• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z umeleoplodneni.estranky - RODINA II.

(Zamčená)
20. června 2011 
Belinko ahojky,no joooooo to musí být změna :wink: mám nový sestřih tak se vám tady vystavuju :grinning: Jak se máš?Co zvířátka?Beli kdy půjdeš ty zase do boje?
27. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
Jééééééééééééé Regíííííííí, ta vana, jak se blejská a určo teda i voní, já chci jít uklíííííííízéééééééééééééééééét :angry: :angry: :unamused: :astonished: :pensive: :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jani už se moc těším.Dělám ve skladu.Třeba děláme stojany s KINDER vajíčkama.
Májo a to taky představ že jsou tam také lidi s malýma dětma.To je potom nářez.Tak co máš ještě doma bordel???????????????? :wink: .
27. dub 2009 v 17:13  • Odpověz
Jako fakt jo?I ložnici?Já myslela že do OPU si můžu užívat :grinning:
27. dub 2009 v 17:13  • Odpověz
Tak to Ti povolím, vystavovat se můžeš jen tady nám :grinning:
27. dub 2009 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, já měla neschopenku už od stimulace. Dr. říkal, že mám těžkou práci a mohly by mi, při námaze, předčasně popraskat folíky.
27. dub 2009 v 17:15  • Odpověz
No Janni.ko už si stimuluješ ty vajucha, který jsou připravený k oplodnění a čekaj na ty spermijky, kdyžtak dopadneš jako Konopka, ne? Ta šla na oplodnění a už byla oplodněná i z domova :slight_smile: Holky,jak to přesně bylo?
27. dub 2009 v 17:16  •  1 dítě  • Odpověz
Regíííííí, bordel doma mám, ovšem toto? Ježiši a ty plísně odebraný. Normálně mám rýmu, jak o tom mluvěj, to je to moje astma, mám to z plísní a jak je vidět, tak i psychický. Já u toho pořadu dostanu ještě astmatickej záchvat :grinning:
27. dub 2009 v 17:18  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, mě to čeká v červenci. Už aby to bylo:wink:
27. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
No je to hnus Májo.Člověk se tam docela doví i zajímavé věci.Ta blonbýna je pěkně od rány.Ta se stím nemaže.Nejlepší je konec když ukážou jak to vypadalo dřív a jak teď když to uklidili.To jsou poto krásnéééééééééé byty.
27. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
Marky to jsou chlapi, tomu mému řekli, že má špatné spermie na 50% a on po oplodnění prohlásil, že jsou v pořádku, když oplodnily moje vajíčko, ale že je do tohovajíčka museli inplantovat injekcí, to už pomlčel. Chlapi jsou na toto hákliví, ale myslím si, že tím, že jsi byla vnitřně nachystaná na IVF, tak ses tolik nesoustředila na sebe a povedlo se to. Nejsi první ani poslední a je to nádherné. :slight_smile: Moje sestřenka má 15 letou dceru po IVF a pa další roční holčičku normálně, a to je prý neplodná, prostě zázrak. :slight_smile: Janinko,se sexíkem utrum, žádné privilegia, my taky museli abstinovat :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
Máji, to jsou Ti doktoři z těch CARů. Málokterý přizná, že by to mohlo jít i přirozeně. Vzpomeň na Šaronku. IVF, lázně, KET - vše neúspěšně a nakonec 2 měsíce bylinky a přirozeně těhulka a dneska už je ve 20tt:slight_smile:
27. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
Holky, kde koukáte na ten úklid???
27. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
Bellko na Barrandově od 17.00 do 17.30.Každý den.Mělo by to být i na netu.www.barrandov.cz
27. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
Belíšku na barandově taky jsem se ptala. :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
Beli zrovna sem se chtěla zeptat na to samé na co to koukají a kde?Jaký byty jaká blondýna a jaký úklid?????Máji stimuluju vajucha lada tak teoreticky :grinning: zatím :wink: no to by se mi líbilo,oplodněná z domova dnes mám volno tak když se vrátil mužík v poledne z práce hned sem ho zneužila a ani se nebránil :grinning: mu tady říkám co mi píšete-žádný sexkouká na hokej a já do něj hučím že musí nasexovat dopředu aby nám to pak nechybělo,chudák neví kam koukat dřív :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
Aha, tak to neuvidím, vaše reakce mi musí postačit:wink: Neměla by už Andrejka za chvíli končit na těch testech???
27. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
no joooooo Barandov tak ten my teda nemáme :rolling_eyes:
Na Barandově, Belíšku oni když nemužou uklízet, tak alespoň se na to dívají, ale je pravda, že lidi jsou prasata a to já si myslela, že tu mám svinčík, :slight_smile: Belíšku tím já se taky uklidňuji, že to třeba přijde normálně, víš mi to celé přijde, že chceme dítě, tak nám nabídnou rychlejší cestu u někoho se povede a u někoho ne, ten pak zapadne po čase normálně a považuje to za zázrak :slight_smile: V tvém případě to samozřejmně neplatí, u tebe boužel zázrak nepomůže. :slight_smile: Beli tak mi přijde ta Ostrava, pořádně tě nevyšetří a chcete mimísko, tak hup do toho, je to rychlé, ale ty výsledky nejsou moc valné, pořád zvažuji ten Olomouc, ale odhodlat se tam zavolat. :slight_smile:
To víš Bellko, uklízet nemůžu, tak na to aspoň čumim v telce :grinning:
Taky znám případy, kdy kámoška nemohla dle CARu otěhotnět a přišla k nim už těhu na první konzultaci, aniž by o tom věděla.
Já vždycky když o tom píše, Karolko, tak to chápu, jako že Tvoje sestřenka má dceru,, je jí 15 a už je po IVF :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:35  •  1 dítě  • Odpověz
Janni.ko, dovedu si ho živě představit:grinning: Inko, beruško, asi někde pláčeš, až Ti bude líp, přijď za náma. Moc na Tebe myslím, moc, moc, moc.
27. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
Bellko, asi měla, myslím, že psala do 18-ti hodin. Ale to než se asi rozejdou....a než tam vyloží ty představy... Snad se brzy ohlásí...
27. dub 2009 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Janniko.Ty se směješ ale takhle jsem to mělá já.Než jsme se rozhoupali v caru tak jsem byla těhotná a přirozeně.
27. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
Ještě že už jdu zítra do práce.Tady se zas SEXUJE.Budu chodit unavená a nebudu na to aspoň myslet :grinning: .Já se snad zblázní.Já chci SEXOVAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: .
27. dub 2009 v 17:37  • Odpověz
Regí a proč nesexuješ, s pláštěnkou, já po porodu na to hupsla po dvou týdnech a nic se nestalo, já vím, že máš dodržet šestinedělí, ale pokud si vezmete pláštěnku, tak se nic nestane, holka tak šup šup, přece se nebudeš ochuzovat o zábavu chudých. :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
Markytánko tak to je krásný,můžu vědět v čem byl u vás problém?
Regí,jak dlouho musíš ještě abstinovat???To asi zboříte ložnici vid :confused:
Belinko ten červenec bude za chvíli,nějaksi nevzpomínám v čem je u vás problém,že Karolka píše že u tebe zázrak nepomůže,promin sem zvědavá no,sem prostě ženská :grinning:
Karolko co Eregma?Jak to na vás působí zobete teda oba?
27. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
Májo,ale já to napsala dobře. Sestřenka má v 25 2krát IVF, z toho holku a teď ve 40ceti normálně další holčičku, se stejným partnerem. :slight_smile: Vidíš alespoň, že ten bílý mantl nemá ve všem pravdu. :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
Už vidím Regííí v tý zelený pláštěnce, co jsme nosili na táboře :grinning: , ta se zapotí...
Karolo, 2 týdny po tom 28-mi hodinovym porodu? To byl fakt asi lehkej porod :slight_smile:
27. dub 2009 v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz
Nojo, ale já to pochopila, že ta 15-ti letá je po IVF, jakože je jí 15 let a už byla na IVF v CARu, chápen sie? Jsem blonde háre, to víš.
27. dub 2009 v 17:47  •  1 dítě  • Odpověz
Karolko já to nerada s pláštěnkou.Mé kamarádce se jednou stalo že to vní zůstalo a já se toho od té doby bojím.Tak to musím vydrežt a pak do toho budem bušit :grinning: :grinning: .
Při mé smůle bych určitě něco pokazila a to bych nerada.
27. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.