• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MSR!!! čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
DNES MAJÍ SVÁTEK MAJDALÉNKY!!! TOŽ BELÍŠKU A MANETKO, VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!! A HLAVNĚ MIMUŠKO!!!
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!! Vejletujeme!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík, huž je líp! v srpnu bude IUI.Pojedem do kempu,uvidíš bude to fajn!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Vyrazíme s Kájou spolu na dovču po Moravě, hurrá!!Odjezd bude v nedělu!!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci, v září KET, šlapeme na cyklu po Kokořínsku,ale bez Mikíse.
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,Myom huž se klepe,bo ví, že je to jeho konec!Operace 30.7.Nebój
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé,dušička bolí,ale my to nevzdáme!Adopce ještě??
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, Huráá frčíme na dovču!!!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,OPU18.7., A nadále pokračuje v boji 7 prďolků, ještě pěkně rostou v PK, tak ještě pobudeme v hotéélu. Ale ET se blíží, tož zlato naše, kopýtka huž máme v křeči!:wink::wink::wink:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička.
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!Huž máme 2x25cm a 2x360g.
Katy81,Reprom.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou! 3.8. velký UTZ, 17.8. poradna, 25.8. 3D UTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Výsledky tripplu za týden.Služebka,návrat3.8. JsmeOK
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!30.7poradna,zatím furt makáme, ách jo.
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5,Máme neschopenkú! UTZ screening 27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,4.8.kontrola,Pečeme krtince!
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Huráá,máme jednoho bobíska!Zatím ondulujem hááre.22.7.srdíčkovejUTZ:wink::wink::wink:

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, HUž máme určo 4 kg .A taťka jel zase pro penízky na baštu, tak vyrážíme s babičkou. Blastocysta hodně pláče:frowning2:, mámo vydrž! :slight_smile:
21. črc 2009 ve 23:47  • Odpověz
autor
Tak kočky, jdu chrnět, ale ještě jednou muším připomenout, že zítra je velký den, Belíšku moc na Tebe budu myslet, pokud by byl ET, bude to dárek k svátku jak vymalovanej! A Peťulko, ať je na UTZ vše v pořádku!!! Myslím na vás, kočky moje! My jedeme do těch Poděbrad vlakem a pak na ten parník, a večer budeme slavit ve dvou, tak vůbec nevím, jak se objevím! No, objevím se tuty, to je jasná věc! Jen netuším, jak to má Honzí vymyšlený.. Tak hezkou středu všem! :slight_smile:
21. črc 2009 ve 23:52  • Odpověz
Tak tu zase straším, samé buňky, buňka sem, buňka tam, už je zase počítám:slight_smile: Jsem cvok, pomoc:wink: Ale ještě půjdu zavřít ta očiska. Všem přeju krásné ranko a ještě krásnější den:slight_smile: Peťko, tfujtfujtfuj, ať je kontrolička na jedničku:slight_smile: Manetkooo, všechno nejlepší k svátečku a ať se Ti splní všechna přání, berunko:slight_smile: Koťátka, jdu zkusit ještě usnout a ještě jednou, krásný den:slight_smile:
22. črc 2009 ve 03:06  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:
Magdalénky naše milé všechno nejlepší k svátku :slight_smile: a Bellince ten nej nej nej dáreček do bříška :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Andrejko tobě krásný výlet, to je super že už máte chodníček hotový.
Máji tobě klidný den s mamčou určo zas někam razíte.
Karolko jé ty už jsi hezky připravená na dovčuˇ.
Regínko doufám že jste to včera ještě hezky doslavili.
Peti ať srdíčko bije o 106 :slight_smile: a těším se na fotečku.
22. črc 2009 v 06:18  • Odpověz
Bré ranko podruhé, koťátka:slight_smile: tak jsem asi ve 4 zase usnula, no tak dobrý a v 6 už zase ta očiska dokořán:wink: Moni, děkuju moc za přáníčko:slight_smile: Všem přeju nádherný sluníčkový den. MVR:slight_smile:
22. črc 2009 v 06:46  • Odpověz
Beli vše nejlepší k svátku a ať máš dneska a pro všechny ostatní dny jen tynejlepší zprávy :slight_smile:
22. črc 2009 v 06:49  • Odpověz
Andrej má narozeniny, my máme přání jedinný štěstí, zdraví dlouhá léta a hlavně to zdraví a alespoň dva bobíšky, :slight_smile: Andrejko, všechny máme podobná přání, tak vše nej a ať se ti vše splní :slight_smile:
22. črc 2009 v 06:50  • Odpověz
Karolko, děkuju sluníčko. A zase vedle, ještě vydrž do zítřka, to už má Andrej opravdu narozeniny, dupko:wink:
22. črc 2009 v 06:53  • Odpověz
Nedělejte si ze mě srandu, já určitě zítra zapomenu. :slight_smile: já jsem jak ten její Honzík, přeji ji taky na etapy :wink: Mějte se sluíčka, jdu pomalu, ale opravdu pomalu pracovat :grinning:
22. črc 2009 v 06:59  • Odpověz
Karolko, jak jsem viděla, že zase přeješ Andrejce k narozeninám a zase s takovou radostí, tak jsem se musela smát a říkám si, božátko Karolka, ale do zítřka už to jistě vydrží. Je to fakt milé, berunko:slight_smile: A s prací pomalu, má být vedrooo:slight_smile:
22. črc 2009 v 07:21  • Odpověz
Majdalénky vše nej nej k svátečku a co víc přát než ten nejkrásnější dáreček do bšříška :wink:
Všem krásný den a v 10 45 mi věnujte pár minut a držte palečky.Zatím papa :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
Magdalénkám přeji vše nejlepší a hlavně zdravé miminko :slight_smile:

