní, jak já, a to pak jsem taky někdy měla pocit, že je to na ho.. všechno, ale zasejc to přešlo. Tak já nevím. Je mi to líto. Kéž se zase vyjasní..
19. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Karolkooo, nejsme tady jenom, když je ejchuchu, bohužel nejsou všechny dny jenom malované, jsme tu pro Tebe, berunko. Andrejko, je to progesteron a u nás ho píchají vždy každý den až do ETu, pak Utrouš.
19. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
autor
Přesně tak. Ejchuchu je jen vedlejší, i když velmi příjemnej produkt týhle naší rodiny.
Belí, a to je účinnější než utrouš? A píchá se taky do břicha?
19. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Andrejko, Agolutin je to stejné jak Ultrouš, jen je to v injekcích, tak to má asi lepší a rychlejčí účinek :slight_smile: Berušky vím, že to myslíte dobře, ale mě prostě nejde pomoct a tak vám nechci kazit náladu, holt, život není procházka růžovým sadem a každý si své břímě musí nést sám :slight_smile: Beru to tak, že mám zdravé šťastné dítě, co víc si přát :slight_smile: kapišto pišto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Karolko, věř, že o tom, jaký život dokáže být ku..a, vím své. Chci Ti říct, že jsme tady, ať s námi počítáš, když budeš potřebovat. Andrejko, ten Agolutin se píchá do svalu.
19. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Hezkéé odpoledne, kobbyylleennkkyy :slight_smile: :slight_smile: ,
tak agolutin do svalíku Bellí, to znamená kam? Když mám tuček všude.. Do stehna??
Karolko, a jak je to vlastně s kobzolkem? Jde teď už do školy?? A máš recht, kobzolek je ten největší poklad!
Já jsem dostala první dáreček k narozkám, bo prý mám na každý den jeden. Tak si ze mě miláček dělal šprťouchlata a dával mi jako starý cd. Tak jsem mu na to furt skákala, a on se mi chechtal, ale ve třetím starém cd byly lístky do divadla! Dobrý , né? A od zítřka do středy máme prý každý den výlet s překvápkem, tož su zvědavá, co to bude a jak dlouho budeme vždycky pryč. Už bych jela dneska, bo chatu miluju, ale každý den je huž moc. Ale prý až zítra. Tak jsem uklidila šuplíky s hadrama, a teď dala rozmrazit kuřecí prsa. Zkusím něco jako tu Májinu mňamku, ale bez smetany. Jen kuřecí na rajčátkách. A to jsem ještě měla dilema, Karolko, Honza má další ATB a nemá jíst ovoce a zeleninu, ale pečená rajčata nevadí, ne? Jinak huž mě ty ATB sejřej, huž 5.!! od září. A zase sex jen s ochranou. Tak už tomu Ňák nevěřím, těším se na toho neléčitele, bo se zeptám i na toto. Honza má furt zánět v uchu, jako malýmu mu prdnul bubínek a já si myslím, že v té krvi může být toto a chce to řešit jinak než furt jen chemií. Jsem se rozepsala.. Kde jste všechny? Asi jen Belíšek, bo ten muší odpočívat! A smutná Karolka. Jináč jste v teréénu, co? No jo, Mája s kámoškou a s kočárkama - zááávidíííím :wink: , Věruška předává se slzama v očích Mikíse, a kdo ví, jestli ju vůbec ještě huvidíme před Kokořínskem! A Janni, jak Ty s tím výletem??? Byli jste vlastně včera??? MOnča tuty taky vejletí s rodinkou.. Péťo, hallóóó!!
19. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahojky,tak jsem konečně dobyla tel a hned píšu. Už se řítíme domů. Špinění je hodně slabé asi se mi povedlo miminko přesvědčit ať to s námi zkusí. Věruško taky tam ty houby občas dávám. Užij si výlet. Belí to je dobře,že už je ti líp. Andrejko nebudeme v září sami? Já vím,že to mají holky daleko ale stále doufám,že zvědavost bude silnější. Jani buřina doma přejde a zase bude fajne. Vždyť to známe všicí. Zdravím Monči a Máju s Aničkou. A prostě všechny kobylky.
19. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Jé Andrej baf!
19. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahojky
tak jsme měli vepřo(kačenu) knedlo zelo. po obědě jsme poseděli a pak domů schrupnout no a teď vstávám. Andrejko ten Agolutin je do zadku tak si ho asi sama nedáš. U nás ho ale nadávají běžně mě ho dali při první těhu krvi když jsem měla málo progesteronu + mi přidali ke Crinongelu utrogestan, tak je to stejné jak psala Karolka.
To s těma lístkama je hezké a ty výlety, jé to by mojeho nikdy nenapadlo, taková romantika :slight_smile: To jsem zvědavá třeba zítra dostaneš CD s letenkama :slight_smile: co víš.
Máji tak to jsi mě pobavila a já myslela že sis trsla nebo že je to zmrzlina :slight_smile: U nás ani nevím jak se tomu říká. U nás už krásně svítí tak to už taky brouzdáte venku na procházce. jen si dej sejra vždyť už slepák nemáš.
Karolko děláš dobře chvilku to pusť z hlavy užívej si kobzolka, a co takhle mu pořídit pejska? Máte už nějakého? On si to tvůj rozmyslí jen mu dej čas ať si na to přijde sám.
Belli tak to je dobře aspoň ses v práci odreagovala.
Věrko a vy už dnes vyjíždíte nebo zítra, no ale každopádně šťastnou cestu a hezky si to užij.
No a kdoví kdy se vrátí Lucka.
My zas razíme na hřiby tak zatím pa.
19. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
autor
Pééťo!! Ahojjj, tak to mám radost! Vše bude dobrééé!
A v září?? Nebláázni!! Ty, já, Mája, Věruška, Janninka určo, a Belíšek, ten je jasnej taky, jen v případku těhu nevolností bude omluven, jenže jsem přesvědčená, že pak jí to nebude vůůbec mrzet, bo bude mít mimi!!! TELEPATIÉEE, už odepisuje ta holka kadeřnickááá!! :grinning:
Muším jít na chcilinku, bo jsem udělala kafíko, a Honza huž čeká ! Mám příděl, 2 bebesušenky :wink: :sweat_smile:
19. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahojky, už jsem doma. Ráno volala tchýně s tchánem, že se stavěj, byli v Brně, tak cestou zpět, v tem mi zapalíla mozgovna, že má tchán taky dneska narozky. Fofrem do shopu, nakoupit padárky a už psala kámoška, že teda razíme ven, tož jsem dodělala oběd, přebalila a oblíkla malou a že jedeme. V tem zvonek a tchánovci hýýýr, omg, no tak se poňuchali s Anýsem jen tak rychlovkou a už jsem zas pláchla, no debilní t bylo, ale kámoška zase není odsud a odjížděla domů, navíc t byla jejích první vycházka, tož se nedalo nic dělat... :unamused:

