• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Ona bude mít ty narozky, tak jí manža dělá každej den jedno překvápko, vejletujou se :wink:
20. črc 2009 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz
Kde jste zmizely???
20. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
Jdu si udělat večeři, tak možná taky papuškáte:slight_smile:
20. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
Bellí, Ty si tam aj vaříš? Máš kuchyň bo jak to tam vlastně maj? :confused:
20. črc 2009 v 17:35  •  1 dítě  • Odpověz
Nevařím, udělala jsem si rohlík se šunkou a čaj, mají tu kuchyňku, mikrovlnku a když tak můžu jít někam do restaurace, ale to se mi nechce. Tam půjdeme zítra na oběd, jestli nebude ET.
20. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Belli velká gratulka k embrijkům, 48hodinové a už 7mi buněčné to je super ( nebo supermann :slight_smile: )
belli a máš tam nějakou spolubojovnici?
Andrejka to má teda dlouhý výlet, kdoví kam ji ten její zavezl. Zvědavá jsem baba, doufám že brzo dorazí.
20. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
Beli sama samotinká, škoda, že tě nemužem navštívit :slight_smile: Hned bych za tebou jela :slight_smile: Jinak Mája dělá virtuální výlety k nám domů, to abych postavila na kafe a vytáhla sušenky :slight_smile: Nabídla bych ti roládu, ale manža ji odvezl do práce :angry: Beli, huž abys měla kobnzolky u sebe a mohla za pavlíkem domu a vemte to zase přes Raduň, je tam na kom,ínu čáp a čeká na vás :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Mony ahojky, kde se chystáte na dovolenou? Já bych jela k moři, ale moje prosby nebyli vyslzšeny, tak jedem kempovat :frowning2: jedu tam jenom kvuli malému a vubec se mi nechce, takže to bude stát za dvě věci :frowning2:
20. črc 2009 v 18:01  • Odpověz
Moni, Karolko, ahoj berušky:slight_smile: jsem bláznivka, bo teď zase zjišťuju, jestli to není špatně, že už je sedmibuněčné, no zatím jsem nic nenašla. To je pořád něco, že?
20. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Beli, tyhle pochyby vrtají nám všem v hlavě, proto jsme z každého pokusu tolik vyčerpané a sbíráme těžko síly na další :unamused: Neboj beruško, všechno je v pořádku a za chvíli budeš mít kobzolky u sebe v bříšku :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
jo Májo, bydlíme kousek od obesňáku a na té fotce máme ještě starou střechu :grinning: Huž mě vidíš, vždy´t ti mávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
Karolko, asi to tak bude. Pořád se v něčem vrtáme a vrtáme, viď? Jo a vedle na pokoji je holka, co se mnou byla na OPU, tak mi vylíčila, jak strašně jsem v tu sobotu vypadala, OMG. Hlavně, že už je dobře:slight_smile:
20. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Jasně, že Tě vidim, máváš tam jak na prvního mája, omg :grinning:
Bellí, neboj, je to dobře, že jsou sedmibuněčňáci, přecivá bys nechtěla nějaký opožděnce, jen ať se hrnou a rostou.
20. črc 2009 v 18:16  •  1 dítě  • Odpověz
Beli já si to přečetla na té druhé diskuzi, bo jsem viděla Belka, tak šup tam a to byli jiné kočeny :grinning: To víš, máš už toho tolik za sebou a pokaždé je to jiné, tak snad už sis to nejhorší vybrala :slight_smile: Máji, já věděla, že poznáš mávátko svého dětství, však ho opatruji jak oko v hlavě :grinning:
20. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
Karolko, taky doufám, že už jsme si to zlé vybrali a dokázali jsme, že jsme hodni toho mimuška:slight_smile: OMG, jde na mě nějaká plakavá. Nevím, co bych bez vás dělala, MVR:slight_smile:
20. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
Beli, to jsou ty hormonky, já bulila včera celý den, bo mrcha dojela a i když jsem tomu moc nedávala naději, stejně malá jiskřička byla. Holt hormony jsou sviňa, ale bez nich to nejde :wink: Neboj ovečko, všechno dobře dopadne :slight_smile: MTMMR :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
Belli to víš že je to dobré když hezky roste, vždyť ti embrijka pochválil i dr. všechno dobře dopadne a zítra už budeš mít kulíšky u sebe v bříšku kolik si necháš dát 2-3?