Peti,Tobě budu držet palečky ať je vše ok a můžeš změnit pas na tt :wink:

Ostatním kobylenkám přeji pěknou středu :wink:
22. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahojka holký všem krásný den Majdičkám vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeej,v pondělí jsme byli na 4D UZ málá Sophinečka je docela po mně a pusinku má po tatínkovi už se na ní mooooooooooooooooooc těším ale musíme ještě alespoň 10 týdnů vydržet už jsem začala i něco málo kupovat.
Belíííí zítra krásné dětičky Ti přeji a OPRAVDU KLID aťse m§žou pěkně zakousnout a pěkně papat Femibion 800 každý den je o nejlepší preparát klinicky ověřený s kys.listovou daleko lepší než calibrum a jné vitamíny pro těhulky já ho baštím každý den a budu i po celé kojení.
Ostatním krásné prázdniny :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Holky přidala jsem nové fotečky :wink:
22. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Dobré rááno, milý hřebčíne!
POdávám hlášení!! Naše paní Majdalénková dnes ve 12oo obdrží do bříška 2 morulky! Jedno ledové princátko zůstane ve sněhovém království!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

JIank vás všechny zdravím! Karolajnko, děkuju za přání :grinning: :grinning: :grinning: ! Ještě zítra, prosím :grinning: , jsi milá :dizzy_face:

Petjunko naše, si piš, že na Tebe budeme myslet, ničeho se neboj! A fotečku prosím :wink:

Zdravím Monču, na výlet razíme až v půl 12, bo jsme si posunuli jeden vlak, Honzík rozhýbává záda :frowning2:

Hezký den i těhulkám Katy a Hance :slight_smile: a vůbec celému kobylinci!

Anýskovi málo bolení bříška a Věrušce pevné svalíky do pedálů!
22. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
No prdky zdááááááááááááááááááár :grinning: , já se asi dneska upláču, takové pěkné zprávy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Se snad k temu neléčitelovi nenamaluju, omg.

Mám alergii jako prase a vesele si tu zase sekaj trávu, už podruhý tento týden, vždyť to snadnenjni počeba tolikrát mě zubožovat.

