• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Peti ahojky, jak jste se měli?
Belli tak ses projela navíc, no my taky- vyrazili jsme na hřiby ale manžovy se začalo chtít na velkou toš jsme to museli otočit a jet domů, on odmítá jít v obchodě na wc. Tak čekám jestli teda ještě pojedem nebo co bude.
Jéje Máji toliko akcí naráz, no hlevně že si tcháni pochovali malou, popřálas a je to.
Andrejka už si dává svůj příděl :slight_smile: a hořké kafíko.
19. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Jinak mě stále zubožuje mrcha, dneska třetí den, to tak bejvávalo, jsem zvědavá jak dlouho se zdrží u nás tentokráte. Už by mohla vypadnout, bo chci jít plavat do vany a zase jsem si koupila ten Aviril olejíček, ale nebudu ho tam chrstat celej, jen půlku, abych neplejtvala :slight_smile:
Andrejko, ty Tvoje narozky, to je nádhera!!! mýho by to taky ani nenapadlo. Mě jo,a le dělejte chlapovi překvapení, že? :grinning: By mi o to ani nestál. Stejně si kolikrát říkám, jak to maj ti chlapi jednocuchý, stačí kytička babě a má radost, teda myslím si že většina jo a chlapovi co koupit takový podobnýho? Bordel je v tom, že jeho ta kytka nenapadne, furt řeší veledary a jedna rouzís ho netrkne...Andrejko, závidím, užij si to a vyřiď mu, že žádný dlouhý vejlety :grinning: , bo máš povinnosti na ihahákovi. :sunglasses:
19. črc 2009 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz
Jsem tak strašně unavená, ale dala bych si něco sladkýho, už jsem spásla Milu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vymyslím nějaký upečení asi.
19. črc 2009 v 16:55  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Máji a Mončo,měi jsme se úžasně až do doby co Jirkovi zazvonil telefon :frowning2: domluvil si nějakou dopravu :frowning2: původně jsem si myslela,že zůstaneme až do pondělka ráno protože j mam v pon odpolku.Ale bohužel ráno vyráží směr Brno a chce jet brzy aby ta pitomá D1 nebyla zasekaná!Byli jsme tam v karavanu se známýma které vidíme 2krát do roka.Sice mají hooooodně nevychované děti ale dalo se to vydržet :wink:
19. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
Máji jen si dej si zasloužíš a chudá si taky jak párátko.
Peti tak to je škoda ale co už, tak aspoň jste si užili.
Tak my zas jedem
19. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
Tak už jsem zpět, návštěvička se byla jenom podívat na žížátka a vypili kávičku a už jeli. Moni, to znám, my bysme se taky vrátili, chtít se nám na velkou:grinning: Ale už jste zase odjeli, tak super. Už tu svítí sluníček o 106, tak ještě rychle suším venku tričko a 3/4 kalhoty, ať si je můžu zítra obléct. Ještě si musím sbalit pár věcí, vykoupat a do pelíšku k telce a s vámi:slight_smile:
19. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Andrejko, zapomněla jsem ti pogratulovat k narozeninkám :slight_smile: Dupko ať se ti splní všechna přání :slight_smile:
19. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
Beli vyfoukám si hare a jdu držet paluchy, ať už máš zítra kobzolky u sebe :slight_smile: Sice nevím, jak se ráno namaluji, ale to nevadí, přinejhorším budu strašit lidi, ale palce nepustím :slight_smile:
19. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Karolko, ještě nemusíš, já bych je chtěla tak nejdřív ve středu:slight_smile: a Andrejka má narozeninky 23.7. a ještě Regi má 21.7. narozeninky:slight_smile:
19. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Kobylenky moje, ještě načuhuju:slight_smile:
Zábavu jsme vzali hopem, akorád dohrál synovec a spustil se déštˇ, tak už jsme tam se ségrou na Míšovu kapelu nečekaly, poslechnem jindy. Stejně potřebujem obě balit.Představte si, že na téhle pouťovce jsem byla ve 14ti letech poprvé na zábavě. Uplně se mi protočily panenky, že uuuužžžž je to 19 let! OMG! :grinning: Jinak ,Májo, na takovéhle vesnické zábavy chodí skoro všechny generace, teda aspoň u nás to tak chodí, takže jsem tam zdaleka nebyla nejstarší :grinning:
Holkyýýý, jsem normálně z toho Mikíska hotová, Možná jsem větší závislák než on. Párkrát jsem na zkoušku u našich jako odešla a on kňučel, tak jsem pak odešla doopravdy když spal a netýrala sebe ani jeho žádným loučením. Se ví, že do 10ti minut jsem mamce volala co dělá, prý byl v pohodě. Tak uvidíme... Nikdy bych si nemyslela, že mu takhle propadnu. Asi jsem ujetá,ale jsme vlastně pořád spolu, tak jsme oba na sebe už závislí. Možná je to dobře, že u našich bude, pač takhle to asi taky není dobrý, aby chodil za mnou všude kam se hnu, i na záchod :grinning:
Tak jdu dobalit, uklidit a ráno vyrážíme. Pojedu se ségřinou rodinou a Míša tam za mnou přijede v úterý, bo už nemá tolik dovolený a musí si taky něco pošetřit na září, kdyby mne vozil do Pronatalu. A taky bysme ještě chtěli v srpnu k tomu moři...
