• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Já jsem samostatná,JÁ se dopravuju kamkoliv sama :grinning: tak pojeď,Unhošť u Kladna :wink:
20. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Huž to najíždím :grinning: Nemůžeš pro mě poslat nějakou třebas autodopravu? :sunglasses:
20. črc 2009 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz
Se nalítám, zrovna jsem byla na Kokořínsku a huž zas ke Kladnu, omg.
20. črc 2009 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz
Tak třebas Svépomocná ulie, bo Osvobození? :confused: To j velký omg, já myslila, že je to nějaká prdka.
20. črc 2009 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz
Bude to ulice 1. máje a je to!
20. črc 2009 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz
To jsi hodná, že jsis po mně pojmenovala kadeřnictví :grinning: První odkaz-Kadeřnictví Mája Unhošť :grinning: A neřekne to holka jedna zrzavá :grinning:
20. črc 2009 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz
Zdravím vás kobylky.
Ahoj Májo,Petjůno a Karolko,zdravím též Věrku výletnici,Belíška do Olmíku a přeji at se dál tak dobře daří,Andrejku na tajném narozeninovém výletku.
Já jsem ted měla velice krušné obdobý mé tělo si řeklo asi že začne stávkovat ,ale snažila jsem se mu domluvit a dnes už je to lepší a můžu trochu fungovat.
Tak musím dát za pravdu Andrejce,že u mě je opravdu důležitější zdraví než dítě a musím se podle toho zařídit.
Jednoho šmudlu mám tak mě to musí stačit.
To jsem se teda rozjítřila tak se omlouvám.
20. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jé to není moje kadeřnictví :grinning: ,je nás tady moc :wink: ale človíčku s těma ulicema jsi se skoro trefila všechny jsou kolem,jsme Smetanova :wink: buchta vystrčená venku :wink:
20. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj Leontýnko,to je mi líto,že jsi zase trpěla,no ono tohle počasí nepřidá nikomu ale hlavně,že už je líp :wink:
20. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=52402
tady jí máte rychlá,výborná :wink:
20. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahojenky kobylenky :slight_smile:
Andrejko užij si výlet a jsem zvědavá jaké bude to překvapení :slight_smile:
Belíšku krásná zparávička tak at se embrijka drží a kdy bude ET?
Mája huž je opuštěná a mimísek ti pos...rifličky? :grinning: máš to s křestem :grinning: :grinning:
Věruško tak se na tom výletě opatruj a užij si ho :wink:
Peti to je dobře že už je ti líp :wink:
Monči a kdy ty půjdeš na PN?Jsem zapomněla ten datum kdy si psala že půjdeš na kontroličku.
Dady velká gratulejšn k mimískům a už cítíš pohyby to musí být krásný :dizzy_face: tak se opatruj a zase napiš
Leontynko zdravím tě,dobře že je ti zase trochu líp,to zdraví je nejdůležitější,bez zdraví nemůžeš nic podnikat ani boj o mimíska,tak at už je to vše jen lepší :wink: :wink:
A co Danusss,terezka a kde je Katy?Odpočívá po mecheche? :grinning:
Já jdu píct krtkův dort :wink:
20. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ještě Andrejka se ptala na náš výlet do Prach.skal-ten se nekonal,nebot na celém území ČR lilo :angry: a to teda fakt néééni na výlet tak sme si zalezly doma k telce a vegetili,užívali si sebe :wink:
Výlet se posouvá na tento týden,pokud teda nebude zase hnusně :slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj Jani,krtkův dort z krabičky :wink: víš o tom,že se dá i doma na plech?
20. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
http://bucifousek.webgarden.cz/buchty-moucniky/krtkuv-dort-na-plechu.html
tady je já ho ještě nedělala ale příbuzná jo a prý je úžasný :wink:
Běžm do rachoty papa
20. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jé ahoj Janiko krtkův dort je moc dobrý taky jsem ho jeden čas dělávala ,ted ulétáváme na štrůdlu.
Petjůnko počasí stojí za ho... a trpí s ním spousta lidí.
Pokud se nám to podaří a dáme do kupy všechny papíry tak zkusíme se obout ještě do té adopce.
