• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Věruško, já bulela teda jen při odjezdu, pak furt volala, jak mu je, co dělá, mamka informuje často, ale tchánovci sms moc nepíšou, tak tehdá jsm ez nich soukali aspoň nějaký info, ale měl se vvždycky dobře, kluk náš milovanej. Ale tam Tě to smutnění přejde.
19. črc 2009 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jsem se zasejc odmlčela, bo jsem taky dodělávala to kuřecí. Holky, je to strááášně dobrý, fáákt Máji, díkes. Dala jsem jen maličko oleje, kuřecí, pak mám ještě koření z Kréty na masíčko, a pak huž jen ty rajčátka na kolečka. A jak ta rajčátka pustila tu šťávu, no mňamka!! Máme to až na zítra, no mám co dělat, habych si nedala :wink:
19. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Koťátkaaa, už jdu do pelíšku. Brou nocku a krásné miminkovské:slight_smile: Věruško, zítra šťastnou cestu a krásnou dovolenou:slight_smile: Moni, tak taky smaženice, jo? Koťátkaaa, MVRMMM:slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Brou nocku, Bellíšku :zipper_mouth: :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, kdy teda jdeš zas do worku?
19. črc 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
Belli a všem, dobrou noc a hezké sny, už jdu taky směr postel.
19. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Tož muž se zas pakuje, ale dobře tak, lepší když má práci a nesedíme spolu doma, bylo to sice prýma, ale beru to jako takovej dar, že to hezky vyšlo, měl vysokou podporu po dobu, co bylo mimisko nový a potřebovala jsem pomoc a taky byl doma, když jsem nemohla chodit s těma kontrakcema, prostě to nádherně vyšlo, měla bych za to děkovat.

Prej moc buším do magneťáku :grinning: říká Ouboš mimísce, bo ona ještě nespí.
19. črc 2009 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz
A Andrejko, ani sýr jste si na to nedali?
19. črc 2009 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz
Moončo,hlavně nesušit houby na plotně :grinning: ať nedopadnete jako já.
Máji, ono se nějak zaběhneš zas ten týden uteče. Vem Anýska do náručím dej nohy na stůl a konejši, Ona možná z rebe cítí tu nervozitu a smutek.
19. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Kde je Jannika, oni nikde nebyli bo bylo hnusně, ale třebas jeli dneska, ovšem psala, že to přesouvaj na další týden.
Holky Jannika je malušká asi jako vy všechny, já nevím proč, ale všechny vás bidím vysoký a pak budu čumět :slight_smile: A představovala mě manžovi a říkala mu, že to je prej Mája :grinning: , mamka koukala co to toto? :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
Mimíska je u táty, říkám si, že když tu zas tak dlouho nebude, tak ho teďka potřebuje :grinning: , teda mu to tak říkám, bo já huž fakt nemoooožu :slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
Belluško, Moni, dobrou noc mimískovskou:slight_smile:
Máji,já zas tak malá nejsem:slight_smile: 174
19. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Zdravim a preji krasny vecer. No to ze tu nepisi tak casto neznamena ze si vas nechodim cist. A Moc me mrzi ze jste me z tehlete diskuze vysouply, je mi to vazne moc lito.
19. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Věruško a kde tam budete spáti? Budete pokaždý jinde, asi ne, když jedou aji děti... A ještě jsi nám neposlala, kde jste to spali, jak jste byli minule na těch kolesách...
19. črc 2009 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ivčo ahojky, nikdo Tě nevyšoupl, pokud čteš, tak víš, že Andrejka vždycky píše, že holky dává pryč, když nepíšou a mileráda je zase vrátí zpět, když dojdou :wink: Jak se máš?
19. črc 2009 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak Belíšku,Monči dobrou noc, berušky. Bellí, ať se Ti zítra dobře vstává a teď oceníme Tvou budku, páč většina z nás kobylu v mobilu nemá. Takže jsme ve spojení.
Máji, Ty tedy dněska zníš smutně! To nééé, to se nedělááá! Co ty nožky, já myslela, že to odešlo s příchodem mrchy! Neodešlo??? Jinak, jak jsem písala, máme ještě týden, bo jsme měli takhle už od května nahlášenou dovču, a Honza to nemůže měnit, bo se zastupují pouze dva, a kolega je kdesi u móře. Takže si já ušetřila dovču a protáhla neschopnost.
19. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
To jako kdyz nepisu tak mezi vas nepatrim tak to se mi nelibi.
19. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Nemuzu za to ze tu nemuzu byt kazdy den .
19. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
No nejsem smutná, ale tak nějak nad tím přemýšlím, že těch prodejů bude ještě víc a víc, že takto budeme samotní častěji. Ale dá se to vydržet to zas jo, ale mohli by je pustit třebas v pátek, tenhle jeden den je prostě málo. Já jen prala, aby měl co sebou zase, jel ana nákup a jinak jsm enic nestihli.
Mám přecivá Kobylu, omg, tož to je super.Bejt sama, tak nevím....

Zítra ráno povalím s mimískou na poštu pro ty kloboooočky, uděláme přehlídku a pak dojede kámoška s dvěma dětima a pokecáme, bo byla v irsku jen tak s holkama, bez cestovky a zvládly to holky v poho, závidím, taky bych takhle s někám lítala... A prvně viděla moře, posílala mi fotku jejího prvního setkání s mooořem, tož jsem to zas obulela :slight_smile: :confused:
19. črc 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
Májuš, budem spát na intru, takhle jsme to praktikovaloi už víckrát.Žádný přepych,yle zas je to levné a stačí to. Minule na Lipně jsem sehnala ubytování přes net na privátě a taky to nebylo drahé.
Zdravim Ivu, nikdo tě nevyšoupl,ale Andrejka dělá tuhle tabulku dobrovolně a vy co jsem málo chodíte, tak ani valstně neví co má o vás psát do tabulky. Prostě jsou tam aktuální data a sem přece může přijít kdokoli:slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
No ale přesně ten privát :grinning: , bo já je obhlížela a čekám, kteréééé to byl. A o tem intru jsi mi vlastně psala, huž vím...
19. črc 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz
To je jedno, omlouvam se asi jsem nejaka podrazdena ale cekam na tu stitnou zlazu tak jsem nemela o cem psat co se tyce me a miminka tak jsem vzdycky napsala co me ceka a jak to dopadlo. Nic jen me to zarazylo.
19. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
19. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ivuš, v pohodě.:slight_smile: Tak ať ti ta štítnice hlavně dobře dopadne!
19. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Film skončil, tož se jdu dobalit. Zatím pááá a ostatním dobrou. Ještě nakouknu
19. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
To je dobrá cestovka, na to juknu blíže, ubytko za dobrý prašule a vypadá to dobře.
19. črc 2009 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz
Můžete mi hodit do IP telefony plííís, bo se mi nějako debilně blokly kontakty ve founu. Nevíte co s tím? Prej mi je zamkla jiná aplikace :angry:
19. črc 2009 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz
Jo, byla to náhoda, že jsem na ní narazila. Docela to šlo. Jo a nesmutni, teď je Ouboš pryč,ale vše má své. Třeba zanedlouho pojedete někam všichni tři :slight_smile: a my tady zas budem dřepět:slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Kde máme los andreos? :grinning:
19. črc 2009 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz
Máš ho tam
19. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.