• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Jak sem to počítala :confused: aha já mám dneska úterý :grinning:
Máji hoňbudka :grinning: sem musela zapnout mozkovnu co to je?Záchod?Proč hoňbudka?A pak mi to došlo :grinning: sem tam šla s mužíkem,ale bylo to tam divný a takový jak to říct?Já bych se tam asi neudělala :grinning: :grinning: sem ho tam chudáčka zanechala raději o samotě :slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Nepotřebujeme, zvládneme taky:grinning: ty jo, to není možné, že naší bobíšci mají 48 hodin:slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Už to jsou dvoudenní prďolkové :wink:

Janni, já tam taky šla s ním, poopadl mě záchvaat smíchu, tak mě vykázal z místnosti :grinning:
20. črc 2009 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz
Já bych povýšila Karolku ze sestry na dr a na místo sestry dala třeba Andrejku ta působí uklidnujícím dojmem :dizzy_face:
hehe a nebo by sme mohly mít jednu službu na víc oproti jiným carům :grinning: :grinning: uhádnete jakou?V té hoňbudce :grinning: :grinning: :grinning: by byla jedna která by pánům pomohla :grinning: :grinning: :grinning: jen nevím kdo,na to dáme inzerát a přijmem nějakou z venku :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Máji tak asi tak nějak :wink: já si to představovala jako z amerických filmů,jak tam mají ty videokazety a temno,lampičku a tak :grinning: tam sem čučela,asi to tam valí jak na páse :grinning: jaký pak copak,žádný kazety-dělej venku je fronta :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
No jo, já bych se asi taky na povel neudělala, ale Pavlík teď v sobotu taky říkal, že měl problém, prostě to asi taky není žádná sranda, ale furt lepší, než co musíme vydržet my:wink:
20. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooj kobylky.
Jak se všechny máte?
Já mám teď docela fofr.V neděli odjíždíme s Kájou na dovolenou ČR tedy spíš po MORAVĚ ale to nevadí.To je taky ČR :wink: .Tak balím a kupuju potřebné věci.
Taky jsem si musela trochu trochu odpočinou od nervíku a načwerpat nové síly abych to všechno zvládla.
Bellko a jak ty?Určitě to dobře dopadne.Já tomu moc věřím.Petrušjsem ráda že se miminko nechalo umluvit.Mám velikou radost.
Májo a co ty?Už je to vše dobré?
20. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak krtkův dort je v lednici :dizzy_face: ale sem trubička největší,celá natěšená udělám tu šlehajdu,ten krem s vločkama smíchám a vesele to kupím na korpus a říkám si to je nějký nízký :confused: a až sem tam měla všechno tak mě to trklo,nemám tam banány :rolling_eyes: tak zase šup do mísy vše zpátky lup tam banány a huž je to hotové :wink:
Nevím Belíšku jak by to chlapi zvládali kdyby měli podstoupit to co my :confused: myslím že je to dobře zařízené,my sme silnější myslím duševně než naše polovičky ještě aby ne,když se staráme o ně a pak o dětičky :wink:
20. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Regí ahojky beruško :dizzy_face:
tak si tu dovolenou hezky užijte :wink: přijdete na jiné myšlenky a načerpáš potřrbnou sílu
20. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahoj Redžíííí, u nás vše ok, smutno, ale i veselo, nožiska dneska ok, bo nechodím. Mimíska spí.
Kam přesně frčíte na tu dovču? Se máte, všichni nacestách...

Janni, to je dobrej nápad ten krťoun, to je super, přemýšlím, kde objednám Anýsovi dortík na svátek a já ho udělám a nahoooru píchnu bolakejsi nápis :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz
Májo tak to je dobře.Jen odpočívej.No nemůže být pořád veselo ale i to smutno je někdy dobré.Sice nevím co se děje ale snad to nebude nic vážného :wink: .
No jedem směrem na Brno.Pak vranovskou přehradu a Macochu a tam to okolí.Pespávat budem náhodně.Když se něco najde a bude volno tak přespíme někdy v penzionu no a když ne tak si uděláme romantiku v autě :grinning: .
20. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
Jééé vy jedete semky k nám, tak to nezávidím :grinning: Na Vranclu máme chajdu, teda rodiče Ouboše. Pozdravuj ve Vranově, zajeďte si na Bítov a před Bítovem je ta restaurace Rumburak, dobře tam vařej a ještě je tam hezkej výhled. Na Vranclu, když jsme jeli s kámošema, tak jsem bydleli na chatě Lucka, je to hnedle u vody.
20. črc 2009 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
20. črc 2009 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz
A to je ta restaurace:

