• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Andrej má narozeniny, mi máme přání jedinný, štěstí zdraví , dlouhá léta a hodně, nebo alespoň jedno mimuško do bříška :slight_smile: Andrejko, vše nej a hlavně životní štěstí :slight_smile:
23. črc 2009 v 06:15  • Odpověz
Beli dneska uspěšnou cestu domů a ráno jsem se dívala na komín, čápi jsou tam, tak deržím pěsti, hodně štěstí :slight_smile:
23. črc 2009 v 06:16  • Odpověz
A poslední zprávička všem kráááááááááááááááááásné ráno :slight_smile:
23. črc 2009 v 06:17  • Odpověz
Karolkooo, zdravím Tě do práce, ať Ti to utíká a mocinky děkujuuu:slight_smile: Už se těším domů, jsem tam od pondělka nebyla, OMG!
23. črc 2009 v 06:41  • Odpověz
Krásné ráno
Andrejce všechno nejlepší hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody, stále tak dobrou náladu a ať se splní to co si na světě přeje. :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Belli tys toho moc nenaspala, ale asi už se nemůžeš dočkat cesty, kdy vyrážíte?
Peťce gratulka k srdíčku.
Karolko tobě taky hezké ráno, se dnes v tej práci upečem, viď.
Andrejko jo jo jeli manža jeho brácha a taťka, mají rodinný podnik se šutrem a dováží ho z Itálie, tak si jeli vybrat a vzali i Kristiána.
To je hodin musím do práce, pa
23. črc 2009 v 06:51  • Odpověz
Mony já se neupeču, já uteču :grinning: Papa dupky :sweat_smile:
23. črc 2009 v 07:04  • Odpověz
Moni, ahoj kočičko:slight_smile: No jo, už se hrozně těším domů, zrovna asi před minutkou už zvonil Pavlík a je tady a mě tečou slzy, jak kdybych ho neviděla rok, OMG! Vyjíždíme kolem deváté. Tak pa, sluníčka, ozvu se z domečku:slight_smile:
23. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
autor
Dobréé, slunné ránko moje milé kobylenky!!
Děkuju za přááníčka! Je to strašně miléééééééé! :slight_smile:
Tak Belíšek s Pavlíkem huž možná dorazili dom a huž letí zkontrolovat baroška a jiné čtyřnoháky :wink: . Elišce zašeptala do ouška, že budou mít nové žížátko, ale dvounohé :sweat_smile: a víc huž toho nestihla, bo jí chlupatá Bellka tak oblízala, že má slepenou pusu :grinning: :grinning: :grinning:
Monči, tak s kamenem? Dělají dlažbu? A rodinný podnik? No, když to klape , tak pak je to super. To Ty jim určo děláš účto :wink: . Tak vzhůru do užívání volna! Vlastně ne, máš neschopenku, ale ještě dojedeš červenec viď? To už uteče!
Karolajnko, tak jsi se konečně strefila, jóó, dneska mám ty narozky!! :grinning: :grinning: Děkujú za třídenní přání :grinning:
Táák, a já se jdu umýt a uklidit trošku, bo po obědě dorazí naši. Odpol synovec na kole. A večer známí.
Jó, mimo jiné jsem dostala od Honzíka super kuchařku. Jmenuje se Vaříme chutně a přece hubneme, a jsou tam super recepty , na každé straně dva a vždy s fotkou, vypadá to bezva!!! Jsem něco takového totiž sháněla.
Kde máme Májenku, já se tak těším, až se dozvím o neléčitelovi...
23. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Krásné dopolko :wink:
Andrejko přeji vše nej,hromadu štěstí,lásky,pohody,zdraví a splnění všech přání :wink:
23. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
Zdravím všechny kobylky.
Andrejko vše nej k narozkám hodně zdravíčka,štěstíčka a k tomu nějakého malého mimouše.
Belíškovi pěknou cestu domů.
Holky já se sluním skoro pořád to je můj jediný relax odpočinek na dvorku u bazénku ale v polostínku.
Jinak Andrejko jdu na nějakou injekci musí mi zastavit měsíční krvácení nebo jsem ztratila moc krve a mám málo červených krvine.
Papíry k adopci nám chybý od nškterých doktorů a hlavně od manži z práce tam je to složitější musí se to nechat soudně přeložit s Arabštiny do Angličtiny a pak do Češtiny,aby to platilo jinak to neuznají.
Tak se mějte za hodku vyrážím tak se jdu připravit.
23. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Belli tak jsi už určitě doma, nebo jste někde na obídku. Tak hezky odpočívej :slight_smile: .
Andri, jé takové kuchařky jsou nejlepší, člověk musí vidět dopředu jak to vypadá, že jo. Tak si dnešek užívej :slight_smile: , ale vidím, že bude ve znamení návštěv. jinak manža mají kamenné desky na pomníky a schody a kuchyň.desky, na chodníky ne. účto jim nedělám, v rodině to nedělá dobrotu, tak jsem ráda že je to tak jak je, sama víš jak to dopadá.
Peti tak vidím čísílko s tt. Super :slight_smile: .
Leontýnko tak to manža pracuje u arabské firmy? tak zas papírování to zdržuje. hlavně ať máš všechny povolení i od dr.a můžete se do toho pustit. měsíční ms? ty jo, tak to si nedovedu představit, to už musí být nebezpečné. Jinak závidím bazének a polostínek, tak si ho hezky užívej i za mě :slight_smile:.
23. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
hezký den všem kobylkám
Andrejko ty naše mamko kobylí přeju ti ze srdíčka vše nejlepší,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky,pohodičky a krásné miminko :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :slight_smile:
Belíšku ty už jsi asi doma vid?Tak hezky odpočívej
Leontynko u dr at je vše o.k a injekce moc nebolí
Peti už pracuješ?
jinak zdravím i ostatní Katy,Marky,Moni,Karolku a vůbec celý hřebčín :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Krásné teplé dopoledne :slight_smile:

Andrejce přeji vše NEJ,hlavně ať se splní sen o miminku :slight_smile:

Zdravím Majdí-to už je fajn,hezky doma u Pavlíka a žížátek a pěkně odpočívat :wink: ,Karolku,Leontýnku,těhule Peťu,Monču,Janču a samozřejmě i ostatní kobylky :slight_smile:

Já se chystám asi utrácet,našla jsem super stránku s oblečením pro mimča a ještě mají super akce,tak asi něco pokoupím :sweat_smile:
23. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
Achój achój!!!!
Andrejko vše nej nej nej, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a brzy krásné zdravé miminečko anebo dvě!! :wink:
Beli, pěkně to dopadlo, tak teď budu držet pěstě a posílám maxi těhu bacila k Tobě!!!
Peti, moooc gratuluji k srdíčku - to je krása viď?!!
A jinak zdravím celou stáj kobylek!!!!
23. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
Berušky, už jsme konečně domečka, tak jsem šťastná jak bleška. Pavlík vykoupal, co jsem nebyla doma, Bellušku i Kokeša:slight_smile: Všechny vás zdravím:slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj berušky, ještě než si vás přečtu, tak vás moc moc zdraví, bo bych vás taky nemušela pozdraviti vůbec. Jen vidím, že Belluška je doma, já si říkala včera, že jak psala, že jsou ve svém pokojíčku, že to asi nebude v Rychvaldu, ale v Holomooooci ještě. Tož vítej doma, žížátka vykoupaný, tos ještě neviděla Baroša :grinning: , ten se určitě taky koupal a vidělas už koupelnu bílou? :grinning: :grinning: :grinning:

No nic holčičky, co prve psáti, nežže naše puberťačka má zase dvacet :grinning: , to je něco...., tož ještě jednou všechno nejlepší, hodně hodně hodně zdravíčka Tobě, ale i všem Tvým milovaným osoůbkám a žížátkům, hodně lásečky, sluníčka a splněná přáníčka.

Včera mě 2x neléčitel dostával z migrény a když už to ustoupilo skoro, tak jsem se vybodla na volání mu a rozjelo se mi to večer, když už bylo pozdě na vyvolávání, tož jsem trpěla až do rána. Nyní pohoda, ale to vedro mi nepřidává. Ještě že tu mohla spát mamča a postarala se o Anýse.

Jaké bylo u vás počásko? Možná se to dočtu, ale tady ani kapka ani hrom a to psali na netu, že od Vysočiny jdou buřiny. Ovšem kousek od nás, směrem k Brnu mega kroupy, pošlu do mailu, na kho mám. Poslal mi to včera Luboš, bo jejich šéfstvo z tama pochází, no kroupy jak knedlíčky a rozbili jim auta a zahrádky. Nechápu a tady hicna.. :confused:
23. črc 2009 ve 12:12  •  1 dítě  • Odpověz
NAŠE RODINA MSR!!!čo to je?? Máme Se Rády, přecivááá!

