• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Mám :grinning:
19. črc 2009 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz
Diskuze nám asi usnula, tož brou noc a zítra napísanou :zipper_mouth: :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 22:59  •  1 dítě  • Odpověz
Dobrou noc Májíku:slight_smile:
19. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
autor
Dobrouuu, koťáátka!! Věruško, hezké cyklodrandění!!!!!!
Máji, hezké kočárodrandění!! My jedem zítra na ten výlet, prý v 9 vstáváme, v 10 odjezd a ještě s někým telefonoval, tak jsem zvědavá. Vyzvídala jsem, jestli budeme doma na oběd, bo mám to kuřecí s rajčátkama, tak prej neé, až na večeři. Tož kobylky, ani nevím, jak se ozvu..
19. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
autor
Jsem vás prošvihla. Tož hezky spěte kobylky.... A zítra, Belíškův den... pápá
19. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
Dobrou noc mamuško naše :wink: Taky ti přeji krásný výlet s překvapením, užijte si to! Zasloužíš si to taky!!!
Bellííí , šťastmou cestu za miminkama :wink:
Dobrou noc všem kobylkáááám.
19. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
Bré rankooo, koťátkaaa. Už jsem vzhůru, přeju všem krásné pondělíčko a šťastný vstup do nového týdne, kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1***:slight_smile: Věrušce krásnou dovču, Andrejce nádherný vyletík a Májinko, vydrž, však máš Anýska, dupko, Karolko, ať Ti to v práci utíká. Všem krásný den, sluníčka. MVR:slight_smile:
20. črc 2009 v 05:52  • Odpověz
Dobré ráno milá vráno, chvilka času na Kobylu a tůto nikdo. Věruška asi dobaluje řízky do rance, Andrejka usnula, ale vstávat muší, bo na výlet jedou.
Manža odvezl první skupinu lidí k Brnu a už je zas doma. V osm vyráží za ouřadama a v devět mušej s bratrem vyraziti ke Brnu a následovně do Holešova, jdu to nastudovat na mapě :slight_smile:

Karolko tu Tvou část Raduně jsem shlídla už prve, všimla jsem si, že je to nějaké rozdělené bo jak. Tož pak písni do pošty číslo domku, bo já přiletím mapově až k vám dom, tak mávej :grinning:

Co kačer, doufám, že se moc nezřídil na veselce :grinning: a pošle nějaké photos.

Bellíšku, zdravím do žížátkova, co robíš?

Jo a dneska v noci zahoukal monitor, místo abych vyletěla a šla po mimísce, tak jsem ho jen vypla, aby neřval :grinning: , posléze mi došlo, že se asi něco děje, tož juknu do postýluše a mimíska byla asi mimo senzor, bo spala bez zavinky a putovala po celé postýluši. Tak ok.

