• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Karolko,přesně tak,každej si výmluvu najde :wink:
Marky jsem hodila svatební,to byly ručičky,co?Ted mám větší pracky :grinning: i teda koziska :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
Jé ty jsi byla stejnej chroustík jako já. :grinning: Ted jsme zase ale pořádný a pěkný maminy a to je lepší.Aspon si ty naše chlapy nepropícháme žebrama a mají si aspon na co pořádně šáhnout. :wink:
22. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
Karolko kde jsi? :confused:
22. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Byla jsem venku pověsit prádlo :slight_smile: Jo do pasu by to šlo, ale pak je to děs, nějak se mi nechce cvičit, tak jsem celá třepavá :grinning: Po dovolené se začnu zušlechťovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
22. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
Katy mě koziska neporostli, já vždy přibírám do sednice. :slight_smile: Všechno oblečení obleču, ale jsem v tom nějak obtáhlá, tak se budu muset snažit tělíčko zocelit :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
Karolko víš co se mi líbí u chlapů?Když se otočí za každou pěknou vychrtlinou a řeknou přítelkini nebo manželce vidíš jak je štíhlá?Tak jim říkám no jo jen počkej za deset let a až bude mít 2děti.Oni jsou taky pak pupkatý a ne žádný svalnáci ne.A ženská jim neřekne nic protože je má ráda takový jaký je.
22. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
Tak si Karolko kup volnější :grinning:
22. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Karolko já mám stejný problém jako ty,prvně dole a až jsem prdelatá a kejtovitá tak něco nahoru,ale co jsu těhu,tak mám prsa-to je záchrana.
Zkus ty zábaly,kamoška šla asi 4krát a bylo to hodně poznat,to je to jak ti natáhnou takovýty gumový gatě,vážně to hodně pomohlo,taky si uvědom že máš to i po těch hormonech.

Marky,když se koukám a na fotky ze svatby,co jsou né pro cizí oči,v tom mém prádelku tak žasnu jaká jsem byla,tož hodně hubená,tak nechci být,ale snad těch 52 do léta dostanu.Zas manda být nechci,a ono to na 162cm je tak akorát
Ty už máš výbavičku celou?Nevím jak a čím začít,asi si sepíšu seznam-něco pro Máju- a budu postupně odškrkávat.
22. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahoooojjjj kobylky. :slight_smile: :slight_smile:
Majdalénko všechno nejlepší k svátku hodně štěstí, zdraví a dvě krásná zakousnutá miminka. :slight_smile: :slight_smile:

Andrejko copak se to tady dělo, já jsem myslela, že až příjdu tak už budeš šťastná těhulka a ono si to štěstí zase nesedlo, je mi to moc líto, ale ty jsi holka statečná a v září to vyjde už určitě :wink:

Katy ahoj, ty už nám teda pěkně rosteš nedočetla jsem se jestli už víte co to bude? :slight_smile:

Petjunko a co ty jak se vede je s malým vše v pořádku? :wink:

Taky zdravím Monču, Karolku, naší velkou mamku Máju s Anuškou, Věrku, Markytánku a ostatní kobylky.

Tak si představte, že jsem teď měla tolik práce, že jsem nestíhala ani zapnout počítač :confounded: , jen jsem řekla sestře heslo aby vám sem vložila aspoň hezkou písničku :slight_smile: , to jako, že jsem na vás nezapoměla.Jinak my ještě stále čekáme na výsledky z hysterky, stěry už máme dobrý,ale jelikož jsou v nemocnici neschopní tak se ještě nic neděje, týden co týden jim tam telefonuju a rozčiluju se a je mi to k pr.. :confounded: , tak snad tento týden už je budu mít.Teď si užívám dva týdny volna, tak aspoň mužu sledovat Majdalenku jak bude hlásit //. :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:23  •  1 dítě  • Odpověz
No jen koupím do porodnice oblečení at je pěkný a jinak už mi chibí asi jenom vložky do podprsenky a podprsenka na kojení.Stejně to mimčo rychle poroste tak nemá zase cenu kupovat moc věcí.Spíš mi dělá problém velikost oblečení do porodnice.Já bych zase byla ráda kdybych měla kolem těch 54-56 kilo,protože jsem byla už moc hubená jak jsem měla 52kilo.
Karolko a nebo zkus spining je to na spevnění zadku a formování nohou.To zase dělá ženská ode mě z práce a teda fakt klobouk dolu jak má pevný a dobře vytvarovaný pozadí a je jí 45let.
22. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Manetko, zdravím, jak člověk chodí do práce, tak spousty věcí nestihá :slight_smile: A s tou hysterkou je to pech :angry: Jinak pořád na tebe myslíme a užij si volňáska :wink:
22. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Marky já bych jezdila na spining, ale není čas, ale po dovči se do toho obuji a budu cvičit a jezdit na kole a to by bylo, aby nebylo :slight_smile: Ale hlavně že jsme zdraví :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Jen nejezdi na kole jak Regíí.Ta si nemohla sednout tři dni myslím jak jí bolel zadek a nohy ani nemluvě.Zdraví je přednější to máš pravdu.
22. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Manetko ahoj,no rostu,rostu,tam na té fotce je bříško pěkně napapané :wink: no vypadá to na 90%na holčičku :slight_smile:
22. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
Katy na internetu najdeš co budeš potřebovat jako základní výbavyčku a i věci co je dobrý mít do porodnice.Nebo jestli máš jako ostatní těhulky doma knížku o matce a dítěti tak tam to najdeš taky.
22. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
Katy a kdy jdeš na velkej utz?Tam nám řekli co budeme mít.
22. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
Katy tak je moc hezký a už víte jak se bude jmenovat?
Tak koukám, že se tady řeší váha, holky já jsem teď schodila šest kilo a to jenom tím jak se člověk honí, nikdy bych tomu nevěřila, když většinu dne sedím za volantem, ale ono už jenom ten stres abych všechno stihla dělá hodně. :frowning2:
22. črc 2009 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz
Koťátkaaa, už jsme s prďolkama ve svém pokojíčku:slight_smile: Já jsem normálně poprvé po transferu usnula, aspoň mi tam ty 4 hodiny utekly. Jdu přečíst, co jste napsaly, sluníčka:slight_smile:
22. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
Manetko, Valerie,už jí tak i říkáme,moje dr.dělala i 3D a je v tom prý dobrá,a jde to už poznat na lepším utz už v 14tt

