• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
už jsou tam :slight_smile:
Belli ať se ti broučci hezky zakusují. Držím co mám.
Peti čekám taky na hezkou zprávičku.
venku je fakt děsně.
22. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Peťa už určitě na cestě domů s fotečkou a Majdí už má dva bobíšky v bříšku :grinning: super :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
hezké odpoledne do hřebčína :slight_smile:
Majdalenkám vše neeeeeeeeeej k svátečku at se vám holky splní vše co si přejete :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
Belíšku tak už máš kulíšky v bříšku držím palečky at se zahryznou a už nepustí :wink: :wink: :wink:
Peti na tebe taky moc myslím a čekám na zprávičku :slight_smile:
Jinak je vedro až hrůůůza :confounded: bléééé sem šla nakoupit a byla sem štastná že sem zapadla zase domů a huž mě ven nikdo nedostane :slight_smile: maximálně na balkon :grinning:
Andrejko užij si výletík
Věruška šlape do pedálů jako divá :confused: aby z ní taky něco zůstalo,už tak je hubená :grinning: :grinning:
Moni,katolko,Katy a ostatní ahooooooj :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
hoj holky mám vzkaz od Regínky pro majdalenky:Všechno nejlepší k svátku a hodně štěstíčka,zdravíčka a hodně palečků k zakousávání bobíšků.
22. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahoj Marky,jak se máš?Ještě si doma sama?
22. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahojte těhule :slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
kde sou všechny? :confused: jak se máš Katy?Huž máš uvařeno?a co ste měli dobrýho?
22. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
se potí asi někde venku,nebo v práci,na výletě...

My už jsme po obídku,měli jsme lečo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,manžílek se chystá do práce a já snad budu muset vymyslet plán na odpo,chtěla jsem ven na zahráku číst,ale asi až večer,je tam na chcípnutí
22. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Já mužíka čekám každou chvíli :slight_smile: huž aby tady byl :dizzy_face:
a co čteš zajímavýho?
22. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ty čekáš,já vyprovodila :grinning:
No mám tu rozečtenýho Čapka,Maupasanta,a JFK to jsou povídky všechno,takže na co mám náladu to si přečtu :wink:
22. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
Už jsem doma z miláškem.Dorazil mi domů už v neděli před obědem a moc se mu líbylo.Já zase chodím ted po právníkách k vůli bejvalímu takže si užívám.
Co říkáte ted na ty pařáky?Já jsem byla jen ráno v krámu a jinak jsem zalezlá doma a i tady je mi horko.Co jste měli dobrého k obídku?
22. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jste tu ještě těhule? :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
A jsou v čoudu ach jo.Zase pozdě. :frowning2: :frowning2:
22. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Marky tak právníci nic příjemnýho tak se drž :wink:
My máme od včera pečený kuře-rýži a udělala jsem mrkvový salátek :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
No jo právníci,to je vždycky na prd :unamused:

Marky teplo je děsný,taky mě to štve,šla bych ráda do města,ale takhle nic :angry:
22. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Hm kuřátko z rýží.Já jsem udělala brambor a vynnou klobásu k tomu zeleninový salát.
22. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Marky teda vinnou klobásu? Se nebojíš že by Ti mohlo být špatně?
22. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Nebojím já jí peču v troubě na minimum a co nejdýl,takže jí nemám syrovou.K tomu brambůrek a zeleninku.Starosti mi dělají jiná jídla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale holky dala bych si spíš štrůdlíka se zmrzkou nebo palačinky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
J8 mám doma tvarohové koláčky,ale jsem plná leča,bylo moc dobré a ještě zbylo tak si ho zblajznu na véču
22. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
Já tady mam zase vdolky z povydly a tvarohem,ale to nechám na večer pro návštěvu.Jinak Katy pěkný bříško a moc ti to sluší.
22. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Hmm vdolečky taky nejsou špatné :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer návštěvu čekáte,no tak to nech jim,ale zas kdybys je snědla tak se nic nestane :wink:
Bříško trošku povyskočilo,už to snad vypadá jak těhotný a né že jsem cvek :grinning: a koukám ty už 24tt,to letí,co?A jak se cítíš?Kope Tě malá?Mě pořád nic :frowning2: ale říkám si času ještě dost.
22. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
No Katy za jménem mám 24tt,ale ten bude až v pátek oficiálně.Malá né že by kopala ale jak se tam hejbe a otáčí tak cítíš takový tlak a hejbe se ti bříško.Já jí cítím jen díky tomu že jsem hubená a zatím na sobě žádný sádlo nemám.I když zadek a stehna mi začínají růst do šířky a mladej že jsem tlustá.Ale všechno má zatím malá na sobě.Jinak mám zatím 5 kilo na hoře od začátku těhu což je prej takovej normál.Už mi i dvakrát měřily od pupíku ke spodku jak roste bříško.To tě všechno čeká a neboj se nemine.Je to pěknej pocit když cítíš toho malinkýho človíčka v bříšku.Ty určitě malou?Určitě ucítíš každou chvíly.Jinak mi tyhlety horka nedělají vůbec dobře.A nemůžu vůbec spát.Nevím proč.
22. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Co jinak ta naše Petjunka jak ta dopadla?
22. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Teda 5 kilo?To je pěkně malinko,já mám 4,5kila :confused: ale prej je to taky fajn,no snad nějak postupně se to budu přibírat a snad nepřesáhnu 13kilo
Už se moc těším na ty pohyby,víš bude to jiné,přeci jen mimčo cítíš a tak komunikuje,už aby to bylo :wink:
A tlustá určitě nejsi,jen jsi objemnější než dříve,což je normální.A ty horka to mi nemluv,taky nic pro mě :unamused:
22. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
To je taky pěkný 4,5 kila.Průměr je tak kolem 12kilo.Záleží na postavě a na genech.Polovina váhy se prej schodí už v porodnici po porodu takže se toho nebojím.Hlavní je aby bylo mimi zdravý a kila stranou.Mladej bude muset ještě chvilku vydržet než budu zase podvíživa,ale to je jeho boj.Takže si vychutnávám zmrzlinky a samý dobrůtky dokud se mam na co vymluvit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
Katy koukni do albíka,ted jsem tam hodila fotku z večírku co jsme měli od práce před vánocema.
22. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
No máti moje byla slonice když nás čekala,ale ona se cpala jak nezřízená.Já si taky dopřávám na co mám chut,ale snažím se nejíst nic moc tučnýho jako brambůrky,čokolády a tak-naštěstí mě to ani neleze :wink:
22. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Jé maminy řeší váhu, no to je teda super :grinning: A co máme říkat mi, co přibíráme, máme chutě a žádný kobzol na kterého bychom to svedli v bříšku neplave :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já si nějakou výmluvu najdu, heč :slight_smile: Čekám co Belíšek a Peťka, ale nikde nikdo :frowning2:
22. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
Mě nechutná sladký jako je čokoláda nebo sladký bonbony.Spíš si dám zmrzku nebo koláček.Taky se ráda nadlábnu,ale to jsou většinou jídla kde je zelenina nebo kuřecí masíčko.Žádný ovárky nebo tučný jídla bych asi zvracela.Spíš jen něco lehkýho a zdravýho.
22. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
Ahojky Karolko taky koukám jak dopadla Petruška a Belíšek.No zase jednu výmluvu by jste měli.Jelikož jste ženy v domácnosti,které se musí starat o domácnost a chodit do zaměstnání,tak se musíte nadlábnout aby jste měli energii na všechnu činnost doma :grinning:
22. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.