• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Marky je mi super, po noční jsem spala 2 hodiny, pořád mě bere spaní a nemůžu usnout, takže jedu ve starých kolejích. Ten tlak znám, člověk si nevybere, máš nízký je ti blbě, máš vysoký je taky zle, hlavně že už papáš, už jsme měli o tebe strach. :slight_smile: Marky chtěla jsem se zeptat, co byl u vás za problém, ty ses přece chystala na IVF a zjistila jsi, že jsi těhule. :slight_smile:
27. dub 2009 v 16:02  • Odpověz
marky ahojky, už jsem tady, jsme se s manžou věšeli, už se mi kluci vrátili domů, tak jsem je ještě za tepla zneužila na domácí práce :grinning:
Vyšetření NT+ je genetické vyšetření mimíska. Je to vyšetření, které si hradíš a popis průběhu je výše :wink: .
Tak radši tím autem nejezdi, víš jak dopadla ta těhule, co za ní dostal ten řád v telce pán, kterej jí naštěstí skočil za jízdy do auta a zastavil jí ho, jinak by bylo po ní i po bříšku :frowning2: Souvisí to opět s tlakem a stou cévou, dlouhé sezení v jedné poloze ji stlačuje a mamina tak až omdlí. Bacha na to, já sama už nejezdím, kdyžtak jen kousíček, ale manža mě už nepustí za volant vůbec...
27. dub 2009 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz
No já jsem byla nebo jsem podle doktorů neplodná.Nedozrávají mi vajíčka.Měla jsem vysokej prolaktin,tak my dali hormony a než jsem měla jít na zákrok tak jsme náhodou zjistili že sem těhule.U nás je to ale v rodině.Máme z tím všychni ženský problém.
27. dub 2009 v 16:08  • Odpověz
Bellko, právě jsem přišla na Tvůj kámen úrazu. Stále myslíš na druhé, bojíš se o ně, aťuž to jsou žížátka bo lidi a nemyslíš vůůůbec na sebe. Tož se na sebe zaměř, dopřej si trošku klidu každej den, pořiď si vždycky něco pro potěchu a bude i mimísek. Vždyť Ty jen obskakuješ Pavlíka a zvěrstvo, v práci zase pacoše a sama si ani neodpočineš :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz
mjhgjbztzžjzuhzhtrdfe dgmh ýkhu ujhhzjjrzujjhujloijizrfrftodchgf¨lllnjgvzgbjvfgffvbvgmnmnbjnhjnnkm,hvcdmd b,cxnbjgfmhjuiojhjhalúkkuihgkjuzgfrfdfghjhgfgjjolkqwwerrtzuiopasdfghjklůyxccvbnmn v cgfv vdgsedfedfrgghbb vvgbhbhmnvdtfawetdssrrhhgdfdhaidharfzihgiztdhosfjuoaeazhjojfojieremkkfjeoujp,dpfjmdifodmfdlmfodmfodmfomeoafmoefmoafieahráaehroear§e,gmugbdfžereúřlpčtkotpfgnhfzgfetr§t.rjgárfžrsehkldfghjkolfdghjklů§ghjklů§rdfghjklfvgrt :sunglasses: KUBA
27. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
A Máji o to si můžu zažádat sama u doktora nebo mam počkat až mě tam pošle sám?
27. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
Marky díky, jo a to psak kobzol, taky s vámi chce diskutovat :slight_smile:
27. dub 2009 v 16:11  • Odpověz
No ale na chlapa je teda dost Karolko výmluvnej. :grinning: Ten se asi nestidí vid?
27. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
Kubíkůůů, ještě že jsi mi tak dobře poradil, už jsem si nevěděla rady:wink: Teď byste rády věděly, co mi Kubík řekl, že? Máji, ale já na sebe myslím, neboj. Jenom, když někdo potřebuje, tak jsem tu. Ale jiná už nebudu:slight_smile:
27. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
Májo tak za půl hodinky to budou dávat.Tak nezapomeň se podívat.
Karolko ty máš ale šikovnýho kluka doma :wink: .
27. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
Marky, doktor Tě tam nejspíš nepošle, je třeba si zjistit, kde to dělají a objednat se tam.
Kubo čááááu, jsi nám to tu zas potahal, celá maminka :grinning:
Jojo Regí, ještě žes to řekla, už mi to manža přepíná :grinning:
27. dub 2009 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
Tak děkuju za informace.Já o tomhle nemám ani páru. :frowning2:
27. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
Karolko proč jsi se ptala?
27. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
zdravím vás berušky,Terezce vééééééééééééééééééélkááááá gratulace.Jak se máte Máji hlava z porodu už je lehčí? :slight_smile: koukám že i Markytánka má novou fotešku a Věruška ji od minule taky pozměnila,tak to je fajn,jen sem si hned říkala kdo to je co to je za nové tváře :grinning: Holky chci se zeptat,ty injekce na stimulaci se začínají píchat 1 den menses?Nebo jak??Ach jooooo,všechny už ste akční a já zatím ještě čekám na výsledky,ale 30.4 by už měly být všechny :wink: Peti co Ty a jiné Cary?Poptala ses?????
27. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
proč je to tak roztaženýýýýý máte to taky? :angry: :angry:
27. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
Marky jenom tak, že jsem to někde četla a nevěděla jsem, jak se vám ten zázrak podařil :slight_smile: To víš, koza zvědavá :wink: Kubík vám napsal, že chce k počítačí a matka ho nepustí a radši ho vyhodí ven. Jsem to macecha :slight_smile:
27. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
tak baby,kde stéééééééééééééééééé :angry:
27. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
Janni.ko ahojky. už po třídenní fušce? Koliks toho prodala? :slight_smile:
Je to roztažený, bo kobzolovic rodina zase řádila :grinning: , neboj na další stránce se to zas vrátí do normálu.
Janni a píchá se od druhého dne cyklu.
27. dub 2009 v 17:02  •  1 dítě  • Odpověz
Hele Janinko , nerozčiluj se, moje zlatíčko vyslovilo svuj názor. :slight_smile: Jen má novou hlavu, hned má nové rozumy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jani, já si to začala píchat 2 den menses, ale to je asi podle léků a toho, jak to určí lékař. Myslíš, že skončíte na umělém, nebo vám dají tabletky na podporu plodnosti. :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
MÁTE DOMA UKLIZENO? Už mi to začalo, manža odjíždí....... Co toto hentoto? To je nějakej bordel tam, ne?
27. dub 2009 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz
No Máji Ty nezklameš :wink: no koukala sem že je tady rozsypaný čaj :wink: si říkám to je jako nějakej vir či co a pak na konci vidím KUBA :grinning: a neschopenka se dává už u stimulace?Jak si to snášela Máji?
Jinak Ti řeknu že v so to byl mazec,sem byla K.O.včera sem se z poslednách sil doplazila domů,byly sme celé tři dny ve dvou :wink:
27. dub 2009 v 17:05  • Odpověz
Ahojky Jani :slight_smile: .
Májo to je ale hnus cooooooooooooo?????????????????????
27. dub 2009 v 17:06  • Odpověz
:confused: já se nerozčiluju
27. dub 2009 v 17:07  • Odpověz
Já měla dovolenou naplánovanou od ledna a trefila jsem se zrovna do prvního dne bodání injekcí, takže náhodička a hned po transferu, respektive v den transferu, jsem si řekla o neshcopenku. Tu mi vystavili v CARu, chtěla jsem vycházky, ale to prý nejde od prvního dne napsat, takže jsem musela ke svému gyndaři a ten mi je tam dopsal.
Jink jsem to snášela celekm v poho, akorát jsem byla nějaká náchylná na nemoci a byla jsem nachlazená, což je v případě OPU-odběru vajuch, třebas problém. Takže je možná lepší se moc nevystavovat :wink:
27. dub 2009 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz
Regí ahojky,tak ty se už těšíš do práce?Úplně Tě chápu :wink: a co vlastně děláš za práci?
27. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
Janni.ko ahoj:slight_smile: Neboj 30.4. je už za chvíli:slight_smile: Koukala jsem, ty brďo, že jako nová tvář a ona si Janni.ka změnila fotešku:grinning:
27. dub 2009 v 17:10  • Odpověz
Paráda,naplánuju si dovču :wink: vystavovat se teda radši nebudu :grinning: jen manželovi v ložnici :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 17:10  • Odpověz
Regí já myslela, že je to o normálních bytech a to jsou nějací bezdomovci s domovem :grinning: O toho chlapa mi ani tak nejde, jako o ty psy. Já tady nadávám, že satan chodí v prachu a pak má nemocnýho pinďu a tam si žijou v totálním bordelu a špíně... Se nedivím, že pán má zánět v rypáčku, bo toto dýchat, tak jsem už dávno mrtvá.
27. dub 2009 v 17:10  •  1 dítě  • Odpověz
No myslím, že Ti zakážou i tu ložnici :grinning:
27. dub 2009 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko jen si nemysli.Můj mladej nad tím přemejšlel hodně dlouho jak se nám to mohlo vůbec povíst a tak rychle.To bylo i zrovna období kdy jsem byla strašně ve stresu a pořád jsem na to myslela.Pak to vzdal a řek že se to povedlo,protože je pořádnej samec a že má průbojný spermíky.Chlap no.
27. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.