Jdu na prádlo právě začalo pršeti.
20. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Tož jsem to našla dobře...Nekecej, že to néjni Tvoje kadeřnictví :grinning: , se nestyď :grinning: Já už to studovala všeckno a Ty ho máš teda kde? Někde u baráku? A buchtu už vidíííím :grinning:

Ahoj Janni a Leontýnko. To ráda slyším,Leo, že jsis to pěkně porovnala v hlavince a víš, že zdravíčko je nejdůlležitější, jednoho prďolku máš, tak buď šťastná za něj a buď mu super maminkou, nemůžeš přecivá maroditi bo dokonce nasazovat život! Užívej si ho. :zipper_mouth: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 13:35  •  1 dítě  • Odpověz
Kuk:wink: jdu vás dočíst, koťátkaaa:slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Petí na ten dort na plech sem narazila na mimáči :wink: ale měla jsem doma krabičku tož sem se do něj dala huž je korpus v troubě,se na něj hrozně těším-jak málo stačí k radosti :grinning: :grinning:
Májenko ty si se minula povoláním měla si být špionka :grinning: :grinning:
Petulka má svoje kadeřnictví?Nebo je tam zaměstnaná???
Belíšku ahojík :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Bellí, huž v ratanovym luxusu?
20. črc 2009 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz
Jo jo, už jsem v ratanovém pokojíčku a Pavlík na cestě domů. Andrejka už vám řekla, jak to s námi vypadá, to je krása, jak tady fungujeme:slight_smile: Janni.ko, Peťko, zdravím berušky. Dady, to snad není možné, nedávno jsi hlásila, že jsi těhulka a už jsi 22tt, to musí být krása, když se v Tobě Ti mimísci hýbou:slight_smile: Leontynko, Ty musíš být v pořádku už pro toho prďolku, co máte doma a pro manžu:slight_smile:
20. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tak jsem našla tu naši čepičkovou pani, že jde taky na umělko, holky nás je, to je něco a bude hůř, určo za pár let budou jen umělátka... Božínku, kdo ví, co tu mojí Anýsu jednou čeká :confused:
20. črc 2009 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz
Máji a teď si představ, nikomu to fakt nepřeju, že jsou někteří takoví zoufalci jako my a snaží se léta a docházejí jak peníze tak síly, abysme jednou spíš nevymřeli, když nám nikdo nepomůže.
20. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Bellí, je to zoufalství já vím, ale oni něco vymyslej určitě, vše půjde dopředu, bo je to pro ně nesmírnej výdělek. Si pořídíme CAR!!!
20. črc 2009 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz
Dobře a já budu vedoucí:wink:
20. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
holky já půjdu na recepci do toho Caru a budu objednávat a tak ju :grinning:
No jo je to hrozný,ale co slyším já,tak hodně je problém ve spermijkách jsou líny nebo nekvalitní a na gyndě mi dr říkal že je to čím dál horší :frowning2:
Ale lepší na to nemyslet berušky :wink:
Belí a víš jak dlouho tam budeš?Dnes jsou embrijka 3den vid?
20. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Janni.ko, dneska jsou broučci druhý den, v sobotu jsme měli OPU:slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
T recepce by se mi taky líbila, ale co, Bellka je vedoucí, tak já budu ředitelka, žádná troškařka. :grinning: Jestli se bude Andrejka ještě víc vejletovat, zbude na ní tak akorát uklízečka hoňbudky :grinning:
20. črc 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz
A co potom zbyde na Věrušku, když se vrátí až v sobotu? A kde se toulá Katy? Už jsem zvědavá, jak se měli na slovenské svatbě, bo to je vždycky krása.
20. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Věruška, ta bude rozvážet letáky s reklamou na náš CR na kole, bude mušet obšlapat celou republiku....no už mohla vozit po Kokořínsku :sunglasses:
20. črc 2009 ve 14:39  •  1 dítě  • Odpověz
Bo bude v narkoze během OPU dělat nový tesáky, Petjuna před ETem a KETem všechny učeše, Karolka je jasná, ta bude sestřička píchajda :grinning: , ještě potřebujeme doktora, omg!
20. črc 2009 ve 14:40  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.