Vstávat dupky, jdu se oblíkat a vyrazím na tu poštu pro čepičkýýýý, se těšim, doufám, že budou pěkný.
20. črc 2009 v 07:35  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, jsem zapomněla, vždyť mně odjíždí zase noťas, OMG!!!Ach jo, tož pápá, pak se napojím na tu kraksnu, kde muším dělat smajlíky myší :frowning2: :grinning:
20. črc 2009 v 07:36  •  1 dítě  • Odpověz
Brééé ráno kobylky. Tady už to ižilo:slight_smile:
Bellíšku, ještě jednou šťastnou cestu a hlavně ať jsou emryjky siláčci!!! Informuji, pleas:slight_smile:
Máji, ať nejsi moc smutná slaměná vdova ti přeji,ale určo ne, ty se taky zabavíš, bo mimíska je největší zábava :grinning:
Andrejko, krásné výlety vám přeju, taky napoš kde jste a já taky napíšu kolik kilometrů máme v nohách:slight_smile:
Všem pracujícím, ať to rychle utíká,
krásné těhulení a pozitivní zprávy rak báááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááj všem, v sobotu jsem zas na kobyle,ale možná, že se ohlásím i dřív, bo švagr bere noutbučák :sunglasses: pa
20. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
Jé Věruškooo až v sobotůůů?Ty se máš, závidím jak sviňa :grinning: Ale určo taky ještě někdy někam pojedu :slight_smile: OMG bábovka v troube a čaj se louhuje, jéééžiš máááárja
Tak ať se vám tam líbí a hlavěnať vyjde počásko.
20. črc 2009 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz
Ještě jsem stále tady, bo čekám, až si pro mne přijedou:slight_smile:
Tak vstávat vy lenoši, ať si s váma můžu ještě povídat než odjedu:slight_smile:
20. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Tak už mi vyjíždí dostavník:slight_smile: Mějte se tu krásně a skládejte básně. Pááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
20. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Ahoj kuřáátka!
Moc vás po ránu zdravím. My za chvíli razíme. Jsem vás všechny propásla, ale doženu si vás smskama :wink: .
Budete mi chybět, ale já se mám vlastně teď skorem nejlíp, tak muším bejt skromná, Belíšek bude bez Pavlíka čekat na douležitej oukon, Májenka bez Ouboše obstarávat svý dvě děti :wink: a ještě krotit tu siréénu , Věruška jede sice za dobrodružstvím, ale bez svého Mikíse a trošku smutná, Karolajnka musí makat po zdravotnicku. Peti, ať Ti to utíká do teho UTZ bez problémků. Janni, co výlet, byl nějaký?? Zdravím všechny kobylky!!
20. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Lásenky, rychle jdu nahlásit, bo Honzik už čeká.. Belíšek má 8 oplodněných vajuch, sliznice 11mm, jedno embryjko už 7buněčné, a to stačí 4, takže super zprávičky :slight_smile: :slight_smile: . Ještě jsem se optala, kdy asi ET, ale ještě nemám odpoveď. Tož tak, béérušky.. Frčíím
20. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
Tak samo, že ještě pokračovačka v prodloužené kultivaci, tož se uvidí zasejc zítra! :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojky teda tady se teď děje tolika věcí,že ani nevim jestli vše stíhám :wink: Každopádně Majdince chci popřát ať to vše jde tak pěkně jako doteď :wink:
Věruško ty si užij vejletík a nedělej nervíky,vždyť o Mikíska je přeci dobře postaráno :wink:
Andrejko tobě ať dnes vyjde počasíčko ale vypadá to nadějně :slight_smile: užijte si to :wink:
Máji s tím monitorem to jsou stavy viď?Anýsek se šoupne kam nemá a huž to hučí ale reakce vypnout a spát dál je dobrá :grinning:
Všem krásný den.Já v jednom kole.Bajunku už budu asi adoptovat a protože tady není Terka tak se musím věnovat i hraní :slight_smile:
Máji Jirka tam vez nějakou okrasnou maltu nebo co,já ani nevím :slight_smile:
20. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojky kobylky!!!
Mocinky Vás všechny zdravím!!!!
Belíškovi moc gratuluji - krásné super zprávy - jen tak dál!!!!!!!!!!!!!!!! A ti čápi to je dobré znamení - já když byla na ET a přijela jsem domů, tak nad našim domečkem poletovali dva čápi a čekáme dvojčátka!!!!!!!!
Petji, taky gratulka!!! Drž se broučku a odpočívej!!!!
Andrejce a Věrušce ať vyjde pěkně výletík a dovča!!!!
Jinak zdravím i ostatní - Máju, Janinku, Katky,Karolku ---- no prostě všechny!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jinak já nebo teda my se máme fajn, v pátek jsme byli na tom velkým UTZ, vše v pořádku jak má být, bude to fakt páreček, mám už skoro 6kg navíc a pěkný břicho asi jak Mája v 8 měsíci :grinning:
Akorát co mě dost znepokojovalo, že mě všichni říkali, že dvojčata ucítím už v 18. týdnu a já je pořád necítila, tak jsem se dost plašila, že je něco špatně, nakonec jsem je ucítila až minulý pondělí což byl začátek 21. týdne!! :wink:
Jó a měrí 24 - 25 cm a váží asi 360g.
Jinak si to fakt užívám!!! Tak přeji všem kobylkám ať brzy prožívají to co my!!!! Je to krása!!!! Snad už nic špatně nebude!! Pá pá!!!
20. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj Daddy, no zas tu roním slzy nad Tvým příběhem :slight_smile: , to jsou krásný zrpávičky a proč nemáme nějaký fotečky celý vaší rodinky, UTZ apod.? :confused: Vložit, honem.
Páreček je teda nádhernej, kámoška má taky páreček, to je super, hodně si spolu i vyhrajou.
Já cítila Anýska až po 20.tt, takže klíííd :wink: Pěkně to letí, už jsi 22.tt to je neskutečný, tak držím palečky, ať je všechno stále tak super jako doposud!!! A ukaž se brzy zas.
20. črc 2009 ve 12:15  •  1 dítě  • Odpověz
Věruška už zubožuje koleso, ta se má, je nádherně venku, teda aspoň u ás, ani vedro ani zima.