Dneska jsem dělala masiko z mimáče, je to moc dobrý, akorát jsem k temu nedělala bramborový placky, jak mají být, ale uvařila jsem jen gnochi.

V 17hodin máme jet opět k temu včerejšímu oslavenci, bo pssal ráno, že si to máme přijít dojíst a dopít, asi zbylo mamsisko :slight_smile: , tak když bude hezky, pojedeme. Ale já jsem urvaná jak čuba a opět mi natýkaj nohy, tááákže s tu močí na vyšetření asi přeci jen půůůjdu :unamused:
19. črc 2009 v 15:56  •  1 dítě  • Odpověz
Berušky, tak už se tu pomaličku scházíte:slight_smile: u nás je 10 minut sluníčko a pak 15 minut prší, ach jo. Ještě jsem musela jet vybrat peníze, bo jestli bude ET už zítra, tak jsme platili zatím jenom zálohu a před ETem musí být všechno uhrazeno. Hlava děravá, jsem je zapoměla vybrat, no.
19. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
Andrejko, to je krásné, každý den s překvapením:slight_smile: Máji, tak nožiska Tě zase trápí? Peťko, skvěle, že špínění ustalo. Věruška už asi nenakoukne, ale přeju krásnou dovolenou:slight_smile: Ještě si chci udělat nehtíky.
19. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
Teda už jsem doma :wink: a musím říct,že z toho mobilu nejsem schopná na nic reagovat.2hodiny jsem Vás v autě dočítala :unamused: Jirka už jel makat :wink: mě už se točí prádlo v pračce a další 2 tam ještě hodím.V 18 máme jít na véču,tak do té doby musím něco poflákat :wink: Belí tyhle korunky tě nebudou mrzet páč z nich uvidíš výsledek :wink: mocinky Ti to přeju :wink: Andrejko tak to jo,já nevěděla že žabky už potvrdily účast :sweat_smile:
19. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Peťko, to né, to mě nemrzí, jenom jsem to mohla vzít, když jsem jela z práce od holek, ale to je jedno, tak jsem se projela:slight_smile: OMG, slyším někoho u branky, asi nečekaní hosté.
19. črc 2009 v 16:38  • Odpověz
Jééé hlavně né nečekaní hosté k nám :frowning2: nejsem doma!!!!!!!!
19. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Tak mě potentilo mimisko, přebaluju, zvednu nohy a šup, huž mám posraný nový riflíky, to mám radost, hnedle je prát...
Tož jsem tu posraninu rovnou vzala vykoupat a slavnostně konečně usnula, já bych taky padla do pelechu, je to strašně únavný být na ni celej tejden sama a při představě, že Luboš ráno zase frčí....áááách jo. Krátkodobě to jde vydržet, ale při představě, že by byl pryč pořád přes týden, no fuj, úúúplně mi z teho husina naskakuje. Mrzí mě, že spolu bnevyrážíme po obchodech, na procházku, prostě tu chybí no.

Peti, to jsem ráda, že jen špiníš a ještě ke všemu malinko, musíš se šetřit. A jak bylo na výletě? Co jste tam jeli dělat?

Kačka už nám dosvatbovala, to mušelo bejt ejchuchu, kam to vlastně na tu svatbu až jeli a komu? To nám muší povědít a poslat nějaké fotos.

Věruško, hezkou dovču, závidím, ta holka je samá dovolená a to ještě chtěj snad k temu mooooři, no zasloužej si to, to jo. Ale já tak bo néééééééééééééééé? :grinning:
19. črc 2009 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.