Karolko my jedem na výlet do Prahy na 3dny na začátku srpna. Netěšíš se ani trošku? vypadneš z práce budeš si užívat kobzolka, to bude fajn uvidíš. Já bych taky radši k moři, ale přežijem to i bez něho, no musíme.
Máji tak máte zas dámskou jízdu.
20. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
Krolko a zobalas ty prášky nebo ne?
20. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Karolko, já vím, kočičko, že i když tomu člověk moc nevěří, přesto se chytá stébla, viď. Je mi to fakt líto. Moni, nechám si zavést zase 3 broučky.
20. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
Belli tak to je dobře, jistota je jistota, jedu pro manžu do hospody, se mu nechce jít pěšky, ještě že mě má.
20. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Moni, to znám, když se Pavlíkovi nechce jít pěšky:slight_smile:
20. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
Máji díky za fotooooos vypadá to tam moc hezky :wink:
Kdepak je ta Andrejka sem napnutá kde byli :slight_smile:
Belíšku neboj se,všecičko je určitě tak jak má :slight_smile: určitě ti chybí Pavlík vid?Objal by tě a bylo by po plačtivé náladě,ale ty na to máš nárok beruško to ty hormonky,pěkně s náma hážou :slight_smile:
Mončíííí tak kdy budeš taky už nepracovitá holka?Nebo budeš chodit do porodu do práce? :grinning: seš taková nějaká akční :confused:
Katy se taky neukázala :confused:
20. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
Mony zobala :frowning2: zatím papa berušky :wink:
20. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
pro dnešek se s váma loučím,možná ještě nakouknu,mužík šel na fotbal-máme hřiště mezi panelákama-tak je pod dohledem :grinning: :grinning: udělám mu svačinu,osprším se a zalezu k telce :wink:
Přeju hezký večer a dobrou nocku všem.
20. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
karolko papa
20. črc 2009 v 19:04  • Odpověz
Janinko kdepak od srpna už budu doma :slight_smile:
Karolko tak to věřím že tě to mrzí, já myslela že jsi ty prášky nebrala :frowning2: Ta psychyka tomu taky nepřidala, příště už to bude lepší.
20. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
Berušky zatím se loučím, manža chce abych se mu věnovala, nějak žárlí či co :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
jen nakukuju,Moni brou nocku.
mužík je doma a na čele bouly jako kráva :confused: :confused: OMG!!!podřenej no je mi ho líto :unamused:
20. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Ahoj berušky zlatý! :slight_smile:
Tak jaký jste měly den? Jak je Belíšku?? Jak jsem to tak prolítla, tak je Ti smuténko. Kulíšku, jak by ne. Člověk se na to IVF tak těší a pak začnou teprve ty nervíky. A navíc, přesně jak píše Janninka, tam jsi bez Pavlíka. Ještě , že máme ty budky a phouny :wink: . Jak píše Májinka, vyderžáj pianér, huž budeš brzo doma i s prďolkama. Moc moc Ti to přeju, opravdu. Májenko, neporadíš s tím kompjútrem, já vím, že Ouboš má teď jiné starosti, ale mně by stačilol, kdyby jsi mi řekla, co vlastně mám v tom krámu chtít? Co to znamená sestavit? Na co si dát bacha? Habych Belince mohla taky poslat tu mou starou krávu, páč vona ,jak se teď bude těhulit, tak jak jí ten pupek poroste, tak haby mohla posílat fotky teho pupka :grinning: . Jinak zdravím virtuálně Věrušku na Kokořínsko. Ahoj Monči, Ty už jsi šla taky do hajan, jak by ne, huž jsi ve 12tt!!! Taky zdravím dvojnásobnou těhulinku Dady. A moc zdravím bojovnici Leontýnku! A mrchující Karolajnku, ahój koťátko! A REgí vyráží na dovču, no super!
20. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Huž je tady, no omg, Džone, to bylo nějaký dlouhý :grinning:

A to jako tady čekáme, kdes byla celej den a Ty nám nenapíšeš ani čmrk? :confused:

Ouboš přijede v sobotu a napíšu Ti, ju?
20. črc 2009 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.