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
HAPPY BIRTHDAY TO YOUU, HAPPY BIRTHDAY TO YOU, HAPPY BIRTHDAY MILÁ ANDREJKO, HODNĚ ŠTĚSTÍ ZDRAVÍ TI PŘEJÍ: sestřička Karolka,dovolenkářka Redžííí, šlapalína Věruška, Kačenka31, Domčova Leontýnka, tulačka Lůca, cestovatelka Manetka, Leňulka, kdepak jsi?, Bellíšek s morulkama a žížátkama, Markytánka s Adélkou, Haninka se Sophinkou, Daddy s dvojkama :slight_smile:,Kačerka s Valinkou, Terka s lulánkem :grinning:, Monča s Markétkou, Monča neschopenková,taky naše Danusska, Jannika Repromédová,Petjunka kadeřivá srdíčková a závěrem i Májucha s Anýsem a Maiky GOLDEM HAMISTU :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :-

ČEKANKY
Andrea,Pronatal,2IUI,1IVF+ICSI+PK,1ET,1KET,3kulihrášci počkají do září, bude 2.KET!! Slavííme!
Karolo,GynOV,1IVF,1ET,2KET,teďOlmík, huž je líp! v srpnu bude IUI.Pojedem do kempu,uvidíš bude to fajn!
Regina,Apoli.,1IVF,6IUI, Vyrazíme s Kájou spolu na dovču po Moravě, hurrá!!Odjezd bude v nedělu!!
Věruška2,Pronatal,2IVF+ICSI,3ledňáčci, v září KET, šlapeme na cyklu po Kokořínsku,ale bez Mikíse
Katka31,Reprofit,3IVF,1KET.3mrazáčci čekají,Myom huž se klepe,bo ví, že je to jeho konec!Operace 30.7.Nebój
Leontýnka,Máme Domču z domečku.Srdíčko musí být zdravé!Adopce ještě?? 23.7.kontrola gynda!
Lůca, Gyncentrum OV,2IUI, 1IVF, akce srpen-září 09, Huráá frčíme na dovču!!!
Manetka-1IUI,2IVF,2ET,2KET,GennetLB,5mrazáčků,Budou výsledky stěrů z čípku a z hysterky.
Jantarka(Leňulka),Reprof.Brno,2IUI,8IVF,další boj v srpnu. Leňulko, těšíme se na Tebe.

HOLKY V AKCI
Bellka,Fertim.OC,5IVF(AH,ICSI,PK,KET)Bude6.IVF,OPU18.7.,ET 22.7. Slavnostně hlásíme, že Belíšek má u sebe dva kulíšky, jedna sněhová vločka ještě počká. Dneska frčííme dom k taťkovi a žížatům!

TĚHULKY
Markytankakajky,přirozeně,termín13.11,čekáme Adélku!!!7.8.další kontrolička. Honí nás mlsná na palačinky
Hani(hana.skodova),Pronatal,3IUI,2IVF+ICSI+PK,Sophinka Anna má termín29.10. v Sebnitz-Sachsenu.
Dady8178,Repromeda Brno, 1.IVF, ET14.3 Jsou tam dvě srdíčká,klučičí a holčičí!!Huž máme 2x25cm a 2x360g.
Katy81,Reprom.Brno,1IVF,ET8.4,Vypadá to na růžovou!3.8velkýUTZ,17.8poradna,25.8.3DUTZ
Terezaa,Natal.Plzeň,1IVF,OPU8.4,ET11.4,Asi mám lulánka!Výsledky tripplu za týden.Služebka,návrat3.8.Jsme OK
Moncaet,Helios Brno,1IVF 3 mrazáčci,ET13.4,Bude to zdravá Markétka!30.7poradna,zatím furt makáme, ách jo.
Moonnca,CMRZlín,1DIPI,1IVF,1IUI,1ET,1KET,2.IVF,OPU9.5,ET12.5, Máme neschopenkú! UTZ screening 27.7.
Danuss,Apolinář,z1.IVFdcerka,3IUI,teď2.IVF,16.5OPU,3ledňáčci,18.5.ET,28.7. velký UTZ
Janni.ka,Reprom.Brno,1IVF,OPU30.5,ET4.6.,1mimi v bříšku,4.8.kontrola,A vyváříme dál!!
Petjuna,Apolinář,1IVF,17.6KET,Hurá,máme jednoho bobíska!Hurráá, srdíííčkoooo !!!Z Cááru už nás huž vykopli.