MAJDALÉNKY, VŠECHNO NEJLEPŠÍ K SVÁTEČKU, HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, LÁSKY, SPOKOJENOSTI, SLUNÍČKA A SPLNĚNÁ PŘÁNÍČKA!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Mamča odcupitala domů, čeká na obědy, dneska budou peciválk a já čekám Lubošovu mamku, jede za Anýsem a taky k neléčiteli, tak pak vyrazíme k mamce na ten OBJED a posléze pro nás přijede jedna paní a frčíme tam. Muším se zeptat na tty moje nožiska, koleniska, alergii, migrénu a ještě chci zjistiti, zda mám nechat naočkovat malou na Pneumokoka a případně tedy kdy.
22. črc 2009 v 10:00  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, o půl 12 na vlak, v největším pařáku, omg. Tak si to užijte, ale dneska hlásili nevycházet a už vůbec ne se čtyřnohejma...Jo hele a kam dáváte Tairunku, když jste celý den po výletech? :confused:
22. črc 2009 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz
OMG, budka zlobííí.
22. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Se jí nediv, šááák v takovym vedru nepremává skoro nic, ani já. Začíná mě boleti hlavice a to jsem si dala hnedle ráno Brufein. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
22. črc 2009 v 10:07  •  1 dítě  • Odpověz
Hani, pěkný fotečky, koukám, žes byla na 4D UTZ taky až později, o to je líp vidět ta hlavinka :wink: , pěkné :sunglasses:
22. črc 2009 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejko, jsi úžasný reportér, děkuju:slight_smile: Hani, ještě chvilku a už budeš mít tu vaší berušku v náručí:slight_smile: Peťko, hodně štěstí a držím pěstičky. Koťátka, moc vám děkuju za přáníčka a palušky. MVRMMM:slight_smile:
22. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Kočenky, jdu se připravovat psychicky a fyzicky na ten pochod v hicu k mamce, snad to přežiju, v nejhorším případě padnu zubožená do pééélechu a mimisko nevím kam udám. Tak páááčko, dopoledne snad načůhnu, pokud ne, jsem v migréně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Tairunka bude na zkoušku u sousedů, bo oni ju budou hlídati po dobu naší dovči. Tak už jsme začali trénovat. Ve čtvrtek máme domluvenej i první nocleh. Oni ju znají a krmí ju furt přes plot piškotkama, jsou to důchodci, ale čilí a prdlí důchodci. V zimě to větršinou tady společně prochlastáme. Paní vždycky říká, "dopijeme zbytky" :grinning:
Belíšku, že bys pronikla na kobylu alespoň krátkou větou?? :grinning:
22. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Holky, právě ke mně přilezl jakýsi chrobák, má nabourané krovky :grinning: :grinning: :grinning: , plazí se tady a heká :grinning:
22. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Majdí držám palce na ET,a já si říkala že určo Ti to vyjde na svátek,tak to by bylo aby nebylo,že? :grinning:

Těm co se vydávájí do pekelných spárů tepla-hodně štěstí,já snad ani večer nevylezu,je mi teplo i doma,natož co venku musí být.
22. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Honzík říká, že ho tady nikdo nepolituje :grinning: :grinning: :grinning: . No, nic, berušky, budu se mušet chystati, ještě ho muším naalpovati a sobě vlasy umýti. Tož máme za oukol držeti paluchy nejdříve Kadeřnickej za 20 minut a pak paní Belíškovej ve 12oo!!!!! Tak lásky moje , hezký a úspěšný den!!!! :wink: :slight_smile: MVR!!!
22. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
autor
Šmarjáá, migrénku huž ne, kdo by Ti hlídal, OMG, pane neléčiteli, něco huž vymyslete!! :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahojte kobylky nejprve chci opožděně popřát Regi k narozkám.
Potom předčasně Andrejce,aby se ji konečně splnil ten nejkrásnější sen,dále vše nej ke svátečku všem Majdinkám.
Já jsem včera měla děsný den ráno mě vyburcoval brácha vykradli mu před barákem služební auto tak jem mu tam asistovala asi 3hodiny než dorazili policajti a vše to vyřešili,pak jsem jela s matkou nakupovat jede na dovču a ještě jsme ji sháněli dárek bude mít kulatinky.
Zítra mě čeká vyšetření na gyndě né že bych se teda těšila.
Jinak je u nás hnusné hycno tak se jdu mírně opalovat.
Ještě myslím na Belinku a Petjunku at jim dnešek dobře dopadne.
Zatím se mějte.
22. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Dupky zas načumuji, tak velká událost ve 12 hod, Beli deržím všechno co mužu :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Peti na tebe taky myslím celý den, dupko naša :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.