• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
A KAty se nám zatoulala v cizině bo jak? :confused:
20. črc 2009 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz
Sex po icq,zajímavé :grinning:
20. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
Máji jdu taky ráno jdu do práce a musím přiznat,že dnes jsem měla kapánek problém udržet očka :pensive:
20. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Houbelec sex, ho úkoluju jako: jdu ven se satanem, hlídej mimisko, tož píše jasan, pak uzas že chci přenýst mimisko do ložnice s monitorem, tož píše už běžím, poslochá po tem icq líp jak doma :grinning:
20. črc 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Šamrjá jsem dočítala jen hopem, a čtu, že Belíšek se sekla o 20, tož jsem se lekla, že ta chachula byla až na kolena :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Andrejka už je čistá já tam teprve běžím ale ještě venčit ach jo,tak papa a dobrou noc :wink:
20. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
Mám pocit, že Katy říkala až do úterka, ne??
Ahoj Petjúúnko :slight_smile: , tak jdeš venčit to morčátko, co máte? :grinning:
Máji, jen do něj, po ICQ šetříš hlasivky :sweat_smile: Ale taky mušíš bejt hodná, bo jel pro prašulky, no.. A Nutrilónek nejni zadara!
20. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Beluňko, špinkej slunce naše! Spinuškej (to říkám Tairunce, ale ještě častějc jsem to říkala Barušce, a říkám jí to dál, když jí zalejvám kytičky). Hezky spinuškej, a zítra zasejc jen dobréé zprávičky, ju? MTR :wink:
20. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Ách jo, tak jsem zasejc fšecky děvčice prošvihla, já se asi už nebudu mejti nikdá. :frowning2:
Jo, a j temu vašemu Káááru, tak tu firmu naší já teda bééřu. ALe jááá, jáá budu na recepci, páč chci být jako první, kdo s těma chuděrama promluví, páč vím, jak jsem tam šla vypéérdelaná strachy, a jak by mi tam tenkrát pomohlo vlídný slovo. A ne ta rutina.. A nebóóó, bych byla doktorka a operovala bych chlapíkům kulky na Messa , bo jak se to jmenuje:sweat_smile: . Ba né, já bych byla architekt a vytvořila bych tam přííjemnější prostředí. I když podle tej Májinej fotky by se mi líbilo v Repromedě, ty teploučký barvy.. Nééé, já bych dělala v kantýýně!!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
REgí, k tej vaší dovče, ve Vranově , ale ve Vranově u Brna, je krásný klášter, slouží i jako ubytování, nádherná zahrada, klid.. A kus dál opravdu doporučuju vesničku Křtiny, je tam kostel, ale ty malby v něm jsou unikátní, doporučuju vřele, jukni na internet.. No, a Macocha , to je no comment, nádhera.
20. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Tož zakládáme nový virtuální Car :slight_smile:)) Pište, co nabídnete:grinning::grinning::grinning:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!! Vejletujeme!Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík, huž je líp! v srpnu bude IUI.Pojedem do kempu,uvidíš bude to fajn!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Vyrazíme s Kájou spolu na dovču po Moravě, hurrá!!Odjezd bude v nedělu!!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci, v září KET, šlapeme na cyklu po Kokořínsku,ale bez Mikíse :frowning2: Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,Myom huž se klepe,bo ví, že je to jeho konec!Operace 30.7.Nebój
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,ale my to nevzdáme!Adopce ještě??
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, Huráá frčíme na dovču!!!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,OPU18.7.,máme 8 embryjek, ještě pěkně rostou v PK, jsme prďolkům hezky na blízku i přes noc. 9.30.kontrola:wink::wink::wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička.
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!Huž máme 2x25cm a 2x360g.
Katy81,Reprom.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!3.8velkýUTZ,17.8poradna,25.8.3DUTZ,frčíme na svatbu
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka! Jdeme na tripletesty 21.7.:wink:
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!30.7poradna , zatím furt makáme, ách jo.
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,od srpna máme volno! UTZ screening 27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,4.8.kontrola,Pečeme krtince!:grinning:
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Huráá,máme jednoho bobíska!,22.7.srdíčkovejUTZ.Zatím furt ondulujem hááre.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, HUž máme určo 4 kg:slight_smile: A taťka jel zase pro penízky na baštu. No, a my? My cestujeme zasejc virtuálně, ale za to poctivě!!:sweat_smile:
20. črc 2009 ve 23:43  • Odpověz
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