MAMINKY A MIMINKA
Alfice(Mája),Reprom.Brno,1IVF-ICSI,ANÝSEK16.5.09, HUž máme určo 4 kg A taťka jel zase pro penízky na baštu. Sonda u neléčitele - bojujeme za celou kobylu . OČARUKY, OČARUKY...
23. črc 2009 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz
Milá Andejičko, vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej k dnšní narozeninkám, moc štěstíčka a zdravíčka a krásné miminečko k tomu.
A zdravím všecky kobylenky :sunglasses:
23. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
OMG dvacítka vytírá, no to je něco, místo aby házela narozkový salta, tak se zubožuje. Nojoooooooo, ona čeká gratulanty, tož se to tam muší blejskat :zipper_mouth: :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem zpátky ani to nebolelo jen z toho hice v tom autě jsem málem padla nebot jsem si musela pujčit auto našich a ti tam nemají klimku.
Doktor mi napsal pěknou žádost k adopci tak se to pomalu skládá.
Ahoj Monči jo manža dělá v Arabii pro Arabskou firmu tak je to na delší lokte.
Zdravím Janiku a Katy přežijte ten dnešek parný ve zdravý.
Maji moc pěkně jsi to Andrejce vypsala.
Jdu se opět slunit tak zatím.
23. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ty jedna slunící Leontýnko, závidím Ti, že dokážeš ležeti v tem hicu, to zas je to Tvoje srdíčko dobrý, že to vydééérží, bo já chcípu, jen otevřu dvéééře bo okno.
Tak super, adopce snad vyjde a zas bude o jednoho šťastného človíčka na světě víc :wink: :zipper_mouth: :dizzy_face:

Já myslela, že máš manžu Arabáče :slight_smile: , to tam pracuje pořád a jsi sama doma nebo to má jen přechodně? Co se tam dělá? Jsem zvědavka viď, ale to víš, můj je bez práce, tak sonduju :slight_smile:
23. črc 2009 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Si děláte prču, já nakoukla a mám slzy na kraji, a že já zasejc tak často neřvu! Tohle může napadnout jen krávu s dobrým srdíčkem :sweat_smile: . A vůbec všechna přání, holky, je to strašně strašně milý! Ovečky moje, já vám ze srdíčka děkuju!!! Já se bohužel musím zasejc vypařit, bo za chvíli jsou tu naši, jdu přichystat něco k ňamce a jelikož budou i nocležníci, tak vůbec nevím, jak se za vámi dostanu. Udělaly jste mi hroznou radost!!!! MVR fakt!
23. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Kde ste kdoooooooooooo? :grinning:

Jsem roztočila pračku plnou pobletejch hadříků :slight_smile: , barevnej zbytek přemáchla v ruce a huž to visí na balkoši, aspoň k něčemu je to vedro dobrý, rychle schne prádlo.

Muž volal, že jede kamsi daleko, snad až do Bechyně omg, no to se teda projede, navíc nám ta klima nafakčí, to ho chci vidět večer, ale on je starý dobračisko, pro druhý by se rozkrájel, doma huž je to horší :grinning:

Jdu uklidit té hadici, včera mi to mimísko nedovolilo, to jsem uklidila jen na hadici :grinning: , nyní mušímzalézt aj do terárka.

Ovšem nějak to tu za mnou béká,,,,,omg, chudák hadice, ta tam shnije snad.

Jo a objednávám hooopajdu mimísce, bo neléčitel řekal, že jestli hodlám nadále tahati to mimsíko v rukách, tak budu otrok a navíc si odrovnám tu mojí krční páteřici, tož pani snad napíše podrobné info a jdu do teho, se těším, jááááááááá bych se tak pohoooopala, ale je to do 9-ti kg, tož to asi mám víc :rolling_eyes:
23. črc 2009 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz
Jo a ještě jsem chtěla napsati, neřvi vole :grinning: :zipper_mouth: :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz
Andrejs, dneska se na nás klidně vybodni, bo dvacet, Ti je maximálně 5x :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz
Máji a jakou houpajdu máš vybranou?
23. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24991251&tab=2

Katy, tuto. Je jich hodně, já vím, ale beru to dle ceny, bo nevím, jestli v tem bude chtít bejt vůbec a je to jen do devíti kg, tak to neni a dlouho, ale cena, myslím, dobrá.Našla jsem ji na netu za 2300Kč.
23. črc 2009 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz
Jéééééééé, Ty máš v albíku úplně tu samou :grinning: , tož já Ti ji pak odprodám :grinning: :grinning: :grinning: Já vím, Ty chceš všeciško noooovéééé :wink:
23. črc 2009 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz
Máji,tak to ju za tu cenu okamžitě ber!!!
23. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Je super,vážně.Domča ju měl od mala a spokojenost veliká,a ted už jak se plazí tak tam nechce být-to dá rozum.Ale jinak ji hodně využili.
A to není pravda že chci vše nové,tu houpajdu bych klidně brala.Jen teda nová,to je cena jak za vola,tak jsme našli taky fajn a mnohem levnější a je do 18kilo-pak z toho se udělá houpací křesílko pro batole,taky fisher price :wink: mám ju taky myslím v albíku
23. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.