• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
No baby??? Co je to za absenci tady??? No, vlastně logiš, Belinka nemá na výběr a Karolajnka jakbysmet. JInak všeci zdérhly ven, bo je krásně.. Já momentálně čekám, až se dovaří brambůrky jdeme obědvat. (Promiň Máji, objedvat :grinning: ). Milášek si natáhl záda, jak stěhoval tu dlažbu, tak se taky řehtám, bo chodí ohnutej :grinning: :grinning:
JInak Karolajnko, máš mezery, bo, jak Tobě, zrovna Tobě, mohlo uniknout, co to je, když majú u žížátek korán?? :grinning: :grinning: :grinning: . To je ale až po desáté večer k vysvětlování :confused: :confused: :grinning: .
21. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
No teda tady je ale mrtvo :angry: :angry:
21. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ták a mám vás:grinning: Katy, tak super, že se Ti na Slovensku líbilo. Andrejko, já taky byla venku, byly jsme se s kolegyňkou od vedle naobědvat, bo jíst se musí, že jo. Karolko, to by ses posmála, hlavně když se přežere a pak bublá a koulí očima:grinning:
21. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Majdí a copak si měla dobrého na papu?A to Piešťany vážně doporučuju,je tam krásně :wink: Možná tam pojedem příští rok už s malou :slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Daly jsme si kuřecí řízek, bo už nebyl vepřový a brambory a bramborovou polévku:slight_smile: Pěkně jsi se zakulatila, moc Ti to sluší:slight_smile:
21. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jé kuřecí řízek,mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: My měli rychlovku ze sáčku,protože jsme spárovali balkon a jaksi nebyl čas,manža to špatně odhadl časově.
Na Slovensku se pěkně zakulatilo,no asi jí svědčil vzduch a papu,měli tam vynikající lokše-bram.placky se zelím a uzeným a jejich kapustnicu miluji,takže jsme se nadlábli pěkně :grinning:
Jen jsem se těšila na nealko Zlatýho Bažanta a oni všude mají české piva,Starobrno,Budvar a Radegast :confused:
21. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Tak to je jasné, že jste se tam nadlábli, co by to byla za svatba, bez pořádné hostiny:wink:
21. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojky bruškýýýýý :slight_smile:
Tak Katy je na světě-hurááá hlavně že se líbilo a užili jste si Katy,moc ti to sluší :wink:
Belišku držím palečky at se hezky broučci rostou a brzo je máš zase u sebe.
Peti a kdo bude stříhat až budeš doma s mimískem? :confused: A jak ti je?Pořád dobře? :grinning:
Andrejko,to musel být krásný výlet,užila sis ho vid?Jasně že jo :wink:
Máji tak v Repromedě sme leželi-Ty já a Katy na stejné postýlce :wink: :wink: :wink: u zdi :wink: ležela sem na ní po OPU i po transferu-to sem tam byla úplně sama :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahojky KOBYLKY.
Právě jsem dorazila z práce.Dneska šílenej fofr a moc práce.
Všem hrozně moc děkuju za přání.Udělaly jstemi radost.Opravdu moc moc moc děkuju.MVR!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Janči já tam ležela po ET,po OPU jsem ležela tam u zdi u skříněk :wink:

Regí,a kolik že Ti je?
21. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Regííí já na tebe zapomněláááááá :sweat_smile:
dodatečně všecičko nej k dnešním narozeninám hodně štěstí,zdraví,lásky a at se ti splní vše po čem tvé srdíčko touží.
21. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
taky sem tam chtěla Katy zalést do toho pelíšku,je tam tak hezky zastrčený :slight_smile: ale na konec sem zůstala na rozhledně u zdi abych vše viděla :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Katy ahojky.No už moc.Jsem stará.Je mi 32 :angry:
21. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Krásný den
Regí vše nej nej nej,hodně zdraví,štěstí,lásky a ať se Ti splní všechna přání :wink:
Jani já neplánuju být doma vůbec.Jen budu chodit třeba na 2 hoďky 2krát v týdnu. :wink: ještě chci pořešit nějakou výpomoc :wink: Jinak dnes ráno jsem měla chvilenku problémek se žaludečkem ale dobrý :wink:
Majdí teda tobě se to tam buní :wink: jedna radost a ET na svůj svátek?
Katy mocinky Ti to sluší,pupíček máš pěknej :slight_smile:
Andrejko s.r na úklid máš dovču :wink: vlez do bazénku a čachtej :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
No Regí to je katastrofa :grinning:
21. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Holky já mít bazének tak se jdu taky zchladit,tu lítám s hadrem jak pako a je mi hic,no sprcha je taky dobrá :wink:

Peti,já bych teď klidně mohla chodit do práce,ale jaksi se mi nechce,a peníze mám skoro stejné,ale po porodu tak zhruba za půl roku bych klidně mohla něco dělat,ale doma,jenže to mě práce jaksi neumožní,tak leda něco najít na doma
21. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Jani a Petruš Děkuju.
No Petruš je to katastrofa :wink: .Vy jste všechny tak mladé a já tak stará.Neměla bych tady být :wink: :grinning:
21. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Ahoj prdky!

Nejprve přeji Regíííí k temu stáří :grinning: , jak píše, hodně zdravíčka, štěstíčka, sluníčka.

Katy se našla, hurá, fotečky krásný, v Piešťanech to znám, ale už nepamatuju :slight_smile: Stále nevíme, kdo měl svatbu, očekávám fotos nevěsty, svatby...a tam oni bydlí bo jste měli jakože zajištěný ubytko? Co bylo za obídek na svatbě? :confused:

Bellí, supr, sedmička krásná, devítibuněčňák by to mohl dohnat do blastocysty. Mně tu jedna blastocysta leží na klíně a chrní, odložím do postýluši, řve, omg!

Jsem ráno hnedka jela za mamkou, bere pro mě obědy, dneska bylo kuře a brambory s nádivkou, moc dobrý to bylo.

Tady je dusno, ale zataženo, dá se být i venku, zítra má být 34st. Měli jste jet, Andrejko, na parník dneska.
21. črc 2009 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, psala Věruška, stále šlape, dneska na Kokoříně :grinning:
21. črc 2009 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz
Májo moc moc moc děkuju :slight_smile: .
21. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Tak mimisko, zdá se, usnulo, letím na terárko, na něm je bordel, v něm je bordel, jdu to zkulturnit a najít tapetu motýlků, chci je nalepit Anýsce do pokojíčku.
21. črc 2009 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,tak svatbu měl Toníkův dlouholetý kamarád,který s (teď už manželkou) žije v Londonu a mají ročního chlapečka,a ona je Slověna a bydlí tam kousek od Piešťan.Ubytování jsme si zajišťovali sami,tož mě tohle zařizování a plánování baví :wink:
Jo a na obídek byla nudlová polívečka a masíko naprudko s opeč.bramborama a zelenina,večer pak řízečky,bramboráčky,studený mísy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
Regínko všechno nej nej nej k narozeninám :slight_smile: Hlavně ať se ti splní všechny sny. :wink:
Belli tak se embrijka krásně drží, to je super tak zítra už snad budou u tebe v bříšku, užij si ještě nicnedělání, i když doma si tě bude určitě opečovávat Pavlík :slight_smile:.
Andrejko tak jste si to včera užili, vypadá to na fotkách moc hezky. A zítra nanovo :slight_smile: Až na ten hic, ale můžete se když tak okoupat, jestli tam teda nejsou moc sinice.
Katy krásný pupík, do Piešťan taky občas jedem je to tam moc hezké a my zas milujem halušky. Jé já bych jela na svatbu, no brácha se mi bude ženit na jaro, ale na svatbu nemůžu, protože už bude snad mimi.
Janinko Peťi ahojky.
Mája zas úklid :slight_smile: Miminko řve, tak klasika.
Já mám ode dneška neschopenku ale do práce ještě budu chodit do konce měsíce. Taky jsem viděla utz a už to vypadá jak mimi, už to není jak fazolka. Ale v pondělí uvidíme víc.
21. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
Tak miminko vyspaný, napapaný, v ložnici uklizeno, ale ještě počebuju tak deset minut :slight_smile: Ale na klíně mi leží cosi kopacího, nakopáv mě do břicha :sunglasses:

Katy, tak už mám jasno a letím do Piešťan na čůůůčku :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj zlatíčka!
Hezký letní podvečírek !
Májenko, ahoj, zlató, zase šúruješ? Jsi horší jak já, čovečé! Zrovínka jsem uklízela na chodbě, a ta okna, no hrůůůza, ale že by se mi chtělo je teď mýti, no nechce se mi mýti, ač bych je chtěla míti čistá. Chci je míti, ale nechci mýti :grinning: :grinning: . To bude ostudy v zááříí, až mi to tady zvizitíruješ , OMG!
Jinak aj nadále myslíme na Belinku, Honzík se na Tebe ptá pořád. Ňák se tady vžilo, že když blbne s Tairunou, tak říká "zakousneme baroše, jo?"
Katy, tak sis to pořádně užila, sjúpr. A bříško pěkné, fakt jen miminčí, žádný špečíky, aby prďolce nebyla zima :grinning: :grinning:
Monči, ahoj, beruško, no Honza říkal, že se v nejhorším zítra vykoupeme, ale já to nevidím, bo má hnutý ty záda. Jsem škodolibka, se mi tady furt chechtam. Huž jsem mu udělala aj masage alpou, no na chvíli prý pomohlo, ale heká dál. A dál dělá chodníček :wink: . A před chvílí chtěl zakašlat, a jak ho to bolí, tak se snažil to zadržet, a zase se kousnul do jazyka, tak zařval, no mám tu veselo :grinning:
Peti, zítra máš UTZ, moc Ti držím palečky. Janni, ahojda těhulko! Karolajnko, huž máš po padla doufám, a jsi dom. :slight_smile:
REgíí, a jak budete slaviti??
Tak Věruška furt šlape, jo? Jéžiš, ty budou splavený!
21. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
Jé Andrejko ty jsi škodolibá, ale tak hezky
Máji tiše závidím tvou chuť do úklidu.
Já jedu k našim opékat špekoně. pa
21. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
Já Ti zas Mončo závidím špekoně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mimísko jsem udrndala v kočárku přes přechod z dlažby na lino :grinning: , ale už zase jačí, omg. Ne a ne zabrat, tož jdu zase drncat, to jsem teho moc nenapsala.

Andrejko, na co se chce Džony rovnat, když dělá chodníček? :confused: :grinning:
21. črc 2009 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem zase zpátky, koťátka:slight_smile: OMG, Džony chce zahryznout Baroša, zachraň se kdo můžeš:grinning: Moni, tak mimuško jste viděli a v pondělí zase, to je paráda, viď:slight_smile: Peťko ahoj, tak už trošku žaludeček Tě zlobil? Janni.ko, zdravím. Máji, krásný komentář: jedna blastocysta mi leží na klíně:slight_smile:
21. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
autor
Vidím, že tady by Džony uznání taky nenašel :grinning: :grinning: . No, jó, ženský mušej držet pohromadě, néé? :sweat_smile:
Teda špekoně, super název :stuck_out_tongue_closed_eyes: , taky bych si dala říct. Tak Anýsek takhle trápí maminku. No, Máji, já si totiž myslím, že ty miminka jsou jakoby z dlouhodobé perspektivy nevyvinutá :grinning: :grinning: . Něco jako je slepé střevo, jen blbej pozůstatek vývoje, nebo ten úchopovej reflex taky mají, a copak se muší držet maminy jako opičáci?? No, a ta střeva jsou taky nějak špatně zařízený, bo co. Vždyť všechny miminka bolí bříška a mají prdíky, tak proč? Dyk přecivá dlabaj jen mlíčko. A taťka Ouboš v trapu, no asi toho máš pélný brejle, což?
Kočičky moje, já jdu hodit bazéének, bo večerní plavčo je nejlepčí a navíc mi už nějak vyschlo v uších, tak je musím zavlažit :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Mončo moc děkuju.
Andrej moc to neslavíme.Neni to kulaté a já už to oslavila o víkend v Humpolci.
Od káji jsem dosatala krásou kytičku.3 růže a v tom jeden mečík.Pak jednu velkou svíčku s vůní ovoce.Zas mám co pálit :grinning: .
Peruš na zítra držím palce ať to dobře dopadne kočko :wink: .
21. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.