Právě mi odjela kámoška s dvouma klučánkama, jeden má dneska dokonce narozky, už 7., toto letí a druhej je malej prďolka, satan byl nadšenej, miluje děti, lítá s náíma jak drak. Anýs se právě krmí v postýlce a Ouboš dorazil na místto a už jen hledá budovu, kde tento týden budou.

Jo a čepičky jsou nádherný, ale stále nám všechny veliký, to huž nejni možný, na nás nedělaj čepce :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:17  •  1 dítě  • Odpověz
O Bellíškovi, ani nemluvím, bo to jsou fantastiše zprávy, tak taky na ni myslíme s Anýskem a všechno bude oukej! Vyděržaj pijaněěěrko :zipper_mouth: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte dupky, jsem tu chvíli sama s plnou čekárnou, tak nakukujií :slight_smile: Máji máme číslo 25 tak hledej a pátrej :slight_smile: Beli, paluchy jsem nepustila, tož i to fakt jde dneska od ruky a všichni od ambulance zdrhají :grinning: Věruško, krásný výlet a Andrejko, neztrať se, museli bychom tě jít hledat :slight_smile: Peti, co špinění, na ústupu? :wink: dady zdravím a myslíme na tebe :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jdu na to dupko, si pocestuju, mimisko nacpaný a usíná, parádička, mě bolej záda jako prase, asi navštívím Tvou čekárnu, snad aj se zádiskama mi pomůžete :slight_smile: 25 je dobrý, hlavně nemít číslo domu 4, bo 44 apod. :wink:
20. črc 2009 ve 12:24  •  1 dítě  • Odpověz
Huž to mám, jste kousek od obecního ouřadu, ale blbě se mi orientuje, kde máte zahradu, máte na ní ještě nějaký stavení? :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz
V Raduni je pěknej zámek u vody, hmmmmmmmm a škola je taky hezká a veliká, tam jezděj určo i Vršovičáci bo ne? Aji ouřad obecní jsem viděla, ale raduňskej...
20. črc 2009 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz
To je špionka :grinning:
Tak jsem jukla na Máji oblíbený mimáč a našla buchtu s rybízem,jsem zvědavá jak to dopadne, huž je v troubě ;-
Dady užívej si to těhulení ve zdraví.6kg s dvojčátkama není tak moc :wink:
Janí už je vše jak má být,uvidíme ve středu jak to vypadá :wink: ať tě pacoši moc nezlobí :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ha Petjuna! :confused:
Nečesáš bo co?
A co teda ten Tvůj starouš pracuje? :slight_smile: Vozí ušlechtilou bo jakou maltu? Co to je? Nějaká s modrou krví bo jak? :confused:
Pak napiš, co buchta, mušíš dělat ty recepisy co jsou v topce, ty nezklamou bo hodně okomentovaný :wink:
20. črc 2009 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz
A kde je Kačer pořád ještě? Se zotavuje ze svatebního zubožení? Nevíme kdo se vdávla, ženil, proč to udělali :sweat_smile: , prostě nic :slight_smile:
20. črc 2009 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz
Češu až od 14,teď kmitám doma :wink: A Jirka má autodopravu takže stěhuje a přepravuje cokoliv :wink:
Na ten recept bylo dosti koentářů a vypadá úžasně,doraž na kávu :wink:
20. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak já už letím stačí adresa a prozkoumám to aj s buchééétkou :grinning:
Aha auttodopravu, přemejšlim, co by nám tak mohl dopravit :slight_smile: , no třebas Tebe, ale takový velký náklady asi nedělá, co? :grinning:
20. črc 2009 ve 13:08  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.