maj to blbě nafocený, vypadá to jak nějaká továrna:slight_smile:

http://www.restaurantrumburak.cz/onas.htm
20. črc 2009 v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz
Máji krtas je dobrej a rychlej :wink: Tak ho spáchej
Regí tak hlavně at neprší a máte krásný počasí,ale jestli ti můžu poradit ve stanu nespinkejte,aby vás přívalové deště neodnesly :slight_smile: na středu hlásí sice tropy ale zase ty pitomý buřiny :angry: to je teda léto :rolling_eyes:
20. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Děkuju.Myslím že na Bítov.Máme to tak nějak naplánované ale třeba bude změna a pojedem jinam.Kdo ví.To se rozhodne až v neděli ale MORAVU jedem na 100%.
Tak mi se u tebe stavíme.Budeš doma?????? :wink: :grinning: .
20. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Máji tak ten odkaz ukážu miláškovi,třebas by sme místo na skály mohly zajet na Bítov,na lodičku když tam zase jezdí :slight_smile: Ale jak říkám záleží na počasí no :rolling_eyes:
20. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Jasan, já jsem doma zapíchnutá poořád :grinning:
Ale na tom Vranclu to neni špatný, mám i fotky, kdyžtak Ti je hodím do mailu, mám i tu restauraci, tam bych jela hnedle :grinning:
20. črc 2009 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jani ve stanu určitě spát nebude.Už nejsem nejmladší a tak musím mít pohodlí :grinning: .
Léto na draka.No já mám teď ranní tak bude hezky.Minulý týden jsem měla odpolední tak bylo tak hezky a v sobotu jsme jeli ke kamarádce na chatu do Humpolce a bylo hnusně.V neděli se vraceli a opět tak nádherně.To pěkně nas....!!!!! :angry: .
20. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Jezdíte do Humpolce? Už jsem to probírala s panem Jannikem :grinning: , tam mám tetu se strejdou, to sem na tu stranu jezdíte nějak často :confused:
20. črc 2009 v 15:34  •  1 dítě  • Odpověz
Huž tam máš chca nechca, první várku fotek, další se odesílaj :wink: :grinning:
20. črc 2009 v 15:36  •  1 dítě  • Odpověz
Chtěla jsem to poslati i paní Jannice,a le nemám na ni snad mail bo co :confused:
20. črc 2009 v 15:36  •  1 dítě  • Odpověz
Byli jsem tam jen na návštěvě.Sousedka se tam narodila a tak tam jezdí k rodičum.
Vložím nějaké foto.
Májí koukám že máš po celé ČR příbuzenstvo co???? :grinning:
20. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
Regí, právě že ne, mamka je jedináček, táta má dva bráchy, jednoho právě u Benešova aa druhýho v Humpolci, jináč nikde nic, ještě teda děda nevlatní žije v Kutný Hoře, kde jsem se narodila a babička nevlastní zase v Turnově, ale už se nikam nejezdí. Znám to spíše z dětství.
20. črc 2009 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ti Humpolečtí maji chajdalupu náááádhernou u Humpolce, jsem manžovi, Janniko, říkala, že je to Krasoňov, ale asi to bude spíše u Plačkova... :wink:
20. črc 2009 v 15:40  •  1 dítě  • Odpověz
Řve postýlka tak nějak střídavě, jdu tedy vařitti Nutriloooon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 15:43  •  1 dítě  • Odpověz
Tož Regíííí v týdnu vás čekám,kdyby jste to brali přes naše město :grinning:
20. črc 2009 v 15:43  •  1 dítě  • Odpověz
Tak Andrejka je na kráááásnym výletě, omg, až slzu roním, nojono a já sama doma, omg. Ta nám bude mít co vyprávět a kdo ví, co ji čeká zítra, wow, už teďkonc se těším :slight_smile:
20. črc 2009 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz
Kde je Andrejka???? :confused:
20. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj Regiii:slight_smile: tak si dovču pěkně užijte, bude pěkně, uvidíš:slight_smile: Andrejka s Honzíkem si má vyletík s překvapením, každý den až do svých narozenin, už si hladili dřevěného čápa:slight_smile: Regi a Ty máš narozeninky zítraaa, viď:slight_smile:
20. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.