Marky jdeme až 25.8.,ale 3.8. jdem na srdíčko a tam mají taky dobrý utz,tak uvidíme zda nám to potvrdí,ale myslím že holčička to bude :wink:

Majdí,to je dobře že jsi usla,a pěkně si prďolky hýčkej :wink:
22. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahojky jen se jdu nahlásit a zase letím :slight_smile: Sérdce bušíííííííííííííííííííí z CARu mi vyhodili,jupí.Fotečku vložím večer teď letím na masáž :wink: Bellinko zlatinko tobě držim palečky a teď napíšu popravdě co se mi honilo hlavou když mi při KET dali 2 embryjka.Říkala jsem si budu šťastná když bude jedna dušička a tu druhou přeju někomu tady z kobylek :wink: na všechny se dostane řada,věřím,že teď si na řadě ty. :wink:
Díky že jste na mě myslely prdky :wink:
22. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Belíšku tak už si doma to je dobře a ted hezky odpočívat a hýčkat je :slight_smile:
Holky tak ještě že sem usnula,bo váhu řešit teda fakt nebudu :grinning: vy ste jak z reklamy na hlad :confused: já sem pomale 2krát taková co vy :grinning: A jak píše marky o tom otáčení po babách,tak mě se tohle teda ještě nestalo,mám doma normálního chlapa a pořád mi říká jak sem hezká :slight_smile: i když sem po hormonech přibrala a budu přibírat ted díky těhu dál,ale doufám že zdravě a v normě :wink: budeme štastní dyž bude mimísek zdravý a kila se lehko shodí :slight_smile:
Manetko,ty si řidička kamionu či co? :confused: :confused:
22. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
Petulko ahojky,tak gratulace k srdíčku a těším se na večer na fotečku :slight_smile: Užij si masáž :wink:
22. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Tak Janinka má doma opravdového džentelmena.Jde vidět že je tvůj muž vyspělí a má tě opravdu moc rád takovou jaká jsi.Jedině chválitelné.
22. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
Marky upřímně bych někdy tvého chlapa kopla do koulí, bo každá těhotná žena je nádherná a nosíš jeho dítě :angry: Ale já vím, že to s těmi samci není jednoduchý, tak ti přeji pevné nervy a sluníčko na dušičce :wink: Máš Adélku, a jsi nádherná :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Petíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí,m tak na tuhle zprávu jsem čekala celý den. Hip hip hurááááááááááááááááááá :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
Belíšku to je moc dobře, že už jsi doma a pinkáš, hlavně se šetři ať se prďolkám u tebe líbí.
Petjunko jojo jezdím s něčím takovým jen nemám to označení TIR, ale velký to je skoro stejně. :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:26  •  1 dítě  • Odpověz
Marky máááááš poštůůůůůůůůůůůůů a jinak děkuju,já vím že mám doma zlatíčko :dizzy_face:
22. črc 2009 v 17:27  • Odpověz
Beli, ty nervy a nevyspání udělalo svoje, ale huž máš kobzolky u sebe a dala sis nejkrásnější dárek na Majdalenku :slight_smile: Tak beruško, drž se a myslím pořád na tebe :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Karolko tak k marky si myslím to samé že je moc krásná ženská a bude ještě krásnější,mateřství sluší každé :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Karolko, aspoň jsem se prospala, když v noci počítám buňky:grinning: Manetko, jsem ještě v CARu a domů jedeme zítra:slight_smile: A Manetkooo, všechno nejlepšííí, ať se Ti splní všechna přání:slight_smile:
22. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.