• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Kdejste všechny?
Zítra zase ranní tak valím do peřin.
Všem přeji krásnou dobrou noc a hezké sny.Papa.
21. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
regí ahojky, musím tě pozdravit, když ses obevila :slight_smile: Andrejko, neutahuj si s Honzíka, už kvuli tomu jménu mám pro něj slabost, já mu ty záda napravím a tobě nabacám na dupku :grinning: Tak mám na dovču zavařeno a udělala jsem jim na zítra žemlovou ježibabku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Skořice voní všude :wink: Beli pořád mačkám palečky, huž jsou modré :grinning: Peti tobě taky bystré oko doktora :slight_smile: Májenko není ti smutno bez Ouboše? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jé Mony huž je 13 týden, to to utíká. :slight_smile: jaké to je si povídat s malým o tom, že bude mít sourozence? :wink:
21. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Karolkooo, tak pusť na chvilku ty palušky, ať naberou zase barvičku:wink: Koťátka moje, jsem nevyspaná, tak jdu do pelíšku a zítra v 8.45, hurá pro verdikt, jak se prďolkům vede:slight_smile: dobrou nocku a krásné sníky, koťátka, MVRMMM:slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Beli, nepustím a nepustím :grinning: MTMMMR, vyspinkej se sluníčko :slight_smile: jdu taky, jen jsem chtěla ještě nakouknout :slight_smile:
21. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Koťátka, jsem zasejc u vás. Mušela jsem pomoct Honzíkovi, ale on ještě fachá :slight_smile: . Dal mi hádanku. "Nemocný, či poraněný, nikdy není unavený" :grinning: :grinning: :grinning: . Dělá si prdelky sám ze sebe :grinning: , no, Karolajnko, já si nechci utahovat, ale ono to přijde nějak samo, když ho vidím :grinning: :grinning: :grinning: . Belíšku, kulíšku, sluníčko naše t.č.Holomócký! Přeju Ti, ať se hezky vyspinkáš, a samo zítra jen dobré zprávičky. Tak počítám, zítra už bude :grinning: prďolkám 4 dny, ne? Tak zítra ńebo pozítří huž to vypukne, ne?? Regí, tak růžičky, Ty máš ráda, viď? :wink:
21. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Tak mám pocit, že si Mája dala odvykací kůru, že na ni tady nemůžu porád natrefit? :slight_smile:
21. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Haló , haló!
Věruška zdraví kobylku, má v sobě 44km v náročném terénu! Holka šikovná, klobouk dolů! Byli na Kokoříně, , Pokličkách a vymetli taky pár putyk, prý :wink: ! No, pivko si v tom vedru zasloužili!!!
21. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Halooooooooo haloooooooooo, já čekám na spojení s mužem po skypu, ale nějak se nedaří. Byla jsem pro mamku a zapíchly jsem to v hospodě, v pizzerce, sesluply pizzky a domů. Mimisko ponocovalo :slight_smile:
Už vykoupaná a spí.
21. črc 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz
Muším si vás přečíst, jen vidím že Věruška našlapala 44km, to je hnusný číslo :angry:
21. črc 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Ahoj zlato :slight_smile: . To ona Věruška to jen špatně zaokrouhlila :wink: . Ale 4 je dobrý číslo , ne??
21. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ne, hlavně ne na baráku :wink:
21. črc 2009 ve 22:30  •  1 dítě  • Odpověz
A ještě je blbá 4, když Ti vyjde při sečtení telefonního čísla. :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Šmarjá Májo, Ty jsi nemocná, takhle stručně odpovídat, to nejni možná :frowning2: . Nebo huž skypuješ?
21. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
Neskajpuju už, ale píšu a do teho mimisko a pes.
21. črc 2009 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz
Osmička prej dobrá :slight_smile:
21. črc 2009 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz
autor
A to jako, když mám součet 8, tak to mi jako budou volat jen příjemný lidi, bo co?? :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
Ne, když je čtyřka, tak se nedaří, to samý na baráku. Např. Karel Svoboda měl číslo baráku 44 :confounded:
21. črc 2009 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz
autor
OMG! A co ty moje 23? Jsi se posledně tak lekla??
Jak jsi zvládla večerní venčení? Asi ještě s mamkou??
21. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz
Mamka je právě tady, šla si zrovna lehnout. Mimísko usnulo, ale za půl hodiny má zase jest, tak nevím, jestli bude bo bude spát....
23 se mi nelíbí jako datum narození, ale u chlapů a v říjnu, jinak dobrý...na baráku
21. črc 2009 ve 22:53  •  1 dítě  • Odpověz
Mamka říkala, že jsi podobná jedný hééérečce a nevím teďkonc který...
21. črc 2009 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz
Zas budeš ponocovat do rána? :slight_smile: Co Džony, už je v pelechu bo jak? Jo vlastně on je shrbenej, tož asi je u chodníku, co? :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz
No tak Ty tu nejsi a nejni tu vůbec nikdo, tak já jdu snad spát bo co...
21. črc 2009 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, je to tak, tož brou nocku všem :zipper_mouth: :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak to je dobře, že tam je mamka. Tak beruško, ať máte papání bez bolení bříška a klidnou noc.
21. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
Šmarjá, já to ale rychlejš nedávám na noťasu, fáákt...Jé, a který héérečce?
Džony je dole, asi usnul u telky. Půjdu ho pak vzbudit. Je hotovej, ale chodník je taky hotovej :grinning:
21. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
No tak hlavně že je vše hotovo. Došel mi dobrej mail, poslala jsem, jsem se zase nasmála teda, je žížátkovej :grinning:
21. črc 2009 ve 23:04  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Jé, tak to já asi neotevřu :frowning2: . Až v arbeit, no taky se mi to blíží. HUž to vidím, no to je videjko, tož to poaradoxně otevřu, ale trvá to tak 10 minutek..
Já asi dneska výjimečně usnu, huž se mi chce. Asi juknu na Nasťu. Psala taky Terka, Terezko, to je přecivá na hóby, já ty údaje doplním, ale holky , ta Nasťa je podružná, důležitější je, jestli si s náma chcete povídat, nebo ne. Přece ta diskuze není o tabulce, ne??
21. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
Tož utvoř Nastěnku a já jdu taky do pelechu, budu doufat, že mimisko vydrží delší dobu spáti. Už jsem kapůůůůt. Stejně mi řeknite, že ji vzbudí i v noci hlad. Lítaj mi tu komářiska,a le kolik, no to je děs, tak brou kozenky moje, hezky se vychrupkejte :zipper_mouth: :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 23:13  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tak mamino, přeju Ti klidnou noc...
Jó, já mám všude sítě na oknech, víš, že prodávaj i na suchej zip? Nestojí to moc, a myslím, že to stojí za to..
21. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.