Petíí, jsem strašně ráda,že špiníš jen malonko, to je normál,ale fakt se víc šetři a odpočívej.
Belluško ,ráno zas vyrážíte? To ale asi ještě ET nebude, ne? No, určitě si napíšem, Já tu ráno ještě budu a pak už jen sms. Nebojte, kobylky, budu informovat :wink:
Andrejko, kdy razíš do Práglu a do práce? Jéé, ten Honzík je fakt romantik, vše odpuštěno, viď? :slight_smile: Škoda, že ti nemůžu popřát osobně,ale v září si vše snad vynyhradíme. Moje séga slaví tento rok taky tyto kulatiny a 5. 9. bude velká rodinná oslava. Vždycky točíme prasátko :slight_smile:
Karolko, nevím jak tě potěšit. Život je fakt někdy v něčm sviňa. Na jedné straně dá, na druhé zas vezme. Hlavní je, abysme si uvědomili, co vše máme a to vidím,že si uvědomuješ, bo kobzolek je největší dar:slight_smile:
Májuš, tak zas budeš slaměná vdova? No, asi to fakt musí být záhul na mimísko sama. ještě ,že máš dyžtak v záloze občas mamku.
Mončo, tak jaký byl úlovek hřibů? :slight_smile: Bude omajda? Taky bych si ještě jednou dala.
Kobylky, jdu na to balení. Tady je takový klid a smutno, žádný chlupáč nechodí za mnou... :frowning2:
19. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka,
tak jsme nakonec vyrazili do lesa, že jako se projdeme a nakonec jsme čučeli pořád do země, no ale úspěch byl, teď jsme dojedli smaženici :slight_smile: . Tak jsem ráda, že byla pořádná prochajda, v rámci zdravotního cíle :grinning: . Teď si dáme chalupáře! Belíšku, tak zítra je další důležitý den pro Majdinku a Pavlíka! Tož myslíme na váááás!!
Májuško, tak Anýseek Ti pokřtil riflíky? :grinning: :grinning: No, nediv se, páč Ti na ně ... :grinning: . Si stejnak myslí, chtěj ze mě dělat modelínu, já chcu baštit a chovat, jinak nic nepočebuju :slight_smile: :slight_smile: . Karolajnko, jak říká Belíšek, ještě nejni k čemu přáti, no ono ani tak není k čemu, bo je to poslední trojka, a to nejni moc příjemný. No, ale což, pětka to ještě není! :wink: Monči, tak taky na houbičky, taky? To my máme sebou vždycky papírový kapesníčky, bo manža je trempík :sweat_smile: . Taky ty houby máte tak červavý??
19. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Šmarjáááá, Věruška napsala romááááán, jdu číísti!!!
19. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
OMG! Věruška a Andrejka napsaly román:grinning: Berušky, já myslím, že zítra ještě ET nebude, ale u nás se sleduje každý den i sliznice a vaječníky a tak. Ale jezdit denně cca 280 km je celkem náročné, tak tam raději zůstanu a pak Pavlíkovi zavolám, kdy si má pro nás přijet:slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Věruško, tak až tekhle je Ti smutno bez Mikíska, jéé :frowning2: . Možná Ti udělal velikou náplast na bolístku.. víc než si myslíš. Já Ti tenkrát po revizi spala s medvědem. Jak úchyla, ale celou noc jsem ho držela, pořád jsem ho vnímala, a bez něj mi bylo smutno. Vydrželo mi to asi 3 měsíce. Užij si dovču, počásko má být dobrý, sice se teš často seknou, ale snad jim to vyjde, ve středu maj být zas tropy. To zasejc budeš mít svalíky, se máš :wink: . Jóó, a do Pronatalu budeš jezdit v září se mnou, přecivááá :grinning:
19. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Andrejko, tož já ti popřeji znova ve čtvrtek :slight_smile: Alespoň to zdraví :slight_smile: To se sejde vždycky :grinning: Jinak kobzolek jde v září do školy :slight_smile: Věruško, neboj, to zvládneš :slight_smile: Beli, já ty paluchy stejně držím :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Věruško neboj, krásně si odpočinete, pěkně vám to uteče a než se naděješ, budeš zpátky u Mikíska:slight_smile: Andrejko, tak procházka v lese, smaženice, romantikaaa, hm:slight_smile: My koukáme na Cesta z města. Karolkooo, kdy jedete na tu dovču???
19. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Beli v sobotu :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Aha, já myslela že taky už zítra:slight_smile: jo a víte co se mi povedlo? Mi vypadla z ruky sklenice, co jsem v ní měla bylinky a rozbila se, tak mám po bylinkách, no. Ještě mám tak na 5 hrníčků, co jsem měla v malé skleničce.
19. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Bellíšku, taky znamení, ne? :slight_smile: Vždyť už je nebudeš potřebovat! A těch 5 hrníčků už je tak akorát.:slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Dívám se na Cestu z města a oni tam zastřelili peska :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
pejska
19. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Věruško myslíš? Tohle mě nenapadlooo:wink: už máš sbaleno?
19. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Určitě je to znamení:slight_smile: Ještě nemám uplně dobaleno,ale jdu na to, jsem se nějak na ten film zakoukala.
19. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
No jo, ten film se strašně líbí Pavlíkovi, říkal, že mě úplně vidí jako tu babku s těma husama v tom kostele, OMG!
19. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahojky, mám nějaký fofry.
Petjunko a co tvůj starouš dělal, že musel domů a do práce? Co jede dělat do Bééérna? Nejezdí aj k nám, že bys mě přijela učesat? :grinning:

Věruško, neboj se, Alfíka jsme opustili 2x, jednou když jsme jeli do Paříže a pak když jsme jeli do Itálie, já pokaždý bulela :wink:
19. črc 2009 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz
Májuš, jaké fofry? Co pořád děláš?
19. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Bellí, Pavlík tě vidí jako tu blíáznivou stařenu??? Teda,,, na prdel by měl dostat, to já tě tam vidím jako tu blondýnu:slight_smile:)
Zdravím Májuchu poletuchu, jsi mne zastoupila v poletování:slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Andrejko jé taky byla u nás smaženice, ale snědl všechno manža. No našli jsme jen babky a většina červavých. ale smaženice byla i pěkná procházka.
Belli tak to je fakt znamení a střepy přináší štěstí. Tak na zítra ať se embrijka hezky vyvíjí.
Věrko tobě je smutno, no ale jinak to nejde, zítra bude líp dojdeš na jiné myšlenky. V tom filmu přeci sama víš jak to chodí, tak neboj žije.
Karolko tak už jde kobzolka do 1. to budou fofry, je to ze školky skok.
Máji jak fofry? Anýsek už vykoupaná tak už půjde jen hajat, snad zas negruntuješ?
19. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Já nedělám nic, jen lítám kolem mimiska bo už to neni spací mimisko, ale plačící a pozornost chtějící. Přijeli kámoši, tak jsm epokecali chvilečku, na dojídání oslavy jme ani nejeli, bo já mám zas ty hnáty oteklý a při představě, že už je večer, je mi tentokrát ouzko, týden se dal přežít, uteklo to jako voda, ale že budou další takový týdny,,,,,omg
19. črc 2009 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz
Negruntuju, ale pořád bulí, vykoupaná byla už odpoledne, jak mě posrala :grinning: , zpívá a zpívá, táta ji teďka ňuchá a pak mi ji předá, bo já už na záda nemůžu a nohy taky ne.
19. črc 2009 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.