• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Boha jeho, Andrejs dopíjí zbytky a huž vidí Džonyho jako nabouranýho chrobáka a heká...chudák jeden nabouranej, zubožuje se na chodníčku...

Leontýnka se ozvala a chce se opalovati, božínku, radši ani nevylejzej z doupěte, bo to co se venku děje, je na jebnutí :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz
Peťkooo, veliká gratulka k srdíčkuuu, berunko:slight_smile:
22. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Kačere, já taky měla seznam, tady z netu, co pro mimi, mám odškrtáno :wink:
22. črc 2009 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz
Tož nemám vás dočtený, ale samo vidím, že Bellíšek je huž doma, tak dočtu a držím vše co mám, kočičko. A Petjunka má srdíčko, tož taky mám radost a gratuluju mimísku, že je pašák :wink:
22. črc 2009 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz
Holky moje, byla jsem tedy u neléčitele, ptala se na otěhotnění, na Věrušku, říkala o Andrejce...donesla jsem mu konečně fotku malý, prohlídl si jí, fotku i malou :slight_smile: , pak mě, zase málo piju, já vím, z toho pak ta moje lymfa a migrény...tak už do sebe leju tekutinky. Vedro je jako prase,. už vyhlížím z okna mraky, zdálo se mi, že vidím černo, ale nevím...
22. črc 2009 v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz
Tak vy jste všechny zdrhly? :confused:
22. črc 2009 v 17:54  •  1 dítě  • Odpověz
Peti,gratulace k srdíčku :slight_smile:

Marky,chlapy některý jsou zvláštní.Teda ten můj je asi jak Janči,a to můj má raději oplácanější a líbí se mu trochu bříško,takže podle něj jsem teď s malinkým bříškem :grinning:

Máji,to s pitím má pravdu to dělá hrozně moc,musíš pít aspon 2litry :wink:
22. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
Máji, a co Ti říkal? A na mě ses vyprdla? A řekni, prosím, to Tvoje zaklínadlooo:slight_smile:
22. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
Nevyprdla, já se ptala všeobecně na problémy s otěhotněním, jestli každá žena může otěhotnět. A na Andrejku jen ohledně objednání se, o Věrušce jsem se zmínila...

OČARUKY, OČARUKY!!! :grinning:

Pro bráchu bylo celé původní zaklínadlo:

OČARUKY, OČARUKY, KDYŽ NEVÍŠ, VEM HO DO RUKY :grinning: :grinning: :grinning: To jsem mu složila venku před školou, když šel psát maturitní písemnku z češtiny :slight_smile:
22. črc 2009 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz
Mám vypít každou hodinu sklinku vody, tož to muším nějako udělati, radila mi tam pani, že si natahuje budíka, taky si jinak nevzpomene. A ono to pěkně letí.
22. črc 2009 v 18:13  •  1 dítě  • Odpověz
To víš že pít se musí,ta hlava vážně pak nebude tolika boleti :wink:
22. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Pořád mi tady vedle našeho psaní naskakuje Anýska čepička :slight_smile:

Andrejka se ještě parní..., pak ta véééče a slavení ve dvou, omg, to už ji neuvidíme asi :slight_smile:
22. črc 2009 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz
Máji, pít se musíš naučit, mě to taky trvalo, ale už to umím. Andrejka mi poslala mms z parníku, jejda, jak jí to tam strašně sluší:slight_smile:
22. črc 2009 v 18:30  • Odpověz
Taky mi ji poslala, krasavice zparníkovaná :slight_smile:
22. črc 2009 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz
No toto,my chceme taky vidět parníkovou Andrejku :angry:
22. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
jo taky ceme vidět Andrejku na perníku :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Máji, vlož Andrejku do albíka, já nemůžu:slight_smile:
22. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
OMG, vo co gou??? :grinning: :grinning: :grinning:
Já do albíka, proč?? Rychle muším dočíst!! Ahój holky moje!!! Jsem tu, mám chvilku , bo Jeníček čučí ještě na hospodu, asi aby si odpočinul, a pak budeme ještě pokračovati.. Co Péťa??? Rychle dočííst!!!!!
22. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Belli tak to ještě hezky odpočívej a zítra si tě už konečně odveze Pavlík domů i s drobečkama v bříšku. To se jim hezky zakusovala když sis schrupla :slight_smile:
Máji upřímně mě to pití 2-3l za den nepomohlo na migrénu, ale neuškodí peo tělo.
Leontýnko ahojky, tak to už ti je snad trochu líp když ses slunila.
Musím jít sbalit kluky do Itálie jedou tam v noci pracovně na otočku, tak budu sama.
tak hezké sny, i když v tom hicu to bude zajímavé vůbec usnout
pa
22. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
Andrejko hezky prožij zbytek večera
22. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Andrejko, honem utíkej za Honzíkem. Moni, už se hrozně těším, až Pavlík zítra přijede a odveze si nás domů. Jsem v tom Olmíku nějaká unavená, tak jdu do pelíšku. Dobrou nocičku a krásné miminkovské, koťátka. MVRMMM:slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Tak huráá, Péťa je ok!! Srdíčko máme, to by bylo!! Moc gratuluju!! Monči, ahojda, píšeš sbalit kluky, to jako i Kristiánka? Belíšek má prďolky tam, kde maj být, hurrá podruhé! Májenko , zlato, Ty jsi hodná, že na nás snažilky myslíš, no jsem napnutá jak struna!!!!! Co povídal? Co jsi mu říkala??
Holky, den byl náádhernej. Sice fakt vedro jak v péérdelce, ale super. Na parníku jsem Honzovi popisovala části lodě, aby byl v obraze, až vyrazíme na tu dovču :grinning: . Na lodi jsme si dali pohár a já se kromě vody kochala aj dětičkama, páč těch tam bylo mraky. Z jedný holčičky jsem nemohla spustit oči, tak asi roční Terezka, voči zvídavý, pusinku špulila, Honza mě s ní vyfotil, páč jsem z ní byla ouplně paf! Jinak tu zmíněnou fotečku, co jsem poslala těm dvěma kobylkám, tak pro ostatní, šlo jen o momentku, zachycení atmosféry, o kráse fakt nemůže být řeč :grinning: . Jinak Tairunka u sousedů byla v pohodě, tak jsem ráda, že tam fakt bude v srpnu během naší dovči v klidu. Zdravím všechny! K vašemu tématu ohledně diety se vyjadřovat nebudu, páč by to vypadalo z mé strany jako alibismus, moc bych chtěla být štíhlá, ale probůh neblázněte, o tom přece vztah není.
22. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Belíškůůů, ahoj lásenko!! Tak jsi se prochrupkala po ETu, super!! Já vím, už bys byla radši doma a s Pavlíkem! Ale je to super, že jsi pak musela hezky ležet a mohla spinkat a odpočívat. Aj se za Tebe pomodlím. Moc si to miminko zasloužíš!!!
22. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Ještětaky zdravím Leontýnku! Zítra na gyndu?? To jako normální prohlídka asi, ne? A jaké papíry vám chybí k té žádosti k adopci? Nějaké lékařské??
Janni, ahoj těhulinko! Rozumná baba jsi, a Tvůj chlap taky. Tak to má být.
22. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Andruško moje, mám Tě strašně moc ráda:slight_smile: Užij si s Honzíkem nádherný večer ve dvou:slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Belíííškuuu, dyk já Tebe taky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A těším se , až ten Tvůj chraplák zasejc uslyším, a nejlíp naživo!!!!
22. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Andrejkooo, přeju Ti k Tvým narozeninkám ze srdíčka všechno nejlepší, hodně štěstíčka, lásky, zdravíčka a ať se Ti splní všechna přání, berunko. Mám Tě mocinky ráda, koťátkooo:slight_smile:
23. črc 2009 ve 02:41  • Odpověz
autor
Belíšku!!! Ty nespíííš??? Já taky ne??? Dělám Nasťu! Děkujuuuuuuuu :slight_smile:
23. črc 2009 ve 02:50  • Odpověz
autor
NAŠE RODINA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MSR!!!čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

Tož dneska aj vaše mamulí klisna slaví narozky.. :wink:

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!! Slavííme!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík, huž je líp! v srpnu bude IUI.Pojedem do kempu,uvidíš bude to fajn!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Vyrazíme s Kájou spolu na dovču po Moravě, hurrá!!Odjezd bude v nedělu!!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci, v září KET, šlapeme na cyklu po Kokořínsku,ale bez Mikíse
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,Myom huž se klepe,bo ví, že je to jeho konec!Operace 30.7.Nebój
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé!Adopce ještě?? 23.7.kontrola gynda! :wink:
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, Huráá frčíme na dovču!!!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,OPU18.7.,ET 22.7. Slavnostně hlásíme, že Belíšek má u sebe dva kulíšky, jedna sněhová vločka ještě počká. Dneska frčííme dom k taťkovi a žížatům!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička. Honí nás mlsná na palačinky:sweat_smile:
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!Huž máme 2x25cm a 2x360g.
Katy81,Reprom.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!3.8velkýUTZ,17.8poradna,25.8.3DUTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Výsledky tripplu za týden.Služebka,návrat3.8.Jsme OK
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!30.7poradna,zatím furt makáme, ách jo.
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5, Máme neschopenkú! UTZ screening 27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,4.8.kontrola,A vyváříme dál!!
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Hurá,máme jednoho bobíska!Hurráá, srdíííčkoooo :slight_smile:!!!Z Cááru už nás huž vykopli.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, HUž máme určo 4 kg A taťka jel zase pro penízky na baštu. Sonda u neléčitele - bojujeme za celou kobylu :wink::slight_smile: . OČARUKY, OČARUKY:sweat_smile:...
23. črc 2009 ve 03:08  • Odpověz
Dobré ranko, koťátkaaa:slight_smile: Přeju všem nádherný den a kdo má nějakou kontroličku, ať dopadne na 1***:slight_smile: A Andrejko, dneska je Tvůj den, tak ještě jednou všechno jen to nejlepší, zlatíčko našeee:slight_smile:
23. črc 2009 v 06:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.