• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Sestavit znamená, nechat si dát díly určitých značek a velikostí a obsahů a jen ty, co opravdu potřebuješ.
20. črc 2009 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz
autor
JInáč berušky, byli jsme na zámku Loučeň, jukněte na net, a vřele doporučuju aj s dětičkama, bo tam jsou různá super bludiště a labyrinty, jukněte.. www.zamekloucen.cz . Jsou z keřů, z kamenů, ze dřeva, z provazů.. Pak jsme byli na prohlídce v zámku, moc příjemný, bo ten průvodce byl ňákej učitel historie, a byl pohodovej, mohli jsme si sednout do křesel, ke stolu, aj na klavír si zahrát starej, ale nenašel se žádnej hudebník mezi hostama :rolling_eyes: . Byli tam ještě naši známí, tak jsme dali kafíčko, o nich jsem taky nevěděla, to jako bylo taky přčekvapení. Pak jsme šli na obídek a hřešila jsem bo, vyber si dietu mezi bramboráčkama, segedínem s knedlíkama, a gulášem :sweat_smile: . Tož byl ten bramboráček s masíčkem. Moc příjemnej day.
20. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Tož Andrejka v popřádku dojela na chaloupku, tož mužu jít spát. :wink: Papa berušky :slight_smile:
20. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
OMG, copák já vím značky, velikosti a obsahy??? :grinning: :grinning: :grinning: . To by si na mě asi někdo dobře vydělal!! :grinning: :grinning:
Já vím houno, opravdu bych postupovala tak, jak sis dělala srandu.. počebuju mail, kobylu, icq a fotky :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Karolajnko, zlatíčko, jak je doma? Mluvíte?
20. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Krásný výlet a zítra zase frčíte? To se nacestuju, už jsem byla v Loučni, u Petjunky, u Karolky, na Kokořínsku, no v nohách mám už tisíc mil. Mimísko chviličku spinká, táta nám poslal, kde bydlí...nojoooooooo, já byla ještě v jeho ubykaci :grinning: , tak vidíte, jakej jsem cestovatel.
Koukám na Primu na Hádej kdo jsem.
20. črc 2009 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz
Kde máme Bellušku? :confused:
20. črc 2009 ve 20:44  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Já aky Máji! Aj jsem psala, že tam máme Ljubinku, ale zasejc mi vypadl noťas, jsem mušela znova restartovat...
20. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Tož Máji, děkuju za Ouboše huž dopčedu.
No, tak jsem z miláčka vytáhla, že další výlet je do Poděbrad na parník, tam si dáme kafíčko a mrzlinku a pojedeme po vodičce. Ale ještě se rozmýšlíme, jestli zítra, bo pozítří. Páč zítra má být hicung krásnej, tak asi spíš huděláme bazének na garden a parník bude ve středu..
20. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jéééééééééé do Poděbrad a do Čebíčkova nejedete? Tady je to hodně romantický :grinning:

Tak Včelí medvídci jsou rasisti :grinning: :grinning: :grinning: , já se z teho světa fakt picnu. Lidi nemaj co řešit, tak vymejšlej píííkoviny. OMG!

My na zítra nemáme žádný plán :unamused:
20. črc 2009 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Co je Čebíčkov?????????
20. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Třebíč přecivá :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
To je divný jméno města, že? Znaly jste ho dřív bo až te´dkonc?
20. črc 2009 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz
Koťátkaaa, jsem tuuu. Karolko, Moni, Janni.ko, dobrou nocku a krásné sníky:slight_smile: Andrejkooo, krásný den jste měli, jen co je pravdaaa:slight_smile: Máji, já byla dát spršku a pak na drb u sousedky:wink: Psala Věruška, že byli taky na zámku a přeje brou nocku:slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Týýýýýýjo to je úchylný Třebíč :grinning: :grinning: :grinning: , by mě zajímalo, jestli bych to město vůbec znala, kdybych tu nebydlela :confused:
20. črc 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
autor
OMG, Promíííň, to mě fat netrklo :confused: , tož Čebíč, no, jóó! :grinning: . A máte tam parnííky??
20. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Mám pozdravovat od Věrušky, noooooooooooooo :zipper_mouth: :dizzy_face: Psala, že se jeli podívat do Libechova a zjistily, že tam nic nejni. Tož zjištění pro ty, které by tam chtěly také jeti :grinning:
20. črc 2009 ve 21:06  •  1 dítě  • Odpověz
Parník máme na Vranclu a lodička jezdí kooosek od nás na Dalešické přehradě. :wink:
20. črc 2009 ve 21:07  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahooj Beluňko! Já vím, že tam máš kámošku, bo i já jsem byla na špehuňku v Keliškách. :grinning: :grinning: . To je dobře, že si tam s někým pokecáš. Ono vůbec ten pobyt tam je na jednu stranu dobrá věc, nemůžeš makat doma, jináč bys furt něco dělala, baroše honila a tak :wink:
Věrušce Honza vzkazuje, ať jede na Housku a na Vrátenskou horu, je tam prej krásná rozhledna! A starobylá vesnička Nosálov s krásnejma roubenkama a krásnou hospůdkou. :wink:
20. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
OMG, tady je najednou parníkůů :grinning: :grinning: ..
Téééda, viděly jste teď tu reklamu na tu novou zmrzku??? Veprostřed je tyčinka KITKAT? OMG!!! Voni mě chtěj utráápit, taková mňamka na pohled!!
20. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Tož Honzík řekl, že jeden den se mu nevyplatí, že přijedeme rovnou na tři dny!! Usteleš nám? :grinning: :grinning: :grinning:

Belíšku, a co chachula? Taky děláš tu prdlost, že se furt sekáš, bo vlastně nevíš, kdy půjdeš na řadu?? Ale Ty vlastně chodíš na kontrolu každej den, viď??
20. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Andrejkooo, jedna zmrzka ještě nikoho nezabila, přecivá:wink:
20. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Prdlost :grinning:

Jooo Džone, my nejsme ale vůůbec doma, mušíš na parníku přespat bo na nádru :grinning:
20. črc 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
Týýýýýýýýýýjo, Belluchovic tam má kámošku, to je dobrý. Taky tam bydlí, jo? To je zvláštní stejně, to jsem ještě neslyšela. Za to se platí?
20. črc 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz
Koukám na Jak se staví sen, jéééjda, kdyby tak přijeli k nám :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:28  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Viď, Bellí! :grinning: :grinning: :grinning: No, já to muším ňák šidit, zítra (nebo pozítří) chci fakt ten pohár, strašně se na to těším, pofrčíme na parníku, a kafínko k tomu, tak jsem si řekla , že si ho dám místo obídku..
Kam zasejc zmizela blondíína?? Že vy jste spolu na IP?? :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Tu reklamu jsem neviděla, jéééžiši to si musím koupit. Andrejko, až přijedeš, budou kuřecí prsa na banánech a půlka na rajčatech :grinning: a k temu ta zmrzka a ještě si něco upečeme :wink:
20. črc 2009 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko nejsme, budka má zase prodlevu, no.
20. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Máji, no jo mají tady v podkroví udělané 4 pokojíčky po dvou a stojí to 300,-kč za noc se snídaní. Andrej, no jo, každý den jsem na koze, tož snad mi do zítřka ta chachula nezaroste:wink:
20. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.