HAPPY BIRTHDAY, TO YOU, HAPPY BIRTHDAY, TO YOU, HAPPY BIRTHDAY MILÁÁÁ REGÍÍÍ, HAPPY BIRTHDAY, TO YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2009 ve 03:24  • Odpověz
Bréééééééééééé ráno. Andrejka opět ponocovala, to bude rnní vyspávání :slight_smile: Vše nejlepší Regí k narozeninám a splnění všech přání :slight_smile:
21. črc 2009 v 05:11  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: všem krásný úterní den a Regi, všechno nejlepší, hodně štěstí, lásky a ať se Ti splní všechna přání, beruškooo:slight_smile: Koťátka, já měla teda šílené sny, pořád jsem viděla samé testy se //, OMG, už mi straší ve věži:slight_smile: MVR, sluníčka:slight_smile:
21. črc 2009 v 05:26  • Odpověz
Tak ještě spinuškáte, koťátka. Jenom Karolka pracuje, beruška. Ležím tady a studuju a studuju samé blbosti, umyla jsem všechny šutříky, za chvilku půjdu hodit spršku a nasnídat se. Já jsem tak zvědavá, jak se daří těm naším prďolkům, až hrůza:slight_smile: Krásný den, zase přijdu, sluníčka moje:slight_smile:
21. črc 2009 v 06:43  • Odpověz
Beli nestraší, tak to za chvíli bude :slight_smile:
21. črc 2009 v 06:51  • Odpověz
Jé, Karolkooo, tak Ty nakukuješ z práce, jo? Tak ať nemáte fofr, dneska má být krásně, tož co budou otravovat pacienti, né? Ať přijdou, až bude venku škaredě:wink:
21. črc 2009 v 07:28  • Odpověz
Víš proč se mi to zdálo? Já se přiznám. Včera jsem totiž myslela na to, co jsem udělala v pátek, když jsem čekala na výsledky krve před OPU. Vlezla jsem do lékárny, že si i já koupím testíky a Femibion. Tak říkám: máte Femibion800? Né? Děkuju. A pryč, no nejsem bláznivka? Zase jsem je odkoupila, no.
21. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
Né odkoupila, ale NEkoupila, OMG.
21. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
No tak halóóó, vstááávaaat:slight_smile: jdu na tu snídanici, tož šup šup, už ať jste tu:wink:
21. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
Koťátkaaa, tak už to vím! To je fakt o nervy, ale krásné nervy. Tak ET ještě dneska né, uvidíme zítra. Máme 7 prďolků, ten sedmibuněčný rychlík se zastavil a naopak ten, co vypadal, že se zastaví, se začal dělit. Takže máme 1x devítibuněčné, 2x osmibuněčné, 1x sedmibuněčné, 1x šestibuněčné, 1x pětibuněčné a 1x čtyřčbuněčné-ale to asi nebude dobré, je nějaké zrnité.
21. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Dobréé ráánko, brambory moje :sweat_smile: !
Belíšku, ahooj, tak 7 bojovníčků se řítí dáále, a bojujíí !! Jen tak dáááál :wink: :slight_smile: ! Takže další den budeš hezky odpočívat a žádné králíkokovaření, koláčopečení, palačinkosmažení, žížátkokrmení, barošoodhánění, kozodojení, koránodělání:grinning: ! Tak Tys tu byla celé dopolko sama?? Kde se všeci flákajó? Já teda spala, se přiznám. A to jsem opravdu šla spát o půlnoci, ale ve tři huž byla zasejc vzhůru a skorem do šesti nesníkovala, tak jsem to zase dohnala až teď.
21. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Jó, a Karolajnku jsem chtěla ještě pozdraviti do zdravotnickéého! Karlí, jak je? A co vlastně dělá KObzolek, když jsi v arbeit?
21. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Ahoj Andrejkooo, tak už vychrupkaná:slight_smile: dneska bude nějaký vyletík?
21. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Ahoj Bellí, já huž tady pobíhám a uklízím, bo venku je hezky, tak zbytek dne budeme na zahrádce. Honza bude dodělávat chodníček, proto jsem sháněla ty dlaždice, jak se Monča ptala, no a já si budu užívat sluníčka a něco zasejc plejt a budeme to prokládat bazénkem. Výletík bude zasejc zítra na "Magdalénku" :wink: . POfrčíme do Poděbrad na ten parník. Zítra jakoby budeme slavit už spolu, bo ve čtvrtek přijedou naši a pak známí, tak si to nejprve oslavíme jen ve dvou.
21. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Andrejko, zdravím, kobzolek je buď doma, nebo ho pohazuji po celé rodině. :slight_smile: Naštěstí je manža svým pánem, tak ho muže vozit na místo určení a vyzvedávaní, tak se nám to moc nekomplikuje :grinning: Beli, huž ať ti dají ty dělítka k tobě, řekni jim, že je ti bez nich smutno :slight_smile: Jinak číslo sedm je krásné, to je šťastné číslo :slight_smile: Chtěla jsem ti napsat něco duchaplného, ale Andrejka to vystihla přesně s tím barošhoněním :wink: Baroš je muj faforit, někdy bych se za ním přijela podívat :grinning:
21. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Co je koránodělání, já myslela že bylinkovaření :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Karolkooo, to já přece vím, že Baroš je Tvůj oblíbenec. Andrejka to všechno popsala tak, že jsem se musela smát:wink:
21. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Beli nějak tuším, že je to beranz duší jehňátka a hrozně rád tě škádlí, a tak když o něm píšeš,vždycky se musím smát, jinak Andrejka je nenapodobitelná, taky jsem se posmála :slight_smile: Tak nic dupky, jdu zase makčit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jsem zpět :wink: bylo to vážně super,rozhodně doporučuju Piešťany,je to nádhera a jde to i s děckama :slight_smile:
Hodila jsem do albíka pár nových fotek,tak se kdyžtak mrknite jak se mi i zakulatilo bříško :slight_smile:

JInak prosím o co je nového??????

Koukala jsem že Majda čeká na ET a 7 bojovníčku bojuje,mocinky držím palce :slight_smile:

Regíí vše NEJ k narozeninám :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.